Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras

Aizsāka Janetty 

Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:09
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vienīgais, ko var paredzēt, ir neparedzamība:)
>
> Jā, un es gruzījos par to, ka man nepieder
> mājiņa okeāna krastā, kur es pilnīgā
> vienatnē (bet gan komplektā ar datoru un mobilo)
> nevaru izbaudīt mežonīgo dabu un savu vienatni-
> vismaz kādu mēnesi. Lai pēc tam varētu
> atgriezties cilvēkos un, uzlādējusies ar
> enerģiju, paciestu ikdienas rutīnu;)

Āmen! Pilnīgi manas domas! :))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:13
strawberry
Tev ir ģimene?
EF
Надежда умирает последней.... :) Vismaz jācer! Man brīžiem uznāk bezcerība... kā piemēram vakar.... Šodien no rīta sabāru sevi par "puņķu palaišanu" , pareizāk sakot, savu galvu, kurā rodas tādas debīlas domas un pat ar roku iesitu pierei...... kā to darīja vecajos labajos padomju laikos televizoriem, lai atkal sāk normāli darboties :))))))))))))))))))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:21
you don't need eyes to see- you need vision...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:25
Janetty, ja esi jau uzsākusi kaut ko darīt sevis labā, varbūt uz rudens pusi kļūs labāk, skumjas atkāpsies. Rudenī arī skaisti, dievinu staigāt pa mežu, kaut vai pa Mežaparku. Mazajai noteikti patīk dzeltenās lapas lasīt, kastaņus un zīles. Ziemā atkal ir tik omulīgi mājās, ietīties pledā, rokās krūze ar karstu tēju un grāmata vai filma. Ideāli. Tu labi raksti, Tev bēbis mazs, padomā, varbūt pa ziemu Tu vari sadomāt visādas pasakas, ko viņai stāstīt un sarakstīt grāmatiņā. Nav jau jākļūst par rakstinieci, vienkārši prieka pēc. Tāpat varbūt Tev patīk citiem palīdzēt, garie ziemas vakari taisni ideāli, lai, piemēram, savas vecās drēbes sašķirot, izmazgāt, salāpīt un nevajadzīgo atdot prom, uz labdarības veikalu vai Pestīšanas armiju.
Nu un mans personīgais prieks numurs viens (nu labi, varbūt ne numur viens, bet tuvu:-) garos ziemas vakaros ir smaržīga vanna. Depresijas tumšākajos brīžos ar to vien glābos un laikam kārtīgi papildināju Stendera fabrikas bilanci.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:45
Tā, kā nu tur bija ar to cilvēku iedalījumu - audiāļos, kinestētiķos, vizuāļos. Lasot Janetty tekstus, pilnīgi redzams kinestētiķa tips. Tie visi apraksti - ar varu savelku lūpas smaidā, tālāk par tām meža smaržām. Nu pilnīgi. Citi tipi nekad tā nerakstītu.
Nē, nu es esmu laikam tāds pats tips, koncentrējos uz savām sajūtām visos sīkumos. Tagad cenšos no tā atiet. Zinu, ka ir katrā mikslis no visa šī. Man, piemēram ir dzirdes atmiņa, labi uztveru, ja man pastāsta mācību vielu, slikti, ja jālasa, tātad arī audiālis. Bet tā visa uztveršana caur sajūtām, man stipri izteikta. Varbūt to var kaut kā izmantot sevis labā?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 11:48
Kinestētiķis? painteresēšos in-tā..... es par šo tēmu gandrīz neko nezinu.....
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 12:02
Es ar esmu kinestētiķis un mazākā mērā vizuālis. Vakar braucu gar ezeru un fanoju par silto gaisu un centos sasmaržot priedes un ūdeni :) Jā un vēl man patīk apskauties.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 12:48
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strawberry
> Tev ir ģimene?


Ir. Bet bērni vairs nav mazi, viens patstāvīgs, otrs daļēji patstāvīgs.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 12:51
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet vairāk iesāpējās
> laikam tāpēc ka tā arī nespēju izbaudīt
> vasaru kā gribētos.... nevis tikai pilsētas
> parkos un braucienos ģimenes lokā uz jūru, bet
> izbaudīt atpūtu laukos, kompānijā ar
> teltīm... naktīm pie ugunskura, sarunām par
> dzīvi, dziesmām ģitāras pavadījumā.... utt.
> Vasarā izmisīgi cīnījos, lai izjustu to visu
> braucienā ar jauku kompāniju un teltīm.......
> bet tā bija tikai cīņa , kura beidzās ar
> totālu manis sakaušanu :(

Šķiet, ka vienkārši vēlies būt brīva.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 12:58
Brīva? No kā? No depresijas noteikti - jā! :)
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 13:07
Domāju, ka no saistībām, ko rada sirds un prāts, pienākuma, pieķeršanās, atbildības...tamlīdzīgām.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 15:28
strawberry - cik labi pateici :) Tas par mani noteikti.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 16:02
Tā sen atpakaļ teica Buda, ka galvenās ciešanas cilvēkam rada pieķeršanās.
Taču atbrīvoties no tās nemaz tik viegli neizdodas.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 18:03
Jā, no tā praktiski nav iespējams atbrīvoties. Cilvēka dabu tik lielā mērā neizmainīsi. Tik daži indivīdi tādi.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 18:21
existential fool - vai tev paliek labāk? Vai esi ko pasācis lietas labā?

Man te bija atkal uznācis melnais periods pāris dienas, gribēju jau kā tu rakstīt, ka viss ir bezjēdzīgi, vienīgi nāve ir skaista:D. Nu bija tik slikti, ka nevarēju tās sajūtas izturēt, bet kaut kā saņēmos, kaut kā izkļuvu no tā stāvokļa. Tagad atkal mokos ar trauksmēm. Tas ir tik besīgi. Spēka nav vispār.
Nespēju neko uzsākt. Pat kaut kādas zāles dzert. Sāku lietot Magne B6, tak pēc pāris dienām aizmirsu, ka jāiedzer un tad pajuka viss. Es pat tādu sīkumu nespēju ilgstoši izdarīt, kur nu vēl runāt par nopietnākām lietām.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 23:40
blueberry
Vai tam melnajam periodam bija kaads iemesls? Vai MagneB6 Tev paliidz? Kaa Tu vari notureeties un nelietot zaales? cik zinu, tad pie psihoterapeita arii neej? Man zaales laikam vairs neliidz.... lietoju "Venlafaxine" , bet efekts kaa mironim kompreses.... Tik slikti kaa pirms AD lietosanas uzsaaksanas nav (vismaz gulju labi un speeju "tureet sevi raamjos"), bet melnie periodiski uznaak...... Man ir aizdomas, ka AD uz maniim vispaar vairs neiedarbojas, un ja es paartrauktu lietot, justos tikpat labi/slikti.......
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
13.08.2010 23:45
Kaa uz jums iedarbojas alkohols? Tie, kas lieto un nelieto zaales! Es no alkohola vairs nejuutu taadu efektu kaa agraak (prieciigaaks praats, energijas piepluudums, laba jusshanaas sabiedribaa, kompanijaa...).... Pat no minimaalas devas saak naakt miegs, knapi turos kaajaas, galva dulla, domaasana apstajas... garastaavoklis ne par kripatinju neuzlabojas :( Bet varbuut tas ir labi? Preteejaa gadiijumaa nodzertos??? Lai gan agraak man nav bijusas probleemas ar atkariibu.... lietoju, bet sapraata un pieklajiibas robezaas....... Ja es paartrauktu lietot AD, alkohola uzjautrinosaa iedarbiiba atjaunotos?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 06:57
Hmm, tabletes neesmu lietojusi, bet nesen pamanīju, ka daudz iedzert vairs nevaru, tiešām palieku nogurusi un miegaina. Lai gan labs alkohols man ļoti patīk, vīns it īpaši.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 06:58
blueberry,

Jā, patiešām šobrīd paliek labāk. Esmu atsācis pa bišķum komunicēt reālajā dzīvē- gan paziņām, gan ģimenes locekļiem. Atsācis uzdod fizisko slodzīti .Bet viss ir kā pa viļņiem- reizēm labāk, reizēm nu tik melns un nepanesams viss liekās, ka striķis liekas labākais draugs.

Janetty,

Alkohols man palīdz, un diezgan labi- mazina vientulības mokas vai arī palīz aizmigt. Bet es arī lietoju tā ik pa laiciņam un saprātīgās dozās. Terapetiskajās. :)) Pie visa ir jāpierod, tapat var arī piersast tā saprātīgi reizēm iedzert. Bet ja nu kāre dzert arī aug progressīvā ātrumā- tad tas nav priekš konkrētā cilvēka un labāk aizmirst par alko vispār.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2010 07:01 by existential fool.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 07:00
PS

Kad es agrāk lietoju zāles, vai arī kad nelietoju- alkohola efekts man personīgi bija identisks abos gadījumos. Nekas neizmainījās.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 10:52
Mjaa.... vismaz alko paliidzeetu :))) Zinu, ka tam ir iislaiciigs efekts, bet retaas reizees, kad jaadodas ciemos, man loti labi agraak paliidzeja ....... :( Zheel..... Diez kaa buus, ja paartrauksu AD lietosanu?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 10:56
EF, malacis, turies! Fiziskaa slodze - tas ir labi! Man gan viss staav uz vietas, bet dziivot var, ja nav sevi jaaizvaro un jaabrauc ciemos vai pasaakumos :)))) Bet tas, ka atsakos un nebraucu, arii nepatiik, jo gribu gribeet :(
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 11:02
parasti labi izdomaat, ko dariit, var tad, kad saprot, ka viss ir diezgan nopietni. kaa sevi " pielecinaat" , to gan nemaaceeshu ieteikt, to nevar iestaastiit, tas peec ilgaam paardomaam un neveiksmiigiem meegjinaajumiem naak kaa atklaasme.

preteeji tam, ka dazhi sheit forumaa ir izteikushies negatiivi par alko, es pievienotos tiem, kas saka, ka sapraatiigaas devaas tas ir ok. bet ne leetais alus par 35 kapikjiem...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:00
Kāda vaina alum pa 35 sanķikiem? Uz atlaidēm normālie pivcīši tā arī maksā.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:01
Varbūt esmu lauķis, bet Cēsu premium, Aldara Zeltus, Lāčplēša gaišais- tie man labi garšo. :))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:02
vaina ir nākamajā dienā... bet es nevispārinu, domāju tos, kas by default maksā 35 saņus.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:06
Par to nākamo dienu- tas priekštats ir pārspīlēts. Kā vicināšanās ar krāniņiem. Dzer brendiju pa 5 ls vai pa 25ls- pohas tādas pašas. Visa lieta ir daudzumā un dzeršanas ātrumā.

No pieredzes- lētais "Bonaparte" vai daudzzvaigžņu "Metaxa"- visi fīlingi līdzīgi, tik Metaxa loģiski, ka garšīgāka.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2010 16:10 by existential fool.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> preteeji tam, ka dazhi sheit forumaa ir
> izteikushies negatiivi par alko, es pievienotos
> tiem, kas saka, ka sapraatiigaas devaas tas ir ok.
> bet ne leetais alus par 35 kapikjiem...

piekrītu Runcenei, alkhols palīdz ļoti, lētam alum nav vainas, manuprāt alus ir tikapat labs ka pa 1ls
tā pa 35sant. jo no vienas mucas nāk, tikai ūdens vairāk, bet es ka zālīšu piekritējs iesaku rumu nopirkt 73gradigu kokteiļiem un pilināt tējām
klāt, tas ātrāk iedarbina tāju asinīs un paplašina asinsvadus.... galvenais ka var regulēt devu pats :-)
existential fool
a kā ir alkhols ar AD kopā? kaifs lielāks, pastiprina alkohola iedarbību vai blaknes ???
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:36
aberz, es jau iepriekš teicu, ka lietojot alkoholu man pilnīgi nekas nemainās- ar vai bez AD.

un kas tar par kaifu no alko? :))) nu jā- varbūt mazītiņš kaifiņš :)))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
14.08.2010 16:48
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Dzer brendiju pa 5 ls vai pa 25ls- pohas tādas
> pašas. Visa lieta ir daudzumā un dzeršanas
> ātrumā.
>
> No pieredzes- lētais "Bonaparte" vai
> daudzzvaigžņu "Metaxa"- visi fīlingi līdzīgi,
> tik Metaxa loģiski, ka garšīgāka.

Tā viņš ir, jo sastāvs jau pēc būtības ir tas pats.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 1?
Ziņa: