palīdziet man un manam dēlam

Aizsāka Māte 

Re: palīdziet man un manam dēlam
03.09.2010 22:15
Nu bet loģiski- nekur nav tik daudz debīlo kā ASV. Jo attīstītāka valsts, jo vairāk visādu slimo, perverso un maniaku, tas ir kā likums.
Mātes aprakstīto situāciju par dēla savdabīgo izturēšanos un zāļu nelietošanu esmu iepazinusi arī savā ģimenē.Tas sākās 15
gadus atpakaļ.Arī mans dēls sevi uzskata par veselu un zāles atsakās lietot.Tā ir viena no šīs slimības izpausmes formām,
tāpat kā pieminētās agresijas pazīmes. Šī slimība ir īpatna tieši ar to, ka pats cilvēks to nesajūt un uzskata sevi par veselu.
Izmaiņas viņa domāšanā un rīcībā uztver tikai apkārtējie. Un tālāk viņi sadalās 2 grupās : vieni zāles lieto, jo vai nu viņiem at-
rodas kāda autoritāte, kam izdodas to panākt vai arī šie cilvēki paši sevi tiktālu ir attīstījuši, ka pieņem speciālista viedokli
par pareizu un neapstrīda tā prasības. Šī tad nu ir tā grupa, kas tiek no bedres ārā. Viņi pamazām tuvinās atpakaļ normālam
dzīvesveidam- atjauno mācības, sāk meklēt darbu ... Un tādu ir daudz! Diemžēl ir arī vēl otra grupa- tie, kas šīs saslim-
šanas ietekmē sevi kritiskii vairs neuztver, uzskata sevi par veselu- ārstu neklausa, 20. nodaļā neiet, zāles nelieto. Un tādu
arī ir pat ļoti daudz. Un tie ir tie, kas paliek bedrē. Jo laikam ejot viss pakāpeniski progresē un iestājas neatgriezeniskas
izmaiņas uztverē, domāšanā un uzvedībā. Diemžēl pārslogotajam ārstam nav laika piederīgajiem to saprotamā formā pa-
skaidrot. Balstoties uz personīgo pieredzi,ieteiktu steidzami rīkoties,kamēr vēl nav par vēlu un procesu vēl iespējams apstādināt. Jāsameklē labs privāti praktizējošs psihiatrs un ar viņu jāizrunājas, kā rīkoties konkrētajā situācijā.
Pērnavas ielā ir atbalsta grupa piederīgajiem"Gaismas stars"-cilvēki ar pieredzi,var aprunāties.Esot arī lekcijas.
Paldies, ka uzklausījāt. Padalījos domās ar savu pieredzi...
Varbūt var noderēt vēl kāds ieteikums. Ir jācenšas atrast ar dēlu kontaktu .Tas var būt arī jebkurš cits cilvēks, netikai māte.
un vēl ir ārkārtīgi svarīgi, lai viņam būtu labs kontakts ar piemeklēto ārstu un tas viņam kļūtu par autoritāti. Pie šī piemeklētā
ārsta tad arī būtu jāpieturās...
Es arī pati meklēju atbildes literatūrā uz sev interesējošiem jautājumiem, lai labāk saprastu ar ko īsti esmu sadūrusies
un kā ar to tikt galā. Daudz lasīju...
Tikai ar Jūsu palīdzību viņam ir iespējams no tā purva izķepuroties. Novēlu izturību un pacietību, jo tā būs cīņa ar ļoti smagu
slimību par cilvēka atdošanu dzīvei. Un šeit ir jautājums-kurš kuru pievārēs? Lai Dieva spēks ir Jūsu pusē!
viesis
Re: palīdziet man un manam dēlam
04.09.2010 11:11
Vai Jūs esat paši uz savas ādas ko līdzīgu piedzīvojuši!
Kas dēlam liedz aiziet no tās Sliktās mātes un sākt dzīvot un pelnīt pašam.
Vai tad mātei līdz sirmam vecumam par viņu jārūpējas un jā nespēj par savu dzīvi jābaidās
Šo situāciju uz savas ādas izbaudu jau 15 gadus, jo arī mans dēls pieder pie šīs grupas, kas pats nelieto zāles. Iesākums
bija tieši tāds pats, kā Mātes aprakstā minētais-zāles nelieto, augstskolu pārtrauca apmeklēt,jo parādījās grūtības koncen-
trēties, sēdēja mājās un skatījās TV. Pagāja vēl kāds laiks un tad jau arī neskatījās TV, jo,kad pārnācu mājās no darba
viņš sēdēja stundām ilgi melna ekrāna priekšā. Negāja arī vairs ārā. Pārtrauca ēst un uzņemt šķidrumu. Vairs arī neatbildēja
uz jautājumiem. Kad 5 dienas bija pavadītas bez ēšanas un šķidruma uzņemšanas, izsaucu psihiatrisko brigādi un teicu,ka
par tālāko atbildību neuzņemos. Aizveda un tur pieslēdza pie sistēmas ,jo viņš arī tur sākumā neuzņēma barību. Arī tagad
pats zāles nelieto. Ir 2.invaliditātes grupa -45 ls mēnesī,jo saslima studiju gados un trūkst darba stāža. Gribētu veidot pats
savu dzīvi, bet ar budžetu 45 ls mēnesī to izdarīt būtu pagrūti. Nekur neiet, uzturās tikai mājās.Draugi visi aizgājuši savā
dzīvē.Kontakts ar sabiedrību tikai caur TV un ģimeni. Bieži sūdzas par sliktām iekšējām sajūtām-es tad atbildu, ka citi jūtas
daudz sliktāk un ar tām ir jātiek katram pašam galā...Sevi par slimu neatzīst. Doma par strādāšanu viņam ir, bet šodien darba
tirgū neatrodas vieta veselam cilvēkam, kur tad nu vēl tādam var ko atrast, kurš pusi no dienas aizvada gultā....un ne jau nu
no laba prāta ir izvēlējies sev tādu dzīves veidu.
Re: palīdziet man un manam dēlam
04.09.2010 14:03
Esmu pret psihenēm, AD u.tml. lietām, jo tas man liekas, ka var totāli sagraut cilvēku vēl vairāk. Šādas lietas tikai, ja nu vairs nav nekādu citu izeju. Bet man liekas, ka zēnam ir pienācis iet savu ceļu, jautājums tikai uz kuru pusi viņš vēlas to darīt. Agrāk bija forši - nezini, ko iesākt ar savu dzīvi? Aizej padienē un būs laiks padomāt par to!
Re: palīdziet man un manam dēlam
04.09.2010 15:12
man šķiet, ka Pīlādža stāsts un tēmas aizsācējas stāsts ir 2 dažādas lietas
viesis
Re: palīdziet man un manam dēlam
06.09.2010 13:46
Atvainojos ,tas nebija domāts Pīlādzim.Tēmā bija citi rakstītāji un mātes nosodītāji.
Nezinot visu situāciju kopumā, ir grūti atrast pareizos vārdus, bet viens ir pilnīgi skaidrs - MĀTE, lai spētu palīdzēt savam dēlam, pieņemiet, ka visupirms palīdzība (tīri psiholoģiskajā līmenī, arī emocionālajā..) ir nepieciešama tieši JUMS (lūgums, nepārprast - neiet runa par psih. slimību, bet tīri cilvēciski, t.i., emocionālā līmenī un psiholoģiskajā jo īpaši, bet tas nav vienas dienas jautājums, kā arī, tas nav viegls darbs..)
Atlaižiet savu iekšējo satraukumu par dēlu un sakārtojiet sevi..., nomierinieties... Atrodiet savai dzīvei piepildījumu, kas sniedz prieku un gandarījumu... Tālāk..., pirms runāt ar dēlu, padomājiet un vēlreiz padomājiet, vai spējat viņam pieiet klāt ar mātes mīlestību... Kad būsiet tam gatava, sāciet runāt par dēla pašsajūtu, pajautājiet viņam kā viņš jūtās vai pasakiet..., uzklausiet dēlu, pat, ja dēla teikto būs grūti pieņemt (iespējams, viņš pats sevi neizprot, patiesībā ir nobijies un dziļi nomākts utt)...
Ehh, tikai ne psihiatriju un ķīmiju - tas ir vieglākais risinājums, bet..., BET, tur tiešām neviens nav izārstēts + psihiatriskie līdzekļi var izveidot atkarību no medikamentiem, jo NETIKS MEKLĒTS CĒLONIS šīm neadekvātajām rīcībām...
Tādā veidā JŪS būsiet atbildīga par dēla invaliditāti (jo zāles ir paredzētas tiešām īslaicīgiem/atbalstošiem gadījumiem un jēga no tām ir tikai apvienojumā ar psihoterapiju)..., bet tas lai paliek uz vēlāku laiku...
VISPIRMS, JUMS, MĀTE, IR JĀIZPROT SEVI, SAVAS EMOCIJAS, SAVAS PROJEKCIJAS, SAVAS..., JĀ, ARĪ KĻŪDAS, JĀIEMĀCĀS TIKT GALĀ AR SAVĀM DUSMĀM (neprojicējot tā uz dēlu, nemācot viņu "pareizi dzīvot" utt)..
Zinu, jau zinu, ka rakstīt ir vieglāk, kā visu to izdarīt, bet..., atcerieties sevi savā jaunībā situācijās, kad no savu vecāku puses bijāt vai nu nesaprasta, vai pārprasta - kā jutāties Jūs pati???
Tiešām, viss būs labi - ticiet tam veselajam kodolam, kas ir gan Jūsos, gan arī Jūsu dēlā un pamazām, soli pa solim..., ar ne vien sapratni, bet IZPRATNI...
Jums izdosies!
Jā, bet neturiet savu sāpi sevī - šoreiz nepažēlojiet (ja vien ir tāda iespēja) naudu un uzmeklējiet pati sev kādu psihoterapeitu (bez aizspriedumiem)...
Tiešām, atrodiet dzīvesprieku un gandarījumu par esamību sev ārpus ģimenes rūpēm un ļuajiet tam nu jau lielajam, tomēr bez pietiekamas dzīves pieredzes esošajam jauneklim pabūt savā nodabā, pat ja tas nav Jūsu uztverē "pareizi"... Atrodiet labo savā dēlā - tas nekur nav pazudis, tikai paslēpies dzīļi iekšienē...
Nu, īsumā, tādā garā... ;)
jā, un vēl mazliet...
Atcerieties, ka mūsu bērni neko mums nav parādā..., mēs varam vai nu priecāties kopā ar viņiem, vai nu skumt..., bet katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams savā dziļākajā būtībā...
Un vēl - pers. es esmu no tiem cilvēkiem, kas uzskata, ka par krietnu vīrieti kļūt būt ir daudz grūtāk..., jo vīrieši tak neraud utt (bet statistika liecina, ka tieši vīrieši ir tie, kas krīzēs nonākuši, mēdz izdarīt arī pašnāvības)... Agresija ir baiļu, iekšēja izmisuma, un/vai vainas sajūtas rezultāts..., aizsardzība...

p.s. pati nezinu, kāpēc man tik ļoti sagribējās, lai Jums izdotos - laikam tāpēc, ka es zinu, cik ļoti tas var sāpēt..., un es TIEŠĀM ne vien ticu, bet jūtu, ka esat laba māte un labs cilvēks!

Lai jauka diena visiem, kuri mazliet apmaldījušies sevī... :)
G.E.
Re: palīdziet man un manam dēlam
02.10.2010 21:37
varbūt viņam ciklotīmija
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
03.10.2010 02:24
Pīlādzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mātes aprakstīto situāciju par dēla savdabīgo
> izturēšanos un zāļu nelietošanu esmu
> iepazinusi arī savā ģimenē.Tas sākās 15
> gadus atpakaļ.Arī mans dēls sevi uzskata par
> veselu un zāles atsakās lietot.Tā ir viena no
> šīs slimības izpausmes formām,
> tāpat kā pieminētās agresijas pazīmes.

kolosāls piemērs...
īstenībā viss daudz vienkāršak, es to esmu novērojis
1. kārt bērnam ir vajadzīgi abi vecāki, ja kada nav, tad to to psoholoģiski aizvieto ar kautko citu
audžuvecāku vai debesu tēvu,
2. cilvēks visu mūžu cenšas saviem vecākiem rādīt ka ir labs bērns
3. cilvēks ir paradis paklausīt saviem vecākiem uz vārda
šitās lietas notiek zemabziņā.........

tagad, kas notiek, māte saka ka dēļs slims, zemabiņa klausa uz vārda, slims tatad jāslimo
bet otra zemapziņa izdzīvošanas instinkta saka, ka tās būs beigas, sakās īssavienojums
agresija, zāles, bailes zāles , agresija, steess, un depresija un blokāde pilnīga... arī mehānisms
nedareīt neko, gaidīt kad pāries...

risinājums ir smieklīgi vienkāršš... cilvēk sklausa uz vārda, sevišķi saviem vecākiem, un vaig runāt, to
ko vēlas... vaig teikt, tu esi vesels, labs un normāls..". tavs tēvs, lai kur viņš būtu būtu lepns par tevi, kā tu tiec
galā ar savām problēmām... " es tevi mīlu tādu kāds esi" ( varbūt šitas par stipru, jo te zemabziāņa neļauj apmānīt)
šito te vaig teikt vienreiz dienā un ja dēļs nav mājās tad tukšā istabā kautkvai... un viss notiks

īstenība es šito izmēģināju, kad apkārt bija trakumi panika un nesaskaņa
vienkāršī uztaisi tēju un pasniedz ar cukuru un pasaki šito vai līdzīgu un viss...

bucas
ja nav neviena cita tad var svešī cilvēki viens otram tā darīt, un tas darbojās
ja ar vecāki paši nesaprot
Paldies ,Aberz, par Tavu iesaistīšanos šajā diskusijā ar skatu no malas. Pārdomāju Tevis teikto un sapratu, ko savā situācijā
varu izdarīt vēl. Zemapziņa ir varens spēks pret kuru ir ļoti nopietni jāizturās un tādēļ tiešām ir ļoti jāpiedomā pie tā, ko mēs
cits citam sakām, jo gan pozitīvi, gan negatīvi izteikta doma nogulsnējas otra cilvēka zemapziņā un tur turpina strādāt...
Tādēļ domāsim pozitīvi un runāsim pozitīvi!!!
Jā,autori es PILNĪBĀ SAPROTU arī kā mamma.Un tur nav nekas pārspīlēts.Es arī apm 6 gadus neko nesapratu kas notiek..kādeļ agresīvs pret mani,jo es tacu visu to labāko vēlos!Vēlos lai mācās,lai stradā,lai ir laimīgs,lai priecīgs,lai dzīvo aktīvi DZĪVI!Gadu zinu diagnozi un tā ir sūra.Tā agresivitāte>>to nedara viņš>>to dara šī saslimšana un viņš pats nevar kontrolēt sevi!!!Un vel mazliet iedzerot alkoholu vispār vairs nav kontroles...Tā ir saslimšana,ko neatpazīst ne psihoterapeiti,ne diez pas psihologi,ne iecirkna ārsts,ne arī psihiatri dažkārt!!!Jo pie visiem šiem speciem ar dēlu gājām...ja nosaukšu šos uzvārdus-tie visi ir sabiedrībā pazīstami uzvārdi!!!Katrs tik gatavs vilkt garumā sarunas un spēlē spēlītes visadas utt..pat negribu atcereties,lai noturetu klientu!!!Ok,mums visiem ir darbs vajadzīgs,bet šajā jomā ir zvērīgi vāji speci!!!IR ĻOTI ZAUDĒTS LAIKS!DĒLS JAU VARĒJA BŪT GANDRĪZ VESELS ja būtu šajā periodā dzeris zāles!Bet tagad ir pāri 20 gadiem un pierunat arsteties pagaidam neiespejami!!!Tikai tagad viss jau ir ļoti ielaizts!Jā un man arī jāgaida gadījums kad kaut kas notiks,jo MūSU KRETīNISKĀ LIKUMDOŠANA NEPAREDZ PIESPIEDU ĀRSTĒŠANOS LAI GLĀBTU,PALĪDZĒTU ,jo pats parasti neatzīst ka ir problēma!!!!Diemžel šo gadījumu var sagaidīt arī tādu ka nonāk cietumā,ka nodara kaut ko sev ,kaut ko citam.Negribu iedzilināties kas tik nevar notikt.Ārstesanās iespējama TIKAI AR ZĀLĒM!To tagad zinu un pilnībā piekrītu.lAI ARī ES ARī kādreiz biju kategoriski pret zālēm,jo iedomājos ka cilvekam tacu pašam ar visu jātiek galā!...tacu ir saslimšanas kad tas nav iespējams...un viss kas saistīts ar smadzeņu darbības traucējumiem >>var līdzēt tikai zāles!!!!!mamma savam delam ko ļoti mīlu un ceru ,ka atveseļošanās bus iespējama lai arī ir ielaizts!!!
Vienalga TICU,ka viss būs labi.Ticu ,ka sapratīs mans dēls ko mīlu un vēlu tikai to labāko,lai arī caur sāpēm(mēs katrs esam izgājusi cauri visadiem pārbaudījumiem),kas ir dzīves sastāvdaļa.Bet zinu,ka šīs izpausmes ir smadzeņu darbības traucējumi,kas jāuzlabo ar zālem un tikai..diemžel...Vajag uztaisīt kaut EEG !Vismaz!tas objektivi norada par smadz darbības stavokli!veiksmi!
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 10:55
Atvainojos par sarkasmu. Bet nu diez, kā tas gadījās, pie tik labas mammas dēls saslimst! ar agresiju???
Mīļais vai mīļā GAGA...
tā ir saslimšana,jo pret TUVĀKO IZTURAS šĀDI!!!!!!!!!DIEMžēļ!To zin tikai tie cilvēki ,ka m ir konkŗeti šada saslimšana tuviniekiem....ir jau arī filmas uznemtas,kur tas viss atainots.
+raidījums DEGPUNKTā parādās tieši šādas ainas!ja šiem cilvēkiem kas kaut ko nodara apkārtejiem -tā jau ir nākošā fāze..jo vispirms vēršās pret tuviniekiem.bet to nedara šis cilvēks!!!to vada viņa saslimšana!!!
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 12:51
"Atvainojos par sarkasmu. Bet nu diez, kā tas gadījās, pie tik labas mammas dēls saslimst! ar agresiju???"

jā, es arī to pašu gribēju pajautāt...

nelīdz, nelīdz, mīļās mammas, nekādas zāles. puisis sēdēs gultā un skatīsies vienā punktā vai visu dienu gulēs. tā "līdzēs" zāles. šo, ka zāles palīdz, psihiatri runā gadiem, bet nevienu izārstēto nav nācies redzēt. kamēr nemainīsisties pašas, tikmēr viņš slimos. un beidziet viņus uz kaut ko pierunāt.

ko kurā no jums ar tiem puišiem ir sadarījusi viņa bērnībā, tas nu lai paliek augsto spēku ziņā, bet sabendēt bērnu un pēc tam atdot nozāļotājiem, vot tas ir gan viens "labs, mātes cienīgs" darbs.

un patiesībā riebjas lasīt, ka speci vainīgi. ne jau speci viņu saslimdināja, ne ātri tur var ko mainīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2010 13:00 by Runcene.
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 12:57
un tā labā gribēšana vienmēr šajos gadījumos ir tāda, ko māte grib. vai šāda māte vienreiz ir pajautājusi, ar ko bērns būs laimīgs? obligātie pulciņi, mākslas skolas un kas tik vēl ne, kaut puisis gribētu ko pilnīgi citu.

un pēc tam jūs brīnāties, ka viņš ir agresīvs... kā lai viņš tagad tiek no jums vaļā???

un tad nu abas - māte un psihiatre - vaiga sviedros atkal kaut kam to puisi grib pakļaut... viss tas ir slima suņa murgs.

te nekas nestrādās piespiedu kārtā. un, paldies Dievam, ka mums ir tādi likumi, kas neļauj jums izvērsties, ka vairs nav padomju laiki.
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 12:59
arija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā,autori es PILNĪBĀ SAPROTU arī kā mamma.Un
> tur nav nekas pārspīlēts.Es arī apm 6 gadus
> neko nesapratu kas notiek..kādeļ agresīvs pret
> mani

tāpēc ka visu laiku māte savu mātišķo saprašanu uzpiež
neļaujot viņam pašam nostāties uz kājām un sajust ko vēlas
dzīvē

,jo es tacu visu to labāko vēlos!Vēlos lai
> mācās,lai stradā,lai ir laimīgs,

nu tad vaig paprasīt ko dēls grib, ko vēlās viņš

kas ir lame dēlam
1) ko mamma vēlās
2) ko dēls vēlās

un uzrakastīt uz papīra un salīdzināt


lai
> priecīgs,lai dzīvo aktīvi DZĪVI!Gadu zinu
> diagnozi un tā ir sūra.Tā agresivitāte>>to
> nedara viņš>>to dara šī saslimšana un viņš
> pats nevar kontrolēt sevi!!!Un vel mazliet
> iedzerot alkoholu vispār vairs nav
> kontroles..

viņš vienkārši kaitina māti, jo nezina kā tikt vaļā no viņas
ietekmes tad kad viņa ir dusmīga, tad vismaz var atpūtināt smadzenes
no tukšas dīgšanas


.Tā ir saslimšana,ko neatpazīst ne
> psihoterapeiti,ne diez pas psihologi,ne iecirkna
> ārsts,ne arī psihiatri dažkārt!!!

tāpēc ka slima ir māte viņš ir vesels vienkārši māte sen jau
nesaprot kāds ir jauns vīrietis ko ēd ko dara, ka tas nav bērns
bet personība nevis mātei bet sabiedrībai draugiem un draudzenēm

arī ja viņš neko nedara, tikuntā ir normāls cilvēks

Jo pie visiem
> šiem speciem ar dēlu gājām...ja nosaukšu šos
> uzvārdus-tie visi ir sabiedrībā pazīstami
> uzvārdi!!!

varbūt lai viņš pats aiziet ja viņam vaig?
lai uzklausa viņu, kas viņam uz sirds nevis
"mēs vadījām mašīnu - pie stūres sēdēja mans dēls"
ĻOTI ZAUDĒTS LAIKS!DĒLS JAU
> VARĒJA BŪT GANDRĪZ VESELS ja būtu šajā
> periodā dzeris zāles!

laiks nekad nav zaudēts, citi pusmūžu ir slimi
un sāk dzīvot dzīvi no pusmūža


Bet tagad ir pāri 20
> gadiem un pierunat arsteties pagaidam
> neiespejami!!!

kas jāgaida? pierunāt lai piekrīt salauzt dzīvi tālāk


Tikai tagad viss jau ir ļoti
> ielaizts!Jā un man arī jāgaida gadījums kad
> kaut kas notiks,jo MūSU KRETīNISKĀ LIKUMDOŠANA
> NEPAREDZ PIESPIEDU ĀRSTĒŠANOS LAI
> GLĀBTU,PALĪDZĒTU

cilvēkam ir tiesības uz savu privātumu, viņam ir personas kods
un tiesības ārstēties vai būt slimam. viņš pieņem lēmumus
nevis PIESPIDU kārtā

"es tevi piespidīšu mīlēt Raini"


,jo pats parasti neatzīst ka
> ir problēma!!!!

a kāda tad ir tā problēma?
nemācās, nav aktīvs?

Diemžel šo gadījumu var
> sagaidīt arī tādu ka nonāk cietumā,ka nodara
> kaut ko sev ,kaut ko citam.Negribu iedzilināties
> kas tik nevar notikt.Ārstesanās iespējama TIKAI
> AR ZĀLĒM!T



o tagad zinu un pilnībā
> piekrītu.lAI ARī ES ARī kādreiz biju
> kategoriski pret zālēm,jo iedomājos ka cilvekam
> tacu pašam ar visu jātiek galā!...tacu ir
> saslimšanas kad tas nav iespējams..

nu to var pateikt tikai ārsts, un arī nevis uz intuīciju, bet
medicīna ir zinātne, kas balstīta uz faktiem un statistiku
un pētījumiem

kāda mātei izlītība?


.un viss kas
> saistīts ar smadzeņu darbības traucējumiem

vai tie ir medicīniski konstatēti???

> >>var līdzēt tikai zāles!!!!!

to teica ārsts kvalificēts tādu secinājumu izdarīt?

mamma savam delam
> ko ļoti mīlu un ceru ,ka atveseļošanās bus
> iespējama lai arī ir ielaizts!!!

notoeikti būs veselība, ja nav kāda slimība
kas fiziski bojā smadzenes bez iejaukšans

bet tās tikai manas domas
bucas
"MĀTE" atsūtiet savu email>>varbūt varam tikties,jo es Jūs pilnībā saprotu ,jo man ir tieši analoga situācija!Kam nav kas līdzīgs TAS JŪS NESAPRATīS.BET JĀMEKLĒ RISINĀJUMI!
ā
aberz....
neiedziļinos Jūsu pekstiņos,jo viss ie medicīniski šobrīd apstiprināts,ieskaitot invaliditati.
Un medicīniski ir viss apstiprināts.IR ZAUDĒTI GADI KLAUSOTIES ŠĀDOS KĀ JŪSU PEKSTIŅOS...
Ir bloķēta griba un pilnībā apzinos ka tas kas ar viņu notiek tā nav ne mana ne arī dēļa vaina,bet tā ir apstiprināta diagnoze,kas saprotamā valodā>>smadzenu darbības traucējumi.Sarunas ar delu.Nu nekādas,tādeļ ka pie šīs saslimš lielākais ienaidn ir tuvākais.To nav iespējams izstāstīt un arī negrasos to darīt.To zin tikai tie kam līdzīga situācija.Tikai pārsvarā pa tukšo aiziet gadi meklējot palīdzību pie vesela bara it kā profesionāļu!
BET PROFESIONĀLIS IR JĀATROD.TAS NAV VIENKāRšI!JO ATCERIES "MĀTE">>>>Jūš NEVIENU NEINTERESEJAT!jUMS JāMEKLē īSTAIS āRSTS kas varetu pavert kādu šķirbiņu lai tiktu klat ar sarunu.JŪS NEVIENU ĀRTSU NEINTERESĒJAT!JUMS JĀIEINTERESĒ,JĀRADA APSTĀKļI LAI VI ŅŠ GRIB IEDZIļINĀTIES (JA SPĒJ,PROTAMS)!!!!Jo pārsvarā jau tiek atstrādāti STANDARTI.Bet varbū atražotais standarts neder ne Jūsu delam ,ne manam!
Nu nav jēgas teret laiku,jo zinu ka Jus nesapratīsiet un negaidu no JUMS(ABERZ) arī saprašanu.
"MĀTE" atraksti savu email vai tel.sazināsimies.varbūt varam savstarpēji spekime apvienojoties ko mainīt arī mūsu kretīniskajā likumdošana!!!
ārija
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 14:02
arija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "MĀTE" atsūtiet savu email>>varbūt varam
> tikties,jo es Jūs pilnībā saprotu ,jo man ir
> tieši analoga situācija!Kam nav kas līdzīgs
> TAS JŪS NESAPRATīS.BET JĀMEKLĒ RISINĀJUMI!
> ā

redziet tad jameklē līdzīgas situācijas un līdzigi notikumi no dēla puses
ir cilvēki kas saprot tās lietas tā.....

tad dēliem vajdzētu satikties arī un risināt problēmas kopā

nu tā mana pozīcija
es uzskatu ka ierasties pie ārsta cilvēks drīgst tikai
vienā personā , un ārstam butu jāaiztāv pacienta viedoklis
(nu kā advokatam klienta viedoklis)

īstenībā te dēla viedoklis ir svarīgakais nevis mātes

jo viņā dzīve sākās, bet mātes džīve ... turpinās

??????????????????
jautājums

1) ko vēlas vidusmēra 20 gadīgs vīrietis

2) ko māte vēlas lai psihiatrs "izārstē jūsu dēlam"

īstenibā "agrsija" jau ir arī tā mīlestība un no mātes puses
psiholoģiska agresija....
ja dēla "agresija" būtu reāla, tad būtu sekas
salauzti galdi vai kadi nodarījumi , bet augošas dusmas
viemam pret otru ir emocionala agresija
un ko katramir tiesības uz to kamer tas neskar citu
īstenībā māte grib piespiest lietot zāles dēlam
lai nomāktu viņa emocionālo agresiju, kas ir atbilde
uz viņas nekorekto rīcību

māte ārstē sevi, mīl sevi nevis dēlu


varbūt ka kļudos.....
bucas
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 14:27
arija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz....
> neiedziļinos Jūsu pekstiņos,jo viss ie
> medicīniski šobrīd apstiprināts,ieskaitot
> invaliditati.
> Un medicīniski ir viss apstiprināts.IR ZAUDĒTI
> GADI KLAUSOTIES ŠĀDOS KĀ JŪSU PEKSTIŅOS...
> Ir bloķēta griba un pilnībā apzinos ka tas kas
> ar viņu notiek tā nav ne mana ne arī dēļa
> vaina,bet tā ir apstiprināta diagnoze,kas
> saprotamā valodā>>smadzenu darbības
> traucējumi.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

tad vaig pa balatu ārstu kā padomju laikos
kas iedziļinās un paskaidro "upurim" ka ja dzers zāles tad
būs konkrēts labums ... nu tur varēsi pastaigāt, vai nopirksim
datoru , vai ko...

smags variants
ārsti arī ir cilvēki un dara savu darbu tikai
arī automehāniķi no sarežģītiem neizdevīgiem pasūtījumiem
sūta pie konkurenta... tās ir normāli
citi uzņemās ko nevar veikt
tas vēl sliktāk

lai jums veicās
katrs gadījums ir individuāls
bet arī es biju uz inaliditātes robežas 2gadus atpakaļ
tā ka ir arī cita taisnība
zāles stumj dziļak tur.. bet ja citādi nevar tad ....
ABERZ>>ATBILDE>>
jā ir salauzti galdi,klubkresli,telefoni vismaz 5,riteņi...utt tā avretu turpināt...
Jums nav izpratnes par šīm lietām.Jūs tādā psihologa līmenī pļāpājat.Tos psihol jau atskatījos.bet gadi zaudeti.viņi tāpat kā Jūs pļurkstēja...jo nesaprot kas ir kas...
aarija
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 15:16
ja ārija būtu kādā no tiem pļurkstošajiem psihologiem ieklausījusies, tad varbūt nebūtu ar puisi tik slikti. laimīgā kārtā neviens likumdošanu nemainīs. bet pašu māmulīti gan vajadzētu kaut kur iespundēt.

par to, ka šitās trakās māmulītes psihiatrus beidzot piespiež pie sienas, es nebrīnītos, jo visi tiešām ir cilvēki un visiem apnīk.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.10.2010 16:30 by Runcene.
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 16:09
arija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ABERZ>>ATBILDE>>
> jā ir salauzti galdi,klubkresli,telefoni vismaz
> 5,riteņi...utt tā avretu turpināt...
> Jums nav izpratnes par šīm lietām.Jūs tādā
> psihologa līmenī pļāpājat.Tos psihol jau
> atskatījos.bet gadi zaudeti.viņi tāpat kā Jūs
> pļurkstēja...jo nesaprot kas ir kas...
> aarija

reala agresija 1.

dels noliek virtuvē dveieli uz galad malas un aiziet
dvielis iekrīt blakus miskastei
dēls uzpīpējis iedzr alu, jo māte uzilika jaunu dvieli un tas nav labi
tad dēls paņem datoru un ies uz citu istabu, lai miers, bet māte
sāk aizrādīt, ka viņam trīc rokas kā alkoholiķim un dators var nokrist
uz ko dēls atbild nedirs man virsū , māte sarkana un dators nokrīt
jo dēls zina ka tūlīt sāksie zvani ārstiem un draudzenēm, ka atkal dēls
jāliek cietumā... jo viņš dauza mēbeles un neapmeklē zīmēšanas kursus

reāla agresija 2

starp vīru un sievu

tu te vazājies dzerdams ar saviem draugiem un man ir jāpelna nauda pašai kā māku,
jūs mēsli tikai par sevi domājat, kad tik nodrāz.. priecāties par dzīvi, bet bērni
kā izauguši nemaz nesaprotat, tādi kā mēbeles, takā idioti, ķer zivis stundām
neko nenoķer būtu kaut lampiņu iesrūvējuši
uzko vīrs jūtot ka tas tonis ir sakāpis tuvu tam ka plīsīs trauki:
tu pati visu laiku čakarē smadzenes, man bija darbs, bet tu pat nevari kreklu izgludināt
trauki smird un ja es strādāju, mājās nevar atgriezties, jo nav tīras vietas, sīkie paši izauga tu
nepamanīji kur viņi naudu ņēma, lai iet tagad strādā kā es rubīju pa naktīm.
tad sieva dusmās norauj dušā krānu un ūdens līst un nevar savākt, vecim rokas trīc
jo sieva bļauj tu pat nornmālu krānu nevari uzlikt
tu iedod kaut lupatu savākt ūdeni, slompa caurā galva, tikai ar dibenu domā
sieva bļauj, vecais stresā ievlk pa aci acas zila.. miers
iedod lupatu
pats ņem, un abi stuko, kā tagad nogrimmēt aci lai sieva var iet uz darbu pēc stundas
.......

abi gadījumi reāli norakstīti no dzīves
policija saukta netka

ko dara ārsts?
klausās ka visi ārsti slikti

tādas manas domas
bucas
ABERZ...
nav nozimes Tev atbildet...tukša pļāpāšana...
bučas TEV....
Sorry,arī RUNCENEI nav nozīmes atbildet.Piedod.
Bet Tu nesaproti,kas tas ir....
aberz
Re: palīdziet man un manam dēlam
17.10.2010 17:09
arija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ABERZ...
> nav nozimes Tev atbildet...tukša
> pļāpāšana...
> bučas TEV....

nuja arija neatkapsies
vienk es zinu vienu tadu gurķi kuru saka arstet par to ka vinjs ar
nepareizam meitenem saka draudzeties
mammas greizsirdiba
mamma izvelas draudzenes un nedod est ja nav preiza
tad dels izvelas pipet ko mamma apmaks est un dzert
AD labak neka tas damas, kuru delj tikai problemas
jo vijas saka ka tu labs mijsh tikai ka mes dzivosim jo tu
tads nevari nopelnit a estevi uzturet
un mamma baro a meitene gaida 10 gadus kamer izarstesies
bet mamma baro vel vairak... laiks iet un pa tukso

a mmma ka es bez dela viena tad nebus neviena
es vinju milu nebus ko milet jo vinju miles kautkada
gramatvede blonda no pierīgas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 6?
Ziņa: