Sen nav būts. Kā citiem.

Aizsāka zemene 

zemene
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
08.11.2011 23:54
Man ir doma. Bet, kas būtu, ja es šo jautājumu izrunātu ar to dakteri? Teiktu, ka mani tas satrauc vai interesē un miers.

Nu tā atklāti. Pajautātu kas un kā.
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 00:12
zemene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man ir doma. Bet, kas būtu, ja es šo jautājumu
> izrunātu ar to dakteri? Teiktu, ka mani tas
> satrauc vai interesē un miers.
>
> Nu tā atklāti. Pajautātu kas un kā.

manuprāt ar tiem dakteriem labak nerunāt, man šķiet ka viņi ir kā aktieri dzīvē vai deputāti
nevar atšķirt kad ir tas cilvēks kad tēls... kā ar cilvēku nez vai var parunāt, jo vīni vienmēr to var
pārvērrst kā terapijas seansu utt

a ko viņi tev teiks, ka ierakstīja diagnozi lai savāktu statistikai vairāk klientu un lielāku buzetu dabūtu?
tad tev vaig personīgi kādu ārstu pazit ar ko var runāt kā ar privātu uzticamu draugu nu tad viņs apstāstitu kas un kā

īstenība jau normāli būtu feini ka tāds ārsts būtu pa rokai
bet dzīve pierāda ka tas nav iespējams
nezinu kāpēc
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 11:50
var iet un taujāt, var neiet.

kas rakstīts, tas paliks. Tātad viņš tomēr kaut ko skaidroja Tev.

bet ārstam nav jābūt draugam, tikai labam specam un savs laiks jāvelta pacientam tad, kad pacients pie viņa ir, un uz jautājumiem arī ir jāatbild.

bet man šķiet (nezinu kāpēc) psihiatriem, vismaz vecākās paaudzes, šķiet nepieklājīgi runāt ar pacientu, vai slinkums, nu tik šausmīgs, vai viss jau pofig.

mana daktere tāda nekad nav bijusi. vispār es neeju otrreiz ne pie viena daktera, ja man neatbild uz jautājumiem un kaut ko muhļī. ok, psihiatram var būt sava izpratne par lietām, bet visas izpratnes vajadzētu varēt izrunāt.
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 12:01
bet šis jautājums ir kopumā komplicēts...

ja cilvēks ir uzaudzis ar apziņu (un dzīvo ar to), ka viņš ir slikts, muļķis, nederīgs, tad katra smagāka vai skaļāka diagnoze liks viņam krist izmisumā, jo ir jau arī sabiedrības viedoklis. mazliet paranojas, mazliet depresijas, un viss izskatās ļoti melns.

ja es zinātu, ka kādam manam klientam/sadarbības partnerim ir organiski traucējumi, es, zinot visu psihiatrijas pozīciju Latvijā, īsti nesaprastu, ko domāt, jo tas var būt fufelis un var nebūt. organiski un funkcionāli tomēr ir 2 dažādas lietas.

lai tā tas nebūtu, šai sajūtai, ka esi muļķis, ir jāsadzīst, un es nezinu, kas cits to var izdarīt kā psihoterapija. tā kā var jau iet un skaidroties, bet visa problēma nav intelektuāli risināma, lai gan psihiatri ļoti daudz laba izdarītu, ja vairāk runātu, jo nav nekādas jēgas, ja viņš izraksta zāles, bet pacients, izlasījis diagnozi uz receptes, sakrīt čupā un nosēž autobusa pieturā raudādams visu dienu... tas, ka viņam nevajadzētu sakrist čupā, ir skaidrs, bet, ja viņš tobrīd ir tik stiprs, cik ir, tas notiek, un ārstiem to vajadzētu ņemt vērā, jo pie psihiatra pa lielam neiet neviens, kam ir viss kārtībā ar pašvērtējumu.

un neko, kā redzams no zemenes sajūtām, nevar mainīt ar pieeju; ai, nu izbeidz, neņem galvā... tas jau ir galvā sen pirms notikušā, tas tur dzīvo un mīt gadiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2011 12:05 by Runcene.
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 12:32
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
ekādas jēgas, ja viņš izraksta zāles, bet
> pacients, izlasījis diagnozi uz receptes, sakrīt
> čupā un nosēž autobusa pieturā raudādams
> visu dienu... tas, ka viņam nevajadzētu sakrist
> čupā, ir skaidrs, bet, ja viņš tobrīd ir tik
> stiprs, cik ir, tas notiek, un ārstiem to
> vajadzētu ņemt vērā, jo pie psihiatra pa
> lielam neiet neviens, kam ir viss kārtībā ar
> pašvērtējumu.

redzi pie lieladaļas depresijas rodas uzmetuma kidalovkas dēļ mīlesības ģimenes emociju ziņā
nodevības rezultātā... no tuvinieku puses jo tie ir vienīgie ar ko cilvēks runā tik tuvu privāti
un viņš aiziet pie psihiatra jo nav ar ko parunāt tā jo visi ir sliktie nidevēji un priekšā tas ko viņņņššš
izladsa ir tas ka te atkal viens nodevējs sarakstījis kautkādas muļķības

un viss

vispār cilvēkam ir jāmācās būt vienam un nerunāt sitā ka psihiatri
kgbešņiku pseidodraugu režīmā un vissas problēmas
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 12:40
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
>
> vispār cilvēkam ir jāmācās būt vienam un
> nerunāt sitā ka psihiatri
> kgbešņiku pseidodraugu režīmā un vissas
> problēmas


ņemot vērā ka godīgu cilvēku nav un nevar būt jo pat tuvākie kādā situācijā tevi nodos
kautkā vārdā tur bērnu vai bailes par veselību dzīvību vaiko nodevības cena ir
dažāda tagad ko prasīt no psihiatra kuram tu esi pacients
no politiķa kuram tu esi mēsls salīdziņajumā ar .....
no baņkīera kuram tu esi kredīts
utt

normāli ja psihiatram ir slimi bērni vai nav maksāts kaut kas vai
kreditors stāv pie durvīm vai viņam dzīvē kāds nodarījis kautko, viņš ir tads pats kēms kā citi
un ko viņam darīt ar sevi? rakstīt to kas jāraksta...

tāpēc nevaig nevienam uzticēt savas bēdas jo pārsvarā cilvēki izmanto to nevis tavā labā bet pret tevi
vienīgi suns ir cilvēks (es domāju dzīvnieku) bet cilvēki ir kaķi... nebaro tad apskaties kāds viņs ira īstenībā :-)
utt

bucas



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2011 12:46 by Runcene.
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 12:44
cilvēks iet pie psihatra, jo cer, ka tas nu būs tas uzklausītājs...

bet kas notiek: viņš pasaka, zini, tu esi traks, un man vajag valstij atskaitīties...

baigā vilšanās, šitas arī ne, bet avīzē raksta: ejiet pie psihiatra, ja jums ir depresija.

bet vēl viena fiška ir tur, ka viņi saka: davai, stāsti... un cilvēks stāsta. jo naivāk, jo sliktāk viss beidzas.

apmēram tā: it kā "atpogā" to cilvēku, un tad uzmet, jo nezina, ko ar to stāstu darīt, paši no sevis nobīstas varbūt.

kaut kur biija pārfrāzēts Bībeles teiciens: svētīgi tie, kas necer, jo tie netiks pievilti... tas laikam tapis lielā vilšanās brīdī.

mācīšanās uzņemties atbildību būs saistīta ar šitādām visādām sajūtām.
zemene
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 13:07
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------


> un neko, kā redzams no zemenes sajūtām, nevar
> mainīt ar pieeju; ai, nu izbeidz, neņem
> galvā... tas jau ir galvā sen pirms notikušā,
> tas tur dzīvo un mīt gadiem.

Kā nebūs galvā, ja tieši tuvinieki visnedelikātākajā veidā ''iegāž'', pasakot ko tik intīmu citiem. Vai katrā gadījumā, kad ir veselīgs sasparojums darīt ko jaunu vai vairāk ārpus ikdienišķiem pienākumiem, atgādina, nu ja, Tu ja neesi īsti normāla.... (ar pazemojošu noniecinājuma toni). Un visa labā griba salūzt. Tātad, ja jau veseli cilvēki apkārt saka, ka Tavs (mans) nolūks ir stulbs un liecina par ku- kū, kā tad pats var noticēt, ka tas ko vēlies darīt nav trakuma pazīme?

Ja apkārtējie uzstāj, ka viņi tie normālie? Un, ka viņiem ir tiesības uz dzīvi, bet tādam, ar traucējumiem, jāsēž klusi un jābūt pēc iespējas nemanāmākam.
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 13:40
zemene, kā Tu domā (Tev ir ideja?), ko mēs varētu darīt Tavā labā?

kā palīdzēt?
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 13:45
zemene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
>
> Ja apkārtējie uzstāj, ka viņi tie normālie?
> Un, ka viņiem ir tiesības uz dzīvi, bet tādam,
> ar traucējumiem, jāsēž klusi un jābūt pēc
> iespējas nemanāmākam.

nu redzi ja tu esi atkarīga no viņiem tad tas uzmundrina jebkuru cilvēku
varas sajūta.. jo glēvāks cilvēks jo šausmīākas izdarības jūtot šo sajūtu ka kākds
ir atkarīgs no viņa....

bet tiesības uz dzīvi... redzi tiesības ir visiem, vienkārši cik tevi ir iespējas no dzīves ņemt to
kas tev var noderēt... kā tu jūties un ko gibi o dzīves....

jāapzinās objektīvi... piemēram ja man nav balss tad es nevarēšu būt solists operā
utt... un tad jārīkojās izejot no tā

bet ko nozīmē tiesības uz dzīvī, taču dzve ir sakista galu galā
tikpat atkarīgs kāuz to skatās
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 13:50
Esmu "traka" (VD, depresija) kopš 27 gadu vecuma, tagad jau drīz pensija.
Visi principā par to zina (nenoslēpsi jau), bet mani neviens nekad par traku nav nekad saucis.
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 14:05
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu "traka" (VD, depresija) kopš 27 gadu vecuma,
> tagad jau drīz pensija.
> Visi principā par to zina (nenoslēpsi jau), bet
> mani neviens nekad par traku nav nekad saucis.

man teiksim ir pinīgi vienalga ko citi tur domā
bet kādu no dzīves tu labumu esi guvusi sev un cik lielā mērā
tev tā VD vai tur zāļošnaš ir palīdzējusi vai otrādi

īstenībā ja kādam lieki atgādina ka viņšir tur resns vai slims vai tur
bezdarbnieks vai 100latnieks tie jau ir pēc definī cijas slimi cilvēki
nu tādā .....era līmenī domājoši radījumi kuru niecībai nav jēgas pievērst
uzmanību
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 16:47
Zemene, es domāju, ka nav pamata tik ļoti satraukties par diagnozi - tā nav akmenī iekalta. Man, piemēram, kamēr staigāju pie psihiatriem, nomainīja kādas piecas. Ārsti reizēm mēdz arī "piemest" kādu diagnozi tāpēc, lai pacients varētu dabūt atlaides medikamentiem. Un, ja uz ārsta uzdoto jautājumu "vai kādreiz esat sasitis galvu?" atbilde ir jā, tad daudzi ārsti arī tālāk neskatās. Es gan neticu, ka pa zemes virsu staigātu kāds laimīgais, kurš NEKAD nav sasitis galvu. :)
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 16:52
nezinu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un, ja uz ārsta uzdoto jautājumu
> "vai kādreiz esat sasitis galvu?" atbilde ir jā,
> tad daudzi ārsti arī tālāk neskatās. Es gan
> neticu, ka pa zemes virsu staigātu kāds
> laimīgais, kurš NEKAD nav sasitis galvu. :)


es tāpēc saku, ka neesmu sasitusi, bet tad viņi netic :)

un tad par melošanu arī var dabūt diagnozi :P
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 17:38
a kas tad ir kad sasit galvu? kas tur tāds?
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 17:47
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> a kas tad ir kad sasit galvu? kas tur tāds?


nu vienalga kāds iemesls ka tik dabūtu ierakstīt kautko
vainas apziņa, cilvēkam bails ka tik viņš nav slims un ar to viņi tur
noduši , teiksi melns vai balts tikuntā slims utt
tad izraksta leponexu miegam tad nevar gulēt bez ta un tad
lai dabūtu citas zāles ieraksta kautko citu tur piem f20 un uzpriekšu
pēc 10 gadiem koka kastītē cilvēks un 10 gadus apgrozīta liela nauda
liecinieks attiepjās un visa elektronika

runcene jau saka
viena aizgāja pie ekstrasensa tad devšām zāles kamer
nomira
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:00
tad ir organiski traucējumi, pilnīgi droši, vienalga kādi. ja ir kaut depresija, tad viņi pie šitā turas un mēģina dabūt cauri, ka smadzenes ir cietušas fiziski (kā smadzeņu audzējs), kad cilvēks ir bezcerīgs. būs ļoti grūti panākt, ka tā ir "cita" depresija.

labi zināms nievājošs žargons šitam ir visiem zināmais organiķis...

psihiatru kuluāru sarunās tas ir apmēram kā tautā neglābjams idiots, neņemams par pilnu, arī bez jebkādām tiesībām.

to viņi lieto ļoti plaši, lai atstātu iespaidu: ziniet, viņš ir organiķis... visi dveš: ak, tā.... nu skaidrs. un traģiski māj ar galvu... ārsts taču teica, speciālists zina. lai gan tā ir viena vienīga mitoloģija.

un tad cilvēki, kuri nekā nesaprot no medicīnas, piemēram, radi, agrāk tika pierunāti panākt rīcībnespēju, jo "tur nekas nebūs, saprotiet, viņš ir organiķis".

es domāju, ka tagad varbūt tam tomēr vajag datortomogrāfiju, bet pēc bildes vien jau ari nevar droši apgalvot, ka to un to bojājumu dēļ vienmēr būs tādi un tādi traucējumi.
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:01
aberz: vot iedomājies, cilvēks aiziet pie psihiatra. kapēc viņš aiziet? ir kaut kādas sūdzības, nu kādas nu kuram. Ja cilveks aizietu pie psihiatra un teiktu-ziniet, es jūtos labi, mierīgi, dzīve sagada prieku, labi guļu, ar visiem labi sadzīvoju, esmu sabiedrisks un apmierināts, vai esmu nesabiedrisks un apmierinats, tad kadu diagnozi cilvekam iedotu psihiatrs?
Kada veida psihiatram vajadzetu iedziļināties cilveka problēmās? Vai kāds, aizejot pie psihiatra stāsta-ziniet, man ir ļoti nomākts garastāvoklis, tas tāds jau ir daudzus mēnešus, man pašam liekas, ka tāds noskaņojums man radies no manas zemās pašapziņas, ko stipri ietekmējusi mana vecāku attieksme, un tagad es visas situācijas uztveru kā no zaudētaja prizmas, turklāt vēl nespeju samierināties ar savu bezjēdzīgo eksistenci, ko veido mana nespēja kontaktēties ar citiem cilvēkiem, utt utjp. Vai tāda izklāsta gadījumā psihiatrs rakstītu medikamentus, vai mēģinātu pacientam ietekt apmeklēt psihoterapeitu, kur talak risināt savas pašapiņas problēmas. Ja cilvēks dodas pie ārsta ar teiktumu, ka pasaule ir bīstama, gribas raudāt katras piecas minūtes, apkartējie cilvēki ir pārģērbušies demoni un ir bailes runāt un pat domāt par daudzām lietām, tad vēl ideāli ir piebilst, ka tadai dzīvei nav jēgas, un labak būtu izbeigt so bezjēdzīgo eksistenci. Un pēc tam cilvēks ir apvainojies, ka viņam diagnosticē traucējumus un izraksta zāles.
Ja ir vēlme runāt un risināt savas problēmas bez zālēm, un ielūkoties savos dzīļumos, tad ir jāiet pie PSIHOTERAPEITA, un ja nav naudas, tad nav jāiedomajas, ka psihiatrs būs lētais valsts aizvietotājs psihoterapeitam.
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:07
Runcene, bet vel tacu pats pacients var pateikt, ka neizjūt nekadas sasistas galvas radītās problēmas, nejūtas psihiski slims, un galu galā atteikties doties pie psihiatra, un ārstet savu sasisto galvu pie neirologa.
Un ja cilvēks pirms galvas traumas bija vesels un laimīgs, bet pēc galvas traumas kļuva nomākts un nelaimīgs, tad varbūt galvas trauma arī ir pie vainas.
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:15
nuu, viņš var dabūt diagnozi par to, ka ir noliegumā... ka neapzinās savu stāvokli.

bet es vairāk iebilstu pret priekšlaicīgu mētāšanos ar "šizām" un "organikām".

un psihiatrs tiešām nav bezmaksas psihoterapeits, jo valsts žēlojums nozarei ir knaps.

bet man, piemēram, savulaik teica, ka psihoterapijai pēc viņu pieredzes nav jēgas (Latvijā tā tobrīd bija eksistējusi kādus 5 gadus), ka jādzer zāles, un viss. nu un kam tad cilvēks lai tic, kad viņš ir galīgā dimbā? protams, tam, kas sēž viņam acu priekšā un ir kaut cik palīdzējis, izvilcis no bedres.

es gan, taisnību sakot, nezinu, ko tagad saka...

ļaudis ir teikuši, ka saka: jūs bez zālēm neiztiksiet... kā to var tik droši zināt?

nu faktiski tekt jau var... mazums ko kāds saka, lai tad dzirdētājs domā pats. tikai es tā naivi iedomājos, ka psihiatram nav jāgrūž uz bedres malu, bet cilvēciskas konkurences dēļ viņi laikam to nevar.

psihiatram, kamēr viņš neapzinās sevi, ir ļoti vajadzīgs slims vārgdienis.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2011 18:17 by Runcene.
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:31
Runcene, es visam piekrītu, bet ja mēs runajam ši foruma ietvaros, par to, kas te ir aktuali un par ko tauta diskutē, tad sajūta ir tāda, ka cilvēks nemaz negrib dzirdēt citu viedokli, tikai gaida kad piekritīs viņa empīriskajam subjektīvajam viedoklim. Nav jēgas iet pie psihiatra, dzert zāles un runāt par psihiatru pakļaušanu, nonarkošanu, pie tam vēl no pacienta viedokļa. Pietam, ļoti daudzi pacienti izmanto savu "slimā" stāvokli, kad ir izdevīgi. Tad, kad kaut kas jāpaveic- tad esmu problemātisks, nevaru, kad diagnoze, tad aizvainojums. Par ko? Tadas lietas lasost, rodas tada sajūta, ka nekada objektīvā viedokļa vispār vairs nav. Tik pat labi var teikt, kā var forumā rakstīt, ka psihiatrija ir narkomānijas paveids, kad tik daudzi cilvēki NAV spējīgi dzīvot bez medikamentiem, jo psihoterapija nespētu viņiem palīdzēt.
Es līdz pēdējam būtu gatava runāt par psihoterapiju un tās plusiem, bet vai kādu tas interesē? Nē, interesē tikai pateikt, ka tas ir dārgi un viņi ir naudas kāsēji. Bet tēmas par psihiatru riebeklībām un nozāļošanu nepazūd no šejienes jau gadiem.
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:35
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>ajadzetu iedziļināties cilveka problēmās? Vai kāds, aizejot pie psihiatra stāsta-ziniet, man ir ļoti nomākts garastāvoklis, tas tāds jau ir daudzus >mēnešus, man pašam liekas, ka tāds noskaņojums man radies no manas zemās pašapziņas, ko stipri ietekmējusi mana vecāku attieksme, un >tagad es visas situācijas uztveru kā no zaudētaja prizmas, turklāt vēl nespeju samierināties ar savu bezjēdzīgo eksistenci, ko veido mana >nespēja kontaktēties ar citiem cilvēkiem, utt utjp. Vai tāda izklāsta gadījumā psihiatrs rakstītu medikamentus, vai mēģinātu pacientam ietekt >apmeklēt psihoterapeitu, kur talak risināt savas pašapiņas problēmas.

nu manā gadījumā bija vēl labāk
utt vaitad tev nekas nava
nac tev iedosim zalites paarstesim bus forshi



> Runcene, bet vel tacu pats pacients var pateikt,
> ka neizjūt nekadas sasistas galvas radītās
> problēmas, nejūtas psihiski slims, un galu galā
> atteikties doties pie psihiatra,

tieši tā to arī iesaku darīt vienkārši
es ta izdarīju,,, man problēmas nav palīdzību nevajaga
un sveiki...

un ārstet savu
> sasisto galvu pie neirologa.
> Un ja cilvēks pirms galvas traumas bija vesels un
> laimīgs, bet pēc galvas traumas kļuva nomākts
> un nelaimīgs, tad varbūt galvas trauma arī ir
> pie vainas.

interesanti kurš tad to zinās
:-) psihiatrs neirologs vai
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 18:45
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
kad tik daudzi cilvēki NAV spējīgi
> dzīvot bez medikamentiem, jo psihoterapija
> nespētu viņiem palīdzēt.

nu es jau saku ka šiem cilvēkiem ir vajadzīga palīdzība un zāles
tas ir medicina, bet es pret to kad cilvēkiem dod zāles kad nevaig
miega zāles leponex tas nav smieklīgi ar tadām blaknēm utt



> Es līdz pēdējam būtu gatava runāt par
> psihoterapiju un tās plusiem, bet vai kādu tas
> interesē? N

Ļoti un es lūdzdos palīdzību, es saku ka visi ko zinu ir pazudušī
tad kur ir kāds piemērs reāls kur cilvēkam ir palīdzēts?

nava

cilvēks sež rij 12gadus zāles un ko viņam jadzer visu mūžū tagad?
viņš pats nav spējīgs izvēlēties ārstu vai aiziet kautkur jo viņam nav ne naudas ne ko ēst
no cilvēkiem no kuriem viņš ir atkarīgs ir atkarīga ari ārstēšana

nu jā , viņam nav gribas viņs parazitē uz šitā viņam ērti
bet zāļot taču sāka kad viņš taisīja visuko un centās dqaŗīt un likās ka tas nav tur tā vai šitā
tīsām nobloķēja un tagad biete uz mūžū

tā ir liela atbildība kuras nav šitā čakarēt cilvēkus

tāpēc ews aku neejiet pei viņiem un visss

tos kuri bez zālēm nevar tapat atvedīs un galu galā viņus jau tapat visi zina
tikai liela daļa to mētājās pa rīgas ielām ubagu izskatā utt

bet ārstē tos kurkiem iesnas rada uztraukumu par to ka ja uzrakstīs dianozi dos zāli un būs vēzis
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 19:10
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------

fox

pasaki kādu feinu filmu
ko noskatīties

kura ir tava filma tagad no jaunajām
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 19:15
Dzīvības koks
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 19:17
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dzīvības koks


http://www.bezmiegs.com/?menu_id=4

ko saki par šito?
fox
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 19:25
Kaut ko tadu redzu pirmo reizi. Smieklīgs aparats:) Es nezinu, varbūt kadam palīdz. Nu ta ir ta ka mantiņa, var jau paspēlēties. Bet vai es ticu, ka ar tādu var noverst bezmiegu un depresiju, tad nē, laikam neticu.
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 19:36
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaut ko tadu redzu pirmo reizi. Smieklīgs
> aparats:) Es nezinu, varbūt kadam palīdz. Nu ta
> ir ta ka mantiņa, var jau paspēlēties. Bet vai
> es ticu, ka ar tādu var noverst bezmiegu un
> depresiju, tad nē, laikam neticu.

nu cik saprotu tad tur nekas slikts nevar būt

hhhe īstenībā jau tas ir jāpamēģina
no tehnikas viedokļa ir ta ka ja parastam kautkādam aparātam skalrunim norauj vadus
ieslēdz 100hz un pieliek vadus pie auss

teorētiski var paņemt austiņas un noraut skaļruņus nost
un viss...

nu placebo jau nu gan darbotos, jo ja pirms miega ietnkšķina zvaniņu katru reizi tad vēlāk kad skan zavniņš
nāk miegs
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 20:11
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dzīvības koks

a ūdens un delfīnu balsis tev patīk?
aberz
Re: Sen nav būts. Kā citiem.
09.11.2011 21:03
fox Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dzīvības koks

agrāk varbūt, tagad neko nesaprotu no tādas filmas
pilnīgi

skatos trīs musketierus ok tur vis skaidrs

kadas citiem filmas patīk?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 8?
Ziņa: