Drausmas.

Aizsāka enfuego 

Re: Drausmas.
12.01.2012 22:47
Nez es šeit rakstu, jo netieku pie konkrēta speciālista, es šeit rakstu, jo tā es varu izrunāties vismaz virtuāli, jo vis kas ar mani notiek man vaig kādam to teikt, pastāstīt, jo kāds tomēr atbild kautko jauku un tad bišku labāk paliek, bet tas tā tīri psiholoģiski. Arsara tu neko nevari palīdzēt jo tu nēsi mans tipa palīdzēšanas variants, man vaig kādu kas ir tieši tādā pašā situācīja. Tu Arsara atkrīti piedod! Es atkārtoju es pirms saslimu ar neerviem, es biju pilnvērtīgs, stiprs cilvēks, mani vāju padarīja VD, vai kā viņ tur saukt!
Re: Drausmas.
12.01.2012 22:50
Es kaut ko nesaprotu!!!!!

No kurienes jums domas ka es varu aukliti atlauties??? No kurienes domas ka esmu gajusi pie psihoterapeita!!????

Varu pateikt godiigi: Mātei uzaudzinaja mus ar braliem viena!Teva nebija, mamma noliktavas stradnieks visu muzu! esam augusi diez gan nabadzigi! Ari tagad nedzivoju siki. Ka lielaka dala cilveku - pasudiigi! Krediiti kaudzem, nespeju vairs atdot.....alga nieciga...darba daudz! bada nemirstu, bet lašus needu!

Ja jums skiet ka tikai bagatie var tikt vala no VD tad taa nav!!!!

Par sapem...jo man taa bija, man reaali gļuki rāva par to ka sāp! Man likās ka sāp sirds, galva u.t.t un it ka sapeja, bet kad saku mainit visu tad lenam tas viss pargaja!

Gribas neko nerakstiit, bet nevaru gribas aizstavet sevi un pieradit jums ka var, ja grib!
Re: Drausmas.
12.01.2012 22:55
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nez es šeit rakstu, jo netieku pie konkrēta
> speciālista, es šeit rakstu, jo tā es varu
> izrunāties vismaz virtuāli, jo vis kas ar mani
> notiek man vaig kādam to teikt, pastāstīt, jo
> kāds tomēr atbild kautko jauku un tad bišku
> labāk paliek, bet tas tā tīri psiholoģiski.
> Arsara tu neko nevari palīdzēt jo tu nēsi mans
> tipa palīdzēšanas variants, man vaig kādu kas
> ir tieši tādā pašā situācīja. Tu Arsara
> atkrīti piedod! Es atkārtoju es pirms saslimu ar
> neerviem, es biju pilnvērtīgs, stiprs cilvēks,
> mani vāju padarīja VD, vai kā viņ tur saukt!

Es ar pirms tam (pirms VD) biju pilnvertigs cilveks, tad kluvu par VD nēsātāju :D -ja ta var teikt, bet pēc tam atkal kluvu normala!!!!! Un jo tu ilgak tam lausies jo valaju tevi VD padaris.

Viss vairs nerakstu!
Iegrieziisos pec paris menesiem, a varbut neee!

Lai visiem veicas atrasr sevii speku un gribeesanu!
To var! Ticat sev!
_________
Be happy :)
.
Re: Drausmas.
12.01.2012 22:57
Arsara - nu bet katram cilvēkam ir sava dzīve, savi apstākļi, savas iekšējās (nekontrolejamās) reakcijas, savs dzīvesstāsts - tas, kas palīdz Tev, nenozīmē, ka obligāti palīdzēs enfuego.
Jeb, vai Tu iedomājusies, ka par svaigu gaisu un sportu enfuego pats nespētu aizdomāties?? :))
Man jau liekās, ka trīs bērni ir daudz pamatīgāks sports, jo bērni paņem ļoti daudz enerģijas - un tā nav sūdzība, tas vnk paskaidrojums...

Enfuego - vienu gan es zinu, t.i., ja uz problēmu pamatīgi un ilgi koncentrējas, tad tie simptomi var ne tikai saasināties, bet cilvēks sajūtās vēl sliktāk...
Tāpēc pajautāšu - vai Tev ir kaut kas, kur gūt pozitīvas emocijas (enerģētiski uzpildīties) vai atpūsties un relaksēties?
(patiesībā, nav nekād brīnums, ka jūties slikti, jo pie tādas slodzes (darbs un mazi bērni) + naudas trūkuma jebkurš pat nosacīti vesels cilvēks pēc laika sajutīsies slikti!!!
Paenties, varbūt, modelēt pozitīvus nākotnes scenārijus..., pafantazē kaut ko labu... :)
aberz
Re: Drausmas.
12.01.2012 23:00
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
an ir sūdīgi un vaig ātri kādam uzstādīt
> diagnozi, lai es nemeklētu kāpēc, man ir tā un
> kāpēc man sāp tur. Tas apmēram izklausās pēc
> psihoterapeita palīdzības.


kādam psihiatram, palasi manu skomentus es saku ka ira
es piemēram biju tādā stāvoklī tu jau zini es grulēju gultā zobi krita ārā bija jau izgulējumi
un es skatījos uz kaķi....

saku kaķi tu duraks pasaki ka lai tiek uz kājām, tu jau zini ka varbūt nav vērts, nē vajaga vēļ tak pasaulei nav gals
sāp visas malas, piedod man trombi kautkādi līda pa kājām es lasīju ka tie nevar iesprūst sirdij cauri iet tad plaušās tikai
ķeroties tad vedot ātrie kačāt, nu aidīju kas būs, dabūju hertimagnilu pašķidrināt kauko domāju cik makšā tas arais kas kačās

prasu kaķim ko daīt, ašis saka dod ēst un smejās nu murrā, skato s viņs šito ēd šito neēd, šita gaļa viņam ziniet no rīgas miesnieka
šītā der, sāku domāt aggga sāku rakties internetā par pārtiku tējām tereško kur dabut enerģiju, riji bišu maizi kādu pusgadu
man tirgū meitenes ska ka tu nosprāsi sitādaš devās, tad bija slikti pipēju pīpi tabaku sitpru utt... diabēts, dauju kautku krinologu
to testeri un man zāles izrakstīja nu lai nesaslimtu es izmetu jo nodmāju ka diabētu nevar izārstēt zāles tikai sajās pavisam

tad naudas nav plūcu mellenes mežā tur nevar iet visi smejās bomzis utt, pofig, asinsriti pa jūru vazājos 20km dienā lēnām
tad ogas beidzās rāvu tos kātus vāriju tējas utt,,, nu tu lasīji i viss

te ar šricēm staēja labdari dzr zāles a es dzivot gribu

nevis to es gribu tev teikt , bet ka vaig kautko daŗīt, nu sakties uz kaķi, viņs izdomā, atnāk saplēsts lupatās bet saārstējās
uzkā un kajas šis klibo tikuntā nāk mājās, nav ko ēst vins paēd citu un naķ tikuntā... nokēr peli un parāda redzi es kautko pats izdomāju

protams ka tas ir murs bet ja nav kur atsperties tas nu kautvai kaķis

tev vienkārši
paņem mazākjai meitai parasi ko lai tētis dara viņš slims sapičkats zālem un izejas nav grižās viss un plīst
viņa neko nepateis varūt bet tu tak izdomāsi, re kā bērns kautkas nepatīk viņs intuitīvi splāuj vienu ārā otru ēd
jo viņam ir padomā ka "es precēšos tikai kad būs istais" vai kautkas tāds un sodienas izdzīvosna iet automātiski
intuitivi

vo tā

es neļečīju neko
un neterapeitēju
viank saku kā ira

rezultāts ir ceļā
pats rezultāts nemaz tu nepamanīsi, kāds pateiks o atceries kāds tu biji
pa kuru laiku izmaiņijies tu teiksi nezinu

un viss būs paggātne

bet lielākais un rezultāts ir daŗit otrādi ko tev saka tie
psihiatri ja tu jūti ka viņiem nav taisniba jo viņi īstenībā cīnās par to ko viņiem iemāčijušī
nevis par reālo rezultātu jo tādq nav un viņi nezina ko daŗit
ka tik aiz bailēm nizraksta kutko stipru nu... un tad redzi blaknes tur bija rakstīts
neviens nav vcaiņigs zēl tāds labs bija sāka narkoties ko daŗīt pats viaņigs utt
aberz
Re: Drausmas.
12.01.2012 23:09
Arsara Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>> Es ar pirms tam (pirms VD) biju pilnvertigs
> cilveks, tad kluvu par VD nēsātāju :D -ja ta
>
muļķības tas vd
tāda nav, tas ir pastiprināta reakcija uz sēkociņu, ierauga sērkociņu unliekas ka baļķis
klausās krīze domā bads, tas ir no zāļem un kīmijas... tas vienkārsi pāriet

nieres skalot vaig, ar kautko piemēram ar viŗšu tēju kas grūz ārā tās nieru smiltis
un paurim vajaga to kas atjauno šūnas, peru pienu, ķimenes tur vai visko
kas internetā ir kauku smadzenēm vai kautkam tadam un viss

man bija viena acu zīlite lielāka kā otra pēc galvas taumas, 12 gadus un pargāja
asinsspiediens bija vienai rokai lielākas vēnas otrai mazākas un tad otrādi???

160 un 80 nu un
pāraja
itkā no tām zāļēm paliek labāk tieši viņas sčakarē insulīnu un hoesterīnu aizļīp asinsvadi nieres nestrādā
un tu esi paalam... tas tak tur raksits un analīzes uztaisi asinīm redzēsi tev holesterīns kā lipeklīs asinīs
trīs gadi un insults
Re: Drausmas.
13.01.2012 00:36
Punkts. Jā es to saprotu ka tanī brīdī ja pāasinātāk konsentrējies, tad vis strādā pāasinātāk, gan sāpes, gan sajūtas, bet tanī brīdī tad kad man ir ļoti slikti, es nespēju norauties no tām domām, vienīgais ko es varu darīt, lai kautcik norautos no tām domām, ir rakstīt dr.lv forumā. Jo rakastot, es koncentrējos uz rakstīšanu. Bet ja bērni ir apkārst, daudz jau man izvēles nav ko darīt, un vispār man ir tā ka man nekas nepatīk, tā ir tā depresija, man pēc alkohola atmešanas ir tāda sajūta ka man neko negribās. Ne darīt kautko, ne strādāt, ne priecāties, ne pasmaidīt, jo nav parko smaidīt, vienīgais kas man liek priecāties 'ta ir algas diena, un maziņā kuru es ļotimīlu tādā brīdī es maziņo paņemu rokās un bēdājos, bet pret viņu smaidu lai viņai būtu labi. mazā no manas nav sajutusi nekādas sliktas emocījas tikai smaidu. Tādos brīžos manas smadzenes arī īsti nespēj koncentrēties ne uzko konkrētu, man vaig lai kāds blakus ir kas saka ka vis būs labi. Un kas tiešām zin ka būs labi. Tagad uz vakaru sāpēs pārgājušas, iedzēru nemisilu tas noņēma sāpes, un aiz bailēm iedzēru lexotanilu. Jo tad var atpūsties no lielās nervu slodzes, man vispār ir tā ka man vaig atslēgt nervu sistēmu tad mana galva skaidri var domāt. Man pat nebūtu bail parādīt šeit forumaā savu seju, man vispār gribās atklāti pateikt TV kādu postu narkotikas atstāj uz cilvēkiem, esmu tāds atklāts.

Bet nu tagad visa nervu sistēma ir nomierinājusies, un es neuzstraucos, par neko tādi brīzi man liek domāt ka vis tomēr būs kārtībā, bet pēc visām reizēm kad tu atkal iekrīti tanī bedrē tad uzreiz zūd cerības, bet kad ir labi tad atkal viņa parādās.

Labi arlabunakti man agri jāceļās.



Edited 2 time(s). Last edit at 13.01.2012 00:50 by enfuego.
aberz
Re: Drausmas.
13.01.2012 09:33
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
rēties ne uzko konkrētu, man vaig
> lai kāds blakus ir kas saka ka vis būs labi. Un
> kas tiešām zin ka būs labi. Tagad uz vakaru
> Man pat nebūtu bail parādīt šeit forumaā savu
> seju, man vispār gribās atklāti pateikt TV
> kādu postu narkotikas atstāj uz cilvēkiem, esmu
> tāds atklāts.

nu un
interesanti kas tur tāds
raksti te ir kas tevi uzklausa

narkas ir mēsli un ut esi varoni ka esi vēl dīvs un daries
un kas tur ko kautrēties seju rādīt, sabiedrība ir egoistiska jo tie esam mēs
kas jau nesaprot nabago vai simo ja tads nav bijis

es tikai nezinu ka tev palīdzēt, vienīgais ir tas ko es te rakstu visulaiku
bet tu jau nedari neko...

tapat viss būs labi par to nevajaga šaubīties un tā izeja ir tevī tā ir sajūta silta pavasarīga ka sēlkas
grauds kas dīgst pamažām, viņu vaig atrast un lēnām saudžējot audzēt

tu jau saki ka vaajaga kādu kas pasaka ka viss būs labi
mēs visi ticam ka viss būs labi tev un tā ir silta sajūta kas tevi ceļ ārā

man tā bija es lūdzu svešīem cilvēkiem lai atkārto ko teikšu
un liku viņiem teikt ka viss būs labi un ir labi

esmu izkūlies

protams ka stulabas nervu zāļes nevar salidzināt ar
amfetamīniem a kas to zina varbut ka ir v el trakķāk bijais man
nezinu
domu grauds
Re: Drausmas.
13.01.2012 10:21
Man ir doma, uzraksti žurnālu izdevniecībai vēstuli, piemēram Veselība, Ieva...nezinu kādi vēl tur ir, lai uztaisa ar Tevi tādu kā akciju!!! Nu piem, žurnālos Ieva ir kur apaļajiem palīdz notievēt pusgada laikā un tievajiem palīdz nedaudz pieņemties, dalībniekus konsultē dažādu jomu speciālisti! Nu lūk, tad kāpēc, lai nebūtu 21. gds. problēmas ārstēšana aprakstīta žurnāla, ja tu esi atklāts un esi gatavs para'dīt savu seju...... Man doma šķiet ģeniāla :) :) :) tev palīdzētu, visu apmaksātu, darbotos dažādi speciālisti, bet to visu rakstītu žurnāla.... un tā tu parādot savu pieredzi tiktu uz kājām un iespējams palīdzētu kādam, kas lasītu šos rakstus!

Varbūt nereāli, bet moš pamēģini! Žurnāliem noderētu kaut kas jauns un mūsdienām aktuāls!
aberz
Re: Drausmas.
13.01.2012 12:33
slīcēju glābšana ir slīcēju rokās
kāda jēga rakstit visiem par problēmām kas ir tikai
daziem

problēma ir tajā ka ir cilvēŗki kas saka ka var plīdzēt par to prasa naudu
bet ja nesanāk tad parasa naudu kā tikt vaļā no atkarības kas rodas no zāļēm
kas domatas psihiski slimiem cilvēķiem

un tas notiek tik vienkāŗši ka tie kas ir sačakrēti paliek kā app....
rakstīts agrak... i vienlga visiem

viens iedod zāļes otrs pēctam dežūrē izraksta nākošās
katrs kautko raksta beigās mēs tur to un šito pats vainīgs tie jau psihi utt

tjipa narkomāns tas jau nav cilvēks viņu var pičķāt ar ko grib
un vēļ par valsts naudu un vēļ vārās un vēl ņirgājās par slimiem

bet tie kam vajadžīga palīdzība sēž stacijā un ar savu slimību pelna naudu
ubagu dīdītāju jumtam

bet nu tādi esam
Re: Drausmas.
13.01.2012 12:37
Tas vis ir jāpdomā un jāsagatavojās parādīt savu seju. Bet domāju, ka mana sieva ar to nebūtu apmierināta.

Neko šodien jūtos labi nekas nesāp, domas atkal sakārtojās. Vis ir normāli, neparko nepārdzīvoju. Saku jau ka nevaig psihiatru, bet iet pie psihoterapeita. Tākā redzat šitais ir tas aplis kas staigā visu laiku pa mani no sliktākā - līdz labākā un tā pa apli, jāgaida tikai atkal kad tas vilnis uzbruks man, bet es baudu šo dienu, jo šadas labas dienas man ir reti, man labas dienas ir kā dāvana vai atvaļinājums no šausmām.

Paldies rakstītājiem.
aberz
Re: Drausmas.
13.01.2012 12:47
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
et es baudu šo dienu, jo šadas labas dienas man
> ir reti, man labas dienas ir kā dāvana vai
> atvaļinājums no šausmām.

:-)
ja tu jokus saproti tad pasmejies
šōdien 13ais un piektdiena

bet ja kādam tas liekas ka ir sakarība tad tam ir
viegla hipnoze no jogām un šamaņiem

:-)

baudam dzīvi
pirmais sniegs
Re: Drausmas.
13.01.2012 12:52
Aga pirmais sniegs man jāiet tīrit.

Failu hostings
aberz
Re: Drausmas.
13.01.2012 19:00
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aga pirmais sniegs man jāiet tīrit.
>
>

vo točna tu esi slims
kas jatīra, es neesmuredzējis nevienu sniegu kas neuzsnigtu vēļ
vai nenokustu

nu ja tas tavs darbs tad cita lieta ir ko darīt

sniegs ir labākā krava šoferu biznesā
neviens nevar saskaitīt cik vests cik nokusis :-)
Re: Drausmas.
19.01.2012 12:05
Jā nošī Venlaxora sajūta tāda itkā būtu zem narkotikā. Tāds kā kaifs))
aberz
Re: Drausmas.
19.01.2012 12:14
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā nošī Venlaxora sajūta tāda itkā būtu zem
> narkotikā. Tāds kā kaifs))

žēl ka tu nezini kā jūtās vesels cilvēks :-)
tas ir kaifs...

hohma nupat kautkādi biznesmeņi reklamē tv nervu tabletes
sapresējuši balderjāņus asinszāli melisu ehinācxiju un magniju klāt
vienā tabletē un kartona kastē grūž ka tās ir nervu tabletes super :-)

terešķo jādzer jo tējām jau nav svarīgi tas ķīmijas daudzums un tēju nemaz nedrīgst vāŗit
arī javac tējas ir pareižā lakā tad viņām ir homeopātisks kautkas mazās devās kauko tur ķermenī
iekustina

galu galā ar kumelītēm var izraisīt caureju vai ne atkarībā no kncentrācijas tajā tējā

interesanti cik tā paciņa maksā... zinatniski pierādīts ka zāļe pļavā plūkta ko dzer tējā ja neaizmirst
salasīt, ir parasta tēja kam ta ir japresē tabletēs un jāēd ka gotiņām kombinētā barība
jo tēju uzlej un izdzer nevis košļā un rij nost

dīvaini
arī atkarīga
Re: Drausmas.
19.01.2012 17:21
Kā izturēt to laiku līdz iedarbojas AD? Visi mājinieki izturas tā, it kā darīšana būtu ar sliņķi vai simulantu, kat nav pirmāreize, kad pārtraucot lietot zāles jātiek atpakaļ uz strīpas.
Re: Drausmas.
19.01.2012 17:29
Jā es tevi ļoti saprotu, viņi to nekad nesapratīs, ar to ir jārēķinās! Man ar laiku jau pierod pie tā. Es māku tēlot ka viss ir kārtībā tikai vizuāli, bet reāli sajūtas ir galīgā pakaļā! Neizrādi slinkumu, slēp to, neizrādi nekādas AD blakusparādības, tas ir ļoti grūti, kautkas ir jādara lai nesaspringtu, es piemēram ja esmu mājās tad es rakstu šeit forumā ja ir galīgi sūdīgi, bet ja esmu darbā tad strādāju!



Edited 1 time(s). Last edit at 19.01.2012 17:30 by enfuego.
aberz
Re: Drausmas.
19.01.2012 17:38
arī atkarīga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā izturēt to laiku līdz iedarbojas AD? Visi
> mājinieki izturas tā, it kā darīšana būtu ar
> sliņķi vai simulantu, kat nav pirmāreize, kad
> pārtraucot lietot zāles jātiek atpakaļ uz
> strīpas.


nu piedod bet ar AD tev liekas ka esi kārtība bet citiem liekas nevis ka slinka bet ka esi biete
dārzenis, varu ieteikt ierakstīt sevi viedeo un noskatīties.

tur neko nevar darīt tā ir
un darbu ari kā te stāsta var dabūt AD lietotāji jo viņi izskatās slimi dārzeņī un tādus prieks čakrēt
tāpēc aŗi ņem darbā.. nu tā ir piedodiet bet nu
ta ir

mājinieki pierod un ar skumjām atcerās tos laikus kad tu biji tada ka biji
bez zāļlēm uztver tevi kā slimu cilvēku vai pesionāru kas ir uz kakla dzīvi izvilkt līdz
beigām

no AD atkarības nevar tikt vaļā nekad
tā tas ir... un neko nevar darīt, labāk uzreiz to saprast nekā dzīvot ilūzijās
arī atkarīga
Re: Drausmas.
19.01.2012 18:03
nepiekritīšu gan. Par dārzeni var palikt slims cilvēks, ar depresiju slims. Zāles uzceļ uz kājām, tikai laiks līdz zāļu iedarbībai ir grūts- tikpat grūts, kā pati slimība. Zinu, ka neesmu dārzenis, kad zāles iedarbojas. Tad ir kš normālam cilvēkam- prieks, skumjas, uztraukums- visas emocijas. Bez zālēm- nu nekā!
Re: Drausmas.
19.01.2012 19:03
To ka aberzs jau ir vesels dārzenis es nešaubos :)
arī atkarīga
Re: Drausmas.
19.01.2012 19:09
Labāk visu mūžu dzert AD, nekā mocīties. Tad gan var palikt par dārzeni.
Re: Drausmas.
19.01.2012 19:18
arī atkarīga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labāk visu mūžu dzert AD, nekā mocīties. Tad
> gan var palikt par dārzeni.

Nu diezgan diskutabla atbilde. Tomēr pienāks brīdis kad aizdomāsies par zāļu paliekošām sekām, un tad sāksies nākamais Depresijas vilnis.
arī atkarīga
Re: Drausmas.
19.01.2012 19:23
Neredzu alternatīvu
aberz
Re: Drausmas.
19.01.2012 20:19
nu es jau neko nesaku, es pats 10gadus sēdēju uz zālēm un saku ka ir man bija sajūta ka viss ir ok
tikai tagad man ir šausmas par to kas bija

nu viens no veidiem ka es sāku mest tās zāles nost bija tas ka es sāku fotogrfēt un filmēt un tad
nejauši apskatījos uz sevi tajās bildēs...

nu ari kadus pāris gadus lietojot es gāju kursos un tur bija psiholoģījas lekcijas
tur ari bija tads tests kad kautko dara tur un to filmē un tad skatās nu sajūta ir totāli pretīga
sevi redzēt zem zāļēm...

tā ka sorry bet tā ira
salīdzināmi kā alkohola vai narkotiku reibumā bet nu citādi

pašam liekas ka viss ir ok
;-)

neapvainojaties es to saku nevis ka tas ir labi vai slikti bet ir vērtīgi zināt
ka ta vienkārši ir taisnība
arī atkarīga
Re: Drausmas.
19.01.2012 21:49
Pieļauju, bet man visi mēģinājumi nomest zāles un pievērsties psihoterapijai beidzas ar to, ka psihoterapeita nevaru aizbraukt, jo ir slikti.
aberz
Re: Drausmas.
19.01.2012 23:20
arī atkarīga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pieļauju, bet man visi mēģinājumi nomest
> zāles un pievērsties psihoterapijai beidzas ar
> to, ka psihoterapeita nevaru aizbraukt, jo ir
> slikti.

Nu nav jau jānomet nu.
Es saku 10 gadus nu zāles, nu galvenais nenokavēt nevienu stundu nevienu tableti nepārdozēt
un laika sagatavot rezerves ja sāk trūkt vai ārsts atvalinājumā iet tas sadala daudzmaz vienmērīgās devās
un iet tā leita. Joki ir kad maina zāles vai kad pārtrauc utt. tās pāris nedēļas vai padsit dienas.
Nu man tā bija.

Ko darīt, gan jau ka tie modernie nav tik traki ka man bija.
Galvenais labu meistaru atrast kas zina piemeklēt to labāko kombināciju un vienmēr lai var
atrast kad zāles sāk beigties utt...

Nu katrā ziņa ta ir izeja.
Kāda nu ir.

Rezultāt tak visi kuļas pa to dzīvi un nekas viss notiek.
arī atkarīga
Re: Drausmas.
20.01.2012 11:20
Tu ABERZ precīzi uzrakstīji, man tak tā ir. Sadomāju atmest, tāpat vien. Pēc pāris nedēļām viss sākās no gala. Tagad mēģinu tikt atpakaļ. Sev apsolu vairāk tādas muļķības nedarīt. Bet nav jau pirmā reize.
arī atkarīga
Re: Drausmas.
20.01.2012 13:49
Vai jums ir tā, ka pie šitās kaites uzliesmojuma par ēšanu negribas domāt? Liekas, ka stress ir savilcis kuņģi un vēderu tā, ka pat doma par ēšanu uzdzen nelabumu? Un tad uznāk tā doma par vēzi. Nu jau nedēļu ēdu ēšanas pēc, nevis tāpēc, ka gribu. Dzeru citalec un fluanxol, gaidu uzlabojumu.
aberz
Re: Drausmas.
20.01.2012 15:18
arī atkarīga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
r ēšanu uzdzen nelabumu? Un tad
> uznāk tā doma par vēzi. Nu jau nedēļu ēdu
> ēšanas pēc, nevis tāpēc, ka gribu. Dzeru
> citalec un fluanxol, gaidu uzlabojumu.

nu visādas domas nāk galvā bet kad 2nedēļās neko nemaina zālēm tad tās sajūtas aŗi paliek tādas pašas
nu kādu laiku piemēram pusgadu tad maina atkal, nu protams uz stiprākām nu kā diabētiķiem ar insulīni
ar laiku devas palielina

pieņemu ka AD iedzerot tā sekrēcijas sistēma ir sagrauta uz mūžū, kā iešpricējot insulīnu veselam cilvēkam
sākas diabēts un ir neatgriezenisks neārstējams, bet ar to slimo visa amerika , uttt

bet diemžēļ tas viss saistīts ar dzīvā miršanu ķermenī un tādas vēža domas vai kas ir visu laiku
nu galvenais ka kautkāda hipnoze liedz iet pārbaudīties ...

zobi kŗīt ārā zarnās ēšanas paradumi mainās, zarnu traksts strādā dīvaini nu kādas nu kurām ir tās blaknes
tā tas ira tur neko nevar darīt

runcene saka ka tas ir normāli :-)
kvalitatīva dzīve...

neko nevar darīt klausi ārstu un citas izejas nav

ir cilvēki kuri pasī nevar kuriem vajaga varu pār sevi nu tad vieglāk ir iedzert atkarības zāles
nu citam tas ir dievs citam ļeņīns citam ideja par pasaules bojāeju kuras dēļ jačīnās ar mošķiem

cilvēķs ir radīts kalpot un ja citādi nav komfortabli, tad ok zāles ir izeja legāla atkarība kurai kalpot
izsaukt līdzjūtību kā slimam un labsirdīgu samākloti pozitīvu attieksmi no ārstiem nu par naudu protams
jo ilgāk par stundu nevar izturēt
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 5?
Ziņa: