vairs nevaru izturēt

Aizsāka existential fool 

Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 23:50
mad apcerīgs Rakstīja:
-------------------------------------------------------.

> ...vispār, miris cilvēks neizskatās
> pievilcīgs...padomā, kāds Tu izskatīsies
> zārkā ar sveci rokās...:)

:DDD

Kada starpība vairs kā izsatīšos, bet es gribētu, lai mani vnk iemet bedrē un aprok. Lai visi kustonīši ātrāk tiek klāt, ņe tošto kalt kaut kādā kastē un pūt no iekšas.
mad apcerīgs
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 00:00
...gudri ļauži ir likuši pēdējās elpas vilcejus uz svariem...un ne jau vienu vien...un rumpim izlaižot pēdejo dvašas pūtienu, precīzi elektroniskie svari uzrādija, ka 4 grami nost...

...un kas Tev ir jaizprot???...kapēc Tu smirdini gaisu???...pateikšu - zirņi vai pupas ar paniņām...:)...viss pārējais - pīļu sūdi...:)
mad uzjautrinās
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 00:02
...vismaz palūdz, lai sērojošie palicēji uzliek kādu deķeli uz ģīmja, savādak acis piebirs pilnas ar smiltīm...:)
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 00:14
Tu man jautāji vai es sauli esmu aptaustījis un zinu, ka tā ir karsta bumba. Bet vai Tu tiem svariemn blakus stavēji un novēroji? :) Un kas ir 4 grami, tos mierīgi var izpirzt. :) Un pat ja nē, ko tas izsaka? Ka nemiesīgai, garīgai vienībai pēkšņi ir noteikts svars fizikālajos mērījumos? Beidz takš ākstīties! :)

Kvantu fizika- Jau krietnu laiku apkārt klejoja informācija, ka novērotājs ietekmē eksperimenta rezultātu. Un atkal sākās visas The Secret demagoģijas. Cilvēka garīgais spēks! Tāpat kā ar debīlajiem ledus kristāliem no Japānas, ja atceries par ko runāju. Tikai visi demagogi aizmirsa pieminēt, ka lai kvantu fizikā kaut ko novērotu, ir tieši jāiejaucās procesā ar mērierīci. :)
mad smīkņādams
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 00:50
...bet kā Tu zini, ka zeme griežas ap sauli???...Tu klāt biji???...vai vēroji no malas???
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 01:02
Nu, klausies! Tas ir strupceļš. Kā Tu zini, ka naktī ir tumšs? Kā Tu zini, ka ūdens ir slapjš? Ja Tu neko nezini, tad neko arī nerunā! Valodas mērķis ir apmainīties ar informāciju.
mad ejot dusēt
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 01:53
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu man jautāji vai es sauli esmu aptaustījis un
> zinu, ka tā ir karsta bumba. Bet vai Tu tiem
> svariemn blakus stavēji un novēroji? :) Un kas
> ir 4 grami, tos mierīgi var izpirzt. :) Un pat ja
> nē, ko tas izsaka? Ka nemiesīgai, garīgai
> vienībai pēkšņi ir noteikts svars fizikālajos
> mērījumos? Beidz takš ākstīties! :)
>
> Kvantu fizika- Jau krietnu laiku apkārt klejoja
> informācija, ka novērotājs ietekmē
> eksperimenta rezultātu. Un atkal sākās visas
> The Secret demagoģijas. Cilvēka garīgais
> spēks! Tāpat kā ar debīlajiem ledus
> kristāliem no Japānas, ja atceries par ko
> runāju. Tikai visi demagogi aizmirsa pieminēt,
> ka lai kvantu fizikā kaut ko novērotu, ir tieši
> jāiejaucās procesā ar mērierīci. :)

...mēģini savilkt paralēles ar viduslaiku tumsonību...svētajos rakstos bija teikts...es jau Tev paudu - mazāk mēgini visu salikt pa plauktiņiem...HS prātiņš ir pārāk aprobežots un deformēts...un viss būs štokos...:)
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 21:06
Kaš Tu eši Mad?
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 21:16
Lāsēn, neuzmācies madam! Viņš ir mūsu draugs.
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 21:21
Kā tas izpaužas?
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 21:27
Lāsēns♥
mad labsajūtā
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 22:42
...madcynics...
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 22:44
mad labsajūtā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...madcynics...


Kas taš ira
mad laisks
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 23:00
..kkas līdzīgs indigo...:)
Re: vairs nevaru izturēt
12.03.2013 23:11
Beidz muļķotie :)
bmw
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 01:03
Eksistenciāli
Ar to fizisko un garīgo tik vienkārši vis nav,jo-jebkura cieta matērija ir tikai iekonservēta energija,to var atbrīvot piemēram kodolreakcijā.Tā,ka-novilkt robežu starp fizisko un garīgo nav tik vienkārši,ja vēlies-uz iedomu pamata arī rokas var palikt siltākas,un to var izmērīt,autogēnā trunniņa entuziasti to ir darījuši.
Smadzenēs vispār viss ir kopā-domas un elektriski smadzeņu viļņi,pēdējie reagē uz pienēram nomierinošiem vārdiem-mainot frekvenci uz zemāku,un pretēji-intensīvas domāšanas laikā-frekvence paaugstinās.
šajās lietās es nebūšu gluži nezinošs un teikšu tā-putru un muļķības iespaidu rada nezinoši skaidrotāji,psihologi,ja skaidro fizikālas lietas,bieži pieļauj kļūdas,tas rada iespaidu,ka viss ir fufelis,bet tā viss nav,vnk-infas ir ļoti daudz,bet maz ir ticamas,pareizas.Teiksim-vieni piesauc torsionu lauku,kvantu fiziku,bet-tie tur tiek piesaukti nevietā,torsionu lauks neeksistē.Nekur nav precīza skaidrojuma kā tas notiek,bet-notiek.
Man arī nebij viegli pieņemt to visu,es visam prasu skaidrojumu....pēc izglītības elektroiķis,fizika ļoti stipra puse,uz maniem jautājumiem nevarēja atbildēt RPI pasniedzēji,runājot par relativitātes teoriju.Tā ka-nav tā ka es nezinu ko runāju.
mad apcerīgs
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 13:25
...un vienalga neviens nevar paskaidrot, kāpēc tomēr kustonis HS domā un dara visādas lietas...kas ta' ir tas dzinējs???...čudno, odnako...:)
bmw
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 14:12
toč čudno,es arī tā īsti nesaprotu,bet-mani tas kāreiz vedina domāt,ka ir kkas ko mēs neredzam,nezinam,un būtībā-kas nekur nav aprakstīts,vismaz es neesmu atradis
mad uz poda sēdēdams
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 17:27
ir cilvēki kas runā un ir cilvēki kas dara.. existentials acīmredzot pieder pie pirmajiem.
bmw
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 17:51
Nu,tā ir tipiska pieeja,es par sevi toč zinu,ka kādreiz biju tāds pats-uzskatīju,ka visu jau zinu,ka tik slikti kā man ,nav nevienam,ka jebkura cita metode ir priekš citiem-kam maz problēmas,a man lūk vajag kko ļoti spēcīgu.....
Dažiem ar gadiem nāk saprašana,dažiem nenāk,vot,ja nenāk pat ar gadiem,tad ir vāks.
Lai gan-ja man jaunībā kāds būtu tik labi pamācījis,būtu nets,infa,domāju,ka es to būtu izmantojis tomēr.
Man jau itkā nav žēl kko pateikt,bet-ja pieņem.Tas ir tipiski-cilvēki ar lielākām problēmām izsitas un var pamācīt tos,kam viņu maz,a tie pat klausīties neprot.
Ir kam sanāk,ir kam nesanāk.Tā ir jebkurā lietā.
mad smīkņādams
Re: vairs nevaru izturēt
13.03.2013 18:50
...mad uz poda sēdēdams...sēdi tālāk, bumbulīt un nebāzies lielo sarunās...:)
mad no malas
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 13:36
...fool, šeku nejauši sameklējās wallpapers Tevam kompim...un tieši par tēmu...:)

http://www.pickywallpapers.com/1920x1080/games/dark-souls-gravelord-nito-wallpaper/download/
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 19:14
tu dzīvosi vēl ilgi vienkārši vēlme izdarīt pašnāvību ir sauciens palīgā sauciens pēc atbalsta.. un tu vēlies nogalināt savu "negatīvo" nelaimīgo pusi ne sevi!
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 21:12
Eksistenciāli atsaucies,savādāk mēs jau uztraucamies pat tevi :)
mad apcerīgs
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 21:46
,,ceru, ka foola dzīvesdziņa ir spēcīgāka...vienkārsi nolīdis malā...kgan es arī tā kā mazliet sāku uztraukties...durak - ūūūū...:)
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 23:14
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 23:17
nava runājamais
Re: vairs nevaru izturēt
14.03.2013 23:41
Eksistenciāli,esi pillā? :)
mad labsajūtā
Re: vairs nevaru izturēt
15.03.2013 13:21
...vismaz dzīvs...
Re: vairs nevaru izturēt
15.03.2013 14:01
es brīžiem aizdomājos cik jūs esat veci un ar kādām diagnozēm, ka sēžat uz ripām n-tos gados un vel domā par pašnāvībām... arī pats mad katreiz citā stāvoklī, lai arī izklausās gudrs vecis tie linki un bildes nāk diezgan šausmīgas, nu psihe kkur ir iedragāta... ko jums draudziņiem dzīve ir atņēmusi ka jūs tādi kā nedabūjuši? (:
jums jāņem piemērs no enfuego.. viš i galīgā dimbā, bet domā ka viss notiek uz labu. nu lai ir pastulbāks, bet toties jūtas apmierināts :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 11?
Ziņa: