vairs nevaru izturēt

Aizsāka existential fool 

mad normālim
Re: vairs nevaru izturēt
15.03.2013 17:51
...man ar psihi viss normāli...starp citu...te jau vienreiz paudu Atāla prātuļojumu, ka pieklājīgs cilvēks patiesību acīs nekad neteiks...un pieklājīgo mums ir daudz...:)...bet tas tā...mazs novērojums - uz ielas avārija...divas mašīnas sasistas lupatās, bet neviena asinīs peldošā rumpja nav...cilvēks pieiet - žmurika nav, ak, cik neinteresanti...un aiziet prom...paskaties, kāds pūlis savācās, ja ir asinis...nekrofīla sabiedrība...kriminālās ziņas daudzi skatās ar interesi...100g kultūras - kas tas par sūdu?!?...doma saprotama???

...linki...te štelle ir tāda, ka pats esmu vandījies pa Stiksas dumbrājiem un šāda sabiedrība man nav sveša...domā, ka Dante Aligieri arī bijas slims uz galviņu???...vai tas pac Boshs...es te uzskaitīju tikai divus plaši pazīstamākos kristiešu ķermeņus...kristīgās pasaules šī attīstības spirāle ir vērsta uz agresiju, nāvi un mokām...nja...it sevišķi sākot ar Black Sabbath un Penderecki...kgan pareizāk būtu - ar Penderecki un Black Sabbath...
mad PS
Re: vairs nevaru izturēt
15.03.2013 18:01
...un tikai tāpēc patlaban vairāk klausos muslimu muzāriņu...un vairāk meklēju infu par austrumu mākslu...

http://www.youtube.com/watch?v=fJLn6xMertw


...:)...
Re: vairs nevaru izturēt
16.03.2013 14:14
es nez...man jupis parasti ir uz visiem. kam, ko teikt un būt. ja ļoti uzprasas tad jā, pateikšu ko domāju, citādi kam man deļ kāda nejēgas tērēt savu laiku un nervus :)) enfuego šad tad uzprasās.. eksistenciālis vel nešķiet mana laika vērts :) varam tik paņirgāties )))
nu tai domai es principā piekrītu, ir tā sabiedrība bik ar novirzi,
es tev teikšu, kā ir, man nav sajēgas kas ir Stiksas, Penderecki un pārējie zvēri. nu nav man laika viņiem. lai viņi ir kas bij, darījuši ko darījuši. varbūt kādreiz būs vairāk laika papētīšu ko tie čalīši labu teikuši un prātojuši, bet ne tagad. nav tā, ka neinteresē, bet vnk ir citas intereses.... vēl pietam kristiešu ķermeņi, uz reliģiju vispār skatos ļoti skeptiski un pieņemu to kā tēmu kurā neiesaistīties. ir lietas kur taisnības nav. kašķēties nevelk. nu tad nafig man to... vēsture kā tāda dīvainā kārtā ir viena no lietā, kura galīgi nevelk. vienīgais frukts par kuru esmu vairāk interesējies un lasījis ir Markss, nu jā, cepuri nost viņa priekšā. un... protams, te var sākties debates un strīdi. bet viņs ir mans favorīts...
bet nu esmu pievērsies tagad pozitīvākai litereratūrai.. Tolle, Dalai Lama un tā...
tie mūzikas linki gan Tev labi, feini nomierina.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2013 14:23 by normālis.
Re: vairs nevaru izturēt
25.03.2013 23:13
-----



Edited 1 time(s). Last edit at 26.03.2013 20:20 by existential fool.
Re: vairs nevaru izturēt
25.03.2013 23:28
mirsti ātrāk nost:)
Re: vairs nevaru izturēt
25.03.2013 23:32
enfuego, dabūsi man geraču? pa draugam!
Re: vairs nevaru izturēt
26.03.2013 10:22
Kaut kā šīs tēmas garums nesaskan ar nosaukumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vairs nevaru izturēt
26.03.2013 11:18
tu vairāk sevi ar to gera4u sacūkosies, nevis nosprāksi :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 11:19
Izbeigt savu dzīvību nav viegls uzdevums. Kā jau kāds minēja- es īsti negribu mirt, bet gribu, lai ciešanas reiz beidzas. Tā ir 100% taisnība. Bet, kad ik katra diena ir ciešanas, tad kā to izbeigt- vienīgais risinājums ir nāve. Dzīvē reizēm, un pat ne tik reti, tas ir vienīgais risinājums. Es esmu mierā ar nāvi, tā mani nebaida. Baida tikai pats process, sāpes un panika, kas visu šo pavada. Pašsaglabāšanās instinkts ir pats stiprākais no visiem instinktiem. Kā to pārvarēt? Viss būtu krietni vienkāršāk, ja būtu pieejamas vieglas metodes. Bet mūsu mīļā iekārta ir parūpējusies par to, lai vieglu izeju nebūtu. Lai cilvēkam nebūtu brīvas izvēles iespēju. Kā nekā mēs nepiederam sev (kā mums iluzori šķiet), bet gan sistēmai. Mums ir īpašnieki, kas nosaka kas un kā notiksies.

Man pietiek, es vairs neko negribu.

Man nav pieejas vajadzīgajiem resursiem. Bet ja izdosies to nokārtot, ceru šī būs mana pēdēja vasara.
eksistenciali,tev jait uz psiheni,pasauc atros,tas ir pa velti,lai tevi iespunde uz paris meneshien :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 13:31
Ja psihene nodrošinātu neierobežotu šmigu katru dienu, tad es ar mieru!
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 13:32
eksesnteciaaali, galvenais dod ziņu kurā vietā mirsi, lai es varu nofilmēt :)

Akas tad tur, es psihenē ienesu, ko vien sirds kāro, joprojām pasūta, gan šmigu, gan vitaminčiku, paši darbinieku arī dzer, tāpēc neredzu problēmu, jautājums ir kas tev to nodrošinās, kamēr būsi psihenē? :)



Edited 2 time(s). Last edit at 08.04.2013 13:34 by enfuego.
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 14:22
Eksistenciāli,ja taisies mirt,tad noraksti savu mantu uz manīm,kā saka lai dobro ne prapadaet :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 14:36
Ok, trīs apenes, seši pāri sieriņu, mobilais telefons un aizvēsturisks kompūters. Tas viss būs tavs, Lāsēn! :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 14:46
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ok, trīs apenes, seši pāri sieriņu, mobilais
> telefons un aizvēsturisks kompūters. Tas viss
> būs tavs, Lāsēn! :)


tev pat ir telefons, varbūt draugi arī ir? :))
telefonu droshi vien nosperis kadam,parejais no kumpalam :)
mkmk
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 14:57
existential, vai ari zales tev nepalidz? Vismaz tik daudz lai varetu uzsakt kaut minimalu sabiedrisku dzivi, atrast tepat neta, foruma kaut vienu pazinu ar kuru iet ara svaiga gaisa, piemeram iet kopa skriet. Sac ar mazuminu savas dzives mainisana.. sac sportot. Beidz sevi ienist, bet pienem ka esi tads kads esi, iemacies sadzivot ar sevi. Tu tacu neienistu kadu citu, kurs butu tads ka tu?, kadel tu ienisti sevi? Tev nav zel savu vecaku,par ciesanam, ko viniem sagadatu ar pasnavibu? vispar esi meginajis mainit savu dzivi? Vai dzivo Riga.?
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:12
jā, interesanti, existenciālis kko iz zālēm lieto vai nē...
principā jau te teikt viņam ko darīt nav nekāda jēga. nav jau tik glups kā izskatās, saprot ko darīt,kā darīt... saprot ka palīdzētu... bet laikam nav iedvesmas. kādas mūzas trūkst :) tas ir jau ir tas grūtākais, atrast iedvesmu kapēc viņam tas ir nepieciešams. ja dzīvotu Jēkabštatā varētu uzsaukt aliņu un papļāpāt par šo dranķīgo dzīvīti. katrs mazs, nevainīgs solītis ir kāpiens augšup :)
man atkal kkāds bezmiegs uznācis un depresija. šorīt saņēmu par to diezgan smagus vārdus. pretī neko neteicu. vnk klausījos. patiesību jau teica, bik esmu kkur pagrimis šobrīd. bet nu... ar tiem vārdiem vel uz mirkli ilgāk mani iedzina lielākā depresijā. būtu tā vietā pateikuši tik vienkāršus vārdus, kā malacis, ka tomēr piecēlies, būtu cita aršana sākt beidzot ko darīt. nu tagad ir ok.. pasēdēju apdomājos... sāku darboties :) bet nu jā.. dažās situācijās, labāk ir pateikt ko jauku nevis pārmest.... ehh
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:15
mkmk, kādas zāles? Vai Tu runā par mūsdienu farmācijas indēm? Ja tiktu izrakstīts MDMA, maģiskās sēnes, ajovaska, tad vēl varētu runāt par kādu terapiju.
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:22
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jā, interesanti, existenciālis kko iz zālēm
> lieto vai nē...
> principā jau te teikt viņam ko darīt nav
> nekāda jēga. nav jau tik glups kā izskatās,
> saprot ko darīt,kā darīt... saprot ka
> palīdzētu... bet laikam nav iedvesmas. kādas
> mūzas trūkst :) tas ir jau ir tas grūtākais,
> atrast iedvesmu kapēc viņam tas ir
> nepieciešams. ja dzīvotu Jēkabštatā varētu
> uzsaukt aliņu un papļāpāt par šo dranķīgo
> dzīvīti. katrs mazs, nevainīgs solītis ir
> kāpiens augšup :)
> man atkal kkāds bezmiegs uznācis un depresija.
> šorīt saņēmu par to diezgan smagus vārdus.
> pretī neko neteicu. vnk klausījos. patiesību
> jau teica, bik esmu kkur pagrimis šobrīd. bet
> nu... ar tiem vārdiem vel uz mirkli ilgāk mani
> iedzina lielākā depresijā. būtu tā vietā
> pateikuši tik vienkāršus vārdus, kā malacis,
> ka tomēr piecēlies, būtu cita aršana sākt
> beidzot ko darīt. nu tagad ir ok.. pasēdēju
> apdomājos... sāku darboties :) bet nu jā..
> dažās situācijās, labāk ir pateikt ko jauku
> nevis pārmest.... ehh


Kas tie atkal par gejiskiem penteriem? normāli, atrodi beidzot sev patieso sirdsdraugu un iemanto mieru! neviens Tev nepārmetīs!
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:23
man patīk īru kafijas terapija :))
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:24
Eksistenciāli,vai Tu tiešām esi nabags un neko ma nenorakstīsi (zaktus telefonus un zeķes nepieņemu)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:26
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Kas tie atkal par gejiskiem penteriem? normāli,
> atrodi beidzot sev patieso sirdsdraugu un iemanto
> mieru! neviens Tev nepārmetīs!


man ir kā sirdsdraugs, tā miers. vnk dažreiz cilvēki nessaprot, ka gribu pabūt viens :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:45
Nu tad lieto narkas un priecājies vismaz tos 10 gadus, vai tu tomēr gribi jau tagad tjipa mirt?
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:54
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tad lieto narkas un priecājies vismaz tos 10
> gadus, vai tu tomēr gribi jau tagad tjipa mirt?


cik viss ir vienkārši, ne?
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:57
Nu ja viņš nevar apreģeļitsa, ko tad lai vēl iesaka? Ja viņš farmaceitus sūta dirst.
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 15:59
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu ja viņš nevar apreģeļitsa, ko tad lai vēl
> iesaka? Ja viņš farmaceitus sūta dirst.


viņš jau sen apreģililsa.. un uz labu!
farmaceiti ir laba lieta, bet šajā gadījumā tiešām var iet kakāt :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2013 16:00 by normālis.
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:03
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nu ja viņš nevar apreģeļitsa, ko tad lai
> vēl
> > iesaka? Ja viņš farmaceitus sūta dirst.
>
>
> viņš jau sen apreģililsa.. un uz labu!
> farmaceiti ir laba lieta, bet šajā gadījumā
> tiešām var iet kakāt :)


Nē viņš vēl nepateica pavasarī vai vasarā :) Un kurā vietā :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:11
hopefully before 2069 :))
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:13
Nu tad jau viņš veiksmīgi nodzīvos :) Es viņam ja godīgi laprāt iedotu vitamīnu, jo tā kā vienmēr no pieredzes, ir cilvēki kuri ir bijuši ar mazvērtības kompleksiem, un zemu pašnovērtējumu, un ar augstāko izglītību, nu sanāca tā ka mēs satikāmies nejauši klubā, vārds, pa vārdam, es teicu nujā, es tevi saprotu :) Nu iedevu vitaminčiku, palika par citu cilvēku, atvēra savu biznesu. tagad protams es nezinu kas ar viņu ira, varbūt nolaida visu pa burbuli :)



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2013 16:16 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 6?
Ziņa: