vairs nevaru izturēt

Aizsāka existential fool 

Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:16
Eksistenciāli,cik es noprotu,no visa augtāk minētā,tad Tu esi netikai nabaks,bet arī zaklis :) tas ir savdabīgs kuriozs kaut kāc :)
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:18
šodien apdiršam eksistenciāli :D
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:21
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tad jau viņš veiksmīgi nodzīvos :) Es
> viņam ja godīgi laprāt iedotu vitamīnu, jo tā
> kā vienmēr no pieredzes, ir cilvēki kuri ir
> bijuši ar mazvērtības kompleksiem, un zemu
> pašnovērtējumu, un ar augstāko izglītību, nu
> sanāca tā ka mēs satikāmies nejauši klubā,
> vārds, pa vārdam, es teicu nujā, es tevi
> saprotu :) Nu iedevu vitaminčiku, palika par citu
> cilvēku, atvēra savu biznesu. tagad protams es
> nezinu kas ar viņu ira, varbūt nolaida visu pa
> burbuli :)

,maybe.. dažiem var nākt par labu uz kādu mirkli. nenoliedzu. bet nu tādu gadījumu ir maz. principā ja es redzētu, ka tu tā labprātīgi iedod es tev tev arī iedotu.. ar lāpstu :))
tikko kārtojot istabu atradu diazepāmu...hmm.. :D
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:22
Lāsēn, Tu taču biji kulturāls cilvēks, kas nevienam neuzbrūk, visus mīl un ir saskaņā ar Dievu, to kungu! Kas ta nu ir noticies?
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 16:24
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> šodien apdiršam eksistenciāli :D


Nu es parasti neaptiršu nevienu, tikai izredzētos kuri ir pelnījuši :)
normāli, ja es zinātu, kas pēc tam būs, tad es tam cilvēkam būtu sen jau galvu sadauzījis! Bet nariki, parasti to nezina, vai neapzinās, viņi tikai tev pacienā, un uzsēžās uz kakla!
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 17:11
Man patīk pamuļķoties,man tāda diagnoze - priduroks :D
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 17:15
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man patīk pamuļķoties,man tāda diagnoze -
> priduroks :D


Lāsēn tu mani vienmēr uzlādē ar optimusu :) pasmējos bišku :)
mad smīkņādams
Re: vairs nevaru izturēt
08.04.2013 17:50
enfuego Rakstīja:

>
> Lāsēn tu mani vienmēr uzlādē ar optimusu :)
> pasmējos bišku :)

...pat komentēt negribas ...vells, kur rodas optimusi...
Re: vairs nevaru izturēt
09.04.2013 03:50
Re: vairs nevaru izturēt
15.04.2013 13:56
Eksistenciāli un pārējie!

Runncene baigi pareizi pateica,bet jūs nepamanījāt-tu katrs esi tas ko par sevi domā....sūdīgi domā,un viss ir sūdīgi-komunicēt grūti,dzīvot negribas.....
Es ar šo domu iepriekš sastapos pirms 2 gadiem,kad biju prom no Latvijas,bet tad tā īsti arī nenoticēju tam.Nevis nemaz nenoticēju,bet-pilnībā nē.
Bet ir kāda interesanta priekšvēsture-es agrāk biju kristietis,baptists,pēc tam-pentakosts.Un būdams pentakosts,es vienā dienā atmetu visas zāles-AD,feazepāmu,iesākumā negulēju,bet-pēc nedēļas-sāku gulēt.Pilnīgi,cieši,8 stundas,un garīgais bij perfekts.
Ilgi es nesapratu kas toreiz notika-itkā ticības dziedināšana,vai kas......šodien es neesmu kristietis,tādā veidā neticu dievam,bet-es zinu kas toreiz notika,
Domas materializējas un tas ir fakts,es ticēju,ka gulēsu,un sāku gulēt.
Tas pats notika ar mugurkaulu-to smagi salauzu 1999 gadā,ļoti smagi.Bet-es ticēju,ka viss sadzīs,un tā arī notika.Man skriemelī ir bedre-1/3 dziļumā,disks vispār tur sašķaidīts bij,,,,vajadzēja taisīt operāciju,bet es atteicos,man teica-tu ivalīds būsi,es teicu-nebūšu.
Es nevaru pateikt-cik tur vitamīni,cik kas cits,bet-pēc 6 gadiem es ne tikai invalīds nebiju,bet ar sportu atsāku nodarboties.
Tapēc pareizi citi arī saka-nesaki-es slims,es vārgs,man grūti-tas viss piepildās!
Pasaki-man dzīve būs super,100 reiz dienā atkārto,un tu redzēsi,kā lietas pamazām mainīsies,tu esi tas ko tu domā!







labi pateikts - bet ko darīt tad, ja galvā nav domu !? vismaz jau ilgaku laiku nav domu vai nesadzirdu viņas...
Re: vairs nevaru izturēt
15.04.2013 18:02
bet tā sūdīgā domāšana cilvēkiem ir ļoti mīļa. eksistenciālis ir pilnīgi erotizēts ar šo domu... viņš to izbauda un gaida tikai, lai kāds pasaka, ka tā nav. tad viņam visas čakras vaļā... un tāds uzplaukums, entuziasms.

tagad viņš vēl nav paspējis uzrakstīt, jo laikam dzer, bet gan jau drīz būs klāt.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.04.2013 18:23 by Runcene.
Re: vairs nevaru izturēt
15.04.2013 19:18
Tas principā ir pareizi,bet ne tik vienkārši.Viss šajā pasaulē ir pakļauts cikliskumam,jeb visam savs laiks.Savs laiks bēdāties - savs priecāties utt. ... Esmu runājis. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 11?
Ziņa: