Sajūta, ka Lietuvēns piemeties

Aizsāka Kāpurītis 

Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
26.04.2013 17:54
Runcene, kāpēc Tu esi vienmār tāda oficiāla un nopietna? Kā birokrāts. :) Vai ta nav nekā, kas Tavu dvēseli uzjautrina un ielīksmo?
Kāpurīt
Nav problēmu turpināt,Tev pašvērtējumu vajadzētu pacelt,ja bail no publikas,ir tāda Murahovska,viņai ļoti labi audio priekš sievietēm

http://books.tr200.net/v.php?id=11463

un vēl šis:

http://books.tr200.net/v.php?id=11465

Tie ir samērā labi.
Uz e pastu vēl šo to varētu aizsūtīt,un ja uzradīsies ku,tad Tev par prieku varētu arī drusku palekties,ceru,ka patiks:))
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
26.04.2013 23:38
Runcene, kas i ar Tevi? Tu pārsvarā atbildi kā ieprogrammēts bots. Vai Tev privātā dzīve arīdzan ira? Piedod, ja esmu parāk tiešs. Bet man šķiet, ka Tev pietrūkt vienkāršas cilvēciskās attiecības. Es spriežu to no sevis, jo man tā ir viena no lielākajām problēmām šajā eksistencē.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
28.04.2013 16:23
Runcene, man ir bažas par tevi. :)
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
07.05.2013 17:10
Bdien!

Ziņoju, ka pilna asins aina ir laba, vairogdziedzera hormonu analīzes - viss kārtībā. Palikusi vēl tikai USG, no kuras trīc ļipa. Kā teica daktere: mehānisku problēmu izslēgt bez USG nevar. Trīc ļipa. Cenšos sev nepiebiedēt visādas baisas diagnozes, lai gan sajūtas ir reizēm nepatīkamas. Bet - dzīve turpinās un ir skaista!
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
07.05.2013 18:28
Eksistenciāli.Atkal piemeties :)
Tak aizbrauc uz kādu nūdistu pludmali un parādi saulītei pliku dupsi:))
Tu kko esi klausījusies jeb noslinkoji?Tev vajag drusku atzslābt,drusku pacelt pašvērtējumu un atkratīties no jebkāda negatīvisma.Ja nav pašai spēja drusku disciplinēt sevi,tad var noderēt sarakste,regulārāka.
Galvenais jau,ka dzīve skaista,vai ne?
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
07.05.2013 19:19
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tak aizbrauc uz kādu nūdistu pludmali un parādi
> saulītei pliku dupsi:))
> Tu kko esi klausījusies jeb noslinkoji?Tev vajag
> drusku atzslābt,drusku pacelt pašvērtējumu un
> atkratīties no jebkāda negatīvisma.Ja nav
> pašai spēja drusku disciplinēt sevi,tad var
> noderēt sarakste,regulārāka.
> Galvenais jau,ka dzīve skaista,vai ne?


Aš kā reizi sauļoties nedrīkstu, bet šodien izbaudīju dienu. Atliku malā darbus un izbaudīju skaisto laiku.
Noslinkoju. Nenoliegšu, bet tāpēc, ka 2 nedēļas bērns noslimojās un iekavējās darbi. Atrunas.

Sarakste varētu palīdzēt mazliet. To es jaušu. Bet dzīve ir tik un tā skaista :D
Tak atslābsti,lai tie darbi iet ratā....Pavasaris šitāds -tas tak jābauda:))
Dažreiz sarakste palīdz mazliet,dažreiz-visai būtiski,nu-Tev kā liekas labs garīgais šodien.Ja gribētu rakstīt e pastā-uzraksti savējo.Es gan vasarā esmu drusku slinks,bet drusku rakstu tomēr:)
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 14:50
Man vajag spērienu!

2 naktis pamodos no smakšanas sajūtas ar gārdzienu, vairogdziedzera - kakla apvidū, iekšpusē - sāp, pat tā kā dedzinoša sajūta. Brīžam ir ok, bet ir šodien panika. Esmu panikā. Rīt tieku uz USG no rīta 8. Man ir bail. Reāli bail, ka var būt kas slikts. Mēģinu sev iestāstīt, ka analīzes ir labas, bet tas ir tikai uz laiku.

Ja nav vairogdziedzera vaina, tad kas tad? Angīnu būtu iekaisuma marķieri uzrādījuši.
Man kaut kā liekas,ka Tev dzelzs deficīts,anēmija,mēdz būt tā-pēc asinsanalīzes vēl ir norma,a pēc sajūtām-vairāk vai mazāk jūt trūkumu.
Tad vēl-kā Tu zini,ka jodu lieto pietiekoši?
Redzi,pie hipotireozes vai joda deficīta A vitamīns neuzkrājas,tātad tas visdrīzākais trūkst,līdzarto ir sausas gļotādas,iekaisušas.
Redzi-vitamīnu un mikroelementu trūkuma radītās problēmas ārsti noteikt neprot,un Tu neesi pirmā,kuru ārsti līdz panikai ir noveduši,vēl tālāk arī-līdz galējam izmisuman un bezcerībai,tepat forumā ir viens tāds gudrinieks,vismaz viņam liekas,ka vīņš tāds.Uzraksti cik konkrēti hemoglobīns,ferritīns.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 15:53
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man kaut kā liekas,ka Tev dzelzs
> deficīts,anēmija,mēdz būt tā-pēc
> asinsanalīzes vēl ir norma,a pēc
> sajūtām-vairāk vai mazāk jūt trūkumu.
> Tad vēl-kā Tu zini,ka jodu lieto pietiekoši?
> Redzi,pie hipotireozes vai joda deficīta A
> vitamīns neuzkrājas,tātad tas visdrīzākais
> trūkst,līdzarto ir sausas
> gļotādas,iekaisušas.
> Redzi-vitamīnu un mikroelementu trūkuma
> radītās problēmas ārsti noteikt neprot,un Tu
> neesi pirmā,kuru ārsti līdz panikai ir
> noveduši,vēl tālāk arī-līdz galējam
> izmisuman un bezcerībai,tepat forumā ir viens
> tāds gudrinieks,vismaz viņam liekas,ka vīņš
> tāds.Uzraksti cik konkrēti
> hemoglobīns,ferritīns.

Man pirms 2 mēnešiem analīzes taisīja. Dzelzs bija gandrīz 0, bet Ferritīns (tātad - organisms uzkrāj) - ļoooti labs - 100. Hemoglobīns - 128 - tas vienmēr ir uz zemāko ciparu bijis. Daktere ieteica neuztraukties par dzelzs līmeni.

Es jau vairākus mēnešus lietoju Folim vitamīnus (folskābe), kuras sastāvā ir jods. Ikdienā lietoju arī B Strong vitamīnus.

Ir reizēm sausuma sajūta rīklē, kairinoša. Reizēm dedzinoša. Zinu,ka ar kuņģi viss ir kārtībā.

Paldies! Es pārraku visus veselības centru, tieku plkst. 17 šodien. Rokas trīc, izraudājos, tagad ar trīcošu ļipu braukšu. Sapratu, ka ar tādu stresu negribu līdz rītrītam draudzēties.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 15:59
DZELZS - 0.4 (taisītas 15.02.) - norma no 6.6-28.3
FERRITĪNS - 100 (taisītas 15.02.) - norma no 12-122
HEMOGLOBĪNS - 128 (taisītas 18.04)

Vairogdziedzera hormoni:

BRĪVAIS T4 - 15.7 (taisītas 18.04.) - norma 10.3-24.5
TSH - 1.3 (taisītas 18.04, nav mainījies rezultāts 3 gadu laikā) - norma 0.4-4.0
Vispār man drusku jāpadomā,bet-ko varu teikt-kkas tur nav kārtībā,tikai-nevis kkas slikts,bet viegli labojams.
1 kārt-vajadzētu nomainīt b vitamīnus pret tādiem,kam sastāvā b4 jeb holīns,jo,tam trūkstot .arī neuzkrājas,trūkst A vitamīns,b multi strong nav,cik atceros.Nestreso,es baigi pārliecināts esmu,ka kkas ar vit.nav kārtībā.Un nekas cits.
Neatceros,vai jautāju,bet-balti plankumiņi uz nagiem nav?
Nu,dzelzs nedrīkstētu būt o,4,man gan nav infas,kas tieši izraisa tos simptomus,ko piemin pie dzelzs deficīta-jo bieži kopā raksta gan primāras deficīta pazīmes,gan sekundāras,bet-var arī gadīties,ka problēmas tieši no tik zema dzelzs daudzuma,bez tam-derētu labākus b vitamīnus,un-jāpārliecinās,vai A vit. netrūkst.Domāju,ka trūkst.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 19:47
USG - viss ideāli!

Zvanīju ĢĀ, viņa gan apšaubīja vitamīnu trūkuma iemeslu, lika doties rīt pie LORa. Vēl tiek pieļauts kāds kakla iekaisums, bet tas tad būtu uzrādījies analīzēs...
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 19:49
Jā, piebilde - pāris nadziņi "zied", bet minimāli.
Njā,nu es tādai ārstei ar koku pa muguru sadotu,ja nepazīst un nesaprot visklasiskākos simptomus,ja Tev nadzīņi zied,tad cinks trūkst,A vitamīns neizmantojas.
Un mūsu lielākais speciālists neapmierināts,ka es vitamīnus iesaku.Bet kā lai respektē ārstus,kas šito nesaprot vai ignorē?Tu neesi pirmā,kam viss pārbaudīts,viss kārtībā,tikai sūdzības tādas ka maz neliekas.Redzi-nav manīts,ka tie pleķīši būtu baigi daudz.
Un vēl otra lieta-es rakstīju par b4 vitamīnu.Ja Tu ilgāku laiku lietosi b grupu,bet bez b4,tad A vitamīns neuzkrājas,manuprāt varētu būt tā-A vit. ir minimāli,un tas pats izmantojas slikti,ar to pietiek lai būtu problēmas ar gļotādām,sausums mutē,un visur citur.
Redzi-tā gimenes ārste jau negribētu gan atzīt,ka vitamīni trūkst,viņa par tik sliktu darbu zināmas nepatikšaas var dabūt no prasīga pacienta.
Tu Kāpurīt apdomā,palasi-es rakstīju,ka ļoti pārliecināts esmu,ka USG rezultāti būs labi,es dažkārt esmu ļoti pārliecināts,tas nav bieži,bet gadās.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 21:58
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu Kāpurīt apdomā,palasi-es rakstīju,ka ļoti
> pārliecināts esmu,ka USG rezultāti būs labi,es
> dažkārt esmu ļoti pārliecināts,tas nav
> bieži,bet gadās.


Es lasīju un pārdomāju. Paldies! Arī es uzticos savai intuīcijai, kuras balss nobīdās reizēm malā, kad ir šādi gājieni un vēl ārsts saka vienu... Bet varu vienu teikt - ĢĀ man ir lieliska, līdz šim tikusi perfekti galā ar mani (man ir bijušas nopietnas veselības problēmas, īpaši bērnībā). Nav no tām, kura uzreiz izrakstīs ķīmiju, paranoiski metīs visos izmeklējumos pēc kārtas, ir sazvanāma arī brīvdienās, ne vienu noti neampmierinātu nedzirdēšu. Vienmēr pieņem, kad negaidīti piesakos, ieklausās manās sajūtās un uzticas manām sajūtām.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.05.2013 22:13 by Kāpurītis.
Parasti ārsti labi tiek galā ar to ko ir mācījušies,un nav runa,ka daudzi arī kā cilvēki ir lieliski.Bet-es vēl neesmu redzējis ārstu,kas labi orientētos vitamīnos un piemēram tautas medicīnā,mana gimenes ārste arī ir tāds patīkams cilvēks,es gan viņu kādas 4 reizes esmu redzējis.....
Bet-sausas gļotādas,balti plankumi uz nagiem ir simptomi,ko ārstiem būtu jāpazīst,jo vispār jau viņus arī māca par vitamīniem,nu-Tev vismaz ļipa vairs netrīc,vai ne?
Es jau negribu uzbāzties,varbūt arī drusku paskarbi izteicos par ārsti,kaut gan.....nezinu.Es tā arī nesapratu,ko viņa vēl pieļauj-iekaisumu,kas neparādās analīzēs?Dīvaini,vismaz dīvaini....
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
09.05.2013 22:37
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
nu-Tev
vismaz ļipa vairs netrīc,vai ne?

Neteiktu, ka fiziski pazuduši ir uz mājienu simptomi/ sajūtas, bet labāk ir. Man vajadzēja, kā es teicu vīram, doties pārliecināties, ka ar vairogdziedzeri viss ir kārtībā.

Rīkles apsārtums mazliet ir. Nenoliegšu, tomēr nevaru piemirst, ka man ir bieži hroniskās strutojošās angīnas un kakla iekaisumi, kas ir bez temperatūrām un CRO marķieru paaugstināšanās utt. Man tā vnk. ir. Tāpēc dakteres teikto par LORu uztver kā loģisku iespējamā cēloņa izslēgšanu.

> Es jau negribu uzbāzties,varbūt arī drusku
> paskarbi izteicos par ārsti

Viss kārtībā. Mēs visi tomēr esam cilvēki, reizēm līdz mērķim jānotiet dubultā solī.
Es Tev tomēr ieteiktu pievērst uzmjanību sausuma sajūtai mutē un baltiem plankumiņiem uz nagiem.Tā tam nav jābūt,un teikšu ko domāju-Tu vari arī dabūt kko mazāk patīkamu,nesāc gan tricināt ļipu:))Bet ja mana versija izrādītos pareiza,tad tas tomēr dos kko nepatīkamāku,ja neko nedarīsi.
Ja kakls ir sarkans,tad jau izslēgt neizdosies,tikai jautājams ko-cēloni vai sekas........
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
10.05.2013 03:34
Es arī kautko ieteiktu :)
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
10.05.2013 08:05
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es Tev tomēr ieteiktu pievērst uzmjanību
> sausuma sajūtai mutē un baltiem plankumiņiem uz
> nagiem.Tā tam nav jābūt,un teikšu ko
> domāju-Tu vari arī dabūt kko mazāk
> patīkamu,nesāc gan tricināt ļipu:))Bet ja mana
> versija izrādītos pareiza,tad tas tomēr dos kko
> nepatīkamāku,ja neko nedarīsi.


Es daru un darīšu, lai tiktu skaidrībā.
Ļipu netricinu, bet saki - kkas ir: mazāk patīkams? Nekas jau patīkams pēc principa"tā tam nav jābūt!".
Nu,ja ilgstoši trūkst A vitamīns,tad var uzrasties problēmas ar jebkuriem iekšejiem orgāniem,arī sīci taisot derētu kompleksie vitamīni,es tā pabrīdināju,manot,ka Tu īpaši neņem verā ko rakstu.Arī imunitāte var nogāzties galīgi,āda kļūt neveselīga,mati utt,Avit. ir ļoti svarīgs.Bet-tas viss nav pamats stresam un bailēm,vnk-var sākt rīkoties,arī palasīt pašai kko,nu es varu ieteikt no savas pieredzes,bieži izpalīdzu,bet tikai tad ja cilvēks vēlas to.
Re: Sajūta, ka Lietuvēns piemeties
10.05.2013 14:16
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu,ja ilgstoši trūkst A vitamīns,tad var
> uzrasties problēmas ar jebkuriem iekšejiem
> orgāniem,arī sīci taisot derētu kompleksie
> vitamīni,es tā pabrīdināju,manot,ka Tu īpaši
> neņem verā ko rakstu.Arī imunitāte var
> nogāzties galīgi,āda kļūt neveselīga,mati
> utt,Avit. ir ļoti svarīgs.Bet-tas viss nav
> pamats stresam un bailēm,vnk-var sākt
> rīkoties,arī palasīt pašai kko,nu es varu
> ieteikt no savas pieredzes,bieži izpalīdzu,bet
> tikai tad ja cilvēks vēlas to.


Es lasīju gan. Paldies! Iedziļinājos.

Biju pie LOR - hronisks tonsilīts ar papildus izmeklējumiem, lai atbrīvotos no mandelēm. Iekaisuma nav šobrīd, nav kakla vaina uz doto mirkli. Pie ĢĀ pierakstījos, lai risinātu dzelzs asinīs jautājumu. Noteikti apvaicāšos arī par iespējamo vitamīnu līdzsvarošanu. Precīzāk - es sāku izprast situāciju, bet neizprotu to pareizāko vitamīnu un uztura līdzsvarošanu: punktu pa punktam: ko, cik daudz, cik bieži.
Tu nevarēsi sarēķināt katru gramu ko apēd un novērtēt cik tur vitamīni ir,uzturā.Redzi-ja Tu lieto vitamīnus normālās devās,tad neko nepārdozēsi,savukārt ar uzturu arī nevari pārdozēt. Vienīgi-atceries,ka A vitamīna provitamīns-beta karotīns nav savienojams ar alkoholu,aknas smagi cietīs.
Es Tev varu ieteikt kko kā ieteikumu,ārsts neesmu,bet zinu arī-Tev tagad nav īsti laiks mācīties kko sarēķināt ,tur tas vispār nav tik vienkārši,es tādām ļoti piesardzīgām būtnēm vnk iesaku-visu pārbaudi,palasi,infa vairāk ir krieviski,bet arī-nu nekad viss nav vienuviet.
Redzi-ir variants-holīnu uzņemt ar olām,vistu:)) divas olas dienā derētu,A vit. ir burkānos,ķirbjos,pēdējie būtu labāki,jo satur arī cinku vairāk.
Tu to dzelzi manuprāt neuzņem,kkas nav kārtībā ar zarnu traktu,nejūti?Varbūt ka no tā paša A vit. trūkuma zarnu sieniņas tādas-nevesalas.
Ja Tu tagad lietoto follskābi un jodu,tad vēl derētu tikai cinks,holīns,un A vitamīns.
Vislabāk-nopērc kādu vitamīnu kompleksu,kur viss ir iekšā,tad vēl dabīgos avotus klāt-olas,eļļa arī vajadzīga,zivju būtu laba,tad-ķirbju vai burkānu sulu,nu,es cinku tabletēs dzertu,kamēr izzūd stabili tie plankumiņi,jā-Tev vēl derētu sarkanās bietes,sulu varētu dzert.
Ja vēlies-raksti ko domā,ko dari,t.i.-biju domājis-ja gribi lai Tev kko iesaku vai pakomentēju,var arī uz e pastu,bet-te jau arī var visu rakstīt,nu-tu vari visādi,ja gribētu e pastā-uzdrukā savu adresi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: