Bioloìiskais pulkstenis

Aizsāka noskumusî 

noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 09:45
ku!... tas ir saîsinâjums no 'kuòa'?

Tu runâ tâ it kâ sievietes bûtu vienîgâs atbildîgâs par tautas atjaunoðanos. No Tevis tâdi teksti dveð, kâ no vecmâmiòas pûra lâdes. Situâcija tâ kâ nedaudz ir mainîjusies kopð 19.gadsimta beigâm un tagad sievietes uztur 50% ekonomikas ar savu darbu. Var jau izòemt pusi no darba tirgus un salikt to mâjâs atpakaï, tikai tad jârçíinâs, ka dzîves lîmenis radikâli kritîsies - gan vîrieðiem, gan sievietçm. Plus, vçl òem vçrâ veselîbas aprûpes lîmeni Latvijâ. Nevar dzîvojot jaunos apstâkïos, no sievietes prasît to funkciju, ko tâ izpildîja pirms gadiem 50-100, kad lielâkoties dzîvoja mâjâs, nestrâdâja, nebija izglîtîbas, nebija îpaðuma, utt. Bet nu dzimstîbas jautâjums ir kas cits.. tas ir off topic.

Un Tu pati esi akuðiere vai varbût vispâr Dieva ieliktene, ka tik labi zini, kad pirmais un pçdçjais bçrniòð sievietei var dzimt? Es zinu 37 gadîgu sievieti, kurai tikko dvîòi piedzima (protams, viòai nebija viegli, un viòai jau ir viens puisîtis).
novçrotâjs
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 10:58
to noskumusî.
ku! ir perverss 44 gadîgs vecis, kuram interesç tikai jaunas meitenes (un jo jaunâkas, jo viòam lielâka interese).
Nebçdâjies, nevajag dzemdçt bçrnu tikai tâdçï, ka to ir ieteicis ârsts. Bçrniòam jânâk ðajâ pasaulç gribçtam, mîlçtam un gaidîtam. Gadu skaitam dzemdçðanas brîdî nav nozîmes. Pat labâk, ja tas bûtu nedaudz pçc 30.
zuze
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 11:00
noskumusî, lûdzu, lûdzu neskumsti!!!
man ir 33, nav bijis bçrnu, abortu, pati vesela... :)
esam sâkuði domât par bçbi, bet nu jau kâds laiciòð, bet mazuls vçl nepiesakâs! Ticu, ka viss notiek kâ tam jâbût! Un savu otru pusîti es satiku, kad man bij 28.... :) Lîdz tam man pat doma galvâ nebij ienâkusi, ka gribçtu bçrnu tikai tâpçc, ka kâds saka, ka dzemdçt vçlu nav labi!!!
Ieklausies sevî...ko saka tava balss ðajâ sakarâ?
Teikðu tâ, es bçbim biju gatava jau tajos 25, bet nu nebij tâs îstâs otrâs pusîtes, ko man bij darît, ar galvu sienâ skriet, vai!!!???
Lûdzu, lûdzu nesatraucies par citu spriedumiem, un arî ârsti ir daþâdi...viens saka 30 - tas nav nekâds vecums, cits savukârt saíer galvu rokâs, un pat pârjautâ, kâ vai tieðâm jums vçl nav bçrnu, nu tad pçdçjais laiks.... (no pieredzes), bet es zinu, ka es tâda esmu viena un unikâla un katram savs laiks pienâks!!!
lea
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 11:21
stulbaaas sievietes...pilniigi piekriitu ku....zuze un savos 33 kad it kaa esi gatava - tu varbut nemaz vairs nevareesi palikt staavoklii...Aarsts ir bijis pat ljoti korekts.... - vinjsh vienkaarshi tevi sagatavoja tam - kas vareetu notikt....vai buutu labaak ja tu peec gadiem 4 smilshu kastee atjeegtos - nevaru dzemdeet un kliegtu tam pasham aarstam - kaaalab vinjsh man nepateica>>>??? ....dumakj nado galovoj a nje zhopoj
zuze
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 11:30
jap..... negatîvi noskaòotu cilvçku netrûkst...
nu nevar visus ar vienu mçrauklu mçrît, un ne jau savu iegribu pçc nedzemdçju tajos 25....
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 11:44
noskumusî

ku! nav saiisinaajums no vaarda kunja! Es esmu viirietis un skatos uz situaaciju ar veesu praatu. Bet lasot tavu tekstu man rodas doma ka labaak tev buutu nevairoties. Nevajag tik agri to beernu. Nesteidzies, nu vismaz 10 gadinjus nogaidi, ekonomiskaa situaacija mainiisies.... Patieshaam nesteidzies.
Un neesmu es teicis ka siici vajag taisiit ja nav kaartiiga viiriesha kas tevi atbalsta.


novçrotâjs

Gadi man ir 45 un tu mani nepaziisti. Un jaunas meitenes man patiik nevis taapeec ka es esmu pervers bet gan taapeec ka es gribu atrast sev forshu meiteni pastaaviigaam attieciibaam.
ievina
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 11:55
Ku! Psihiski vesela meitene ar Tevi nekaadas attieciibas neveidos
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:03
ievina

Neesi tik paarliecinaata. Ja man nebuutu lieliska pieredze ar vairaakaam jaunaam un jaukaam buutneem es varbuut arii taa domaatu.
manas domas
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:15
peec manaam domaam, ne aarsts, ne ku! neko sliktu nav pateicis. tev tachu neteica, ka ir peedeejais laiks un veelaak nevarees, bet ieteica NEKAVEETIES, JA IR IESPEEJA! neteica tachu, ka jaasameklee vienalga kaads vecis tuuliit pat un jadzemdee. aarsts tachu nezina par tavu intiimo dziivi, vai tev ir iespeeja vai nav. mazums varbuut viirs grib bebi, bet tu domaa par karjeru.
cita lieta, ka aarstam vajadzeetu noveerteet pacienta psihisko stabilitaati, vai var teikt taadas lietas vai nevar.
skats no malas
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:22
Liekas,ka diskusija pilniigi garaam aizgaajusi...padomaajiet ar tieshaam ljoti veeeeesu galvu.
Aarsts iesaka sievietei dzemdeet.Vai tas nav absurds? Jebkursh ginekologs,aizpildot
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:25
Baigais aarsts, varbuut tu vinjam iepatikies? Varbuut vins veelaas no tevis beebi?
Iisteniiba jaadzemdee ir tad un vieniigi tad, kad pati patiesi veelies un esi gatava vinju audzinaat un uztureet!
skats no malas
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:32
pacienta kartiiti,noskaidro,vai ir gjimene,beerni,cik regularas dzimumattieciibas.Un tad,zinot,ka pacientei nav viira,iesaka dzemdeet.Nenormaal
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:43
Nu tauta Jûs paliekat aizvien interesantâki!!!! neba tantuks tramvaja pieturâ piegâja pie autores, dziïi ieskatîjâs acîs un viedi teica: daudz laika nav vairs, meitiò taisies!!! Ârsts - ìinekologs, apskatot sievieti, profesionâli novçrtçjot viòas veselîbas stâvokli, iespçjams, ekstrapolçjot situâciju, viòai iesaka: KA, JA IR TÂDA VÇLME, TAD NEVAJADZÇTU ATLIKT BÇRNIÒA RADÎÐANU! Kur te problçma? Ka kâds, kas dien dienâ savâ darbâ sastopâs ar sievieðu problçmâm pabrîdina, ka jautâjums var kïût aktuâls. Viòa taèu neieteica autorei palabot sakodienu vai mainît matu krâsu. Saprotams, ka 28 gadi paðam liekâs dzîves sâkums, bet organismam ir sava programma, kas ir neatkarîga no mûsu uzskatiem un pârliecîbas. Vienmçr, pârvarot kâdu dzîves posmu (bçrnîba, jaunîba, brieduma gadi) pâròem vieglas skumjas. Laikam tikai "pârvarot" vecumu skumjas vai atvieglojuma sajûta pâròem mûsu piederîgos un draugus i to ne katram. Tâda nu ir dzîve. Un jâsaka paldies tai dakterei, kas autorç saskatîja cilvçku nevis tikai pacientu.
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:50
to plants
To vai sieviete var vispaar dzemdeet beernu un kuraa vecumaa un galvenais cik veseligu, diemzjeel to nosaka augstaaki speeki, jeb vinjas liktenis un taas pienjemtaas mediciiniskaas varbuutiibas ir galiigas mulkjiibas. Taa ir sava veida veiksme - vai nu vinja konkreetai sievietei pashai dzimstot ir dota vai nu nav un punkts.
skats no malas
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:51
Daktera uzdevums NAV atveert cilveekam acis-skat,laiks,veceniit skrien,tev navaid vairs 20..Sieviete diskusijas saakuma jau teica-NAV potenciaala beerna teeva.Tad kam vajadziigs shaads daktera ieteikums?
skats no malas
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 12:54
Staasts no dziives.Sievietei 27.Leerums ginekologjisku,hormonaalu probleemu.Aarsts iesaka..dzemdeet.Nu tiek kjerts uz aatru roku shtuceris,taisiits beerns,lai atbriivotos no visaam kaiteem.
Rezultaats,vientulja maaminja ar tieshi taam pashaam ginekologjiskajaam,hormonalajaam probleemaam...
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:10
Beidziet striideeties. Katram ir savs subjektiivais skatiens uz to kad vajag dzemdeet beernus. Bet es un tas ginekologs runaajam par objektiivaam lietaam. Ir taada lieta kaa sievietes reproduktiivais periods un kaada velna peec vajag gaidiit liidz vinja vidum vai beigaam? Nu ja taa viiriesha nav tad vajag mekleet. Saprast to ka laiks paiet un tas nav labi. Taapeec vajag mekleet nevis skatiities zvaigznees un pluust pa straumi.
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:14
No tâ ko Jûs te sarakstat forumâ, zemes grieðanâs âtrums nemainâs.
Pirms izsakat savu viedokli, uzmanîgi izlasat autores tekstu.

Situâcija sekojoða: siev. vecums 28g., bçrnu nav bijis, abortu nav bijis, ar ginekoloìiju VISS DAUDZ MAZ KÂRTÎBÂ.. BET - ârsts sievietei saka, ka bûtu VÇLAMS dzemdçt LÎDZ 30 gadiem.. IT KÂ nekas neesot, bet LIEKI KAVÇTIES arî NEVAJADZÇTU, proti, JA IR IESPÇJA, tad NEVAJAGOT LIEKI GAIDÎT. It kâ VAR VÇL ILGI, bet tomçr tas VAR SAREÞÌÎTIES AR LAIKU... kâ tur îsti ir, kâds zina?

ïoti labi apzinos, ka man vçl ir laiks, lai dzemdçtu, iespçjams, pat divus bçrnus.. vienîgi tik skumji kïuva... vienkârði satraukumu tas manî izraisîja, jo ïaudis jau tâ visu laiku saka par tiem vecumiem, bet es tam nepievçrðu uzmanîbu... bet ja tâ pasaka profesionâls cilvis... kas tevi tikko pârbaudîjis.. .ðausmîgi skumji un bezcerîgi vienkârði kïûst...

Faktiski visa sâls ir nevis dakterî vai viòa vârdos, bet apstâklî, ka dzîve ta aiziet un jâsâk rçíinâties ar kaut kâdiem ierobeþojumiem, kurus, IESPÇJAMS uzspieþ bioloìiskais vecums.
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:28
Ak tad redz, kas tu esi ku!.. nu tad jau man viss ir pilnîgi skaidrs. Manâs acîs tâdi subjekti, kâ tu, ir vienkârði noþçlojami, es redzu cauri visiem taviem kompleksainajiem pârspriedumiem un lîdz ar to varu vienîgi pateikt tev atâ. Tu esi paðtaisns, aizspriedumains un derdzîgs tçviòð ar penzas domâðanu, tâpçc palûgðu tevi nekomentçt manis rakstîto, jo no tâ labuma nebûs ne tev, ne man.

Es pati esmu daudz domâjusi par ðo lietu un ïoti labi apzinos, ka reproduktivitâte nav mûþîga lieta. Es nebût nelidinos mâkoòos. Esmu domâjusi, ka vajadzçtu to bçrnu lîdz 30 (kaut arî pati tieðâm nevçlos, bet man ir citi apsvçrumi, piem., pienâkums pret ìimeni), bet kâ jau teicu, man tâdas iespçjas nav. Tas, protams, var mainîties kaut vai gada laikâ. Tas var mainîties 5 gadu laikâ. Man acîmredzot nebija lemts bût par to cilvçku, kuram agrâ vecumâ ir bçrni – ne visi tâdi ir. Ir cilvçki, kas dzemdç 20, un citi, kas dzemdç 29 gados – kâdas jums ir tiesîbas nosodît otros? Mana mâte mani dzemdçja 28 gados. Man ir arî jaunâka mâsa – abas esam veselas, gudras un veiksmîgas.

Nudien nesaprotu, kâpçc man jâmeklç vîrietis par visu vari tikai tâpçc, lai es dzemdçtu? Es neòemðu jebkuru vîrieti. Galu galâ, es gribu labus, kvalitatîvus gçnus savam bçrnam. Es labâk dzîvoðu visu mûþu viena, nekâ paòemðu vîrieti tikai, lai man bûtu bçrns “laicîgi”.

Tas, ko es gribçju vaicât ðai pavedienâ – par faktoriem, kas to reproduktivitâti ietekmç. Dzemdes sienu elastîba, utt. Tieði to es ârstam vaicâju, kâ es pati ar savu dzîves veidu to varu ietekmçt, bet viòð uzreiz teica, ka pagaidâm par to man nav jâuztraucas. Atkârtoju – pçc pârbauds (sonogrammas), ko ðis labais dakterîtis man veica – viòð pateica (pçc tam, kad biju vaicâjusi, vai man ar olnîcâm viss ok, kâ var noteikt to caurlaidîbu un cik ilgi es vçl varu gaidît bez bçrna) – bûtu labi, ja lîdz 30, nevajagot kavçties, JA IR IESPÇJA, ja nç, tad vçlâk to var regulçt. Tas ir tieði tas, ko viòð teica.

Un – te nebija runa par to, KAD sievietei jâdzemdç (jo to viòa pati izvçlas, tai skaitâ òemot vçrâ bioloìiskos apsvçrumus, jo es arî neesmu stulba aita, kas neseko lîdzi organisma pârmaiòâm, starp citu). Runa bija par to, KÂ tieði mainâs organisms, kâdi ir faktori, kas ietekmç auglîbu.
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:29
paldies, plant, Tu ïoti precîzi to uztvçri.
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:32
â... ku, es skatos tu esi viens no tiem tipâþiem, kam ir t.d. 'spermopauze' :) nu redzi, tâdi, kâ tu esi iemesls zemajai dzimstîbai Latvijâ, jo tâdi kâ tu tikai vairo neuzticîbas gaisotni, kuras klâtesamîba ir galvenais iemesls, kâpçc bçrni nedzimst.
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:40
noskumusî

Skaidrs tev nekas nevar buut. Sheit ir forums un personiigi mani paziist tikai dazhi cilveeki. Un vinjiem nav iemesla rakstiizt zobgaliigus komentus manaa virzienaa savukaart paarejo viedoklis nav veeraa njemams.
Tavu rakstiito nekomenteeshu bet labpraat ar tevi nedaudz sarakstiitos privaati. Mans e-pasts guru03@inbox.lv
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 13:43
tu taèu pats jau rakstîji, par savâm seksuâlajâm preferencçm... :) tâ ka nemaz nevajag tevi privâti pazît - pats jau izliecies viss tepat vien.

un interesanti, kâpçc tad tev ar mani privâti jâparunâjas, man liekas, es jau tavas domas par ðo lietu vienreiz izlasîju.
ak
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 15:58
tu esi veca nojuugusies vecmeita un beidz te dibenu sutinaat pie datora bet dari kaut ko lietas labaa..kas tu par sievieti kurai 28 gados veel nav viiriesha>??? paraaditiet man normaalu sievieti kura 28 gados var iztikt bez vecha...sunja murgi
ku! un vinja dviinjubraaljiem...;)
Klau, kas ir 28 gadi pret 45???
Manai vecaakajai meitai ir 22. Paanalizee!!! Tev ir klimakteerijs...Mans viirs savos 45 mani dievina un uz sievieteem meitu vecumaa neskataas, jo taa buutu patologjija! Aizej pie psihoterapeita Viestura Rudziisha, ticu, ka vinjsh tev paliidzees...Sorry, Latvijaa taadu kaa tu, indiviidu netruukst... -)
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 19:07
ak, Tu mani pazîsti? pieòemu, ka Tu esi ìimenes patriarhs ar 3 bçrniem, kuri ir lieliski nodroðinâti.

p.s. ku! ir slims nojûdzies 44 gadîgs vecis - viòð centâs mani nokoïît. Tieðâm smieklîgi, lai neteiktu vairâk.
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 19:09
un starp citu, ak, es lieliski iztieku bez veèa - uzturu sevi, maksâju rçíinus, remontçju dzîvokli, katru dienu strâdâju, man ir laba izglîtîbâ.. jâ, man ir mîïâkais. Jaunâks.
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 21:09
Atslaabstiet cieniitaas vecmeitas, atraitnes un citaadi kompleksojoshaas. Ne pie kaada psihoterapeita man iet nav vajadziiba un savu viedokli sievieshu izveelee es nemainiishu. Varbuut ar laiku drusku uz vecaako pusi:)

Elva. Labpraat iepaziitos ar tavu meitu:) Bet tas ka viirs tevi dievina ir jauki. Redzi man patreiz nav dievinaamaa objekta bet izveeleeshos es vinju ni jaunaakaam par sevi.

Bet tu noskumusî esi smags gadijums kamdeelj arii savos 28 esi bez viira.
Mellene
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 21:30
Jâ, nu visiem jau patîk jaunâki...ja nevar tâdu dabût, tad jâòem vecâks...
...
Re: Bioloìiskais pulkstenis
25.08.2005 21:45
Nu nez, es ar bez viira, bet kaarties jau nu tamdeelj toch neieshu. Un beernu gaadaat no pirmaa pretimnaaceeja ar ne. Piekriitu, ka 23-26 gadi ir labs laiks pirmajam beernam, bet taa nav vieniigaa patiesiiba. Veel vajag miiloshu gjimeni beernam. Man shkjiet shii probleema vairaak satrauc sievietes, kuras pashas taa kaa baigi gribeetu, bet nu nav sanaacis. A ko padariisi? Taada ir dziive. Es savos 29 domaaju, ka peec paaris gadiem savaa dziive sritmaa vareetu bebsim sanjemties, ja pa to laiku ar daargo nesaniidiishos. Dos Dievinjsh buus 2-3- beenrinji, nedos- var adopteet :-) neredzu iemeslu satraukumam. Sugas atrazhoshana nebuut nav vieniigais pashrealizaacijas veids.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 4?
Ziņa: