Bioloìiskais pulkstenis

Aizsāka noskumusî 

noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 10:28
Jâ, zuzît. Es esmu noskumusi par ðo pasauli.
zuze
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 10:36
ai, pasauli jau neizmainîsi!

Jau rakstîju, ka mana situâcija gluþi kâ tev, man tik jau 33... bet es nenokaru snîpi un zinu, ka katram savs laiks...domâju, ka vispâr cilvçku nievas un uzbraucienus nevajag òemt pie sirds!!! Suòi rej, bet karavâna iet tâlâk...un diemþçl tâ ir diezgan iemîïota mûsu tautieðu îpaðîba apriet citus...
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 10:50
Zini, zuzît, nav jau tâ, ka es îpaði par to satraukâtos. Daþreiz par to padomâju, pa retam pastresoju, bet lielâkoties îpaði nepârdzîvoju. Ne visâm manâm bijuðajâm kursa biedrençm ir bçrni, tuvu ne visâm.
Visvairâk man nepatîk, ka ðo problçmu saista ar morâli, paraþâm, normâm. Jo es taèu prasîju tikai par fizioloìiskajâm lietâm - es neprasîju, ko domâ par to kâds 60gadîgs tantuks.

Mani neinteresç normas, jo es jau apriori zinu, ka Latvijâ sabiedrîbai vispâr ir tendence brçkt uz vienu (nelietoðu vârdu vientuïa), patstâvîgu sievieti. Tas jau nekas, ka puse ekonomikas balstâs tieði uz patstâvîgu sievieti. Latvijâ ïaudis ir ðausmîgi nenovîdîgi un aizspriedumaini. Ja es bûtu zviedriete, man pat prâtâ neienâktu ðâdu jautâjumu uzdot. Kur nu vçl vispâr iespringt par ðo tematu. Tikai tâpçc, ka Rietumu pasaulç ir ðî tendence, ka sievietes objektîvu apstâkïu dçï dzemdç vçlâk, tas nenozîmç, ka kâdam ir tiesîbas uz mani brçkt.

Es nedomâju, ka tas vecums ir TIK traks… no vienas puses pat labi, ka tie mazuïi mums piedzims vçlâkâ vecumâ, jo viòi ienâks jau stabilâ vidç, to izglîtîbu, kas mums ir varçsim nodot viòiem, jau no 3-5 gadu vecuma paðas skolot. Materiâlâs grûtîbas arî bûs vieglâk panest. Es, piem., plânoju iekrât lîdzekïus, lai tâ prenatâlâ aprûpe manam bçrnam tad bûtu tieðâm augstâ lîmenî.
otis
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 11:00
noskumusî, tev pareizs domu gâjiens. nesteidzies, viss notiks tâ kâ tam jânotiek. bçrns pats sev izvçlâs laiku, kad nâkt pasaulç.
nu tad kaa ir?
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 12:25
Autors: noskumusî
Datums: 25-08-2005 00:02
ka tikai ar laiku kïûstot sareþìîtâk, labâk negaidît, ja ir iespçja (bet man tâdas nav). Es jau pati arî tâ domâju, vienkârði ðoks iestâjâs no tâ, ka to pasa profesionâls cilvis, kas zina par to sfçru...

Autors: noskumusî
Datums: 25-08-2005 22:59
'Tak es savos gados esmu puspasauli apbraukâjusi, man ir superîgs, neordinârs darbs, jauns mîïâkais un visas iespçjas to bebi sagâdât, ja bûs tâda vçlçðanâs.'
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 12:32
Precizçðu - NÂKOTNÇ BÛS visas iespçjas bebi sagâdât, aizmirsu pierakstît tos divus vârdus.
nu tad kaa ir?
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 13:12
ja viss buutu tik rozhaini un tu pati to lietu uztvertu tik pozitiivi, neviens nespeetu tevi ne shokeet, ne aizvainot ar taadiem tekstiem, kaa te biida ku!
isteniibaa viss jautaajums ir nevis par to, vai var vai nevar beernu dzemdeet peec 30, bet gan - kaa tu pati uztver to, ka tev 28g.v nav beerna un tuvaakajaa laikaa arii nespiid. vismaz nemelo pati sev, tas tev ir gana svariigi! nu tad saac attieciigi riikoties, sakaarto prioritaates dziivee taa, lai gjimenes veidoshana un beerni buutu pirmajaa vietaa. lai veicas!
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 13:22
Es sev nemeloju, kâ jau teicu, uztveru ne pozitîvi, ne nepozitîvi. Es to apzinos. Un nemaz negribu tuvâkajâ laikâ. Vienkârði nepatîk man sabiedrîbas stereotipi.
ieskatos garâmejot
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 13:38
noskumusî - pârâk saasinâti uztver
tâ kâ man paðai ir draudzene apmçram Tavâ vecumâ, kura, ilgu laiku izsargâjoties ar OK, tagad nevar tikt pie bçrna - raduðâs agrâk nepamanîtas problçmas, par kuru iespçju neviens viòu nebija brîdinâjis - tad domâju, ka ârsts rîkojâs pareizi - viòð redz, ka fiziski Tev paðreiz varbût ir labâkais laiks bçrnam un to arî pasaka. varbût viòð arî redz, ka ir jau kâdu iespçjamu problçmu pazîmes, bet nevar to 100% apgalvot, jo tad jau Tu (vai sieviete, par kuru Tu raksti) tikpat saasinâti sâktu brçkt - vçl nekâ nav, nav pierâdîjumu, ka noteikti bûs, kâ tas ârsts var teikt, ja droði nezina!
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 14:26
Noskumusî - îsti nesaprotu, tâ taèu dzîvç ir, ka nav nekas absolûti. Ar prieku rakstîji, ka esi izbraukâjusi pasauli, ka Tev ir labs darbs. Nav pârcilvçku - Tu nevarçtu izbraukât pasauli, baudît pasauli.
Bçrnam taèu vajag mâti.



madara
noskumusî
Re: Bioloìiskais pulkstenis
26.08.2005 14:28
jâ, Madar, arî tik daudz es saprotu... labs mierinâjums man ir tas, ka tad/ja man bûs tas mazulis, es to puspasauli jau bûðu redzçjusi, nebûs jâgaida lîdz pensijas vecumam, lai varçtu ceïot.
noskumusî >...labs mierinâjums man ir tas, ka tad/ja man bûs tas mazulis, es to puspasauli jau bûðu redzçjusi, nebûs jâgaida lîdz pensijas vecumam, lai varçtu ceïot.
______________________________
...Nu tad kur ir taa probleema...???
Apceljo visu pasauli un sagaidi vecumdienas bez beerniem.
Pienjeemu, ka tev to beernu vareetu arii nebuut...
kolçìe
Re: Bioloìiskais pulkstenis
27.08.2005 12:38
Mançjie piedzima 30 un 31 gada vecumâ. kad gâju stâties uzskaitç - ginekologs neprasot , kura grûtniecîba - bet tâ bija 1. grûtniecîba , teica ka jâtaisa ab , jo biju " veca " pirmdzemdçtâja - tas jau ir n- tos gadus atpakaï. Bet dzemdçju labâk kâ blakus guloðâ 19 gadîgâ meitene pie tam bçrnu 4300 g - puiku . Tas ir nepareizi - sievietei - norâdît kad dzemdçt - katrai paðai tas jâzina , laiks pienâk un viss notiek. Man toreiz sonogrâfijâ - 2 reizes to veicu - pateica - bûs meita - bet es zinâju , ka bûs puika - tâ arî notika pat dienu atceros un pozu - kurâ puika tika ieòemts.
bobo
Re: Bioloìiskais pulkstenis
27.08.2005 22:12
Starp citu, esmu dzirdçjis ka arî vîrieðiem pçc 45 strauji paaugstinâs risks, ka viòu pçcnâcçjs varçtu dzimt ar ìençtiskâm problçmâm.

Dakterîði, vai tâ ir?
Da jebkuraa vecumaa visskautkas var gadiities..............)
i
Re: Bioloìiskais pulkstenis
28.08.2005 16:25
Es pati jutu, ka pec 30 grutak pie bernina tikt. Agrak vienmer katru menesi bija ovulacijas, bet tagad labi ja vienu reizi trijos menesos. Mani sis vecums, pec 30, patiesam ietekme...
zâlîte
Re: Bioloìiskais pulkstenis
28.08.2005 20:12
to i

maigi sakot, izklausâs dîvaini - "Agrak vienmer katru menesi bija ovulacijas, bet tagad labi ja vienu reizi trijos menesos. Mani sis vecums, pec 30, patiesam ietekme..."
Kâ jûs zinat, ka iepriekð katru mçnesi bija ovulâcija? Regulâri veicât testus??? Tagad arî regulâri testçjaties?
;-)
Re: Bioloìiskais pulkstenis
28.08.2005 21:39
Bûs man ar jâpatestç, kazi galîgi jau bez ovulâcijas palikusi aiz vecuma ;-)
zâlîte
Re: Bioloìiskais pulkstenis
28.08.2005 21:49
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: