Ku!

Aizsāka nezina 

aaaaaaaaaaa
Re: Ku!
09.09.2005 00:03
ku!
TURiES!
Re: Ku!
09.09.2005 00:14
Es taa saprotu ka ir cilveeki kuri nokaarto savas dabiskaas vajadziibas internetaa!
-)
Re: Ku!
09.09.2005 00:31
ku! Un tu esi viens no vinjiem!
anu
Re: Ku!
09.09.2005 10:21
Cau Nika.
Uzrakstisu savas domas, kapec meitenes 20+ izvelas viriesus 40+ ( ka Tu rakstiji "fater")
40 gadnieks jau ir ar diezgan lielu dzives pieredzi, vinam jau ir stabila paliela alga, kruts auto , varbut pat ari mocis, ir savs labiekartots , mebelets dzivoklis vai maja, vins zina , ko grib sievietes, ved vinas uz restoraniem , kafe, izklaides pasakumiem, vins ari par sex jau zina daudz vairak ( nevis kvantitate, bet kvalitate :-) )...utt... utjp.
Bet 20 gadnieks- vins varbut vel stude, un halture pa vakariem, dzivo kojas, vai ireta dzivokliti, auto jau kads sagrabejis vinam ir, dzives pieredze- pamaz, uz kafe jau ari aizvedis, bet varbut Tev bus puse janomaksa, ja gribesi ar vinu uzsakt kopdzivi skaitisiet santimus, lai iri nomaksatu...utt...utjp.
Protams jau ir iznemumi, kads vel 40+ nespej piedavat to visu , bet kadam jau 20 + ir bagati vecaki, vai labs darbs... Bet tas meicas 20+ jau izvelas tos labi situetos 40+.
Protams ir ari iznemumi - milestiba!!!
jennilla
Re: Ku!
09.09.2005 11:48
To Nika.

Un kaapeec lai nepatiktu 40 gadnieki? Jaa, man patiik, ka vinji ved uz restoraaniem, izklaideeties, peerk daavanas, bet tas viss notiek tik pashsaprotami, tikai taapeec, ka vinjam taa gribas, gribas teereet naudu jaukai meitenei. Nu un, kas tur nosodaams, es tachu neprasu vinjam maksaat var savu dziivokli vai beernu skolu. Un pat to, ko vinjsh dod neprasu. Zini, ir tik patiikami atrasties kopaa ar viirieti, kas neskaita kapeikas un teeree naudu skaisti un ar baudu :)
Kjermenis - zinu daudzus 40gadniekus, kuru kjermenis ir skaistaaks un atleetiskaaks par 25gadnieku :) Jo shie viirieshi zina, kaadiem vinjiem jaabuut, lai sievietei buutu patiikami vinja sabiedriibaa.
Un kas veel - vinju dziives pieredze lielaakoties atljauj vinjiem runaat par pilniigi visu, kas padara vinjus par sievieshu labaakajiem draugiem.
to anu
Re: Ku!
09.09.2005 12:22
Bet ðitam nav ne paliela alga, ne kruts auto,ne smuks íermenis, ne mâja.Tik bçrnu bars un plika pïeðka.Kâ var ieinteresçt???
anu
Re: Ku!
09.09.2005 12:48
Ka Tu zini, ka nav???
ARÎ es (kas ARÎ zin)
Re: Ku!
09.09.2005 13:17
...to jau daudzas zin, un ne tikai to!

p.s. ku! tak nepârtraukti meklç kâdu/as, kas beidzot viòu savâks, bet tâpçc jau neatrod, ka nevienam tas plikadîda neinteresç...

(Ja, vismaz, intelekts bûtu..., vai kâds normâls hobijs - sportiòð vai kas tamlîdzîgs, bet viòð pat grâmatas nelasa..., tâds prasts un garlaicîgs tips, ar kuru pat nav par ko parunât...)
i
Re: Ku!
09.09.2005 14:21
man gan liekas, ka ar viòu ir daudz par ko parunat!!!
:-):-):-)
Re: Ku!
09.09.2005 14:24
Jennillai...pievienojos Tev pilniibaa:)
Dace
Re: Ku!
09.09.2005 15:48
Nu ko Jûs cilvçkam (ku!) krîtiet virsû, kâ neçdis kliju bars!
Man Ku! liekas interesants tieði ar to, ka viòð prot oponçt un domât ârpus standarta râmjiem!
Turies, Ku!

Dace
Dace
Re: Ku!
09.09.2005 15:52
ops.... liju... ne kliju :)
Briga
Re: Ku!
10.09.2005 00:11
Oi, Dace, cik labs kïûdu labojums. Pârsmçjos. :))))
Kora
Re: Ku!
11.09.2005 10:31
Beidzot uzrakstiiju tev meilu! :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.