satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..

Aizsāka ilzuks 

Ðobrîd izskatâs, ka Latvijâ visiem liekas ïoti normâli, ja mâte ìimenç ir tâ kas iet uz darbu, shrubii maaju, taisa vakarinas, bet teevam paliek taa patiikamaakaa dala. .. braukt ar meitu pie ezera, voljuku uzspeeleet, tagad pat izdomaajushi ar gumjaam leekt.. aa jaa, veel vins maaca vinai tagad ar mashinu braukt..

Reaali, es juutos atstumta!!!!!!!!!!!! Pilniigi nevajadzîga.. manaa vietaa, to visu vareetu dariit arii kaut kaads robots.. Bet man te visi saka - priecâjies, cik labi, ka vîram tik superîgas attiecîbas ar meitu...

Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 13:44
nevar saprast, kas tev traucç spçlçt bumbu, kvasu dzert un lçkt ar gumijâm
Bçrnam ir pilnîgi pie kâjas tava izðrubîtâ mâja, sagatavotâs pusdienas, savârîtâ zapte.
LAbçk leciet kopâ ar gumijâm un çdiet èipðus kamçr vçl saulainas dienas.
Tu taada neesi viena,taapeec neuztraucies... ;)
otto
Nerunaa niekus... Vinjiem shkjiet, ka mamma ir maajkalpotaaja. Shodien taa ir seerga.
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 13:51
Nepatîk man tâs sievietes, kas paðas sevi norok majas darbos, kas patiesîbâ nevienam nav vajadzîgi, vismazâk jau bçrniem.
No mazâm dienâm visu ap viòiem apdarît apmazgât, izgludinât, saèubinât 4 dienâ pabarot, grîdas izmazgât, u.t.t.
It kâ dzîves laime bûtu tîrâ mâjâ un piebâztâ vçderâ.
Bet ja maate to labpraatiigi dara... Veel ir jaapajautaa ari paareejiem cik svariiga vinjiem ir maajas puleeshana katru dienu un 3 eedineu vakarinjas. Varbuut vinji ar daudz labpraataak pieciestu lieku putekli un padziivotos kopaa ar autori. taa it biezhi ir sievieshu probleema, ka dra vis kaut ko it kaa citiem, a tiem citiem to nemaz tik ljoti nevajag.
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 13:53
Mamma pati vainîga - 100%, viòa taèu audzinâja savu bçrnu un it kâ kopâ ar savu vîru.
Es gan tâ nedarîðu, manâ ìimenç bûs otrâdi, es izklaidçðos, bet vîrs un bçrni rûpçsies, lai man ir patîkami atgriezties mâjâs.



madara
madara!
tu iebrauci auzaas! Mosties! :D
Nepiekriitu, ka mamma ir vainiiga. Ja arii vinja izklaideesies kopaa ar savu gjimeni, tie visi darbi gulsies uz vinjas pleciem, jo citi gjim.loceklji parazitee uz mammas reekjina.
Nu bet lai paluudz meitu izslauciit maaju, teevu- sasmeeret maiziites vakarinjaam. nav teikts, ka nedariis.
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 14:08
Viens trakums.
Savâ laikâ mani toreizçjâ vecâ paaudze gânîja, ka nepatika bût mâjas vergam. Es smuki darbus starp saviem 5 vîrieðiem sadalîju. Un nekas. Menedþments rullç. Toties mani arî tagad uzskata gan par interesantu, gan par sievieti. Un kopîgi visas lietas darîjâm.
Biju domâjusi, ka ðîs paaudzes sievietes vairs tâ neiespringst uz vergoðanu un upurçðanos.
otto!
Vai Tu savai sievai paliidzi? Vai tikai gudri spriedelee? -)
Man paliidz :-)
No seerijas- kam vairaak puteklji traucee, tas slauka :-)
Un ja tie puteklji nevienam netraucee...x dienas...nedeeljas...meeneshus...gadus... :-)
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 14:29
Es tikai drusku pasapòoju. Mçs visu darîsim kopâ. Tâpçc jau tâ bûs ìimene.



madara
Ja kaadam netraucee gadiem, tad kaada jeega vinjus dzenaat?
evereve


Varbût varam ar parunaaties atseviski? ilzuks.s@inbox.lv

savadaak liela dala vienkaarsi uzskata, ka pasas esam vainiigas..

Der ieklausiities arii citaada viedoklii. Patiesiiba parasti ir kaut kur pa vidu
ilzuks!!! no câïa un dr....
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 15:24
1) neïauju brîvdienâs nekâdus mâjas darbus darît, çdam ârpus mâjas cik vien bieþi iespçjams
2) bçrnu istabu tîrîba, viòu drçbju tîrîba sâkot no 12-13 gadiem ir viòu problçma, izòemot retus gadîjumus
3) nekâdu savâ mâjâ gatavotu konservu, krâjumu - izòemot kaut ko ïoti retu un jauku
3) grîdas, putekïi, veïa ir kopîga problçma
Paðgatavoti konservi- tas taèu ir forði :-)
Pie nosacîjuma, ka pati zinu, ka man patîk tos taisît un nekâdus paldies par to no citiem neprasu :-)
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 15:33
Otta - piekrîtu, ïoti jauki uzrakstîji.



madara
Otto, es tevi apsveicu, ka tavaa gimenee viss taa ir nostaadiits, tacu manaa gimenee galvenaa probleema, ka meitai teevs ir pilniiiga autoritaaate, bet es juutos kaa nulle..

ja es kaut ko paluudzu izdariit, tad ir chiiksteeshana.. Ja to dara vins, tad viss tiek izdariits momentaali..vina vinu klausa uz vaarda un tai pasaa laikaa paliek chomi..

Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 15:43
nevajag lûgt darît
vienkârði nedari
- nemazgâ grîdas, veïu, bçrnu drçbes
-pajautâ kur mçs ðovakar çdîsim
u.t.t.

Man laikam ïoti paveicies, ka neviens nesirgst ar tîrummmâniju un bçrnu apèubinâðanas mâniju.
Paðam napatîk, ka manas drçbes kâds cits mazgâ, man liekas, ka nieviens viòas pietiekami labi neizmazgâ un neizgludina :)

JA godîgi, ir grûti apkarot sievieðu velmes svçtdienâs rîbinât katlus, mazgât veïu, staigât ar putekïusûcçju , bet man ir izdevies.
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
07.09.2005 15:45
Ilze, pçc Tavas garâs rakstîðanas gribâs izdarît secinâjumu, ka esi no tâm sievietçm, kam ir laika gari un plaði pïâpât ar visu pasauli un neatliek laika savam bçrnam un tuviniekiem. Pazîstu tâdas veiklmçlîtes.
Mana mamma vienmçr atrada laiku ar mani izrunâties un es viòai uzticçjos, arî tçtim. Izdari secinâjumus pati.



madara
Kopð vîrs aizgâja meitâs, spçku taupîðanas nolûkos mâju tîru minimâli - lai viesi nepakluptu uz putekïu kaudzîtes. Toties bçrni, tçti ciemos gaidîdami, grîdu izmazgâja, putekïus noslaucîja un izsûca. Un puika bija aktîvâkais. Man viòi maziòi 5 gadi un 8.
Kam vairâk gribs to tîrîbu, tas arî tîra, ja nav citas norunas.
to OTTO - ak vai, Tev nav veïas automâts, ka pats savas drçbes mazgâ? Nezinâju, ka dakterîðiem tik ðvakas aldziòas...
Kaa ta nezinaaji? Tak vislaik zinjaas raada????
Ilzuk

kaadas tad tu gribeetu savas attieciibas ar meitu? Ko tieshi Tu veelies?
kaa jau te tikko rakstiiju, man gribas lai vina mani, manus luugumus vai ieteikumus uztvertu ta pat kaa teeva.. taa pashasprotami.. Reizeem vieglaak ir paprasiit, lai vins vinai kaut ko paluudz izdariit, jo tad zinaam, ka vina to arii izdariis.. Ja es luudzu, tad saakas ciiksteesana..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 11?
Ziņa: