satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..

Aizsāka ilzuks 

Astra.
Piebildisu. Ne visiem der Tavs modelis. Situacijas ir dazadas. Redz, ja virs strada un pelna naudinu, bet sieva ir majsaimniece, nekas cits jau neatliek, ka smoret un pie katliem sedet. Un ne jau tapec, ka sieva velas but majsaimniece, bet gan tapec, ka jakopj slims berns. Un kopjot slimu berninu darbu ir daudz , un ari vel majas solis...Kadreiz ari tetis tiek pie katliem un palidz ari berni, bet tomer jau tie izklaides un dauzisanas prieki tiek tetim. Nu nevar tacu, 2os darbos nostradajusos teti dzit vel pie katliem. Jau tas, ka vinam ar speks vel ar berniem dauzities, palidzet macibas, jau tas ir daudz.
ilzuks.
Zini, citreiz, kad man gribas ar gimeni kopa izklaides piedalities, tad uzsmoreju varen lielu katlu ar skabu kapostu zupu, vai noperku daudz pelmenu...nu kaut ko tadu, kam nav daudz pulu japieliek, un laizam izklaideties. Un kad ta isti atputusies esam, tad ta zupa ir varen garda. :-)
Nu, autore mineeja, ka iet uz darbu.

A kopumaa- bij daudz padomu, tak nav labi, nav pa spalvai.
anu,
protams, ka ne jau visiem der manas gjimenes modelis. Ir daudz dazhaadi modelji, kaa gjimenei tikt galaa ar maajas soli un pamaniities kopiigi vai uz mainjaam atpuusties.

Zinu gan Tevis aprakstiito variantu, ka ir slims beerns un taapeec viens no vecaakiem vairaak dziivojas pa maaaju, gan kad ir slims berns un veel kaads no pasha vecaakiem ir uz gultas.

Kaa rezultaataa esi slimnieku kopeejs + pavaars + medmaasa. Arii tad var izdomaat maajas darba daliishanu un atslodzi visai gjimenei kopaa. Kaa Tu pati pilniigi pareizi mineeji, ja cilveeks pats grib savu dziivi mainiit, tad ir iespeejami visdazhaadaakie risinaajumi, lai pabuutu kopaa. JA grib.
Cik pasaule ir ljauna - neprotaas liidznosodiit autores shausmiigo gjimeni.
Meegjina paliidzeet. Dot padomus. Maitas! Vai tad no taadiem sapratni sagaidiisi?
Jautaajums
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
08.09.2005 16:27
Ilzhukam.

Palasoties visus shos Tavus beedu staastus, man rodas zinjkaare.

1. Kaadas aarpusmaajas aktivitaates visai gjimenei peedeejaa gada laika Tu esi organizeejusi? Taveejiem patika? Kategoriski noraidiija pat nepiedaliijushies?

2. Cik biezhi peedeeja gada laikaa Tavs viirs un meita Tevi ir uzaicinaajusi piedaliities un tu esi piekritusi vai noraidiijusi ideju braukt pie ezera, voljuku uzspeeleet? Doties kopiigos izbraukumos ar mashiinu vai laivu?

Mosh ir taa, ka saakumaa tu atteicies jo nebija laika, tad atteicies pieraduma deelj, un tagad tevi vairs neviens neaicina, jo zin, ka tik un taa pasuutiis? Taadaa gadiijumaa izraadi pati iniciatiivu gjimenes kopiigiem pasaakumiem:).
pelçkâ pele
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
08.09.2005 17:59
nevajag jau tik dikti dusmoties - bieþi jau ìimenes locekïiem patîk tâs çrtîbas, kuras viòiem sagâdâ. Vienîgi viòu uztver to pârâk paðsaprotami. No pieredzes ar manu mammu zinu, ka viòa ïoti alka atzinîbas no meitas (manis) un vîra par to, ko darîja. Un patieðâm tas bija garðîgi, un mâja bija tîra un mçs to uztvçrâm kâ paðu par sevi saprotamu, ka virtuvç ir pusdienas, ko mums atnâkot mâjâs uzsildît, kuras mamma ir sagatvojusi pirms ieðanas uz darbu. Bet mums nekad neienâca prâtâ pateikt par to paldies... Tagad, esot jau pieaugusi saprotu, cik ïoti viòai tas sâpçja.
Protams, ka problçma ðâdâ situâcijâ ir sievietes zemâ paðapziòa - jo viòai ðíiet, ka viòu novçrtçs tikai tad, ja viòa centîsies izpatikt (ar to, ko vislabâk prot). Protams! Bet vai tad no ìimenes locekïu puses ir tik daudz prasîts panâkt solîti pretî - samîïot un paslavçt?
Palasiijos diskusiju, autore tieshaam izklausaas ar smagaam probleemaam ar pashnoverteejumu.

Varbuut ir kaa saka peleekaa pele, autore netic, ka kaa sieviete ir gana interesanta, un domaa ka tuvinieku miilestiiba ir jaatstraadaa puceejot maaju un taisot pusdienas?
Re kaa ir daliities savaas ''probleemaas'' ar sveshiniekiem.......... :PPPPP
jaa, sapratni sheit neatrast ;)...þçl
Mazliet pârfrâzçðu savu jautâjumu - vai ðeit nav neviena, kuras ìimenç arî tçvs ir uzòçmies to pozitîvo labiòâ izklaidçtâja lomu, bet mums paliek tâ bargâ puse, kura arii bûtîba izraisa taas sliktaaas attiecîbas????

Man gribetos ar kaadu taadu parunaaties vairaak individuaali, bez tautas modraas acs - ilzuks.s@inbox.lv
Lielâkajâ daïâ ìimeòu tâ ir, ka mâtei atliek bargâ/praktiskâ puse.

Vai tad no tâ uzreiz sliktas attiecîbas? Jebðu gribi lai dçï cepeða Tevi dievina? Par lekðanu ar gumijâm no pusaudþa vairâk apbrînas var dabût.
pelçkâ pele
Re: satrauc sliktâs attiecîbas ar meitu..
09.09.2005 11:44
ilþuk, nevajag dusmoties. Ðobrîd izskatâs, ka tu esi samierinâjusies ar savu bargâs, nomocîtâs mammas lomu un gribi ðeit atrast kâdu ar kuru kopâ paraudât. Bet varbût vajag ieklausîties ðeit rakstîtajos padomos un kaut ko mainît? Piemçram, pateikt ìimenei, ka gribi doties lîdzi izklaidçs. Vakarâ paçdîsiet, piemçram Lido. Un saòemties un nolekt ar tâm gumijâm. (lai arî varbût bail un nepatîk). Un meitai bûs par ko pastâstît savâm draudzençm. Nevar jau sagaidît, ka viòas attieksme pçkðòi mainîsies, bet viòa bûs ieraudzîjusi Tevi no citas, lîdz ðim nepazîtas puses un varbût ar laiku Jûsu attiecîbas izmainîsies. Bet pie tâ ir jâstrâdâ, nevis tikai klusi jâðòukst kaktiòâ.
Jçççç, ko tu îsti gribi- paraudâties ar kâdu kopâ? Tad tâ arî saki!!! Visos forumos, kur ðo jautâjumu esi salikusi, es visu laiku lasu, kâ tu kâ spîtîgs bçrns, neklausoties nevienâ no padomiem, tik turpini malt savu-- es jûtos es jûtos!!! Nu tad nejûties, ja negribi! Dari kaut ko!!! Tev teica - ej ar meitu iepçrcies, uz kafûzi, brauc lîdzi just viòu pasâkumos, galu galâ PIEDALIES PATI, sadali pienâkumus, nedari neko, izrunâjies utttt . Cik var òerkstçt????? Toè- vismaz tçvs normâls... Es bûtu gribçjusi ar tevi parunâties personiski, jo man ir tâda pati pieredze ar savu mîïo tçti, un tagad man aug 3 meitas vecumâ no 19-9 gadiem. Mçìinâju jau câlî kaut ko teikt, bet TU TAÈU NEKLAUSIES!!!! Ielec podâ!!!!
jaa man arii nupat saak likties, ka autorei kaut ko teikt - kaa pret sienu. bet , visticamaak, ka shaads 'eksemplaars' nav aarkaartiigi biezhi sastopams. taadeelj joprojaam uzskatu, ka shitie (komentetaaji) gudriishi - pamaciitaaji- speejiigie- ashie- potenciaali veiksmiigie- gudrie- bez probleemaam- utt... ir necieshami stulbi savaa gudriibaa un veida, kaadaa iesaka kaut ko otram
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 3?
Ziņa: