caurs prezervativs

Aizsāka zakene 

zakene
caurs prezervativs
09.12.2005 09:04
Gribeju jautat,cik lielas ir iespejas,ka varu palikt stavokli,ja prezervativs laikam plisis, un pirms sexsa milinajamies bez ta!!???Esmu nedaudz uztraukusies!Paldies
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 09:55
Nu te jau pamats ir ne tikai nelielam uztraukumam, es tavâ vietâ lietotu ðâdâ gadîjumâ avârijas kontracepciju.
zakene
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 10:00
Ups,tiesam ir tik traki???It ka tas pilumins bija neliels un prezervativa augsdala.Ta milinasanas rada bazas vairak par to prezervativu???
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 10:07
Tie astainie ir traki dzîvîgi un kustîgi;)))
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 10:15
Un ja vel trâpîji "auglîgâs" dienâs...., noteikti lietotu avârijas kontracepciju un nebojâtu sev nervus!
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 12:50
rrrrû
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 13:06
priecâjies, Tu kïûsu par mâti!
Bernadeta
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 13:56
DA nu! Es gan nezinu, kas ir labâk - avârijas kontracepcija vai païauties uz gadîjumu. Kopð pietiekami senas, bet nelâgas pieredzes es saku, labâk tad païauties uz gadîjumu, un ja bûs sekas, tad bûs, nevis èakarçt savu organismu ar avârijas kontracepciju.
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 14:00
nu dazhreiz tomeer labaak ir chakareet organismu, nekaa palikt staavoklii, jo neizklausaas, ka autore buutu attieciigaa vecumaa un "kondiicijaa", lai priecaatos par savu gruutnieciibu...
Dzirkstele no cita pc
Re: caurs prezervativs
09.12.2005 18:43
Tieði tâ! A to bûs te vel viena naivaa.....brrr......
zakene
Re: caurs prezervativs
10.12.2005 20:23
Ai,milisi,nu jau ir pagajusi nedela no tas dienas,kad tas notika,avarijas kontracepciajs tabletes neiedzeru.Es tiesam tagda nevaru atlauties bern.Baac!Vai tiesam tik raki var but???Bija tik neliels caurumins,klapi tik laida garam un augsa,bet ta milinasanas:((Ko man tagad darit?Mos taisit grutniecibas testu???Ir pagajusi tiesi nedela,kad to varu darit???
Re: caurs prezervativs
10.12.2005 20:26
baa, skukji!!!
tu domaa, ka, lai staavoklii paliktum, tur litru vajag??? :P
zakene
Re: caurs prezervativs
10.12.2005 20:31
Ne,bet tas caurumis bija dikti amzins un pasa augsa!
Bet no tas milinasanas ari var????Es nevaru,diti baidos!!!
Nju gan tev ir problçmas...Tieði tâdâ veidâ es arî paliku stâvoklî...Bet nju jau viss ir O.K..jo es izdzçru, nekavçjoties, pa nakti skrienot uz diennakts aptieku, tabletes!!!Vai nu ej pie ârsta vai pagaidi izpildi testu....Ja viòð ir plîsis tad tas ir tas pats kas mîlçties bez tâ...
Sveikas meitenes..
man ir jautājums: Ja seksa laikā ir plīsis prezervatīvs,bet puisim nav nogājis,tad var palikt stāvoklī?
kuka3
Re: caurs prezervativs
07.08.2009 00:04
Puisi nedrikst atbildet ;)
Stavokli palikt ir iespejams, jo pat pirms dzimumakta vai pec virietim izdalas skidrums, kursh var saturet spermatozoidus.
Re: caurs prezervativs
30.10.2011 02:10
ja zakene toreiz tomēr palika stāvoklī, tad šobrīd viņai mājās skraida 4-5 gadīgs sīcis
Re: caurs prezervativs
30.10.2011 10:07
un? viņa ir vienīgā Latvijā, kam var rasties šāds jautājums?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: caurs prezervativs
30.10.2011 12:46
Tur pat nevar salīdzināt tās problēmas iedzert tableti vai gaidīt bus nebūs stāvoklī - sviests. Jāparēķina cik vajag finanses: prezervatīvam, avārijas tabletēm, abortam vai audzināt bērnu līdz 18 gadiem vismaz. Ja naudas nav, tad kāda vel vsp runa.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: