Es ðodien

Aizsāka mellene 

o.z.o.
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:14
tomçr Luuk! ir diezgan liela daï taisnîbas (izòemot pârâk agresîvu uzbrukumu mellenei), jo: mçs katrs atseviðíi, bet tomçr veidojam VIENU veselu (bieþâk gan slimu) sabiedrîbu kurâ notiek viss tas, kas notiek!

p.s. zçnam varçtu bût smadzeòu satricinâjums, bet tik pat labi viòam ðoreiz bîs pamatîgi noveicies, ka palicis dzîvs!
p.p.s. Mana dzîvokïa logi iziet uz ielu krustojumu, kur regulâri notiek ðausmu lietas...

Un vispâr LV sabiedrîba ir extra agresîva!!!
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:21
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:13 by mellene.
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:22
Klau! Tikko atvçru ðo tçmu, un nespçju noticçt tam, kas te notiek. Cilvçks uzraksta par to, ko redzçjis un, acîmredzot, ïoti pârdzîvo, bet viòam viens otrs brûk virsû tâ, it kâ mellene bûtu vainojama pie visâm pasaules nelaimçm :(
Protams, ir jauki, ka mûsu vidû ir ïauþi, kas vienmçr stresa situâcijâ ir gatavi rîkoties pçc vienîgâ iespçjamâ superpareizâ risinâjuma. Bet vai ðî ir tâ reize, kad bûtu jâuzklûp jau tâ cietuðai personai?
Mellenît, turies! Es arî nesen kïuvu par liecinieci satiksmes negadîjumam, kurâ cieta bçrns, tâpçc Tevi ïoti labi saprotu. Vçl ðobrîd rokas sâk trîcçt, to visu atceroties. Bçrnam, par laimi, viss OK. Ceru, ka tâ bûs arî ðoreiz. Iedzer siltu tçju un ej atpûsties, vislabâk kopâ ar mîïoto cilvçku :)
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:25
Es arî saku, ka Luuk!ir taisnîba!!! Ku! domâ, ka ðoferis, kas uzbrauc virsû un liedz saòemt prof. med.palîdzîbu notikuma vietâ bçrnam nav vainîgs. Un starp citu mellene pirmâ uzbrauca Luuk! novçlot viòa bçrniem ðâdu situâciju!
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:28
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:13 by mellene.
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:32
Nu ja! Paþçlosim mellenîti jo viòa redz esot redzçjusi....
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:33
Kâpçc nepaþçlot?
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:39
Tieðâm kâpçc, Lielâ cerçtâja? Piekrîtu o.z.o. -LV ar sabiedrîbu kaut kas nav kârtîbâ un ðíiet, ka ne tikai agresija, bet arî vienaldzîba.
Es arî ceru, ka zçna mâmiòa zin, kas notiek ar viòas bçrnu ðobrîd....
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:41
Îpaði tupiem konkretizçju savu domu: ja negadîjumâ ir cietis gâjçjs un tiek izlemts, ka policija un âtrâ palîdzîba netiks sauktas, tad satiksmes lîdzekïa vadîtâja paðaizsardzîbas instinkts diktç ðo cietuðo aizvest uz tuvâko med iestâdi. Palûgt, samaksât, vai kâ citâdi, lai cietuðo apskata ârsts un piefiksç iespçjamâs traumas. Izraksta kopiju paturçt sev. Pirmkârt, bûs miers, ka ar cilvçku patieðâm ir viss kârtîbâ, otkârt, tâdâ veidâ norobeþoties no bezkaunîgu cilvçku uzmâcîbas. Ej nu pierâdi bija tas zilums tanî dienâ vai nç, bija meþìîjums vai nç. Cilvçkam ir jâmaksâ par saviem nodarîjumiem nevis par otra negodîgumu, pat ja tas otrs ir kâjâmgâjçjs.
Kaut gan manas pûles te rakstot ir veltîgas, kam lemts râpot, lidot nespçs, tobish, kaut ar karoti mutç lej, tik un tâ...

Mellene, nekreòkçjies un neòem galvâ daþus rakstîtâjus. Katram sîkajam gariòam ir vajadzîgs pjedestâls, kur pakâpties, savâdâk tos nemanîs.
Dari, kâ Elita teica. Iedzer tçju, nomierinies. Tik âtri tas neaizmirstâs, bet speciâli piesaukt atmiòâ arî nevajag.
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:44
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:14 by mellene.
Zandi
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:53
Vispar jau skiet, ka ta ssoferite samaksajusi (un labi ja) tam sikajam kadu naudinu, aizvedusi labi ja lidz nakamajam krustojumam (lai aculieciniekiem viss liktos baigi pareizi) un- aiztinusies. Protams,ka tados gadijumos jasauc attiecigie dienesti, tas man sskita jebkuram skaidrs.
Re: Es ðodien
04.02.2006 19:55
to plants
Un kurð tad ir lçmçjs-ðoferis ,kas uzbrauc, vai notriektais puisîtis? Palûgt un samaksât vajag tiesiskâ ceïâ. Vajadzçja izsaukt ceïu policijas darbiniekus un med.palîdzîbu! Ðie dienesti tam ir domâti! Un viòi arî izdara slçdzienu kurð vainîgs. Un îstenîbâ- kâda tagad nozîme vai mellene uztraucas vai ne, ne jau viòa zem maðînas ripoja.
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:02
Man dzîvç gadîjies notriekt 3 gâjçjus.
Pirmajâ reizç muïíis biju, ielâdçju onku maðînâ un aizvedu uz slimnîcu, pçc tam skaidrojos kurâ vietâ , kapçc u.t.t.
Otrajâ reizç noliku uzreiz divus, izkâpju - viens guï peïíç ar puðu galvu, bez samaòas, otrs, jau pierausies kâjâs, rausta guïoðo aiz rokas, sazvaniju gan ÂP, gan CP , tikmçr "asiòainâ galva" bija atjçdzies, abi kaut kur devâs savâs dzçrâju gaitâs, sagaidîju toreiz visus dienestus, sastadîju protokolus, aizbraucu uz alkohola ekspertîzi. Un pareizi izdarîju, jo tie idioti mani sameklçja pçc nedçïas (nezinu kâ) un prasîja 100 ls varçju viòus bez nekâda stresa d.... pasûtît.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:07
Nu Tu gan esi malacis Moljçr! Sen kâ autoskolu beidzi? Uzbraukt uzreiz diviem cilvçkiem tieðâm jâprot! Tu varbût tâ cînies par rases tîrîbu?
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:13
Bûs tevi jâapbçdina , braucu vairâk kâ 20 gadus un ðie ir vienîgie nopietnie satiksmes negadîjumi , kuros esmu bijis iemaisîts.
Es pieturos pie viedokïa, ka man kâda debila gâjçja dçï nav jânosit kâds cits.
Ja uz ceïa izkrît divi piedzçruðies idioti, vai naktî iet pa joslas vidu, tad nemçìinu viòus apbraukt pa pretçjo joslu, iebraucot stabâ, vai uzbraucot uz ietves, bet ar tîru sirdsapziòu, nemainot braukðanas virzienu, bremzçjot viòus tarançju (tieði tâ ir rakstîts noteikumos)
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:21
Ej nu ej Moljçr! Kuros noteikumos ir rakstîts, ka drîkst tarançt gâjçjus? Un kâ Tu zini kurð gâjçjs idiots kurð ne, kam braukt virsû kam ne?
Bet Tu vismaz mâcies no savâm kïûdâm, taèu mellene ðíiet nç!
feliciana
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:21
ui, Moljer, tevi tûlît bez sâls apçdîs :)
kaut gan es tev piekrîtu.
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:24
Runa jau ir par to, ka traumçtu cilvçku nekad nevajag likt savâ maðînâ un kaut kur vest.
1) pirmajâs minûtçs nav iespçjams paredzçt traumas smagumu.
2) cilvçks jau nezin, kur viòu vest - kurâ slimnîcâ ir deþûr íirurgs, traumatologs, neirologs, aizvedîsiet uz tuvâok slimnîcu, piem Stradiòi, bet tur nav traumatologa
3) nekad pçc tam nevienam nepierâdîsiet, ka ar savu darbîbu cietuðajam neko neidzrîjât
4) ko darîsiet, ja cietuðais jûsu maðînâ nomirs ?

Noguldam, neïaujam celties, apsedzam un gaidâm ÂP.
Tikai ja ir spçcîga asiòoðana vai ir aizdomas par to , ka neelpo, vai sirsniòa apstâjusies palîdzam kâ mâkam.
Ja cilvçks ir maðînâ labâk pat nemçìinam vilkt ârâ.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:26
Pçdçjais planta koments ir kâ saka- kronis visam! Nez vai Latvijâ ar tâdu ðíçrsu domâðanu ir daudz?
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:30
Noteikums ir rakstîts, ja uz ceïa ir negaidîts ðíçrslis, maksimâli jâsamazina âtrums, lîdz pilnai apstâðanai, ievçrojot taisnvirziena kustîbu
Jebkurð gâjçjs, kas ir uz brauktuves neatïautâ vietâ ir idiots.
Neesmu dzirdçjis, ka kâds vainotu vilciena vadîtaju, ja viòð nobrauc kâdu gâjçju uz sliedçm.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:32
Nç Moljçr! Vispirms uzbraucam, tad noguldam, neïaujam celties, zvanam Â.P, sasedzam un gaidâm ...
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:35
Atvainojos par kïûdu, ja nezvana, tad jau ilgi bûs jâgaida.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:36
Nu gan salîdzinâji! Tu tak neesi vilciens, kurð ir vienîgais transporta lîdzeklis, kas pârvietojas pa sliedçm! Pa ceïu drîkst pârvietoties ne tikai transporta lîdzekïi, bet arî gâjçji.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:38
Tev Moljer ir viscaur taisnîba, ja iet runa par notriektu, traumçtu cilvçku. Protams, tad neapdomâta paðdarbîba var tikai kaitçt. Bet ir jau arî tâdas situâcijas, kad cietuðais saka ka viss ir kârtîbâ, nekas nav noticis, ka pats ir vainîgs un vçl nezin ko. Tâ bija ar manu paziòu. Nekâdas redzamas vai neredzamas vainas, izòemot sasmçrçtas drçbes. Arî vçlâk, pat zilumu ne, bet.... "vainîgais" ðoferîtis ilgi pçc tam viòai maksâja faktiski ne par ko. Nu jâ, kur aitas tur cirpçji, bet arî tâ gadâs. Kâ bût droðam, ka pats nekïûsi par cietuðo ðâdâs situâcijâs?
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:39
Arî gâjçjiem ir jâievçro satiksmes noteikumi !!!!!
Man kâ braucçjam ir jâievçro satiksmes noteikumi un man ir tiesîbas uzskatît, ka arî citus tos ievçro !!!!!!
Starpîba starp vilcienu un maðinu ir tikai pieòçmumos - gâjçjs uz braucâmâs daïas ir tieði tas pats, kas gâjçjs uz sliedçm.
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:44
Mazums ko cietuðais ðoka stâvoklî saka! Objektîvi spriest var tikai mediíi un arî tad, ja paði nav cietuðie!
Exim taisnîba- Plants ir ïoti gudrs!
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:44
Tieði tâdçl jâdara viss, lai ðâdas situâcijas nebûtu, jâuzstâj, lai atbrauc ÂP un cilvçku aizved uz slimnîcu, ja viòð no tâ atsakâs, pieprasît to rakstiskâ veidâ un lai ieraksta, ka visu atbildîbu uzòemas.
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:47
Vispâr no cilvçka , kas nokïuvis ðâdâ situâcijâ pirmo reizi, adekvâtu rîcîbu prasît NEVAR.
Sarakstiet uz lapiòas ko darît un piespraudiet maðînas iekðpuse :)
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:52
Moljer. Taisnîba jau Tev ir. Sanâk, ka cilvçkiem nevar ticçt un païauties uz goda vârdu. Katru reizi, kad par to domâju uznâk skumjifilozofiskais noskaòojums.
Es par to, cik viegli mainâs cilvçku lomas vienas situâcijas attîstîbâ.



Ziòojums rediìçts (04-02-2006 20:54)
Re: Es ðodien
04.02.2006 20:59
Bet autoskolâs jau ðîs lietas mâca. Un es arî domâju, ka sieviete, kas uzbrauca zçnam nesamulsa un rîkojâs apzinâti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: