Es ðodien

Aizsāka mellene 

Knîpa
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:41
ïoti þçl, bet tâ gadâs.
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:44
Dellai naff, bet skatîtâjam gan ir!Noteikti bûs, pçc tam kad Tev uzbrauks auto un dakteris ku! sados pa bieti! Un vispâr ðî tçma jau ir izrunâta, ej gulçt ar visiem saviem sindromiem!
Irçna
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:44
Lasu un brînos.
Mellene ir tikai aculiecinieks un nevis tâ, kas izlems - "ïaut" vai "neïaut" vainîgajam ðoferim vest bçrnu uz slimnîcu. Man ðíiet, te daþi stipri pârspîlç vçlmi ðoferim (sievietei, kam paðai ir bçrni) mazo puiku kaut kur nobçdzinât tâ vietâ, lai aizvestu uz slimnîcu. Var jau bût, ka vairums cilvçku tâ nedara, bet vismaz es tomçr pçc noklusçjuma pieòemu, ka cilvçki ir normâli, kamçr nav pierâdîts citâdi.
Mellene, ja tev ðis viss ievieð kâdas ðaubas, piezvani policijai kaut vai tagad un pasaki to maðînas numuru un visu, kâ bija.
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:49
Vçl viena pamodusies. ðî lasot un brînoties! Kamçr ierubîsies par ko iet runa... Neviens neprasîja Mellenei ko izlemt, tikai piezvanît!
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:51
a mosk piezvaniit policijai un pazinot par Mellenes milziigo paarkaapumu, mosk kaut kaa caur forumu vares vinu atrast:))))))))))))))))))))0
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:55
Ezîti, nu nepârspîlç! Tik milzîgs jau tas pârkâpums nav, ne jau viòa tam bçrnam uzbrauca!
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:56
Lieciet taèu mellenei mieru, mazâk skatieties seriâlus un nolaidieties uz zemes. Spundes atraduðâs. Starp citu - vai jûs pazvanîjât uz policiju un apzvanîjât slimnîcas, lai uzzinâtu, vai bçrns ir aizvests lîdz slimnîcai un nav bez vçsts pazudis? Ja nç, tad jûs esat noþçlojamas liekules un nekas vairâk.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:57
nu es jau ar tikai jokojos:)) man vienkaarshi liekas, ka Mellene bija satraukusies, gribeej mums te forumaa pastastiit, a mees visi vinai virsuu ka vajadzeeja, kaa ne... tagad cilveeks noteikti paardziivo:(((((((
Irçna
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:01
>zajac
"neviens neprasîja" - da ko ÐEIT vispâr kâds kau ko var "prasît"? Mellene rîkojâs tâ, kâ tobrîd izlçma par pareizu un kâdas gan ðeit kâdam bûtu tiesîbas iebilst?
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:06
> Irçna

Nu neko, neko mçs ðeit Irçnît nevaram prasît. Labâk neiedziïinies ðajos komentos, kamçr Tev piebrauks par ko iet runa visi jau bûs aizgâjuði gulçt! Tâ kâ nemaz nesâc kurbulçties, neko gudru un jaunu Tu nepateiksi!
sieviete a
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:07
Man arî gadîjâs notriek riteòbraucçju, kaut braucu tieðâm ievçrojot visus âtruma ierobeþojumus.Man zîme , dodiet ceïu. No stâvoða stâvokïa uzsâku braukt krustojumâ, jo maðînu nebija, tikai pçíði priekðâ velosipçdists, (to es tieðâm nemanîju, atzîstu godîgi), paldies Dievam nekas liels nenotika, viòð nokrita no velosipçda, zilums noteikti bija, pçc tam es apskatîju), bet es tajâ brîdî nedaudz apjuku, jo man maðînâ bija bçrns, kurð sâka raudât, bet iznâkums bija tâds - viòð klusçja, es nevarçju saprast ko viòð no manis gaida, jo auto skolâs mâcîja, ka esot arî tâdi, kuri pamanîjuðies uzkrist un nopelnît naudu. Pçc noteikumiem, arî viòam jâpârliecinâs vai ceïð ir brîvs kaut arî galvenais ceïð.Es protams nesaucu uzreiz policiju, jo ritenim, braucçjam nekas nebija, kâ tikai braucçjam dusmas(to es saprotu). Jo policiju viòð nepieprasîja, jâ, zinu, ka man uzreiz vajadzçja saukt. Maðînai tikai nedaudz noskrâpçts ar pedâli, viòam nekas, it kâ îsta pamata nav. Abas puses klusç. Bet beigâs viòð prasîja, cik es varot viòam iedot, jo es jautâju , ko viòð grib, policiju vai naudu? Atdevu visu, kas makâ , tie bija tikai20 Ls, bet man likâs, ka viòð nedaudz dzçris. Pçc saòemtâs naudas paprasîja vai neesot vairâk? Nebija laba sajûta, visu nâkamo nedçïu skatîjos pastkastîtç vai nav ziòojums no policijas, jo otrâ rîtâ viòð varçja izdomât, ka es esmu atstâjusi notikuma vietu, bet pirmais projâm aizbrauca viòð. Katrâ ziòâ, mani tas nenobaidîja, jo esmu spîtîga, tâdu darbu ieguldîjusi un pacietîgi, godîgi kârtojot eksâmenus, braucu joprojâm, bet tagad rîkotos citâdi, lai nepavçrstos pret mani. Gâjçji ir reizçm neapdomîgi. Atbalstu Moljeru, ja pareizi atceros no komentâriem. Viegli kritizçt tiem, kuriem paðiem nav tiesîbas( es domâju sievietes). Baida gâjçji bez atstarotâjiem.
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:10
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:14 by mellene.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:14
Sievietei: bet vai tu zini, ka sito modi dot naudu notriektiem ritenbraucejiem ir uzsakushi pasi autovaditaji, jo ja vainiigs soferis, tad vinam taa ir izdeviigaak. nesen manam pazinam bija gadiijums, vins ar riteni un vinu notriec, sauca policiju, viss kaa pienaakas, un beigaas puisis dabuuja oficiaalu naudu par sasisto riteni, un soferis maksaaja par satiksmes negadiijumu. taa, ka man ir tiesiibas, tad tagad sauktu policiju nedomaajot momentaa.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:20
tiesiibas- es domaaju b kategorijas tiesiibas:)
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:21
Tu gan mellene ar prâtu nedraudzçjies! Varbût pateiksi kur un kad tas notika? Latvija jau tik maza nemaz nav! Un no tâ vai Tu tagad uztraucies vai nç nekas nemainîsies, es jau iepriekð teicu- ne jau Tu uzbrauci.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:26
nu jaa, ja zinatu kura rajonaa, tad drosi vien, ka tuvaakajaas slimniicaas varetu piezvaniit un apvaicaaties, veel jau paliek iespeeja, ka aizveda uz kadu polikliiniku.
sieviete a
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:26
Ezîtim

Droði vien, ka tâ ir. Tagad es arî sauktu, lai paðai nav nedçïu stress.
Es nesaku, ka es nebiju vainîga, pçc noteikumiem protams, ka bûtu es. Taèu, ja es uzsâku braukt ar 10km/st., viòð redz, ka es iebraukusi krustojumâ, taèu piebremzçt arî varçja. Es ar naudu neuzbâzos,ja bûtu prasîjis 100, tad labâk es izvçlçtos policiju. Nekas, man mâcîba ilgam laikam. Pirmais ko skatos gâjçju pârejas, veci tantuki, riteòbraucçji. Bet tas jau bija vasarâ, esmu nedaudz aizmirsusi. Es sevi neattaisnoju, taèu uzskatu, ka ne vienmçr vainîgs braucçjs. Tad kad nebija man tiesîbas, tad par ðoferîðiem domâju tâpat kâ vairums sabiedrîbas. Arî pârâk uzmanîgi braucot gadîties var visâdi.
Viens policists arî teica, ka man noveicâs, ka mani nesâka ðantaþçt un izspiest naudu, tâdu gadîjumu esot daudz.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:32
piekriitu tev, jo labi zinu, ka ritenbrauceeji nav nekadi sveetie. ir visadi, taapat ka autobrauceeji, bet ar bremzeeshanu ir taa, ja brauc ar 30 km/h, tad strauji spiezot pa bremzem var sanaakt lidot paari stuurei, es jau tagad sitaadaas vietaas, kur masiinas medz braukt araa uz galveno vienmeer piebremzeeju, jo nekad nevar zinaat, kurs vadiitaajs laidiis, kurs raus ara uz visu katusku. bet ir taadi ritenbrauceeji, kas brauc un pat galvu nepagriez, un tas ir fuii;)00
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:47
Es tiem velosipeedistiem aizliegtu uz ielas braucamaas daljas paraadiities. Tas ir riktiigs posts uz celjiem. Es vinjus par velopiseejiem saucu. Ne vienu vien reizi esmu adrenaliinu dabuujis no vinjiem. Probleemas buutiiba ir taa ka peec rakstura buutiibas velisipeedists ir truuciigs un iedomiigs tips. Taa ir slikta iipashiibu kombinaacija. Nevajag jau uzreiz attiecinaat uz visiem kaa te forumaa pienjemts bet tas ir fakts. Ritenjbrauceeji ir drusku taadi gara baarenji. Tie kas kautriigi tie nebaaziisies mashiinu straumee un velosipeedu izmantos tikai vietaas ar minimaalu satiksmi bet kas pietiekami turigi brauks ar mashiinu.
èombe
Re: Es ðodien
04.02.2006 23:54
Ku!.
Pârsvarâ uz ielâm (kâ autobraucçjs) redzu velosipçdistus:

1. Íivere 60.00 LVL
2. Tçrps (èîbas, bikses, jaka, aprîkojums, cimdi utt.) 190.00 LVL
3. Pats baiks 250.00 ---> LVL.
:))))mellene rakstîja:
Re: Es ðodien
05.02.2006 00:19
èombe

Varbuut es ne taa skatos vai arii ar taviem mineetajiem nenaakas saskarties bet es redzu taadus bez kas bez kjivereem un atstarotaajiem, Teerpos kaa pagadaas, baiks padomju laika vai kaads cits nedaargs.
Re: Es ðodien
05.02.2006 00:20
2 gadus atpakalj mani uz gaajeeju paarejas notrieca mashiina.Viss beigu beigaas beidzaas normaali.Nu ja neskaita,ka mani uzmeta uz trotuaara un,kad guleeju redzeeju sievietes kaajas,kuras mieriigi pagaaja garaam.Pati biju tik stulba,ka shokaa domaaju,ka man viss kaartiibaa un paluudzu shoferim mani aizvest uz maajaam.....Pec tam 5meeneshus aarsteejos...Gadaas jau visaadi,bet dziive turpinas:)))
,,,
Re: Es ðodien
05.02.2006 00:22
Tad es esmu trûcîgs un iedomîgs tips ;-) Visu vasaru ar lisopçdu nobraukâju :-) Pa braucamo daïu, protams. Jo velosipçdistu celiòu mums pilsçtas tçvi labo sagâdâjuði- gâjçjiem smugs, flîzçts celiòð, kamçr velosipçdistiem- tikpat smuki bruìçts ar laternas stabu viducî ik pa metriem 15 ;-)
èombe
Re: Es ðodien
05.02.2006 00:26
Ku!
Konsensuss. Ir gan tâdi , gan tâdi. :)) Vasarâ pârsvarâ pârvietojos ar velo. Un tâ jau 5 gadus. Lîdz ðim ne reizi nav bijusi nesapraðanâs ar autovadîtâjiem. :)))
Go
Re: Es ðodien
05.02.2006 00:30
LV paðiem cilvçkiem kaut kas nerullç, jo esam Nr 1 in Europe ceïu satiksmes negadîjumu skaitâ - to tak visi mçs zinâm!!!

a velo ist gut! Es ar braukâju, bet tiesa, pa klusajâm ðíçrsieliòâm...
Re: Es ðodien
05.02.2006 01:54
Nu es jau teicu ka nevajag manu teikto attiecinaat uz visiem. Dazhaadi cilvji ir.
Irçna
Re: Es ðodien
05.02.2006 09:18
>zajac
Tu esi vienkârði prasta bâba. Ar argumentiem - "tu jau neiebrauc...", "tu ar prâtu nedraudzçjies...", "neko gudru nepateiksi..." un tamlîdzîgiem, neviens nediskutç. Es savus uzskatus pasaku pieklâjîgi un to paðu gaidu arî pretî.

>ku!
Var atðíirt tos, kas ir nabagi un iedomîgi (un tâpçc brauc ar velosipçdu), no tiem, kas to dara sporta, izklaides vai pilsçtâ bieþi vien - çrtîbas dçï. Aizbraucot uz jebkuru Eiropas pilsçtu, kïûst skaidrs, ka velosipçdistu arî Rîgâ paliks tikai vairâk un vairâk. Un tas, protams, ir labi. Vienkârði jâaizmirst, ka kâdai vienai cilvçku grupai (autobraucçjiem) publiskâ telpa (brauktuve) pieder vairâk nekâ kâdai citai cilvçku grupai (velosipçdistiem).
Es sevi pieskaitu gan pie autobraucçjiem, gan velosipçdistiem un uzskatu, ka sadzîvot vieni ar otriem var ïoti normâli, ja vien ir vçlçðanâs sadzîvot. Bet, ja nav vçlçðanâs, tas, savukârt, jau kaut ko liecina par konkrçtajâm personâm (ne to labâko).
Irçna
Re: Es ðodien
05.02.2006 09:27
P.S. Vçl tik gribu piebilst, ka labs velosipçds nemaksâ mazâk par Ls 500. Taèu pavisam labam velosipçdam tik maksâ vieni paði riteòi vien. Uzdroðinos izteikt hipotçzi, ka ar ðâdu riteni brauc caurmçrâ turîgâki cilvçki nekâ ir vidçjais autobraucçjs :)
kezene
Re: Es ðodien
05.02.2006 10:44
Klau, visi gudrie, kas te tik pareizi raksta! Kur jûs visi dzîvojat? Man kaut kâ ikdienâ nesanâk tâdus pareizus ïaudis satikt!
Manam vîram gadîjâs tâ, ka, braucot mikriòâ, vienam vecim palika ïoti slikti. Tik slikti, ka viòð jau gâzâs no kâjâm. NEVIENS MIKRIÒÂ, IZNEMOT MANU VÎRU, NEPIEVÇRSA TAM UZMANÎBU! PAT NEATBRÎVOJA VIETU, KUR APSÇDINÂT TO CILVÇKU. Mans vîrs palûdza, lai mikriòu aptur, un izvilka to cilvçku ârâ un zvanîja âtrajiem. Pa to laiku mikriòð aiztaisîja durvis un sâka braukt prom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vîrs dabûja skriet pakaï, dauzîties, lai mikriòð apstâjas, lai dabûtu savu somu un cimdus!!!!!!!!!! Forði???? Un tas nebija kaut kur nez kâdâ bomþu rajonâ, tas bija pie STOCKMANA!!
Es reiz gâju gar katedrâli un redzçju kâ viena sieviete nokrît un guï. Piegâju klât, viòa atjçdzâs un piecçlâs sçdus. jautâju vai viòai slikti, vai pasaukt âtros? Viòa teica, ka viss ir labi un neko nevajagot. Palîdzçju piecelties un aizvedu lîdz soliòam. Jautâjums - kapçc neviens cits nepienâca palîgâ? ES TUR NEBIJU VIENÎGÂ GARÂMGÂJÇJA!!!
Nu, visi pareizie! Jûs laikam sçþat tik pie interneta, jo uz ielâm jûsu nav!
Un tagad varat sâkt apriet mani un manu vîru! Kâpçc es to sievieti pametu uz soliòa, kâpçc mans vîrs izvilka to vîreli no mikriòa un, kâpçc vçl napaspçja pierakstît mikriòa numuru un visu to pasaþieru, kas nepalîdzçja, vârdus uzvârdus un personu kodus??
eziitis
Re: Es ðodien
05.02.2006 10:53
Bet Ku, ir tak arii visadi autobrauceji. Tadi, kas nesen brauc un to veel tik labi nemak, taadi, kas ir agresiivi uz vajprata robezas dazreiz, pratiige un lenie, kas reaali arii skaitas agresiivie. ir mulkiigi braukt pa ielu ar riteni, ja to nemaak dariit. vismaz muusu Latvija pagaidam ir tada. un ar velo Riiga parvietojas sportotmiili vai jaunieshi, un tie peedejie ir mazaak pieredzejushi un vairak dulli. es ar velo pavietojos savas parlieciibas del un savas sportiskas intereses pec, un priecajos par to, ka autovadiitaaju atieksme peedejos gados ir stipri mainijusies uz labo pusi. Acimredzot cilveki kluust turiigaaki, pabraukaa pa arzemem un redz, ka ne jau masiina vai velo nosaka cilveka staavokli sabiedribaa, bet vina pieklaajiibas limenis gan. Man ir bijusi ta laime gadu pavdiit Itaalija, un taa ir paradiize zemesvirsuu, kaut Roma satiksme ir 5x sausmiigaka, kaa pie mums.
Latvijaa autovadiitajs ir paarkaitinaats, no visa, no gimenes, no darba, no sastreegumiem, no kriitosiem dzeeraajiem uz ielas un tad viens nabadziigs ritenbrauceejs izskrien vinm priekshaa. tipa meza diivainis vai Antiòð. un vins ir galvenaa nelaime uz ielas, utt. sitie konflikti joprojaam smird peec Padomu savieniibas un beidzot iegutaas briivibas, kuraa lielaakajam un krutakajam ir taisniiba. Protams, Ku, nekaa personiiga:) Pati braucu ari ar masiinu, bet musu galvaspilseeta tas ir vienkaarshi mulkigi un bezjedzigi!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 11?
Ziņa: