Es ðodien

Aizsāka mellene 

Re: Es ðodien
04.02.2006 21:02
Vispaar taa ir normaala vadiitaaja pashaizsardziibas reakcija ka vinjsh censhaas situaaciju kontroleet un veerst sev par labu, sarunaat samaksaat utt. Iespeejams ka es dariitu taapat.
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:10
Tikai Tev vispirms jâzin, ka ðajâ situâcijâ Tev draudçtu kriminâlatbildîba!
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:12
Mûsu valstî çtiskas normas un mutiskas sarunas aizet pagâtnç, vietâ nâk nauda un advokâti.
Arî medicînâ.
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:18
Un visa pamatâ -vienaldzîba!
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:19
Mani reiz notrieca sieviete, kad es braucu ar velo. Vina bija vainiga, jo man bija galvenais celjs. es stipri sasitu roku, un riteni ari. Sieviete bija jauna, ap 18-20 gadiem un uzreiz vareja pateikt, ka dzerusi. Tas bija no riita, drosi vien brauca no tusa majas. Vinai bija diezgan daarga BMW automasina. un vina man samaksaja 250 ls un aizveda liidz 1 slimniicai, un luudzas lai nesaucu policiju, solijaas veel iedod naudu. tas bija 4 gadus atpakal, un ta bija mana lielaak halava muuzaa, jo roka bija tikai nobraasta un sasista, un ritena remonts beigaas izmaksaaja kaadus 20ls:)))))))))))
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:21
Jâcer, ka tam puisîtim arî tâ paveicâs!
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:24
Eziiti
:)))))))))

Moljer
Var bût ka tâ ir pareizi. Labâk legâli maksât, ïaut lietas kârtot profesionâïiem, nevis cerçt, ka visi apkârt esoðie ir vismaz dzirdçjuði par çtikas normâm un kur nu vçl iedomâties, ka tâs arî ievçros.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:26
mja, ja notriec beernu, tad liela noziime ir tieshi lieciniekiem. un iisteniiba ir taa, ja vadiitajs nav ne pie kaa vainiigs, un vinam nav nekaada pamata baidiities, tad nav arii probleemu izsaukt policiju, jo slimniica tieshaam buus jautaajums, kas tas par beernu un no kurienes. un policijai pirmais jautaajums buus tieshi par notikuma vietas atstashanu.
,,,
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:27
Un tomçr pçc likuma ir jâsauc "âtrie" un policija un tie visu nokârtos.
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:28
plant

Aizmirsti ðajâ valstî tâdas lietas kâ çtika un goda prâts, ja zini tâdus, tad baudi to.
feliciana
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:29
vai tad çtikas normas izplatâs tikai uz braucçjiem un nav piemçrojamas gâjçjiem? priekð kam tumðâ vakarâ tantiòai no pieturas ir jâizskrien uz ceïa vidçjâ joslâ paskatîties, vai autobuss nenâk? vai jâiet gar ðosejas malu un vçl jâmçìina nobalsot kâdu autiòu? vai kâds idiòð apdzçries nokirits uz ceïa un aizmidzis? bet vainîgs jau vienmçr bûs ðoferis :(
,,,
Re: feliciana
04.02.2006 21:30
Tâs vairs nav çtikas, tâs ir ceïu satiksmes normas. Un nav tie ðoferi tik apbiþoti.
Moljers
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:30
Nebûs ja rîkosies pareizi un adekvâti.
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:32
nu nebuus soferis vainiigs.No sofera tikai tiek prasiits nebaast to gaajeeju savaa masiinaa, bet saukt atros un policiju. Kura vieta soferis ir bijis vainigs, ja uzbrauc tumsa gaajejam uz sosejas????
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:42
eziitis

Domaaju ka arii sieviete bija apmierinaata ar rezultaatu.


Moljers

Galu galaa mums tagad ir kapitaalisms - sisteema kuraa visu nosaka nauda. Lai vai kaa to pasaulee censhas apsleept tas ir un paliek sisteemas principiaals truukums.
Della
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:44
Lasu un briinos..........:(
Mellene! Vai tu esi/buusi medikjis? Cik tev ir gadu?
Gribas jautaat, vai esat dzirdeejushi par posttraumaatiska shoka sindromu? Labaak tu nebuutu rakstiijusi par shio negadiijumu...jo atljaut taadam(!) shoferim vest savu ''upuri'' uz slimniicu(??!) ir dubultvardarbiiba pret upuri! Vai ne taa?
Piekriitu tiem, kas ir teikushi, ka vajadzeeja izsaukt aatros un medikji pashi spriestu, kaada paliidziiba buutu vajadziiga shim beernam... arii tai sievietei ar vinjas beerniem... Un protams, arii policiju.
ezitim
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:47
Man radas iespaids, ka tu tomer isti nedraudzejies ar galvu,ja reiz kapi ieksa transporta, kuru vadija sieviete, kas bijusi manami iereibusi. Nu neko sev, ko tik del 250 latiem neizdarisi, pat ar savu dzivibu riskesi. Super.
Della
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:49
un veel... es tavaa vietaa pieteiktos policijaa kaa aculieciniece, jo taa sieviete noteikti kaut ko samelos, lai izvairiitos no atbildiibas...
Vai tu savu beernu arii ljautu>X shoferim> aizvest nezinaamaa virzienaa,,,??? Shaubos:(
viinoga
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:50
vai tad tu nezinaaji, ka eziitis nedraudzeejaas ar savu galvu?
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:54
nu zini, man jau vispar toreiz bija neliels sokins, un to naudu vinai neprasiiju, pati rokaa ielika. protams, ka stulbi, bet es tajaa laikaa ne taadas stulbiibas dariiju, un nespriedu kaa pieaudzis cilveeks:))))
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:55
p.s. un es ar galvu iisti jopraajaam nedraudzeejos;)))))
Re: Es ðodien
04.02.2006 21:56
Jaa, skatos kaadi te visi superpareizi. Man liidz tam veel augt un augt. Bet baidos ka man muuzhs buus par iisu lai kljuutu par pilnveertiigu sabiedriibas locekli. Jo man nezkaapeec ir saprotama gan shofera gan mellene gan eziitis riiciiba.
Vieniigais kas mani mierina ir tas ka dazhi vadiitaaji peec sadursmes visupirms upurim kaartiigi iedod galvaa un peec tam risina paareejos jautaajumus skatoties peec apstaakljiem.
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:01
... uhu...vispirms cietuðajam vadîtâjs iedod pa galvu, un ja ðis izdzîvo vçl dakterîtis ku! slimnîcâ arî! Ku! ir labs dakterîtis!
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:03
situaacijas milijoniem, riiciibas iespajas veel vairaak. nav dziivee ta, ka notiek nestandarta situacija, mees apturam filmu, izvelkam lietoshanas instrukcijas gramatu, un lasam ko darit. un tieshi tas pieskir dziivei ritmu.
viinoga
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:11
eziitis
nu jaa,re kur arii pieraadiijumi tavam: p.s. un es ar galvu iisti jopraajaam nedraudzeejos;)))))
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:17
tiesi taa, jo tie kas ar galvu draudzeejas neesa liidzi graamatas un katrai situaacijai meklee vieniigo pareizo risinaajumi. Tadi cilveeki nekad nekluudas un nepiedod kluudas citiem:))))))))))
reAl
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:18
mellene ''rullee'' :FFF
viinoga
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:24
ja eziitim nav, ko teikt, tad arii logoreja vietaa :-))))))))))
eziitis
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:29
nee, es vienkaaarshi censhos izskatiities liimenii!!!!!
Skatîtâjs
Re: Es ðodien
04.02.2006 22:37
ak dies, kâds te svçtuïu bars, neòem galvâ, mellene. ku! nolika visu pa vietâm. piekrîtu. Della, a tev te naff kâc sindroms tagad?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 1?
Ziņa: