Dot vai nedot dr.naudu par op.

Aizsāka Mîla 

Mîla
Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 13:44
Kâ jums ðíiet?Vai ir vçrts dot dakteriem naudu pirms operçcijas,ja viòð prasa?Vai tad rezultâts bûs labâks?
Protams ka rezultâts buus labaaks, labaak dot pirms tam ja taa ir nauda! ja vienkaarsi kaud kaads pirkums vai prezents, tad peec tam.
Zinka
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 13:52
Es darîju tâ - pirms operâcijas ïâvu dokam noprast, ka pateicîba sekos pçc operâcijas ;) Viss bij oki :)
Mîla
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 13:52
Man kautkâ "abidna" dot vçl viòam naudu,ka viòam jau par to maksâ!
Mîla
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 13:54
Zinka kâ tu to tâ smalki izdarîji?Pasaki man ar!Negribu jau dakteri tâ mânît!Bet ja nu nau tâs naudiòas!?
Ja nu par abidna, tad viòð par operâciju saòem Ls1,50 stundâ. bet tas protams Tev nelik dot to naudu. Tas tik parâda cik smieklîga ir Tava apvainoðanâs.
Noela
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 13:58
Forðas tçmas Jûs te apsprieþat. Nosauciet vçl ârstu uzvârdus un tad Audera gadîjums nebûs vienîgais tâda veida precedents Latvijâ.
Mîla
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 14:07
Auders noeikti nav vienîgais!
Ja jau man bûtu tâ naudiòâ!Es viòam ar prieku iedotu,jo saprotu ka darbs ir grûts!Bet es pelnu daudz,daudz mazâk nekâ viòð un vçl jâuztur 2 cilvçki!
Tad to vinjam arii paskaidro, lai vins saprot ka tu neesi no tiem "krutajiem
Mîla
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 14:46
Baill,ka tad pret mani nevçrîgâk atieksies!Esmu dzirdejusi,ka tâ notiek!
anonymos
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 14:50
Daudz daudz mazâk par 220 latiem nav iespçjams pelnît
Nesaprotu, ja nav naudas tad nedod, ja ir un gribi pateikties lûdzu!
Zilonis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 14:55
Neticu,ka dakteri pelna tikai 220,tad noteikti ir vçl daþâdas piemaksas!
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 15:06
Ir alga un ir peïòa. Samçrâ individuâli, cik % no peïòas sastâda tieði alga.
Ezitis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 15:08
Manai tantei pirms 3 gadiem taisija kruts veza operaciju. Man tante pensionare, tad nu iedevam vinai 50ls, lai iedod dakterim pirms operacijas, vairak mums tobrid ari nebija. Un dakteris nepanema! Un tantei vis ari tagad ir kartibaa:)
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 15:12
.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.08.2006 16:47 by Runcene.
zilonim
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 15:39
Ðobrîd sertificçta ârsta alga ir Ls310 uz papîra. Atrçíini nodokïus. Ne visi ir íirurgi un ne visi òem kukuïus.
Zilonis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 15:42
Tad jau nau vçrts,studçt visus tos garos gadus!Ja cilvçks ar nepabeigtu augstâko izglîtîbu pelna 2x vairâk bet atbildîbas viòam 2x mazâk!
Valdîbai ir izdevîgi masu medijos veidot ðo kukuïòçmçja tçlu, jo nu visi zin, ka dakters nelegâli pelna 2000 latus. Patiesîbâ tâ pelna varbût 1% spico kâsçju. Lielâkâ daïa saòem algu un konfektes.
Pajolis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 16:04
Un..labi jau ja konfektes...citi vçl puíes nes...:D
Es uzskatu ja var iedot ..ir jâdod...tâdu algu tagad gateros saòem-cilvçki,kuriem vispâr slinkums mâcîties...A ârsti,sava veida patrioti laikam jau....,sòem tik maz par tik atbildîgu un smagu darbu un pçc tik ilgâm mâcîbâm....kaut gan ir jau arii viena daïa ârstu,kuriem ,uzskatu, arî tâ alga par lielu,ja òem vçrâ viòu attieksmi pret pacientiem...nu ðai gadîjumâ domâju..savas ðâdþas...-savu ìimenes ârstu...
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:06
Jautâjums - par ko maksât ?
Par to, ka zini, kas tevi operçs, par to, ka ir iespçja izvçlçties ârstçjoðo ârstu.
Visâ pasaulç tas vien jau ir maksas pakalpojums.
Ja viss notiek tâ kâ valsts nosaka, tad pacients iestâjas slimnîcâ', slimnîca juridiski atbild par viòa ârstçðanu un viòam nemaz nav jâzin , kas viòu operç., jo nevienâ likumâ nav noteikt, ka slimniekam ir jâbût ÂRSTÇJOÐAJAM ÂRSTAM.
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:12
Visi ir cilvçki un visu var sarunât, ja gribat, lai ârsts pats operç, nevis uztic stuentam, lai atbrauc sestdienâ, lai pats pârsien, lai atbrauc, ja bûs kâdas problçmas vakarâ, ja gribat , lai viòð 1 mçnesi pçc operâcijas jûs nokonsultç, tad visu to pasakiet un paprasat cik tas maksâ ?
Un visiem , viss bûs skaidrs.
Ja jums ir vienalga, kas operç, ja jûs apmierina , ka sestdienâs un vakaros skatîs deþûrârsts, ja jûs apmierina ka pârsies un diegus noòems mâsiòa, ja jûs apmierina, ka pçc izrakstîðanâs no slimnîcas ârsts jûs sûtîs pie ìimenes ârsta, tad nemaksâjiet.
kortnija
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:13
Cik nâcies dzirdçt, svarîgi ir samaksât anesteziologam.
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:14
Jâ, jo citâdi var nepamosties.
:-)
Re: kortnija
07.02.2006 17:14
ZIni precedentus, kad nemaksâtâji nepamoþas? ;-)
kortnija
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:45
Gadîjums iz dzîves: bez naudas, pamoðanâs traìiska kâ visdrausmîgâkajâs paìirâs, ar naudu - viss OK. Svarîgi, lai iedod labu narkozi, nevis ðâdu tâdu.
Lukreecija
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 17:52
Pamoðanâs bez naudas ir traìiska pati par sevîm.... Arî bez narkozes, anesteziologa un operâcijas.
Pajolis
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 18:00
Labs...lukrçcija.:D
Moljers
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 18:13
Nezinu, bet negribas bût pirmajam :(
kâda
Re: Dot vai nedot dr.naudu par op.
07.02.2006 18:53
Pirms daþiem gadiem man taisîja mastektomiju un pâris mçneðu vçlâk izòçma dzemdi. Abas reizes devu naudu, pirms operâcijas (esam trûcîgi, varçju iedot 30 Ls). To, ka tâ jâdara (un kâ vislabâk) pateica citas slimnieces (vairâkas tur bija atkârtoti). Nevienu reizi ârsti paði neprasîja, bet manu aploksni ar "paldies" pieòçma un viss, nekâdas neçrtîbas ne no vienas, ne otras puses. Un es runâju ar slimniecçm, kuras dîvainâ kârtâ bija vçl trûcîgâkas par mani un neiedeva neko. Domâjat, attieksme pret viòâm bija sliktâka? Absolûti to nevarçja just! Un tam, ka ârsti tâpçc viòas bûtu "sliktâk izoperçjuði", piedodiet, taèu nevarçtu ticçt, vai ne?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: