zobaarstnieciiba

Aizsāka deviln 

deviln
zobaarstnieciiba
03.04.2006 12:04
vai vareetu kaads ieteikt ljoti labu un kvalitatiivu zobaarstnieciibu
tur kur arii labo uz krediita un nodarbojas ar maaksliigajiem zobiem
Lilanda
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 12:28
kas ir maaksliigie zobi?
eh
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 12:41
Kradîtu taèu paòem bankâ un labo jebkur, kâds tur îpðs kredîts zobiem!
deviln
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 14:58
a nafig man skraidiit veel uz banku un kaartot kaut ko, es neesmu no tiem kas laiku teeree arii liizingu kompaniju telpaas, njemu preci liizingaa uz vietas, ja nav tad eju uz citu veikalu
tad shis arii taads pats gadijums ir
ja nezini kas ir maaksliigie atshkjiriibaa no dabiigiem tad vispaar nepostonja un veel arii buutu labi ja tajaa zobaarstnieciibaa njemtu kopeejo zobu rentgenu
elitiòa
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 15:09
Zobârsti tâpat neko nekârto. Viòi apskata, cik bûs gala cena un tad tâpat jâiet uz lîzinga komp. visu kârtot, ar ko ðie lîgumu slçguði. Sagribçji, lai zobârsts kârto tavu lîzingu - ha!
deviln
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 16:48
ja reiz liizingu spleedz ar kompaaniju kura piedaavaa apmaksu uz vietas tad viss,, nav ko vairs par to runaat :P
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 17:46
ARK ! Man liekas, ka supper iespçjas un varianti !
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 19:06
Vanaga klînika,vairâkas apmaksas iespçjas
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 19:08
Es arî balsoju par Vanagu.
Re: zobaarstnieciiba
03.04.2006 21:28
gandrîz visur tagad ir lîzinga iespçjas.
deviln
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 13:09
Vanaga klînikaa apskatiijos, nez tur pasakainas cenas, njemot veeraa ka man nav tikai viens zobs labojams un viena sudraba plombe maksaa liidz 40 lati
baigaa summa sakraasies..ne?
kaut kas leetaaks nav kaadam iesakaams, un kaadas ir atsauksmes par stabu ielas to beernu vai kaada tur kliinika ? :)
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 22:59
Ir tâds teiciens"skopais maksâ divreiz":)Ir starpîba labot zobus vai ârstçt.
o|o
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 23:50
40.Ls viena suuudraba plombe - tas domâts kam??? :/
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 23:51
droshi vien ka pie taadas izmeera plombes labaak buutu uzlikt kroni.
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 23:53
kâdam jâbût sudraba plombes izmçram, lai tâ maksâtu 40 Ls? ;)
Re: zobaarstnieciiba
10.04.2006 23:54
nu taapeec jau iesaku kroni vai onleju.
Re: zobaarstnieciiba
11.04.2006 22:59
Vai tieðâm domâ,ka 40 Ls par sudraba plombi(piemçram,4 virsmâs)ir daudz?
Lai to kvalitatîvi ieliktu,atjaunojot maximâli anatomiju (pauguri,kontakti)vajadzîga nepilna stunda.Pçc tam tâ arî jâpulç,apm.minûtes 15.Tâda plombe kalpos,ja labi kops zobus pat gadus 20.
40Ls par stundu darba ir normâli,turklât,ja nestrâdâ savâ praksç un saòem%,tad nopelni pulka mazâk.
Tas ir nenormâli,ka cilvçki tik zemu novçrtç ârstu darbu.Labâk samaksât Ls 40 par tupelçm,kuras pçc sezonas izmetîsi vai Ls 20 frizierim reizi 2 mçneðos nekâ ieguldît veselîbâ.Tas taèu ir dârgi!ðausmas kâdi tie dakteri!:))Bet paði krogos nodzer pulka vairâk.
Dakteri nevajag strâdât uz kvantitâti,bet uz kvalitâti.Un ielikt labu plombi tas nav lçti,jo nepiecieðami labi instrumenti,asistents,plânoðana utt.Ja gribi lçti ,uz kaut ko ir jâekonomç.
Pacienti var salîdzinât cenu un attieksmi,bet kvalitâti tikai cits speciâlists,taèu nav çtiski nolikt kolçìa darbu...Un patiesîbâ, Latvijâ labu zobârstu nav tik daudz,turklât tas ir normâli,ka cilvçks par savu darbu prasa samaksu.Un vçl Latvijâ nav zobârstu vienotîbas cenu ziòâ,jo vâjâkie baidâs pacelt cenas,jo nespçs konkurçt ar kvalitâti.Pârdot cenu tâ nav mâksla!!!
Un paskatieties cik maksâ plombes, piemçram ,Anglijâ.
Ja pacients maksâ daudz viòð ir prasîgâks,un,ja tu prasi atbilstoðu samaksu,tad strâdâsi no sirds un centîsies apmierinât viòa prasîbas
Re: zobaarstnieciiba
11.04.2006 23:23
labi ruukts.
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 00:14
un paskatieties kâdas kvalitâtes plombes ir tajâ paðâ "piemçram, Anglijâ"...
terîne
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 10:32
Pie Vanaga drîz bûs cenu celðana, tâ kâ skataties paði, kad iet...
marina
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 12:32
nu ko jûs te visi par Angliju - varbût vçl paskatîsieties, kâdas cenas ir Japânâ???? Vai varbût Ðveicç???? Kur kanâlu iztîrîðana maksâ lîdz pat 500 Euro???? Galîgi nejçdzat? Valstî, kurâ pensija sastâda 60 Ls, jûs te runâjiet par Angliju.. Es jau sen ievçroju, ka forumâ tusç turîgi cilvçki... Kâ kas, uzreiz apceï tos, kuri nav spçjîgi atïauties sev. Kâ kas - "a ja nevari, pats vainîgs..." sprieþ pçc savâm algâm, un nesaprot mazu cilvçku problçmas.....
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 13:07
Tieði tâ Marina! Kur tad radîsies turîgie zobârsti, ja nebûs policistu, skolotâju un paþarnieku un t.t. arvienvârdsakot - mazturîgo!
choice
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 13:16
Lai arî pilnîgi piekrîtu, ka ârstu darbam ir jâmaksâ vairâk, kâ tas ir Latvijâ, tomçr nevar salîdzinât un pielîdzinât cenas ârzemçs ar Latvijas cenâm. Cik tad ir minimâlâ alga tai paðâ Lielbritânijâ un Ðveicç? 40 Ls par stundu darba ir normâli. Nu ja. Un ko lai dara tie, kas mçnesî nopelna tik, cik zobârsts 2 stundâs? Un ja cilvçks meklç lçtâku variantu, nav ko vîzdegunîgi vîpsnât.
Un patiesîbâ, diemþçl, arî dârgajâs klînikâs nav nekâda garantija, ka saòemsi tik tieðâm kvalitatîvu pakalpojumu.
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 13:23
Tai pat Vanaga kliinikaa vienreiz bija runa par garantiju darbam.... sekoja doma, ka to vai tas ir aarstu vai pacienta kljuda (nu ja piem izkriit plombe) - lems vinju komisija ;)
Es eju uz Mozhumu (pie Dailes teaatra). Tur vairaak pa 15Ls par zobu nav bijis (tai reizee man tiiriija 3 kanaalus un kopaa visa proceduraa bia 3 viziitees sadaliita). 15Ls uzskatu ir limonaades cena prieksh taada darba. Dr Baltinja arii super :) Vismaz man nav sanaakushas nekaadas nepatikshanas vai nesmukumi.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
marina
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 13:48
"Un patiesîbâ, diemþçl, arî dârgajâs klînikâs nav nekâda garantija, ka saòemsi tik tieðâm kvalitatîvu pakalpojumu."" - zelta vârdi
vikucis
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 15:00
Es domaaju daudzi zobaarsti neciena ne savu profesiju ne darbu un protams arii izgliitiibu, taapeec arii ir shiis zemaas cenas! Liidz ar to vinni straadaa uz kantitaati..un protams kvalitaate ciesh...un galvenais argumenst ir- cilveeki tak nespeej to atllauties....mullkiibas....paskatieties apkaart kaa cilveeki ir safrizeeti, ar super manikkru, un nosaullojusies u.t.t....un nezin kapeec tam naudinna netiek zheelota, bet zobarstam...nu nee, labaak nopirkshu kazhoku vai mashiinu. Tanii briidi kad kanaalu aarsteeshana arii pie mums maksaas 500 Eiro tad varbuut cilveeki aizdomaasies, ka laiciigi jaasaved kaartiibaa zobi, lai nenovestu liidz dargajai kanalu aarsteeshanai!
marina
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 15:27
vikuciti - Tev nav visi mâjâs - arî Tu redzi sev apkârt tos - "ar super manikîru, nosauïojuðos, utt."... Tici man, ka tie, par kuriem tu runâ, necieð un var atïauties gan kanâlu tîrîðanu, gan zobu atjanoðanu, utt. Nevajag. Kad manam Tçvam, kuram pensija ir 55 Ls, pateica, ka zoba kanâlu aizpildîðana maksâs ap 65 ls, es Tev nevaru izstâstît, CIK ÞÇL man kïuva viòu, un visus tamlîdzîgus. Protams, labi, ka pensionâriem ir bçrni, bet gadâs arî tâ. ka arî bçrniem algas nav ko îpaðas.
Ne vienmçr kanâlu pildîðana ir atkarîga no tâ, vai cilvçks ir aizgâjis laicîgi pie zobârsta vai nç. kad sâkas pulpîts, kurð sâkas parasti pçkðòi, cilvçks skrien pie ârsta,kur nervs tiek nobendçts un izòemts ârâ, un tâd kanâli ir jâplombç. Un tas nemaz nav atkarîgs no tâ, kad pedçjo reizi cilvçks ir bijis pie zobârsta.
Skumji, ka lielâkâ daïa tâ arî neiedziïinâs. Jâ - arî priekð manis maksât 65 Ls par zobu ir ÏOTI dârgi. Mana alga ir 170 Ls. Bet, es atdodu to pçdçjo, nebraucot uz tâlajâm zemçm, arî uz tuvajâm. Jo apzinos, ka arî pie zobârsta ir jâiet savlaicîgi. Arî neþçloju to pçdçjo naudiòu, jo tâ taèu ir mana veselîba. Bet ne mani vecâki, ne es nebûs spçjîgi maksât pçc angïu cenâm... kas arî nebûtu loìiski.... jo dzîvojam mçs nabadzîgajâ valstî - JÂ - arî NABADZÎGAJÂ, neskatoties uz to, ka apkârt JUMS apgrieþas cilvçki ar Merðiem. Jo JUMS ir daudz patîkamâk redzçt tos - turîgus cilvçkus, bet tas pârçjais, un LIELS slânis sabiedrîbâ, tâ arî netiks sadzirdçts.
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 15:33
Man jau ðíiet, ka Tu Marina par daudz cepies...
Par pensionâriem stingrs fui esoðajai un bijuðajâm prihvatizçtâju valdîbâm, tas fakts. Ir drausmîgi, ka visu mûþu strâdâjis cilvçks mûþa nogali spiests pavadît nabadzîbâ.
Bet nu iegansts zobârstam pârdot savu darbu zem paðizmaksas tas arî nav.
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 15:43
Laimiigaa kaartaa pie mums ir arii labi speciaalisti kas straadaa par sapraatiigaam cenaam.
choice
Re: zobaarstnieciiba
12.04.2006 15:50
vikuci - kâdu kaþoku, kâdu maðînu? Tu laikam vienkârði nesatiec cilvçkus, kas pie friziera un manikîra vienkârði neiet. Nu labi, pie friziera aiziet reizi pusgadâ, pa 2 latiem. Varbût. Un jûtâs ïoti lepni, ka varçjuði to atïauties. Un drçbes pçrk humpalâs pa 2-3 latiem. Kâ reiz teica mana draudzene ârste, kas bija vienâ iestâdç pastâvçjusi rindâ kopâ ar pensionâriem "Man, kad atceros ðo skatu, vairs nekâdu algas pielikumu negribas".
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: