smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs

Aizsāka pûks 

Murgs, ar to slimo mateusu - lielais pa muti devçjs!Kâpçc, cilvçks nevar pateikt to ko domâ? Man arî nav pieòemami tavi komentâri un tavs viedoklis, bet tapçc taèu es tev nesolu pa muti.Ja, bûtu tâda iespçja, domâju, ka tu bûtu pirmais, kuram bûtu daudz gribçtâju sadod tâ kârtîgi pa purnu, piekam , liela sitçju daïa bûtu sievietes.
Tas, ka Latvija ðobrîd ir ârkârtîgi apíçzîta, izzagta un izpostîta, ir absolûtâ taisnîba. Vçl- svarîgs moments, lai kâ tev nepatiku, bet ir ïoti niecîga daïa goprâtîgu ârstu, kas savu darbu veic pçc labâkâs sirdsapziòas, tâpât vien - pa brîvu, tas vairs nevienam nav noslçpums.
Pat sanitâram ir jâmasâ lats, lai tev pîli iznestu, nerunâjot par visu pârçjo.
Tâ kâ nevajag tik traki uzvilkties,un aizvainot citus, ej paelpo svaigu gaisu, saòemies, un turpini ticçt , ka tu esi pats gudrâkais, asprâtîgâkais un labâkais.
Smînu. Diez kurð to mûsu Latviju tâ ârkârtîgi apíçza un izposta? Iefiltrçjuðies spiegi? Smieklîgi. Paði uzvedamies kâ cûkas un nevîþojam aiz sevîm mçslus savâkt un raudam par "pieíçzîto mâtes zemi."
Par to, ka "niecîgo ârstu daïu, kas savu darbu veic pçc labâkâs sirdsapziòas, tâpat vien - par brîvu" nosmînu vçlreiz. Cik tad ir tâdi ârsti, kas strâdâ par brîvu - nodarbojas ar labdarîbu? Nejauc nu neadekvâti zemo darba samaksu ar "strâdâðanu par brîvu".
nav Latvija ne apsplaudita ne tada citada kaa te raksta, un nav musu mediki un masinas tadi par kadiem autors tos grib pataisit
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 12:34
" Vçl- svarîgs moments, lai kâ tev nepatiku, bet ir ïoti niecîga daïa goprâtîgu ârstu, kas savu darbu veic pçc labâkâs sirdsapziòas, tâpât vien - pa brîvu"

Tas ir svariigs moments??? Tad brauc uz Baltkrieviju vai Kjiinu! Tev tur patiks. Man neko par briivu nevajag un tici man mees dziivee nekaadi nevaram satikties, jo negrozos haljavsh4iku sabiedriibaa, bet ja veelies man sadot pa purnu vari naakt pie manis uz biroju. Bet par valsts necienju pa muti IR jaadod. Ja nepatiik valsts var aizbraukt citur - uz valsti kura Tevi miilees (naivi ne? nezinu kur migrantus miil.).



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
izrâdâs, ka tev vieniigajam liekas, ka autors svaidaas starp teemaam vienkaarshi mekleejot kashkji. Nu redzi visvarenais "lâèplçsi"neesmu vienîgais cilvçks ar tâdâm domâm un cik vçl tâdu, kas nevar uzrakstît, tâka tieðâm, ja dotu katram pa muti, tev jau tâs vairs nebûtu. tâka ja tev patîk sçdi ðeit un aizstâvi visu pasauli tikai kâ tev negribçtos bet atradîsies vçl kaudze kas nebûs ar tevi vienuprât.
Zini brauktu visi, bet ðî labâ valsts plçðas, lai neizlaistu uz ârzemçm. Domâ tâpat vien? Lai tukða nepaliek. Tagad gan skaidrs kâdâ sabiedºîbâ apgrozâs Mateus un nu tieðâm nesatiksimies, jo tur cerams netikðu nekad. Vai neesi gadîjumâ kâd Napaleons.

Gundegai paldies par atbalstu.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 12:41
Vaarguli ???
Tu kautko citu arii jeedz kaa tikai kunksteet un piekjeziit sho forumu un attieciigi arii Latviju :P Jau taa piespljaudiita peec Taviem vaardiem. Es aizstaavu? Nee! tU nokjeezi visu nepamatojot. Ne vaardi ne uzvaardi, ne konkreetas slimniicas... tas nav ne tiesiski ne cilveeciigi pareizi.

Saaki tU teemu ar aarstiem, beidzi ar prusakiem un Valsti. Taa nav meetaashanaas? Ok... liidz shim domaaju savaadaak.

Tikai vaargulji gaida kautko par briivu, nolej tos, kas negrib dot neko par briivu (jo nav maates Tereezes) utm... shame to you!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kur nu man lîdz taviem augstumiem!!!!
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 12:50
Brauktu visi? Hmm... a kaa taa nelaizh... ar automaatiem uz robezhas staav un nelaizh? Nemaz tik daudzu nebrauc un ljoti daudzi kas aizbrauc krauj tomaatu kastes un dziivo pagrabos.... Bet tie kas TUR kautko sasniedz, arii sheit jau bija kautko sasniegushi, jo lai sasniegtu smadzenes vajag lai domaatu, nevis lai aprietu visus peeckaartas.

Neizskataas, ka iipashi daudzi brauks vel :) Tu gan brauc... zini kaa... te viss suukaa, bet TUR, kur Tevis nav, Tu brauktu ar Ferraari, dziivotu villaa utt ;)

Iemaacies iedarbinaat mashiinu ko sauc par naudu, izmanto to kaa instrumentu nevis pashmeerkji un nebuus Tev stulbu iluuziju par aarzemeem (kur es paraados tikai darba dariishanaas, jo miilu Latviju) un arii iemaaciisies cieniit cieniijamo profesiju paarstaavjus: policija, ugunsdzeeseeji, medikji. Taas ir profesijas, kur VISI straadaa tikai labdariibas rezhiimaa un tieshi taadeelj es vienmeer kaut ko kaut kaada veidaa atstaaju medikjiem konvertaa. POlicija ugunsdzeeseeji par laimi nav vel sanaakusi saskarsme un cerams nesanaaks



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 12:58
Nez vai nutriciologi un UB konsultanti visi atbilst minçtajiem kritçrijiem? Nu- trençti augumi, smarþas un kas tur vçl...
:-)

Nelaiþ gan, kad braucu projâm knapi tiku prom. Un te dzîvoju kâ pagadâs, bet tur ir man normâls darbs un normâla mâja un braucu uz darbu ar maðînu nevis ar autobusu.

Lai tev veicas ðeit!

Ferrari strp citu nav mans etalons.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 13:04
,,,
Paprasi ???...jams visu zin par to kur ir labaak! ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Zini, mateuss,es nçesmu nekâda haïavðica, atðíirîbâ no tevis, kas var caurâm dienâm sçdçt pie kompjûtera, un atïauties vienkârði tâpat noniecinât brîvo laiku un nestrâdât.Tavai zinâðanai, es strâdâju valsts sektorâ, un zinu, ko nozîmç izzdzîvot pa 200ls. Es nekad nçemu pat mçìinâjusi kaut ko iegût pa brîvu un nahaïavu. kas attiecas uz mediíiem, tad varu tev pateikt, ka man ir rûgta pieredze, un es varu runât pa augstâkminçtâm lietâm no personîgâs pieredzes.
Tâdi, kliedzçji, kâ tu, kas "Laviju mîl", ir ârkârtîgi daudz un dikti, bet vai tu reâli kaut ko esi izdarîjis Lavijas labâ?Tev viss brîvais laiks paiet kaut kâdas bezpersoniskâs komunikâcijâs ar virtuâlâm personâm, nevis strâdâjot vai mâcoties. tu pat ìimeni nçesi spçjis izveidot.
Es atðíirîbâ no tevis rûpçjos par meþa zvçriem, un katru gadu cauru ziemu, regulâri kopâ ar vîru uzpasçju , lai tie nenomirst badâ.Musm ir sataisîtas n- tâs barotavas, kuras nekad nestâv tukðas.Tikai tâpçc, ka es mîlu Latvijas dabu un dzîvniekus, neko neprasot pretî, tâpat vien, jo man tas sagâdâ baudu.
Es varu saderçt, ka tu no zemes nevarçtu pacelt tos smagos kartupeïu maisus, ko mans vîrs pârmet pa plecu, un mierîgi nes par pârsmitu metrus, jo ne vienmçr visur var piebraukt klât. neticu, ka tu kâdreiz esi piedalîjies dabas un apkârtnes sakopðanâ. Tev vispâr nav tiesîbu runât par mîlestîbu pret Latviju, vçl jo vairâk aizvainot citus. man , godavârds uzrâva cemmi.
Ja, nav noslçpums, kur ir tavs birojs. Vai tâ kruti mçbeïotâ istaba, kur tu biji nobildçjies, un ielicis ðajâ forumâ, lai parâdîtu, kâds tu reâli izskaties?
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 13:28
:DDDDD
cik daudz Tu par mani zini :DDD

Taa istaba vispaar jau ir viena no iztabaam manaa dziivoklii, es gan nezinu, kuru Tu domaa-jauno vei veco, bet tas taa. Es nestraadaaju? :) Varbuut Tev ir nepareizs priekshstats par sho jeedzienu un Tevii ir vienkaarsha skaudiiba?

200Ls meenesii... mana pirmaa darba vieta bija 73LS meenesii-izdziivoju, so-zinu gan.

Birojs: centraa :)

Par gjimeni :DDDDDDD sory, bet Tu mani tikai smiidini... par maisu nepacelsanu-esmu paarliecinaats, ka Tev ir taisniiba :DDDD

Tante taada jokaina :DDD

P.S.
kartupelju maisus es cilaaju vel 17 gados :DDD Tas nu gan nebuutu smadzenju potenciaala raadiitaajs ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 13:32
Man savukârt ir rûgta pieredze ar valsts sektora darboòiem. Vai man to uzreiz attiecinât uz visiem kâ negodprâtîgiem idiotiem, kuri strâdâ par Ls200, jo citur ðos neòem?
Tas, ka tev ir tâda pieredze, ir absolûti ticams, bet es taèu tâpçc tev nesolu pa purnu.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 13:39
Hmmm... Gundega... nejauc pieredzi ar Valsts aprieshanu!!!
Katram latvietim, kursh buudams tizls visaa vaino un nozaakaa Latviju-jaauzdaavina vienvirziena biljete uz Iirijas seenju audzeetavu!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Aarstam ir jaasmarzho peec labaam ziepeem! (No mediciinas deontologjijas kursa pie prof.Arona) Piedod, luudzu, ja peec nakts dezhuuras (nonstopaa)nepaspeeju ieskriet dushaa!
Vîrieði ârsti bieþi smird pçc spermas. Ar ko tas izskaidrojams?
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 18:11
:DDDDD
reaali izsmeejos... labs humors :DDDDDDDD
laikam dr.lv esmu ienaacis ass.lv :DDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Viòi reâli smird pçc spermas. Vot tik nesaprotu, viòi ilgi nav dabûjuði, tikko dabûjuði vai taisâs nolaist? Bet smaka ir reâla.
Pirmkârt, zâkâ nevis Latviju kâ valsti, bet gan valdîbu un visus pârçjos, kam ir pilnvaras novçrtçt manu darbu ar tâdu atalgojumu.Manuprât, tas ir gana skaidrs. Nevienu mirkli nçesmu domâjusi nozâkât Latviju kâ valsti.
Otrkârt, es nevienu nevainoju un nekunstu par savu mazo algu, bet godpratîgi strâdâju, un esmu apmierinâta ar savu darbu, amatu un visu pârçjo, kas ar to ir saistîts.Neskauþu citus, un arî neskatos citu makos. Esmu priecîga , ka man ir iespçja strâdât, ka varu atïauties dzîvot ðeit.
mateus, bet kas tu tâds esi, ka vari pasmieties par tiem, kas Îrîja lasa sçnes? vai tu, vispâr zini, ka tur lasot tâs paðas nelaimîgâs sçnes cilvçki fiziski , smagi strâdâ, nevis "gudri" sprieþ, un bezdarbîbâ cauru diennakti sçþ pie kompjûtera?Nejau vieglas dzîves tîkotâji iz brauc no Latvijas, bet nabadzîbas nomocîti pilsoòi, kas domâ par savu izdzîvoðanu un cienîgâm vecumdienâm.Tur cilvçki strâdâ, un pamatîgi smagi strâdâ, nevis klikðíina pa tastatûru 24 stundas diennaktî.. Vienkârði tu esi tâds dîkdienis, ka tev vieglâk atrunâties un nozâkât citus, varbût godîgus darbarûíus, apelçjot pie sava patriotisma attiecîbâ uz latviju. Es domâju, ka tas ir ikvienam skaidrs, ka Latvijâ godîgi strâdâjot, nevar nodroðinât sev pilnvçrtîgu, finansiâli nodroðinâtu dzîvi.Nerunâsim par zemniekeim, kas vaigu sviedros strâdâ no rîta lîdz vakaram, bet nevar samaskât pat par telefonu. Tu vienkâºði nezini ko tas nozîmç.
Vçl. Es domâju, ka cilvçks, kurð pienâcîgi pelna, nevar atïauties sçdçt un to vien darît kâ komentçt citu sarunas. Vienkârði fiziski nav laika, bet tev kaut kâ vienmçr ir. Dîvaini. Es pa retam ienâku ðajâ saitâ, vienmçr tu esi priekðâ. Mçs darbâ jau ar kolçìiem pamatîgi smejamies par tavu mûþigo aktîvismu un uzcî'tîbu, kas gan pamatîgi "rauj uz masu".Bet, tev tieðâm bûtu liederîgâk, kaut ko fiziski padarît, kau t vai kâ latvijas patrotam apkârtni pakopt, nevis piedalîties sievieðu celulîtu un liekâ svara diskusijâs.
Tu nemîtigi centies izrâdîties, ârkârtîgi gudrs, strâdîgs, kompetentens utt. vîrietis. Patiesîbâ tu esi noþçlojams, sçdoða suòa augumâ, kompleksains un slinks vecis, bez graða pie dvçseles, tieði tâds, kâds tu biji redzams tajâ lçtajâ istabelç.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 19:46
Gundega

Var, var LV godîgi, cienîgi dzîvot. Un arî forumâ sçdçt pie reizes ;-)
Gundega, Gundega, un vai paðai likâs, ka ar ðâdu tirâdi par sevi radîji labu iespaidu?
esmu gan sacçlusi aþiotâþu tautâ...nedomâju,ka tik dikti tas íersies pie sirds..laikam trâpîju naglai uz galvas..bet ir taèu tik vienkârði mainît lietas savâ dzîvç.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 20:33
tO Dr: saja foruma vajag tikai iesakt teemu-dakteris-pacients, vai pacients-dakteris un buus karð uz 3 dienâm, visticamak, ka beigsies ar lamaasanos, vai dzili personiigiem apvainojumiem. Tada ir ta mâte daba.
To Gundega: Latvijaa var nopelniit un dziivot, var ari nenopelniit un braukt prom, bet ne jau tapec Latvija, vai aizbrauceeji-paliceji ir slikti. Ja kads var sedet un klabinaat tastatuuru, tad vins to ir ar savu darbu nopelnijis.
haizivju bars..biju domâjusi labâk par ðo forumu.redzu ,ðeit ir tikai daþi ârsti un pârçjie plânâ galdiòa urbçji,kuri iedomâjâs esam pasaules nabas ,bet îstenîbâ tikai tâdi vien lûzeri ir.sorî,tauta,bet noþçlojami.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 20:43
vispar es arii esmu no planaa galdinju urbeeju bara, bet par to pasaules nabu gan nezinu, driizak uzskatu sevi par pasaules balto mçri:) Bet to, ka ðeit ir gana daudz rupju cilvçku, tas arî fakts.....
atzîstu,jâ ,es uzsâku tçmu par íermeòa tîrîbu un cieòu vienam pret otru,un secinu,ka viss palicis un pârmantots no soc.laikiem.'ðakâïi!
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 20:51
vispâr jau tas bija parasts normâls jautâjums, bet ir cilvçki, kas to uzreiz uztver personîgi, nevis kâ lûgumu pçc padoma, un tad iet vaïâ vecâ labâ dziesma par to-kurð ir lielâks cietçjs dakteris, vai pacients. te ir dazreiz daudz trakâk kâ psrs un sociâlismâ:))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 7?
Ziņa: