smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs

Aizsāka pûks 

bet varbût..0).. tas radîs kâdas pârmaiòas un liks cilvçkiem aizdomâties.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 21:01
dr:

Nekjer krenjkji, bet vispaar zheel, ka medikjiem nav mieriigas vietinjas, kur forumaa tvaiku nolaist. Smaga profesija, kur nu veel shajos laikos... Juutu liidz.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 21:06
.. cilveks aizdomasies, tad, kad spees citu sapes pienjemt kaa saveejas.... vai taa notiks? nu nezin nezin
man ir kauns,iedomâjoties,ârstu lasâm ðî temata virsrakstu..
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 21:11
Man gan nav kauns, jo savas draudzenes ârstes ar ðo neidentificçju. Toties labi zinu ïauþu kategoriju, kurai viss slikti ;-)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 21:51
Gundega: Tev par lielu izbriinu - mans uznjeemums ir riikojis 2 lielas talkas gar vienu Latvijas upi ar kopeejo cilveeku skaitu 782 (ja vien kaads nepanjeema papildus cimdus un maisus).

Kautko fizisku padariit :D ok... sekoshu Taviem noraadijumiem. BTW: kas Tavupraat man vel buutu fizisks jaadara bez taa ko daru? ;)

Uz Iiruju brauc tie, kas neko nav sasniegushi te un aplauzushies arii ar FitLine un tamliidziigiem debesu soliitaajiem. Man muuzhaa neviens neko taapat vien nav iedevis un paldies par to, jo tagad varu paliidzeet sec tuviem cilveekiem.

P.S.
Varbuut veelies piedaliities kaadaa citaa manis riikotaa kultuuras pasaakumaa? Ka reiz tiek vaakti pedagogi un darboties griboshi cilveeki fiziologjijas un sporta jomaa. Bezmaksas sporta nometne beerniem no mazturiigaam gjimeneem. Es gan shaubos vai Tev ir iekshaas to dariit. Riet maak katrs-arii Tu, bet...

Katraa zinjaa ja peekshnji izraadaas, ka tu maaki ne tikai: lieliities ar to, ka Tavs viirs kartupelju maisus cilaa, un atsaukties uz manu nu jau driiz 5 gadus vecu foto... laipni luugta. Lai gan apshaubu Tavas speejas komuniceet ar publiku-kur nu veel beerniem. Katraa zinjaa cilveeki, kuri atlasa personaalu pasauks Tevi uz paarrunaam ja atsauksies uz mani. CV vari nosuutiit uz nometne@projekti.lv
Lai Tev veicas ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
12.04.2006 22:43
Gundega:

Ja jau, Tavupraat, viens otrs te ir taads duriks, tad ko te cepies? Ar koleegjiem apspriedusi... Nu un Tev citas teemas nav, kaa viens pilsonis no foruma, kura bildi esi redzeejus? Tagad visaas teemaas vinja istabu apcereesi? Kaapeec nenodarbojies ar taam pasaules liimenja svariiguma lietaam?
Îpaði ar smirdîgumu izceïas urologi.
Ðausmas. Br.....
Viòu nodaïâs, kabinetos deguns jâspieþ ciet.
Frizieres degunus spieþ ciet, kad ienâk kâds urologs matus apgriezt.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 00:47
moljers: un ko lai saka par proktologu?
Nav neko labâks par santehniíi :))))
....
13.04.2006 11:01
visu nelasiiju, bet -
labs tas vecais teiciens tomeer -

"nespljauj akaa, no kuras varbut pasham naaksies dzert"

[nu labi, mazliet savaadak uzrakstiju, bet apmeeram jau taa bija]

Bet, ja jautaatu mau viedokli....Es, kas it kaa nelamaajas..shoreiz taa "suliigi" to izdariitu. Par teemas autori, protams.
Nu tâpçc taèu galu galâ mçs satraucamies!
Ka katram tâ"aka" var ceïâ gadîties.Jâiet tai slimnîcâ- kâda nu ir, un jâïaujâs tam ârstam, kâds nu ir.Un jâmçìina arî cilvçcîgi pateikties.
Bet kas mums makâ???? Jo, piemçram, par manu darbu neviens aploksnes nav devis un nedos, kaut gan man arî ir 3 augstâkâs un èupa sertifikâtu.
Tauta sprçgâ- gan pakalpojumu devçji, gan nçmâji.Tâ patiesîba bûs citur, ne savstarpçjos apvainojumos....
Un autorei ir taisnîba- tâs slimnîcas, îpaði rajonos, ir briesmîgas.Un ir cilvçki, kas nevar aizbraukt uz îpaðâm vietâm Rîgâ, bet pietrûkst naudas , lai aizietu pie ìimenes ârsta.
Man patika Ogres slimnicaa. Tur, kur es guleju, bija viss tiirs un kaartiigs, maasinjas laipnas un normali apgerbushaas. Par kosmetiku un smarzhaam es nepiekriitu, ka vajag. Cik zinu medskolaas maasaam maaca, ka dazhiem pacientiem var but alergijas no taam smarzhaam, bet to, ka maasai jaabuut sakoptai un tiirai, tas skaidrs. Bet vispar es domaju, ka tas atkarigs no pashiem cilvekiem. Ja cilveks ir sushkis dzimis, tad nekaadaa skolaa vinam neieborees, ka halaatam jaabuut baltam un izgludinatam!
Nu, mîlîði, vai jûs tieðâm nopietni par tâm smarþâm un gludinâtiem halâtiem????
Es vairâk satraucos par novecojuðu aprîkojumu, diagnostikas metodçm, visâdiem stafilokokiem, kas atrodami telpâs.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 13:07
"Jo, piemçram, par manu darbu neviens aploksnes nav devis un nedos, kaut gan man arî ir 3 augstâkâs un èupa sertifikâtu."

Hmm... vai tieshaam vel kaads domaa, ka naudu maksaa tikai par to, ka ir augstaakaa izgliitiiba? Neke. Arii pasaulee ir daudz seetnieku ar 3 un vairaak augstaakajaam. Kaa arii ir ministri ar videejo izgliitiibu (ok 1 = Ðlesers, un te nav runas par to vai vinjsh patiik vai nee, bet par faktu). Ja smadzenes straadaa viss buus :)

Bet teemas autors tieshaam domaaja smarzhas un gludinaatus halaatus :) Un arii prusakus kaa beigaas izradijaas un ja nemaldos tad taa visa ir afeera un to organizeejusi "piespljaudiitaa Latvijas valsts".



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Domâ, domâ... Jo tiek manipulçts, ka ârsti, lûk, mâcoties 10 gadus un netiekot pienâcîgi novçrtçti, ar to acîmredzot cenðoties pamatot '"aplokðòu bûðanu".
Es tikai gribçju teikt, ka ir arî citas visnotaï cienîjamas, bet mazapmaksâts specialitâtes, kur'nav pieòemts dot papildus naudu
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 13:27
tiek manipulets? nesapratu... laikam neesmu iisti komponists shaados jautaajumos.

Iisteniibaa Tu vareetu pastaastiit kaadas 3 augstaakaas tad Tevi ir un kaadi ir Tavi sasniegumi karjeras jomaa. Ja Tu pati seedi vienaa darba vietaa jau 5gadus un briinies, ka neviens Tevi nemeklee... man Tevi zheel, bet preteejaa gadijumaa... maksaat 50 santiimus par viziivi pie aarsta un pateikt, ka tas ir daudz... kamooooon!!!!! :D Taa ir njirgaashanaas.

UN kuras vel profesijas Taupraat ir taadas? Policija, ugunsdzeeseeji (tie jau tika piemineeti) kas veel? Ja skolotaaji-tie sanjem juutami vairaak par medikji un arii atvaljinaajumi ir krietni ilgaaki. Nezinu ko Tu vel domaaji... varbuut lektori universitaatees... nee diezvai, jo tikko bija skandaals ka nedriixt pacelt lektoru 1200Ls uz vel lielaaku summu. Nezinu.. bet Tu laikam zini :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 13:27
Bez aploksnçm ( ja nu reâli to vairs nebûtu) nebûs arî ârstu slimnîcâ. To es nopietni domâju.
Varçtu domât, ka tie, kas devâs mâcîties tos 10 gadus nezinâja, kas ir ârsta profesija un cik par to maksâ. Nez kâdçï tas nemitîgi tiek bâzsts sejâ pacientiem, ka viòi lûk, 10 gadus mâcîjuðies! Nu un? paði izvçlçjaties ðâdu profesiju, verdzîba Latvijâ nepastâv!
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 13:29
Varçtu domât, ka 18 gadîgs jaunietis apzinâs uz ko iet...
(plantam taisnîba, manus tekstus drîz no galvas zinâs)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 13:30
Tais laikos, kad maaciijaas SHIE aarsti, vel nebija sajusta taa nauda, ko muusu aarstiem maksaa farmaacijas kompaanijas (tur pashlaik noplust DAUDZ medikju), sveshzemes (2. vieta kur aizpluust medikji) un privaatais biznesa sektors (mans koleegjis ir bijis praktizeejoshs aarsts 1. slimniicaa).

Jaunie nemaacaas, lai pelniitu grashus-farmaacijas kompaanijas un sveshaas zemes. 70% tur arii aizpluust.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus,
konkrçti man ir ïoti laba apdroðinâðanas karte, kas ïauj par velti bez ìimenes ârsta nosûtîjuma apmeklçt jebkuru, vislabâko speciâlistu, ko arî daru.
Bet es negribu runât personiski, bet par problçmu vispâr.Es redzu cilvçkus arî sev apkârt.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 14:05
Runât jau mçs varam. Jo izmaiòu uz labo pusi tâpat nebûs.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 14:06
Eu... shitaas LV apdroshinaashanas ir suuds. Reaali aarsti nesanjem NEKO. Latvijaa, pagaidaam, ir npareiza veseliibas apdroshinaashanas politika. Aarstam no taa ne silts ne auksts vai Tu naac pa 50 sanjiem vai ari labu polisi.

Ja vien Tava polise neapmaksaa privaataas prakses. Pie kam poliseem ir limits, kuru lux med iestaadees var aatri vien izteereet.

Aaarsti nesanjem pienaaciigi un attieciigi pluust uz privaato sektoru, policijaa notiek liidziigas lietas. Par ugunsdzeesiibu nezinu. Vieniigie kas kaut ko iz izciiniijushi ir skolotaaji, kuriem pielika pie algas, bet jamie tik un taa straadaa vairaakas slodzes (to es nesapratiishu) un arii atpuushaas atvaljinaajumos izgaak kaa citi, bet a jau par to ir staasts.

Driiz vien arii sheit aarstus atljausies tikai tie, kuri buus veikushi visas iespejamaas apdroshinaashanas. Un ne jau peec liidzshineejaas sisteemas.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Polise apmaksâ arî privâtpraksi, piem . provincç par 15 min. konsultâciju 8 Ls,
Rîgâ- 10-15Ls
Ak, nabaga, nabaga ârsti Latvijâ!
Vienâ farmâcijas kompânijâ ir vakanta produktus peciâlista vieta. 3 mçnesi nevaram sameklçt cilvçku. Kad pazîstamiem ârstiem piedâvâju vismaz apdomât ðâdu iespçju, noskatîjâs uz mani, kâ uz garîgi slimu. Ta ka nevajag - savâ slikti apmaksâtajâ valsts darbâ acîmredzot nopelna divtik.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 14:18
Cik Tev gadi? 15?
Neesi lietas kursaa, ka privaatpraksee straadaa LIELAAKAIS mazaakums aarstu. Ja Tu aizej bez nosuutiijuma uz konsultaaciju pie speciaalista polenee pa 8Ls... aarsts NEKO no taa nedabuus!

Kursh shitaadi auni rodaas? Vai tieshaam vinji tic, ka viss ko vinji samaksaa nonaak aarstam? 10-15Ls Riigaa.. nezinu kur Tu esi gaajusi. ARSaa nav tik daargi.

Tagad saprotu... tie 645BMW ir nevis fitlainistiem, bet aarstiem. Kaa nekaa 15Ls par vienu konsultaaciju (15min) 60Ls/h 8darba h = 480Ls dienaa... bljiiin... es eju pa aarstu straadaat, jo vienaa meenesii sanaak ~9600Ls... Bljin ku biezi!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smînu
13.04.2006 14:23
Nu, bûsim godîgi, procentuâli farmfirmu algas, jo îpaði iesâcçjam, tieðâm nav vairs tik iekârojamas kâ bija daþus gadus atpakaï.
Un ne jau pelna divtik, bet ja ieguvums naudâ ir gana niecîgs, tad kurð ies par izsûtâmo? Kârtîgam ârstam (sirdî) ir jâmaksâ liela nauda, lai aizvilinâtu zâles tirgot.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 14:30
Es nezinu par tagad esosho situaaciju farmfirmaas-tieshaam nezinu.
Bet piem privaato biznesu daudzi uzsaak peec neilgas praktzeeshanas par aarstu. Un lielaakaa dalja ljoti veiksmiigi. Galvenais jau lai apgriezieni buutu, bet nu visi nekad nebuus uznjeemeeji.

Bet mukshana uz sveshzemeem ir ok izteikta :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 14?
Ziņa: