smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs

Aizsāka pûks 

Gundegai- laikam jau savu vîru nemîli, ja ðim maisi uz muguras jânes, kad vajadzçs mugurkaula diska trûci operçt, tad atkal riebîgie mediíi bûs vainîgi.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
13.04.2006 19:01
raimonds1: a es maisus uz pleciem nesu. Un muguru saaku just tikai peec 2 gadiem svaru zaalee :( jostasvietaa meedz saapeet. Iespeejams kautko esmu sachakarejis. Es domaaju, ka no kartupelju maisiem tas nu gan nav. Lai gan gadaas jau visaadi.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mateus kâ histçriska bâba ..:D:DDDDDDD
+ citiem lien bez ziepçm :DDDD psc dþeks:DDDD losis
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 11:40
hah - tu svecîti turi kad Mateus lien?
runa ir par to, ka cienîjamâ oponenete savu vîru nostrâdina un abi nedomâ, kâ tos maisus labâk aizripinât, bet gan tâ vietâ lamâ mediíus un tad, kad bikur holim par naudu vajadzçs to diska trûci operçt, tad paði vainîgi nebûs
Tauta!!
Cik var òemties!skaidroju...Strâdâju par fizioterapeiti!Nâk pacienti ar krutajâm polisçm, kas apmaksâ masâþu 5 ls vçrtîbâ.Masçju pusstundu un no tiem 5 ls saòemu 30%, ne jau visu, kâ(laikam ) iedomâjaties.Vingroðana grupâ 2 ls,vingroðana individuâli 1 h - 4Ls, arî no tâ saòemu 30%.
Kad jûz beidzot sapratîsiet, ka no jûsu polisçm mums, mediíiem, nekâdi miljoni nenâk!!
Un beidziet te pukstçt!No tiem procentiem mçs arî krâjam savu aldziòu!!
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 14:07
hah
es vazeliinu izmantoju, nafig ziepes =)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
li, taatad stundaaa 3 Ls 8 stundas- 24Ls. 20 dienas 480Ls- nemaz nav tik slikti:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 17:18
Nepareizs aprçíins. Jo to visu nedara reizç.
Es reekjinaaju , cik sanjem par masaazju:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 17:23
Mellene:

A Tu nomasee 8 stundas nonstopaa.... tas nav iespeejams.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 17:25
Manas draudzenes fizioterapeites masâþu neveic tieði Runcenes minçtâ iemesla dçï- fiziski nav iespçjams tik daudz izmasçt.
30 min nemaz nemasee. Apmeeram 20. Viegls darbs tas, protams, nav. a kam tagad viegli?
http://www.healthypages.net/forum/avatars/funny/30.jpg
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 17:54
Atkarîgs no placdarma. Pilna íermeòa masâþa- 60 minûtes.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:10
Mellenei nu gan ir noveicies. Es reizeem esmu luugusi visus sveetos, kaut tas buutu tikai 20 min. 8((
Diskuteejat par ko gribat, bet man shiis sadaljas virsraksts nepatiik. Kaut kaa nevaru paarvaariit:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:14
Man gan vairâk smaidu izraisa, kad mçìinu iedomâties savas sakoptâs druzías ðitâdâ tçlâ ;-)
Man arii pagruuti. Mums viens dr maaciija,kaa aarstam jaaizskataas. Nu tad klausies, komat:
1) vienalga, ir tev vai nav ko eest, bet obligaati jaabuut kaut kam no zelta virsuu- gredzeniem, kjeedeem
2) obligaati dargam pulkstenim
3) jaunaakajam un krutaakajam mobilajam telefonam
4) veelams staigaat ar Laptopu
5) pasham jaabuut eleganti geerbtam, gludinaats smuks, balts halaatinjs
6) koptam, veelams ar solaarija efektu
Un tam visam jaabut, kaut tev nesanaak un nav ko eest. Taa arii mus psihiatrijaa maaciija.Cilveeki kaa zhagatas velk uz zeltu:) Vinjiem liekoties, jo aarsts biezaaks,jo labaaks. Taatad vinjam maksaa un vinjs arii ir gatavs maksaat. Nu sava taisniiba jau ir:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:22
Nav ko saspringt. Ir tak zinaams, kaa shii teema radaas -- dr iesaaka teemu par netiiriem pacientiem, bet kaadam jaunulim, kursh, pie daktera ejot, nevar paduses izmazgaat, traapiija acii....
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:36
hm. buus jaanopeerk laptops un jaunaakais mobiljniks. kursh tagad ir krutaakais?
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:40
zb
Nokia 8800 (shito es Tev varetu paardot lietotu), bet ja ir veelme buut MEGA KRUTAM dakterim tad Vertu. Labaakos paardod Araabu emiraatos. Cena pasham prastaakajam 4000Ll Latvijaa tirgo shos un nedaudz advanceetaakus, bet tie kas Emiraatos maksaa paaris simtus tuukstoshus ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man no taa viss ir:) Laptops, zelti, mashiina gan taada-nekada. Nokia pasvaiga. Bet arii domaaju par VERTU:)

Da labi. Bet man liekas,ka psihoze darbojaas. I seviski uz pacientiem,kas ir taadi pashi:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:46
buus jaaiekasee kaadi kukulji lai sanaaktu vertai :D
Jaa, VERTUS mums pagaidaam pa iisu. Jaapagaida,kad pensionaari saaks dot vairaak, hehe
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:50
doctus: neveelies E280 2004. gada mersiiti? Ar masaazhu kreeslos? Vareesi reaali noziimeeties babuljkaam ;)

Vertu gan nevaru paliidzeet iegaadaat :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:50
Es ar savu laptopu îpaði tautâs nerâdos, uzreiz ir jautâjumi un panesâs diskusijas - man jau apnika :), a pulkstenis man mega baigi kruts... 150 gadi SEB :D.. un telefons.. samsung...2 gadi vecs.. Maðînas vispâr nav - pârvietojos ar velosipçdu...
Man vispâr kautkâds dîvains viedoklis laikam... tipa neskati vîru no cepures...
Beidz,man tak mersiitim par iisu. Jaagaida,lai babkas sabiezee:)
A kaadreiz taalaakaa naakotnee....
Verbuut Corvette jaanjem:)
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:53
corvette jau arii videeja mersha cenaas.
Re: smirdîgi ârsti smirdîgâs slimnîcâs
14.04.2006 18:54
korvete jau nu gan nav nekaads luksa raadiitaajs, bet ja patiik taadas pashiinas varu piedaavaat Chevrolet Camaro ar lielu...LIELU dzineeju 8) iists amerikaanju muskuljauto... ja vien vel nav notirgots.

Es arii pats braucu ar velosipeedu vai vilcienu. Neredzu iisti jeegu no auto. Vismaz pagaidaam nee.

BTW: doctus: kaados velokrosa machos arii brauc? jeb tikai sava prieka peec vizinies?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu bet saku, tas taalaakaa naakotnee. Tad man i mersis,i Corvette sanaaks, hehe:) Nu, leeti nav stiliigi, ko tur teikt:)

Zheel,ka no oficiaalajaam algaam nesanaaks....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: