par xtc un amfitamiiniem...

Aizsāka Zinkariga 

Neesmu es tiinis - narkomaans, bet gribas zinaat, kaa tas iisti iedarbojas uz kjermeni, ko sliktu dara.. Zinu, ka daudzas lieto xtc, lai uzlabotu izjuutas seksa laikaa. Veel daudzas lieto amfitamiinu, lai nosistu apetiiti dieetas laikaa... Kaa tas iespaido kjermeni? Un tie ir miiti vai patiesiiba?
apsviede
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 15:14
Amfetamîns tak ir vistîrâkâ narkotika!!!!!
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 15:17
si

http://www.narcomania.lv/?sadala=2&PHPSESSID=fb0ac5e5ef73a6b49b632d59764b040a
Piepe
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 17:52
Petroliju var dzert pret veezi, mushmires var eest pret paraziitiem,
H2S04 var lieto kaa dezinfekcijas liidzekli.
Demokraatiska valsts, katrs dara, cik vinja smadzene nes !
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:00
xtc.... labs narkomaans, kas pat nezin kas ir kas :D
xtc ir energjeetisko dzeerienu seerija (ar guaranu, tauriinu, diamanu utm), bet autors laikam bija tomaajis extasy :)

extasy arii ir amfetamiins un ja nemaldos, tad atvasinaats no taa pasha efedriina. Es tomeer iebilstu pret to, ka piem efedriins ir tiiraakaa narkotika. Preteejaa gadijuma VISI astmaatikji ir narkomaani. Agraak taksh vinji dzeera teotedriinu uc tagad noteikti ir kautkas jaunaaks.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ezitis
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:14
abas narkotiskas vielas, jo izraisa amfitaminu. no amfetamina tiesam ir svara zudums, var but pat 4, 5 kg 24h laikaa, tacu daudz svara tiek zaudets tiesi uz skidruma zudumu un apetites zudumu pat lidz nedelai. stipri daudz bojaa nieres un loti stipri nervu sistemu un smadzenes. ir ari pohu sindroms- nav iespejams aizmigt, skumjas, depresija, nespeks, kas var ilgt dienam.
ezitis
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:18
vispar amfetaminu izdomaja kara vajadzibam, laikam 2 pasaules karaa, jo to lietojot rodas liela energija un pazud bailes. ilgstosi lietojot pastav iespeja ari sajukt prataa. par extasy tabletem, tas ir kaut kas loti lidzigs, tikai vajaks iedarbibas.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:39
"abas narkotiskas vielas, jo izraisa amfitaminu. no amfetamina tiesam ir svara zudums, var but pat 4, 5 kg 24h laikaa"

Izraisa KO?! :DDD Un svara zudums no amfitamiina rodas TIKAI deelj taa, ka paaugstinaas kjermenje temperatuura un uz taa reekjina tiek paarstraadaatas dazhaadas rezerves un tas ir PILNIIGS bulshits par vairaakiem kg diennaktii!

"vispar amfetaminu izdomaja kara vajadzibam, laikam 2 pasaules karaa"

vel viens bulshits. Amfitamiins nebija jaaizgudro, jo tas pastaav dabaa. Vistiiraakais, viss speeciigaakais - Efedra (no kaa arii nosaukums efedriins).
Viss paareejais jau ir atvasinaajumi un iespeejams tagad ir arii kautkas galiigi sinteetisks. Extasy ir amfitamiins ar vel shaadiem taadiem piemaisijumiem.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
ezitis
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:44
izraisa atkaribu:) sorry. var zaudet 4-5 kg, jo esmu to lietojusi un zaudejusi, amfetamins- sintetiska narkotiska viela, un jaizdoma bija, jo vitamins kokos neaug.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:49
mnjaa.... Mu Huang sakne un Efedra satur efedriinu. Un nekas nav jaaizdomaa!!!

4-5kg no amfitamiina (pat no tiira efedriina) neviens nekad nav zaudeejis un nezaudees. Neba nu es to runaaju taadeelj ka nezinaatu. Sportaa efedriins tiek pielietots izturiibas uzlaboshanai (tieshaam tauku dedzinaashanas noluukaa), bet nevis taadeelj, ka tas pats dedzina (temp tiek paaugstinaata par 0.5-4 graadiem, kas ir nenoziimiigi), bet gan taadeelj, ka palielina izturiibu (nosaciiti). Tas kas tieshaam dedzina (!) taukus (un arii ne tieshaa veidaa) ir klenbuterols, palielaas devaas - reaali tiek pastiprinaati izstraadaati tiroiidie hormoni, kas dara savu (arii palielina juutiibu uz adrenaliinu).

Amfitamiini nededzina kilogramus!

Neenu ok.. varbuut tuliit kaadam buus med peetiijums, ka dedzina gan =)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:51
Es pieïauju, ka tie kg zûd uz ðíidruma bilances rçíina, ne jau nu taukiem.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:52
btw: ja nejaucu, tad sinteetisko efedriinu (to arii visiem saauksteeshanaas produktiem liek klaat) deevee par pseidoefedriinu, bet shito varbuut arii ka jaucu.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 18:57
Tochna... sajaucu... amfetamiins tieshaam IR sinteetiska viela. Bet efedriins te njiprichom!

Bet cik es sapratu no peetiijuma, tad tad ir kautkas liidziigs efedriinas, kas gan ir dabigs



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 19:01
Efedriins ir taa saucamais metamfetamiins un tas tiesaam ir oussinteetisks, bet taa ir taa saucama"baltuha", ko padonju laikos narkomani gatavoja majas apstaaklos, amfetamiins ir sinteetisks, parasti sulfatu veida un to izgatavot var tikai laboratorijaas
un Mateus, es jau no pasa sakuma runaju par sinteetisko amfetamiinu, nevis pussnteetisko efedriinu
sirmais dakteris
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 19:41
to Mateus
Pirms sâkt ko pierâdît un stâstît, vajadzçtu atvçrt un palasîties kaut vai Purviòa "Farmakoloìiju"
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:08
em.. pieraadiit ko? Vieniigais ko es paarliecinaati mineeju un pie taa paliku ir tas, ka amfetamiins neizraisa 5kg svara zudumu diennakts laikaa :) Preteejaa gadijumaa pie muusu klubiem guletu daudz gjindenju :)

Visu paareejo es izteicu kaa domas nevis apgalvojumu, kur arii atzinu savu kljuudu. Vai ne taa?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:22
ja cilveks ar kaut nelielu lieko svaru iesnauktu o,5g amfetaniina, neko nedzertu un neestu 24 h, no kuraam 9 stundas pavadiitu aktiivi dejojot reiva pasakumaa, peec tam 3 stundas nodarbojoties ar seksu, tad es gribeetu redzeet cik kg vinjam peec tam buutu pazudis. peec vienas nakts pat seja iekriit, taa, ka ir gruuti guleet uz saaniem, jo vaigu kauli spieþ.
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:28
eziitis: un tagad izlasi manu postu: kaa deelj sportaa lieto efedriinu ;)
Ne jau amfiks dedzina, bet tas ko tu dari jamaa ietekmee un amfikus ne tikai shnjauc-arii rij un injicee



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:36
vai, par sportu un efedriinu es gan neko nezinu, jo mana narkotiku un sporta dziive nekrustojaas:) Protams, ka salietojoties un gulot gultaa un eedod nekas iipas jau nenotiks, vienkaarsi resnu narkomanu nav, un tas jau visu izsaka.
par vitamiina eesanu gan neko nezinu, injiceesana jau ar neko ipasi nemaina, dozu samazina uz briidi.
veel runaajot par tiem 4-5 kg, tas jau nav teikts, ka visi ta uzreiz zaudetu tos kg, jo tas jau no daudz kaa atkariigs. Bet tas, ka viegli nokristies svaraa, tas gan fakts. Jauniesi sava stulbumaa uz sito baigi iekriit, paziistu vienu meiteni, kas reaali taa uzseedaas uz amfetamiina, jo gribeja notievet, bija pat aprekinajusi cik gramus apmeeram vajag, lai nomestu tos 15 liekos kg. ja cilveks pirmas meginaatu, kaut ar acs kaktinu varetu ieskatiities tajas sekaas, kas buus nakotne, vins labaak staigatu ar 130kg;;;;;;
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:37
nezinâju, ka amfetamînu ðòauc - likâs, ka tas ir tabuïetkâs...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
12.04.2006 22:54
Lietojot amfetamînu neko daudz neieçdîsi, jo jams nomâc apetîti
Lilina
Re: par xtc un amfitamiiniem...
13.04.2006 11:30
Lasiiju un smeejos..cik juus visi zinoshi :D
Netaisos pat neko komenteet, jo te jau taadi dakteri novaakushies :D
a ko jûs sakiet pa kokaînu? ir dzidçts, ka citi ðòauc gramiem un normâli dzîvo... vai vispâr iespçjam kokaînu pârdozçt? vai pârdozçðana uzreiz nozîmç nâvi?
merija
Re: par xtc un amfitamiiniem...
13.04.2006 12:02
Gramiem var atlauties snaukt tie, kam daudz naudas... sabiedribas krejums, popzvaigznes, modeli/es. Taa var atlauties dziivot, kameer nenosnauc visu mantiibu...
sirmais dakteris
Re: par xtc un amfitamiiniem...
13.04.2006 12:25
To ?
Man, padomju ârstam, kad 1x nonâcu Antverpenes klînikâ, nebija saprotams kâpçc tur ieved jaunus cilvçkus ar miokarda infarktu un pilnîgi veselâm sirds artçrijâm, tad nu man muïíim apskaidroja, ka tas ir kâ rezultâts kokaina lietoðanai. pagâja pâris gadi un arî ðeit pat Latvijâ man jau bija saskarsme ar ðâdiem pacientiem.
Kâdi vçl jautâjumi?
Re: par xtc un amfitamiiniem...
13.04.2006 13:02
Lilina
Te ir diskusiju forums, nevis dakteru tusinjsh. NEVIENS ne nespiid ar zinaashanaam, bet gan diskutee un taadeejaadi izzin nevie ienaak un pasaka, ka visi te taadi gudri-es pakluseeshu.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bet runâjot vçl par kokaînu - cik daudz ir jânoðòauc (tas ir ar vienu reizi, vai pamazâm), lai tiktu lîdz miokarda infarktam?
...vienkârði - daþi te man mçìina iestâstît, ka kokaîns ir "vieglâs narkotikas" uz sitienu nezinâju, ko atbildçt...
Re: par xtc un amfitamiiniem...
14.04.2006 00:18
nu ir jau arii vieglaas. Bet taapat kaa zaali piipeejot ir tonnaam faktoru kas ietekmee (smagi) visu veseliibas staavokli. Piemeeram zaali piipeejot piemaisijumi (nu visi tie polonijs un kas tik tur veel nav) ir daudz vairaak un attieciigi kaitiigaaki nekaa cigaretei. Te tas pats... saliidzinot ar heroiinu viegla, bet ne jau nekaitiiga.

Lieto ja? Nu muljkjiigi.

Idiots ir katrs, kas lieto jebkaadu (!) vielu, lai meerkjtieciigi sevi apreibinaatu! Taa ir sevis kapaa dziishana - meerkjtieciiga. Nee nu ja veel tie cilveeki noliistu kaadaa pagrabaa un aaraa neliistu tad man vienalga :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
man arî liekas, ka muïíîgi, ka citi lieto... bet tâ ir - ir tâdi tusiòi, kur cilvçkiem kopîgâ tçma ir koks... man tas nekad nebûs saprotams, es pat alkoholu lietoju reti, pîpçt vispâr nç un narkotikas liekas stulbâkais ko cilvçks var darît...
bet þçl viòu - kâ lai ieskaidro... ja jau koks ir vieglâs, un miokarda infarkts ir kaut kur "tâlu" un "nemaz neattiecas uz viòiem..."
Re: par xtc un amfitamiiniem...
14.04.2006 00:26
Nu un? Atstiepsies ar infarktu un miers pârçjiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: