Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?

Aizsāka bez vârda 

bez vârda
Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:08
jautâjums man tâds. Nav ne kâds noslçpums, ka ârsti pelna ïoti labi. Atrunâðanâs ar oficiâlo pieðíirto algu, lûdzu nepiesaukt, jo pateicîbu konvertos tiek saòemtas vismaz 10 kârtîgas oficiâlâs algas.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:10
No kurienes tâda infa? Tici avizei "Diena"? Jeb pats savam dr katru mçnesi simtiòu stiep?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:10
vini tos teere ejot pie nervu aarsta un aarsteejot problemas, kas rodas uzturoties savu deviigo pacientu sabiedriibaa:-))))
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:18
Man nav zheel, lai vinji nopelna. Paciena liimenii man ir bijusi saskarsme tikai ar gudriem medikjiem. Sisteema gan ir padebiila uztaisiita, bet aarsti pashi pret to vienmeer ir protesteejushi. Mani vairaak uztrauc tas, ka jauni cilveeki vairs mediciinaa nepaliek.
man gan mâcîja ,nelîst ar degunu cita maciòâ.vai tev tas patiktu?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:22
Nu tas laikam tagad smalki skaitaas -- noriet. Manupraat, ir pilniigi normaali pastriideeties reizeem, bet nez vai vajag sevi tik ljoti necieniit. Ja kaads kaadu citu pazemo, tad pats jau iisteniibaa stipri zems juutas. Nu ko, var jau arii taa dziivot... :(
Nu par daþa laba medicînas korifeja fantastisko alkatîbu skatâmies TV ziòâs un lasâm presç, pat pret savu gribu tiekam informçti un attiecîgi jau tas viedoklîtis veidojas.....
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:30
nu bet citaas nozarees stradajusie visi ir sniegbalti, tikai ârsti tâdi korumpçti nelieði, pagrîdes miljonâri....?:) nja, laikam buus jâiet mâcîties par ârstu.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:31
Tad, kad skolotaaji sev saaka lielaakas algas prasiit, medijos paraadiijaas info par skolaas sistiem beerniem, pedofiiliju internaatskolas utt. tagad tas pats ar medikjiem. Paaraak tendenciozi, lai buutu nepamanaams.

Tas par zinjaam TV un presee...
vai ir kaada nauda, ko nevar noteereet?:)
Izsauc riebumu ârstu maskçðanâs zem mazturîgo karoga. Kauns jums un negods! Pensionâram noplçðat pçdçjo âdu, bet paði braucat jaunâko izlaidumu auto! Netçlojiet nabagus, jûs izsûcat dzîvîbas sulu no saviem pacientiem un vçl neòemat kaunu sûdzçties par savu it kâ sûd;igo materiâlo stâvokli??!!
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:33
Jâ, un neaizmirsti vçl, ka uz vizîti ar piespiedu kârtâ aiz ausîm velk ;-) un tik tad sûc to sulu ;-)
Nu bet tur jau tie smirdîgie un krieviski runâjoðie pacienti jâapkalpo (skat. dr viedokli), tad jau godam tâ naudiòa nopelnîta, bet kam netiek , tie streikot grib.
dr
Re: to aanonîmajam skauìim
12.04.2006 21:33
cik tu maksâ savam frizierim? savam kurpniekam? savam juristam? savam notâram? savam zobârstam? savam elektriíim? un cik tu maksâ savam ârstam,kurð mâcîjies vismaz 10 gadus,un kurð ðo 10 gadu laikâ ir dzîvojis no rokas mutç,kamçr tu jau esi nopircis maðînu un paòçmis dzîvokli vai mâju uz lîzinga?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:34
,,, nevelk nevelk, viltiigi nohipnotizee:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:34
dr nejauc. Frizieris Gipopotama zvçrestu nedeva ;-)
dr, tas ir maldiigs uzskats, ka pacienti aiz skopuma negrib maksaat.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:37
:)))))))))))))))))))))))))))))))00 ak dievs, smirdiigie un krieviski runaajsiee, tas i labi:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja ârsts mâcâs tikai 10 gadus un uzskata , ka ar to pietiek visam mûþam, tad tâ ir liela ílûda
nejauc Hipokrâtu iekðâ,dakteram arî gribâs dzîvot dzîvoklî,kur tualete ir iekðâ .
bet, kad saaks naakt neegjeri, tad gan buus...:-)))
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:40
...... nupat iedomâjos-nabaga veterinârârsti.............
dr
Re: to oga
12.04.2006 21:40
tev ir personîbas dalîðanâs.nemaini tik bieþi nikus.un ieej vannâ.,tas relaksç...0)
Un veel pastieties, kuras tieshi discipliinas pelna. Un arii aizbrauciet uz perifeeriju. Nu, ne badaa mirst, bet nekas dizh nava
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:41
Nu, daþi arâbu/libâòu izcelsmes jau ir. bet tie tepat Rîgâ mâcîjuðies ;-)
dr
Re: mellene
12.04.2006 21:47
zinu,jo kopð soc.laikiem ir pieòemts ,ka pie MUMS medicîna ir par velti.tev ir cits viedoklis?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:49
dr:

saprotu, ka gribi izkratît sirdi, bet par ðo tçmu te tika diskutçts jau 100000 reiþu...
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:50
daudziem jau ir vnk slinkums malt vienu un to paðu :)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:51
Man nav slinkums ;-)
Es vienmçr varu pakasîties ;-)
nevis Gipopotama, bet Pitagora zvçrestu :)))) (tâ viens pacients teica)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 3?
Ziņa: