Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?

Aizsāka bez vârda 

Es nea, bet manaa darbaa viena koleegje peec profesijas ir medmaasa. Vinja straadaa uz pilnu slodzi sheit un veel uz puslodzi Gailjezeraa. Izskataas labi izguleejusies:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:24
mellene: nu tad ej... sanjemsi 800-1000Ls meenesii... i paguleesi!
PSC...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:25
Tad viòai veicas.
Vai arî vecais kalums vçl, kas var 2 diennaktis nonstopâ. Jaunie ðvaki, tie tâ vairs nevar...

Man draudzenes uz nepilnâm 2 slodzçm strâdâ un galîgi izgulçjuðâs neizskatâs...

lai gan- kad es piestrâdâju pusslodzi sestdienâs, darbdienâs arî bija neko skats...
Vinjai virs 30, taa kaa nekaada jaunaa vairs...meita arii ir.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:28
Ar laiku veselîba uzdos. Nesodîti tâ nevar...
es tak teicu, ka vinja gulj.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:31
Tas tik un tâ nav tâds miegs kâ mâjâs. vai arî man nav nâcies tâdâ vietâ strâdât.
,,,nav jau, skaidrs. nezinu, kaa vinjai izdodas.
Nelaime tâ,ka pensionârs ieliekot aploksnç 20Ls atdod dakterim treðo daïu sava mçneða ienâkumu,bet dakterim tâ nav nauda,par to negrib pat uzmanîgâk noteikt diagnozi....
A kas tam pensionaaram liek likt tos 20ls? Tak vinjiem jau toch neprasa:)
Un neuzskatu,ka man buutu jaastraadaa 2 slodzes,lai dziivotu kaut cik normaali,ja kaads jurists tajaa pashaa valsts iestaadee sanjem 2x vairaak standarta darba dienaa no 8-17.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 12:19
Pensionaram neviens neliek iet uz privatpraksem, var iet uz poliliniku un taksi tur nosaka valsts, ne arsts...
Jaa, jaa, pensionaars jau savu dziivi nodziivojis, nafig vinjam labs aarsts.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 14:09
doctus: nesaac nu Tu arii. Vieni dirsh ka aarsti pelna miljonus (bet par aarstiem nemaacaas), Tu tagad saaksi ka redz tie citi pelna dafiga - nu taksh ej maacies par juristu!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 14:09
doctus un belissima
Jûs dzîvojat ilûzijâs. Prasa arî pensionâriem. Un ne tikai poliklînikâs, bet arî slimnîcâs, kur tie pensionâri nokïûst ne aiz labas dzîves.
Nav naacies saskarties, ar taadiem dr,kas redz,ka pensionaaram nava un vinjam izprasa peedeejos Ls. Laikam pietiek ar jauno kukuljiem.
Un vispaar man pat nav naacies saskarties,ka polikliinikaa kaads prasa taa naturaali- kur mans kukuliitis vai kaa tamliidziigi.
Un no visu juusu dirshanas kopumaa nekas nemainiisies. Un ar gadiem buus sliktaak. Baltkrievu aarsti arii prasiis kukuljus:)
Pareizi dara , ka prasa naudu pensionâriem, 80% pacientu ir pensionâri.
Amerikas Ârstu Çtikas kodeksâ ir punkts - samaksa nav atkarîga no pacienta mantiskâ vai sociâlâ stâvokïa, bet tikai no patçrçtâ darba.
Pat Latvijas mediíu/mediíis Stradiòð naudu neòçma tikai no medicînas studentiem.
Ejiet visi pie apavu tirgotâjiem un prasiet , lai pensionâriem dod çrtus Clark apavus bez maksas, divus pârus gadâ, vienus vasarai, vienus ziemai.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 15:56
Moljers

Atkarîgs kur prasa. Privâtpraksç- OK. Valsts slimnîcâ- nu nav smuki. Tak jau skaidrs, ka izspieðanu tuvâkajâ gadsimtâ neizskaudît, bet nu tomçr jâskatâs no kâ prasa.
No visiem vienâdi, pçc ieguldîtâ darba.
Un nav te par ko diskutçt, kas ârstam bûtu jâprasa ienâkumu deklarâcija slimajam.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:07
Nu, par valsts slimnîcâ ieguldîto darbu maksâ algu ;-) Un pacients savus likumîgos Ls5 vai cik tur dienâ saskaòâ ar jauno apmaksas kârtîbu.
Moljer- vajadzeetu buut peeec rezultaata. Ja tu savus apavus aiznesiisi remonteet un tev atpakalj atdotu taadus pashus vai veel vairaak sabojaatus, vai tu maksaatu vai prasiitu kompensaaciju?
Ja ârsti darîtu tikai to , kas viòiem pçc likuma jâdara, rindas palielinâtos reizes 3 un sasniegtu plâna íirurìijâ kâdus gadus 2-5.
Paðreiz viòi urbj nekatoties uz darba laiku, darba normâm tikai tâdçï , ka viòiem maksâ.
Ja kâds ðajâ valstî spçtu pavicinât burvju kociòu un neviens ârsts slimnîcâ nesaòemtu nevienu aploksni - medicîna apstâtos, operçt beigtu 3 nevis 5, saktu 9 nevis 8 operçtu tikai 1 op. dienâ, pçc 2 stundâm mainîtos, pçc nakts darba ietu mâjâs u.t.t.
Paðreiz jau medicîna tikai tâpçc valstî turas, ka ir nelegâla nauda.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:19
mellene

Nç, tomçr pçc ieguldîtâ darba (ne valsts slimnîcâ). Citâdi sanâk, ka gadîjumos, kur jau iepriekð zinâms, ka nekas labs nebûs (ir tâdas slimîba sun situâcija,s nekur neliksies) neviens neko nedarîs. kamdçï darît, ja nemaksâ? Un paliatîvâ aprûpe- tiem nemaksât vispâr?

Par to nelegâlâs naudas ietekmi uz sistçmu ir jau Moljeram daïa taisnîbas, bet... situâcija, kad cilvçkam pensijas gados paziòo, ka bez Lsxxx viòð savu galvas audzçju var nest mâjâs tomçr ir amorâla...
,,,tu kaa parasti paarspiilee. Izlasi to, ko vispaar neesmu rakstiijusi:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:27
Kur pârspîlçju? Ja jau maksâ pçc rezultâta, tad miris diez vai ir labs rezultâts par kuru pienâktos samaksa. jebðu es ne tâ saprotu?
Runaajam tachu par papildus samaksu. To valsts nolikto tachu maksaa jebkursh un ne par to ir runa. Vai nav amoraali njemt naudu, zinot, ka cilveekam tas nepaliidzees?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:33
Arî valsts nolikto slimnîcâ samaksâ aptuveni 50%.

Prasît naudu papildus nebûtu gan smuki. Neòemt, ja dod- dumji.
Dod jau aiz baileem, aiz ceriibas, ka paliidzees. Laikam biku ideaaliste esmu:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:37
Kâ nu kurð. Es kad devu (gan post factum) devu absolûti no laba prâta.
Lielaaakoties dod pirms. Uzmini, kaapeec?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 16:40
Pati jau teici- cer un baidâs... Tâ jau við i...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 5?
Ziņa: