Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?

Aizsāka bez vârda 

Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 18:38
Moljer
Clark kurpes ir sapòu kalngals?
Grûti Tev iet. I labi dzîvot gribâs, i iekðçjâ balss pretî runâ. Visas tâs mantras, ko Tu te skaiti drîzâk izklausâs pçc vçlmes pârliecinât paðam sevi: es daru pareizi. Es te sarakstîju garu, garu atbildi, tad izdzçsu, jo diskutçt ar Tevi jçgas nav. Pa ðiem gadiem, ko lasu Tavus postus, kïûst tikai garlaicîgâk. Ðajâ pavasari man trîs pensionâri slimnîcâs sabija. Atskatîjos un atmaksâjos. A Tu par Clark kurpçm
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 18:42
Man klark nemaz nepatiik. Kaut kaadi onkulju piiraadzinji :) Carnabie un Bata ir daudz smukaaki un maksaa 2x leetaak :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Jaa, skaidrs:) Eu, a Plants ir Otto vai nee?
Labi,ka visi nikus nemaina:0
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:02
nç, Plants nav Otto. tieði otrâdi ;)
Kaa otraadi? :)
Puce, tu arii niku maini?
Vot komats nomainiija no ... uz ,,,
Vismaz sapratu:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:07
nç, es nemainu neko.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:09
Nea es otto neesmu. Plants esmu no pirmâs dienas ðajâ forumâ.
Mateus par Carnaby Tev piekrîtu par visiem 100%
Aaaa, skaidrs. Plants ir Plants. Moljers vislaik arii ir Moljers? Tipa paareejie nemaina neviens,ja?
Tad ok. Lai smadzene pierod:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:31
Man gan ir dzilja paarlieciiba, ka te veel viens otrs no "pastaaviigajiem klientiem" reizeem speelee hameljus....
Nu iespeejams. Zin kaa, kaads ko galiigi debiilu uzraksta, a tu gribi uzdirst taa rupji.a shito labo teelu bojaat.... Laba doma:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:36
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 19:41
Ðajâ forumâ bija juku laiki, kad interesantâkajiem un gudrâkajiem, te sarîkoja "bçrtuïa nakti". Tieði par to, ka cilvçkiem ir savs viedoklis, kuru var argumentçti izteikt. Netika galâ diskutçjot, tad nu râdîja ko mâcçja. Ïoti nepatîkami. Tad radâs daþi jauni - veci niki. Nedomâju vis, ka "pastâvîgie" nodarbojâs ar niku tusiòiem. Priekð kam tas viòiem. Tas vairâk raksturîgs tiem, kas ar masu paraduði òemt.
Nu nezinu, iespeejams:)
Sheit jau katru dienu kaads pakasaas. I seviski,ja atbildi taa,kaa vinjs negrib dzirdeet
Jo âtrâk sabiedrîba sapratîs, ka medicîna ir tâda pati manta , kâ pârçjâs , jo labâk.
Medicîna nav LABDÂRÎBA.
Labdarîba var bût gan medicîna, gan apavu ttirdzniecîba, gan çdinâðana.
Un vecam cilvçkam bieþi vien vairâk par ârstu vajag labus apavus.
Tad nopçrc viòam tos apavus!!!!!
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
15.04.2006 20:46
Ari poliklinikas ir labi arsti:)
iluzijas gan nedzivoju - pietiekami esmu bijusi pacienta loma lai zinatu ka si sistema darbojas...
Moljer, iedomaajies, ka tu aizej uz veikalu, apskaties, ka kurpes maksaa tik un tik. Tu sameklee naudinju, ej pie kases, a tev pasaka, ka nee, veel jaapiemaksaa:)Apmierinaats buutu?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
15.04.2006 21:01
Protams, ka ir. Kurð ta strîdâs. Tur tie pensionâri arî iet. Ja reiz vecums nav slimîba un ârstçt to nevajag, tad var iet arî uz poliklîniku.
,,, no cita PC
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
15.04.2006 21:07
Nu nez. Un tomçr tâ tûkstoðu un kukuïu lieta ir krietni pârspîlçta.
Atkârtoðos jau kuro reizi, bet man tante daudz pa slimnîcâm izdzîvojusies un nekad nekas nav prasîts. Devusi reti, jo nav ko.

Lai gan- pirms nedçïas uz TÂDU traumatologu-ortopçdu TOSâ uzrâvâs... naudu gan neprasîja, bet nu...
Mana mamma arii ir pensionaare un iet uz polikliiniku. Taa kaa vinjai ir augstaakaa mediciiniskaa izgliitiiba, tad vinja apmeeram zina, ko vinjai vajag, kaadus nosuutiijumus un kaadas zaales. Kad vinja to visu prasa, vinju arii nosuuta. Kam nav nekaadas nojeegas, kas par vainu, tam var buut gruutaak.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
15.04.2006 21:19
mellene un ,,,
Atliek tikai brînîties, kâ dzîvç viss atkârtojâs, kas liecina par zinâmas sistçmas esamîbu. Jâ, arî mana mamma - pensionâre poliklînikâ zina, ko prasît un viòai tas tiek arî izdarîts. Jo viòa ZINA. Un jâ, arî viòa uzrâvâs...
,,, no cita PC
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
15.04.2006 21:23
Nu bet- draòíi ir un bûs visur. Neviens tos neizskaudîs.
Un tâ kâ es neredzu risinâjumu situâcijai, tad atliek tikai tai maksimâli pielâgoties. Tâ nu tas ir.
Plant, kaa tu to domaa- uzraavaas?
kâpçc man kâdam ir jâpçrk apavi?
es neeju veikalos, kuros cena mani neapmierina...
vai kâds ir gatavs nopirkt kurpes man?
Nu, nelieði, kur liekat tautas smamaksâtos tûkstoðus???
Mîïâkâm, maðînâm, atpûðas Havaju salâs, bûvç mâjas, pçrk sievâm kaþokus, sûta bçrnus skolâs Ðveicâ, pçrk vasarnîcas Spânijâ u.t.t.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 25?
Ziņa: