Depresija

Aizsāka Priecâðos noticçt 

Priecâðos noticçt
Depresija
08.04.2004 22:30
Vai tieðâm depresiju var izârstçt (vismaz uz kâdu gadu), daþus mçneðu lietojot medikamentus? Vai arî noteikti vispirms gadu jâapmeklç psihologs, tad psihoterapeits un tad (ja vçl ir no kâ aizòemties, jo sava nauda sen pârtçrçta) psihiatrs drîkst izrakstît zâles?
Re: Depresija
09.04.2004 00:20
Depresija ir izârstçjama,tikai ârstçðanas ilgums atkarîgs no slimîbas veida un smaguma pakâpes.Vieglâkos gadîjumos tas bûtu 3 mçneðu medikamentu kurss,bet ja depresija ir ieilgusi,un lai îzârstçðanâs bûtu efektîvâka,medikamentus jâlieto 6-12.mçneði (minimums).Jûsu gadîjumâ ieteiktu apmeklçt sâkumâ psihiatru,kas izvçrtçtu Jûsu problçmas smagumu. Ârsts Jums pateiktu,vai varat ar to tikt galâ apmeklçjot psihologu vai psihoterapeitu,vai tomçr lietojami jau medikamenti.Lai veicas!
jete
Re: Depresija
09.04.2004 18:17
Var aarsteet,bet ilgstoshi jaalieto medikamenti.Jaateic,ka slimiiiba parasti meedz atkaartoties.Jaaiet pie psihiatra,psihologs shaadas probleemas nenoveersiis
Re: Depresija
13.04.2004 10:04
Es arii ciinos ar depresiju...
Esmu gaajusi pie vairaakiem psihiatriem, attieksme diezgan nozjeelojama...:(((
Veltiiga naudas izskjieshana...
Psihiatrs driikst izrakstiit zaales, bet tas notiks, kaa vinji saka, peec probleemas izpeetes un iepazishas...
Ja veelies padaliities sajuutaas, atraxti!
Re: Depresija
13.04.2004 10:32
Ir ïoti þçl,ka Jums nav paveicies ar ârstu,jo daudzi Latvijas psihiatri ir ïoti saprotoði un zinoði.Zinu,cik smagi ir saòemties runât un atklât savu problçmu.Un ja kontakts nerodâs,vai ârsts ir virspusçjs zûd ticîba tam,ka problçma ir ârstçjama,un izârstçjama.Lai tomçr ticîba nezûd,un lai veicas!
Lottinja
Re: Depresija
13.04.2004 10:42
Es aizgâju pie psihiatra un pirmajâ vizîtç jau nozîmçja man medikamentu kursu. Dzçru zâles aptuveni pusgadu kaut rezultâts bija jûtams jau pçc mçneða varbût pat âtrâk.
Tagad esmu pârstâjusi dzert OK, un no depresîvâm pazîmçm vispâr nav ne miòas. Esmu pilnîgi pârliecinâta ka depresija ir OK blakusefekts.
Psihiatrs
Re: Depresija
13.04.2004 10:53
Izârstçt var tikai tos, kas tçlo depresîvos, bet îstie nenormâlie, kas tâdi piedzimuði, tâdi arî nosprâgs!

Re: Depresija
13.04.2004 12:06
Lisa pirmajaa reizee bija gruuti sanjemties un taa uzreiz noteiktajaas 45 min visu izstaastiit, bet veelaak tas gruutiibas nesagaadaaja
Man gjimenes aarsts izrakstiija zaales pret depresiju tikai peec mana pasnaaviibas meegjinaajuma....
Tagad kaadu laiku lietoju un saak palikt labaak!
Taapeec ticu, ka depresija IR aarstejama!
DR.SLAKTERS
Re: Depresija
13.04.2004 12:31
°LABÂK BÛTU TAISÎJUSI PAÐNÂVÎBU, VIENALGA CILVÇKA NO TEVIS NAV UN NEBÛS!

Re: Depresija
13.04.2004 12:43
dr.slakter.
Tev nu noteikti vajag pie psihiatra! Un ar steigu!!!
Re: Depresija
13.04.2004 14:15
Depresija nav obligaati jaaaarstee ar medikamentiem. Ar LJOTI smagas depresijas staavokli ir jau vairaakas reizes tikushi cilveeki galaa ar kaadu produktu, kursh pieder Vaacu firmai.
ineshuks
Re: fanija
13.04.2004 14:41
Ljoti konkreeta un ticamiibu raisosha informaacija :)
Ja jau tik labs, tad kaapeec cilveekam ar to jaatiek galaa vairaakas reizes?
Re: Depresija
14.09.2005 15:01

ES izgaju depresijai cauri ar CIGUN palidzibu.Plus vel ar homopates palidzibu.Tas ir $ausmas dzert antidepresantus.Cilveks pats ar savu gribasspeku var panakt loti daudz.Ja gribi kaut ko vairak zinat raksti man uz e-pastu.
Re: Depresija
14.09.2005 15:45
Sveiki,
arî es jau vairâk kâ gadu niekojos ar Cipralex (reizçm ârsts pievieno vçl kâdu citu, ja viòam ðíiet, ka kaut kas nav OK), bet reizçm pârliecîbas, ka viss kârtîbâ, tomçr nav. Dr. minçja, ka vçl apm. 5 (!) gadus jâturpina medikamentu lietoðana, es gan pçdçjâ laikâ mazliet mânos. Resp., izlaiþu kâdas dienas un jûtos labi.
Un, vadoties no jaukâ specâlista Psihiatra teiktâ "tâ arî nosprâgðu" (labi gan, ka te tâdi jaukumiòi ar savâm sentencçm apgrozâs).
CIGUN skan interesanti...
...
Re: Depresija
14.09.2005 15:48
Un peecaak briiniisies, ka aarst nesaprot ka sun kaa ir, jo vinjsh jau nezin par Tavu maaniishanos, ne?
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 16:13
Visi ps-terap. runâ aptuveni vienu un to paðu, bet retais depresîvo pacientu spçj uzmundrinât - hmmm, jâdomâ, ka viòi savâ "profesionalitâtç""nemaz negrib, lai pacients kïûtu vesels, jo tieði dr. ir tie, kas neòem vçrâ visai bûtisko faktu, kâ cilvçka ekonomiskasi pamats un LV polit.-ekonom. situâcija, kuru maksâtnespçjîgs pacients viens pats NEKÂDI nevar "atrisinât" vai bûtiski ietekmçt... Ðie ps-terap. bieþi ir AIZÒÇMUÐIES idejas no attîstîtajâm rietumu valstîm vai ASV, paði nesaprasdami, ka ðîs visai jaukâs idejas visbieþâk NAV dzîvotspçjîgas esoðajâ LV sociâlajâ sistçmâ... Secinâjums:
ja esi "biezâ" - Tava depresija ir ârstçjama pie ps-terap., bet, ja NEesi "biezâ" - tad tik pumpç, pumpç un vçlreiz pumpç to íîmiju, no kuras 99% gad. noteikti NEizârstçsies pilnîbâ...



!!ps-terapeitu kritiíe, kura varçtu bût arî par ps-terap. konsultanti!!
...
Re: Depresija
14.09.2005 16:17
Savaadi. ZInu daudzus,kam psihoterapija ir ljoti liidzeejusi. bet nauda nu gan katram jaapelna pasham.
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 16:39
...

Subjektîvs ir Jûsu viedoklis, kurð NEPASAKA pilnîgi neko!!

(+jûs par mani nekad neesat maksâjis!)
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 16:58
alternatîvais variants:

Arî es nebiju maksâtspçjîga (izskaidrojums IR!, vien forumâ par to nerakstîðu, jo tas aizòems padaudz vietas un laika, lai bûtu saprotami, bet, ne NEiespçjami), bet gribçjâs tikt no tâs depresijas ârâ...
Tad nu, pieòçmu vissmagâko lçmumu (bet, vismaz reâlu IESPÇJU), proti: pametu savu smago un mazapmaksâto darbu apmaiòâ pret... p r o s t i t û c i j u (ar ko nelepojos!) un par "nopelnîto" naudiòu vismaz varçju:
1) 100% apmaksât bçrna vajadzîbas (esmu vient. mâte + bçrns par manu "naudas pelnîðanu" neko tâ arî neuzzinâja!),
2) apmaksâju ps-terapijas,
3) paralçli mâcîjos un lasîuju to paðu literatûru, ko ps-terapeiti...

Îsumâ, tâ....

Bet, kâdu risinâjumu var (varçja) piedâvât man kâds gudrîtis...????
...
Re: Depresija
14.09.2005 16:58
Vai es teicu, ka esmu?
Katra atsevishkja cilveeka viedoklis ir subjektiivs. Tur nu neko nepadariisi.
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 17:01
...

......jâ, tikai pamatoti rodas jaut.:
par ko tad îsti jâmaksâ (un kâpçc tik dârgi?) tiem ps-terap....????
...
Re: Depresija
14.09.2005 17:06
Kaapeec daargi?
Nu kaut vai taapeec, ka ir peiprasiijums. Kaadelj lai vinji straadaatu pa Ls 5, ja ir cilveeki, kas gatavi maksaat Ls15? Tieshi tik vienkaarshi. Jo bez darba jau vinji neseezh.
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 17:10
...

mazliet smieklîgi, jo:

es pârdevu savu miesu, bet ps-tersapeiti legâli pârdod savas dvçseles...
un, kâda atðíirîba starp mums...? ;)))
Johan
Re: Depresija
14.09.2005 17:56
Bez produktiem es domaaju paliidz pasiedvesma arii Dievs var paliidzeet un izmainjas dziivee kaadas... Varbuut vajag vairaak dariit to kas sagaadaa prieku piemeeram-sekss
Re: Depresija
14.09.2005 19:59
Es arii piekriitu, ka var paliidzeet tas, kas "vada" visu apkaartesosho. kaa nu kursh to sauc (Dievs, Ra, Visums, Peerkons utt utjp). Galu galaa viens un tas pats vien ir. Bet aplauziisies tie, kas gaidiis "burvju pieskaarienu", jo taada nebuus =)

Ir daudz jaastraadaa ar sevi. Jaizprot kaadeelj dabaa ir taads miers-neskatoties uz to, ka shis miers meedz paaraugt neizmeerojamaas stihijaas. Jaasaprot savs kjermenis un jaaiemaacaas organizeet savu praatu. Nav viegli, bet iedarbiigi. Ar katru dienu kljuust labaak un labaak.

nenjemos spriest par to, vai tas paliidz katram, bet man paliidzeeja, ja tic aarsta diagnozei, kura noziimeeja 6-12meeneshu antidepresantu terapiju. Tagad aarste praato, ka es laikam tomeer buushu pats ticis galaa. Bet man ir cita versija, kuru patureeshu pie sevis =)
...
Re: xyz
14.09.2005 21:30
Ja taa pieiet, tad mees visi prostituutas- paardodamies par algu. Kursh nu par kaadu.
xyz
Re: Depresija
14.09.2005 22:19
...

Tad jau tie ps-terapeiti ir tâdi kapitâli "halturðèiki" - ja jau pieòem bargu naudu, bet paði nespçj palîdzçt!!! Pilnîgi iespçjams, ka daïa no viòiem, kamçr pacients domâ, ka ârstçjas (un maksâ naudu), tikmçr ðie ps-terap. paði nodarbojas ar sevis ârstçðanu...
Kaut kur bija rakstîts, ka ârstam (psihoterapeitam) ir jâbût ar ïoti augstiem morâles principiem, bet, nu, jâ..., tad jau viòiem paðim nebûs klientu...

Palieku pie pârliecîbas, ka no LV ps-terap. NAV liela jçga...

Piekrîtu Mateusam!!!
p.s. un, labâk maksâju tâdiem, kâ Mateus!! ;))) Pilnâ nopietnîbâ! ;)
Kate-S
Re: Depresija
14.09.2005 22:39
raksti nezine@tvnet.lv !! Bus darbs Ls ap 500. Nu tâ!
...
Re: Depresija
14.09.2005 23:01
Psihoterapeits nevar paliidzeet, ja cilveeks pats pie taa nestraadaa.
ridaika
Re: Depresija
14.09.2005 23:18
un ir arî gadîjumi, kad cilvçks pats nemaz nevar pie tâ strâdât.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 22?
Ziņa: