sievieðu mîla....

Aizsāka gaiss 

Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:45
kategoriskais imperatîvs

Lesbietes un homoseksuâïus nesitu, bet nu nodarboties ar pretîguma likvidâciju ar neredzu racionâlo pamatu... Riebjas un viss. Un dzîvot man tas netraucç lai kâ radies. Jo manâ personiskajâ izpratnç nenormâli tas tomçr ir.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:46
es nepazîstu nevienu homoseksuâlu cilvçku,kurð ar putâm uz lûpâm bïauj,ka heteroseksuâlo seksuâlie skari ir pretîgi....
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:46
mellene
par psihes veselibu. fromms ir teicis, ka normalums ir slimiba. turklat teoretiska, jo ta nav nekur atrodama.
turklat psihes veseliiba - slimiiba ir ljoti slidens jedziens, kura saturs mainas laika gaita.
tas, ja cilveks atljaujas apshaubit un parkapt pari specifiskas kulturas aizliegumiem, tas, ka cilveks izvelas but kopa nevis ar noteiku dzimumu, bet gan ar sev atbilstoshu personibu, neatkarigi no dzimuma. tas, ka cilvecigums tiek vertets pirmaja vieta, otraja vieta pakartojot specifiskas atskjiribas, domajams, ka ta nav slimiba. slimiba varetu but nevaldama tieksme, piemeram, nodarboties ar seksu, vai nu tas butu virietis vai sieviete. slimiba varetu but velme pakljaut sev kadu. slimiba varetu but pazemot un iegut kadu ar varu...
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:51
mellene

pretigums nav "normaala" aizsargreakcija. pretigums, lielakoties, rodas no iracionaliem uzskatiem, lidz ar to tam patiesiba nav nekada pamata. dusmas, piemeram, var but pamatotas, naids jau ir mazliet patalogjiskaks.. nuu, bet ta jau ir, ir dazhadas emociju teorijas.

,,,
pretiguma likvideshanas racionalais pamats butu ta neracionalitate, vai neskan logjiski? :)) un ne tikai - ta ir lielaka mera nepamatota necienja pret lidzcilveku (vai ari tagad ta likvideshana nebutu racionala?) vel ari neracionala riebuma saglabashana ir patiesiba necienja pret sevi un savam spejam - neveleshanas but cilvecigam ir vardarbiba pret sevi.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:56
Neskan. Jo man tâ râdâs, ka mans pretîgums citiem rada lielâkas problçmas nekâ man. Un tad tâ jau vairs nav mana problçma...
zâlîte
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 12:57
Pilnîgi pievienojos komatiòa domu gâjumam.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:00
Pretîgums nav irracionâls. Tâs ir augstâkajâ pakâpç racionâlas jûtas.
Nesaprotu ðîs diskusijas jçgu. Ja lingvistiski filozofiskie prâta vingrinâjumi, nu tad... Ja kârtçjâ vçlme paðapliecinâties, tad kaut kas tomçr tiem cilvçkiem kârtîbâ nav. Nespçju pat iedomâties iemeslu, kas man liktu ðajâ forumâ apdziedât heteroseksuâlo attiecîbu skaistumu. Lai arî uzskatu tâs par dzîves neatòemamu un man svarîgu sastâvdaïu.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:01
,,, un zalitei - man to gribetos nodevet par egoismu un necienju pret lidzcilvekiem. nedaudz neetiski, bet gan jau ka ari tas ir kulturas produkts. butu biki cita vide augushi, varbut butu mazliet vairak realizejushi ari savus etiskos potencialus.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:03
Nu, man ir diezgan vienaldzîgi kâ kâds to nosauc, tiktâl cik es dzîvoju saskaòâ ar savu iekðçjo pârliecîbu...
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:13
cik redzu katru dienu ðeit parâdâs tçmas par heterocilvçku attiecîbâm.Man personîgi arî neliekas interesantas debates,kurâs sievietes apsprieþ vîrieðu nevarçðanu vai prâta spçja...bet es taèu nelienu un neizsaku tur ðo savu attieksmi 228 reizes pçc kârtas....

p.s.un mîïâs sievietes,nu nav homoseksuâlisms slimîga tieksme uzmâkties visâm sievietçm pçc kârtas.....dazreiz dzîvç ir interesanti vçrot,kâ uzzinot manu orientâciju mainâs sievieðu attieksme.Nu neglaimojiet sev!Jûs taèu neskrienat virsû katram sastaptajam vîrietim...
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:21
plants

ludzu, neesi tik pargudrs un kategorisks.
sakshu ar tavu pienjemumu par pretigumu ka racionalam jutam. par pretigumu ka iracionalam jutam, ludzu, iepazities ar martas nusbaumas gramatu "slepshanas no cilveciguma: pretigums, kauns un likumi", ka ari ar tadiem kognitivas zinatnes tekstiem, ka, piemeram, "Simulation and the evolution of mindreading" (Goldman), kur atspogulots, ko raada labaratoriskie simulacijas petijumi par riebuma izcelshanos, "Irrationality of emotions" (Tappolet), kura ir analizet teorija par emociju iracionalitati utt. es domaju, ka noteikti ir iespejams atrast literaturu par emociju racionalitati, turklat ari es uzskatu, ka emocijas liela mera ir racionalas, tomer visvairak zinatnieki shaubas tieshi par pretiguma racionalismu. tapec, ludzu, ja iesaisties diskusija, tad vismaz ar jedzigiem argumentiem.
aizmirstot par zinatnieku petijumiem, mes pashi varetu megjinat atrisinat vismaz musu sarunas limeni dilemmu par pretigumu un ta izcelsmi.

nju, piemeram, pastasti, pret ko tev ir riebums, lai mes to varetu paanalizet. vai tomer mes varam turpinat apspriest riebuma izcelsmi pret homoseksualam attiecibam?
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:24
gaiss

neapshaubami homoseksualisms nav slimiga tieksme uzmakties visam sievietem vai virieshiem pec kartas. viss ir atkarigs no homoseksualas, heteroseksualas, biseksualas, aseksualas butnes personibas un etiskas attieksmes.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:24
Es personîgi neredzu jçgu turpinât to apspriest, jo savas domas mainît negrasos. Man homoseksuâlas attiecîbas riebjas. Un ðâdi eksemplâri, kas to cenðas uztiept ar varu, manu pârliecîbu tikai stiprina.



Ziòojums rediìçts (23-04-2006 13:25)
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:31
Nekâdas manas izjûtas mçs te neapspriedîsim aiz tâ vienkârðâ iemesla, ka tas nevienam, ieskaitot mani, nav interesanti. Jautâjumos, kas manî nerada ðaubas, mans kategorisms mani netraucç. Ar savu pârgudrîbu, lai ar brîþiem grûti, bet sadzîvoju. Padziïinât savas zinâðanas jomâ, kas man neðíiet saistoða, perspektîva un praktiskâ, manâ dzîvç noderîga nevaru atïauties. So, joprojâm palikðu neadvancçts, mietpilsonisks indivîds, kam ïoti patîk pretçjais dzimums.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:36
,,,
kas sapratigiem cilvekiem dotu vel jo lielaku parliecibu, ka riebums ir iracionals, antihumans, ka ari sniegtu pamatotu ierosmi atteikties no jebkadam riebuma atliekam sava personiba :))

plants
nu, kapec atkal tik kategoriski? :) redzi, izjutas tomer ir interesantas ne tikai biezhi vien taviem lidzcilvekiem, bet, ka jau mineju, tas ir ljoti aktuals izpetes objekts kognitivajas zinatnes.
jautajums ir tads - vai jautajumi nerada tevi shaubas tapec, ka tu neatljaujies vai baidies apshaubit, atljaujoties savus uzskatus apdraudet ar pretargumentiem un lidz ar to, iespejams, ari atklat, ka var ari savadak, vai ari tapec, ka tavi uzskati ir ieguvushi absolutas patiesibas statusu??
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:37
,,,


kapçs vispâr jâiesaistâs diskusijâ,kas liekas pretîga???un kurâ mirklî ðeit tiek uzspiestas kaut kâdas domas?un ja nu es ðo diskusiju biju domâjusi priekð homoseksuâliem cilvçkiem....sanâk tâda smilðu kaste.....nu negribi nelien...
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:42
Nu, man domât kategoriskais imperatîvs te uzòçmâs visiem iemâcît mîlçt Raini, tobið homoseksuâïus...
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:45
neviens neprasa mani mîlçt vai saprast..............vispâr tas ir smieklîgi!Un kur es dzîvoju........kapçc mçs visi esam tik necilvçcîgi!
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:46
,,,

es labprat veletos jus visis iemacit cienit citus cilvekus, bet milet ir biki par skalju teikts.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:48
Kâ konkrçti izpauþas necilvçcîgums? Tevi uz ielas sit par to, ka mîli sievietes? Diez vai...

A tâ- pati provocç apkârtçjos labi zinâma rezultâtus (kaut par to paðu identitâtes atklâðanu un nu jautroðanos par sievieðu reakcijâm). Stulbi.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:49
Ko nu mçs uztveram par pretargumentiem un savu uzskatu apdraudçjumu. Katram cilvçkam ir sava pamatvçrtîbu skala, kuras apðaubîðanai neredzu nedz jçgu, nedz vajadzîbu. Ja ðaubîðanâs savos uzskatos tiek proklamçta, kâ labais tonis, tad kâpçc par tik pat labu neatzît arî uzskatu nemainîbu.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:52
nu pagâjuðogad praida laikâ brînums kâ kâds ar krustu kâdu nenosita.....un tâ provocçðana izskatâs pçc tâdas,ka baltie cilvçki saka nçgeriem...nu ko Jûs velkaties te uz mûsu balto rajonu,un provocçjiet mûs,ar to ka esiet savâdâki........
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:53
Imperatiivs:

Pasaules kaartiibu nav iespeejams mainiit. Kaut ko kaadam maaciit, ja vinjsh to nav prasiijis, arii ir stipri bezjeedziigi.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 13:56
Riebums pret homoseksuâlismu man ðíiet ïoti pamatots sugas turpinâðanas vârdâ. Tas ierobeþo bezjçdzîgu attiecîbu bieþumu (tâdu, kurâs netiek pildîta galvenâ bioloìiskâ funkcija- vairoðanâs).
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:00
runcene

cilveki pasaules kartibu maina ik dienas - tas par to jusu pasaules metafizisko kartibu.
berni nezin, berni neludz vinjus macit, bet nez kapec mes visi uzskatam par labu esam berniem sniegt zinashanas. tapat mes nez kapec uzskatam par labu zinashanas ka tadas. tapat mes nez kapec uzskatam par labu mieru un saticiibu un, ja berni visu velas panakt ar savu mazo varu :), tad mes vinjus macam tomer cienit citus. kapec lai tas nedarbotos ari jau ar pieaugushajiem?? - tas par to macishanu jeb izglitibu. :))
labi, ceru, ka esmu devusi jums vielu pardomam, bet nu doshos ka es talak rakstit savu zinatnisko darbu :)
miers ar jums un priecigas pareizticigo lieldienas
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:02
Lai man neviens nesaka, ka Praida organizçtâji nerçíinâjâs ar ðâdu pûïa reakciju. Tâ kâ dabûja tikai to, ko paði gribçja.
Nez kâdçï rîkojot Praidu, tâ organizatoriem un dalîbniekiem gana maz interesçja tas, kâdâ veidâ ðâds gâjiens aizskar citu cilvçku jûtas. Kur tad paliek cieòa pret citu cilvçku uzskatiem? Jebðu to prasâm tikai no citiem?
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:06
es vairâk par bezjçdzîgâm attiecîbâm uzskatu attiecîbas,kurâs nav tâs paðas sapratnes,izpratnes un patiesas cieòas vienam pret otru...un kâda starpîba pâris ir homoseksuâls vai heteroseksuâls....Man ir bçrns un viòam ir divas mammas...un viòam liekas normâli,ka ir ìimenes kurâs ir tçtis un mamma,un kurâs ir divas mammas.Un viòam arî ir tçtis,a kuru viòð tiekas,un kuru viòð mîl.Un mans bçrns ir laimîgs,mierîgs un pozitîvs.un vienîgais par ko es uztraucos,ka kâds no mana bçrna draugu vecâkiem,to neuzzin....un ja nu tas esat kâds no Jums.....mans bçrns tiktu Jûsu bçrnu "apçsts".jo Jûs jau laikam savu attieksmi ieaudzinat?????
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:07
cilveks nav tikai un vienigi biologjiska butne, cilvekam ir dots saprats, apzinja, radoshas un dazhadas citas spejas. cilveks mak milet. lidz ar to cilveks butu jautver kas vairak ka dzivnieks.

ja sugas turpinashana butu cilveka galvenais merkjis, tad labakais veids, ka to nodroshinat, butu ievietot darba nometnes visus neaugligos, vel neaugligos, vairs neaugligos, tos, kuri nevelas vairoties utt, shajas nometnes varetu rupeties par augligo matiishu un tevinju auglibas vairoshanu, nodroshinot tos ar atbilstoshu baribu, apstakljiem utt.

est, dzert, mileties un vairoties! latvijas nakotnes perspektiiva??
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:08
vai visâdi gâjieni tik ïoti aizskar Tavas jûtas????Piedod,ka tâ!
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:13
,,,

un, ja jau tu tik ljoti aizstavi riebumu pret homoseksualistiem, tad vienkarshi iedoamjies, ka buutu,ja ..

tu piedzimsti naidigi homoseksuala sabiedriba ar shadiem uzskatiem. tu labprat veletos dzivot kopa ar savu draugu, appreceties, audzinat berninju, kaut gan, iespejams, pati nemaz nespej to dzemdet. bet, njemot vera, ka lielakai daljai sabiedribas ir pret tevi nepamatots riebums (jo, piemeram, pirms vairakiem tukstoshiem gadu heteroseksualji ir vardarbigi iznicinajushi gluzhi vai visus pasaules homoseksualjus, kas gan sen vairs nav aktuali), pirmkart, tevi nosoda par to, ka esi kopa ar savu draugu - par tevinjirgajas un zvelzh tev pa galvu ar homoseksualistu baznicas krustu, tad kad dodies gajiena par savu cilvektiesibu ieversoshanu, patiesiba ir pats konstitucija ierakstits, ka gjimene sastav tikai no diviem viendzimuma cilvekiem, nemaz nerunajot pa to, ka tu nedriksti ar savu draugu preceties. brrr, varetu but nepatikami un tas viss delj nepamatota riebuma. tava reakcija?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 3?
Ziņa: