sievieðu mîla....

Aizsāka gaiss 

Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:14
Manas jûtas tas neaizskar, man tas vairâk ðíiet noþçlojami.
Bet ir gana daudz ïauþu, kam aizskar gan. Piemçram, ticîgie.

Un nedomâju, ka tâ piedoðanas lûgðana bija no sirds, nevis pro forma...
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:16
kategoriskais imperatîvs

neredzu jçgu nodarboties ar bezjçdzîgu iedomâðanos, kura man nav aktuâla...

Tâ kâ turpini vien bîdît savu pseidozinâtni.
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:19
par dzivniekiem runajot, nesen redzeju national geographic filmu par homoseksualismu dzivnieku pasaulee. ja vien taa nebij montazha, pec kaa tas neizskatijaas, tad jadomaa, ka tada lieta eksistee. pienemot, ka homoseksualisms nav norma, tomer neizjutu nekadu riebumu ne pret siem dzivniekiem, ne cilvekiem - homoseksualistiem. man tas ir vienaldzigi. ja man kada sieviete saktu man seksuali uzmakties, domaju ka pretigums butu ka likts klaat, un te nu nekadi argumenti par racionalismu.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:23
man butu nepatikami ari tad, ja man negribot, virietis man saktu uzmakties. un sieviete, aridzan.

,,,
vienkarshi nerikojies pret citiem ta, ka tu negribetu, lai rikojas pret tevi.. tas ari viss.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:25
,,,

un iedomashanas nav bezjedziga, ta tikai vecina sapratni.. starp tevi un citu, kas ir nedaudz atskjirigaks neka tu.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:25
un kâ tad es rîkojos? tak teicu jau, ka virsû neskrienu, ar koku nesitu. bet Jûs pat domât neïaujiet tâ, kâ pati gribu. tad kurð pret kuru te netaisni izturâs?
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:28
homoseksualisti grib sapratni un atzishanu... bet jums pashiem ari kaut kas jasaprot, ka lielakajai daljai jusu problemas ir absoluti vienaldzigas
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:31
,,,

bet kapec jus domajat, ka jus domajat tieshi ta, ka jus gribat? vai jus vispar esat iztelojusies, ka jus varat domat ari savadak?

un, ka jau es augstak rakstiju, manuprat, riebums ir ljoti kaitigs un tas var novest pie ta, ka kadu dienu jus gan peksnji skrietu virsu un sistu ar koku. nemaz nebrinitos, ka tas notiktu ari tad, ja mes visi sarunatos klatiene. un ne jau tikai par attiksmi pret homoskesualistiem sheit ir runa. bet par attieksmi vispar pret tiem, kas doma savadak. neveleshanas rast kopromisu, neveleshanas uzklausit atskjirigus argumentus, necienja. un netolerance. ari ta ir riciba, pat, ja tikai virtuala.
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:33
A jums ari ir ljoti negativa attieksme pret citu uzskatiem, ka homoseksualisms nav normala paradiba. ludzu, iecietibu!
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:34
kategoriskais imperatîv

kaut kâdu sviestu Tu nes...

Vai nu domâ ka Tu, vai domâ nepareizi...
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:34
shajaa forumaa t.s. citadi domajoshie vairak ar koku vicinaas neka parejie.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:34
es jau nekur neredzu tâs problçmas,savu seksualitâti neslçpju,un esmu laimîga.Un ir gadîjies bût arî îstu homofobu sabiedrîbâ un klâtienç...bet lai vai kâ neviens man nekad nav uzdroðinâjies kaut ko acîs pateikt.Bet es vienmçr esmu gatava uzklausît,un rast kaut kâdu kompromisu....
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:35
biete

labi, es saprotu - pashlaik shaja sabiedriba ir vienaldziba. ne jau tapec, ka nav problemas, bet gan tapec, ka shaja sabiedriba valda visparigi vienaldziga attieksme pret citu problemam. kapec? manuprat, tapec, ka nav savesta kartiba politiska sistema, ka cilvekus nomac vinju sociala, ekonomiska nedroshiba.. bet es domaju, ka tomer pec butibas cilvekiem ir lielas potences but lidzjutigiem, lidzcietigiem, saprotoshiem pret saviem lidzcilvekiem :)
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:39
man nav problemu but lidzcietigai pret lidzcilvekiem, lai arii kaads ...seksuaalists vinsh nebutu :-) Bet publiskaa laukaa man uzmacas sajuta, ka homoseksualisti naturali reklamejas un izaicina uz karu, tipa - atzistiet muus, mees esam tadi pashi kaa juus, nenonieciniet muus. tak liekaties mieraa. p... ar ko gribat, man ir vienalga :-/
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:41
biete

"jums ari ir ljoti negativa attieksme pret citu uzskatiem, ka homoseksualisms nav normala paradiba. ludzu, iecietibu!"
es atvainojos, bet man nav attieksmes pret jums ka pret cilvekiem. man ir attieksme pret nezinashanu, ka rezultata es labprat veletos iesaistities normala racionala dialoga, kur oponenti metatos nevis ar perosnigiem apvainojumiem, bet gan ar faktualiem argumentiem un pamatotiem uzskatiem.

par to vicinashanos ar koku. ari tas, kuram ir shadas tendences, ir atkarigs nevis no seksualas orientacijas, bet gan no rakstura un etiskas attieksmes. ja jus vicinashanos ar koku saproties "vaardu un argumentu kauju', tad lai nu taa butu, bet savadaka nozime man nav ne mazakas negativas emocijas attieciba pret jums ka cilvekiem.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:41
man ar liekas, ka viòi apzinâti lien uz kaðíi...
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:43
mani, personigi, vairak interese nevis privatas dzives iespejas, bet gan publiskas dzives iespejas. uzskatu, ka ikvienam pienakas lidzvertigas publiskas tiesibas, neatkarigi no to seksualitates, dzimuma, rases, socialiem un ekonomiskiem apstakljiem.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:45
Nus, jautâjumâ par publiskâs dzîves iespçjâm manas domas nav mainâmas- precçties nevar un adoptçt ar ne. Un punkc. Tieði tik kategoriski.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:45
tur jau viss ir ok.Es it ka nekâdu diskriminâciju personîgi ikdienâ nejûtu.Bet es nevaru aiziet uz vecâku spulci ar savu sievieti...mçs gan kopâ neejam.....nu kaut gan varbût kâdam ir radies jautâjums,kas ir viena kas nâk,un kas ir otra kas arî nâk....
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:46
tieshi par to iet runa. ja tu dzivo savu personigo dzivi ar savu sapratni par lietaam bez publiskaa viedoklja ietekmes, tad tev ir iespejas dzivot laimigak un sapratnee ar saviem tuvakajiem, neatkarigi no seksualitates. piemeram,gaiss ir laimiga - dzivo kaa grib. A kategoriskais imperatiivs var pavadiit visu muuzhu ciinoties ar vejdzirnavaam - pieskanjot publisko viedokli savejam. vo hobijs.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:49
,,,

un kadi gan vinji.. mes visi esam mes, neatkarigi no musu seksualitates. mana pieredze raada, ka latvijas sabiedriba shi domashana no "sveshiem" un "savejiem" mainas biezhi vien tikai tad, kad cilvekiem pashiem nakas saskarties ar pieredzi, ka peksnji kads no Tuviem savejiem atklajas esam "sveshais" (ar savejiem sheit es domaju - heteroseksuals, tas nozime, ikviens, cilveks; bet ar sveshiem - homoseksuals). jo tad peksnji abstrakti teoretiskais bieds tiek sastapts prakse un izradas, ka tas ir bijis maksimali uzpusts un bieda nav. cik vien nav satitki karojoshie teoretiskie heteroseksualji, kas sastopoties ar mineto faktu, ka kads gluzhi labs draugs, radinieks utt, izradas ar citu seksualo orientaciju, peksnji kljust saprotoshs shaja jautajuma. zhel, ka lai izietu shim procesam cauri, ir vajadzigi tik daudz upuri.
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:52
pret tuviem cilvekiem ir pozitiva attieksme neatkarigi no seksualitates. pret bljaavejiem- homoskesualistiem, kas karo par savaam tiesiibaam - tikpat negatiiva kaa pret visiem, kas ar putam uz luupaam aizstav savu vienigo pareizo viedokli un ir tikpat neiecietigi pret citu viedokli, kaa vinji to paarmet parejiem.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:55
biete

gan jau ka daudzi ir teiksuhi, ka tas ir cininsh ar vejdzirnavam.. bet viss plust un mainas... sievietes ir guvushas vienlidzigas tiesibas ar virieshiem. adas krasa ari nenosaka tiesibu daudzumu, driz jau ari seksualitate to nenoteiks. belgjija shaja nedelja tika apstiprinats likums, kas pieskjir homoseksualajiem pariem tieshi tadas pashas tiesibas ka heteroseksualajiem pariem. es domaju, ka noteikti ari manas dzives laika pienaks bridis, kad es vareshu doties ar savu otru pusiti saregjistreties, ka rezultata iegut bankas kreditus uz izdevigakiem noteikumiem gjimenem, man nebus jasatraucas par to, ka nokartot visas juridiskas lietas kas saistotos ar mantojumiem, berniem utt. tapat noteikti pienaks bridis, kad mes abas tiksim juridiski atzitas par berna vecakiem. un pat, ja tas nebus mana laika, tad noteikti shaja gadsimta noteikti. :)
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:57
es ceru un domâju tâpat.........
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 14:58
kategoriskais imperatîvs

man tâ râdâs, ka Tev tâ ir lielâka problçma nekâ man. Un uzspiest Tu gribi SAVU viedokli, jo paðai tas aktuâli... Sazin kâ bûtu, ja paðai tas nebûtu aktuâli...
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:00
,,,


pie visiem tas te ir novçrojams!
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:02
biete

neviens jau necinas par kadam extra tiesibam, bet par vienlidzibu, tikai un vienigi. ir cilveki, kuriem vienlidziba nav vajadziga. iespejams, jus teiktu, ka jums shi vienlidziba nav vajadziga, bet ta ir viegli runat, tad kad esi nodroshinats ar visam iespejam un tiesibam. megjiniet iejusties to loma, kuriem netiek nodroshinatas visas lidzvertigas iespejas, bet kuri tomer tas veletos iegut. iedomajieteies kaut vai situaciju, kad jus, piemeram, esat viens no septinjiem berniem gjimene, bet jus nekad nenjem uz restoranu, jo jus esat kreilis. turklat jums to ari saka - kreiljiem restorani nepienakas. nepatikami.. negodiigi.. un butu pavisam normali, ja kreilis megjinatu ieskaidrot, ka vinja kreiliba nu nebut nav par pamatu vinja apspieshanai. mes taksh to tikai apsveiktu. ak, kungs, shadi piemeri personigas dzives limeni vai publiskas dzives limeni ir uz katra stura. un jus noteikti varat atrast ari kadu, kur jus varat iejusties apspiesto vieta. kaut vai ar to pashu latvijas neatkaribu. kapec mes nenosodam tos, kas velas iegut pashnoteiskhanas tiesibas? tapec, ka mes pashi esam izjutushi, ko nozime, kad tas tiek liegtas.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:02
es nekur netaisos homoseksuâli pârtaisît par homoseksuâlismu nîstoðu, kamçr kategoriskais imperatîvs dikti cenðâs panâkt pretçjo...
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:02
tak man neinteresee tavas tiesibas. protams, te musu viedoklis butiski atskiras. ja cilveks- homoseksualisti maigojas un gust baudu viens no otra kermenja, tad ta ir vinju darishana. bet iesaistit tajaa mazus bernus, kas vel nezin, kas vispar ir sekss un kaa tas notiek, kas ir aauglojshanaas un kaa taa ir iespejama (un ka taa ir iespejama tikai viiriesha un sievietes savieniibaa un nav atkariiga no potikas, vienlidzibas un tiesibam - jo to vienkarshi nosaka daba) - tas manuprat ir noziegums pret cilveci, jo berns var ari nesaprast tavu dziljo domu par homoseksualistu vienlidzibu, galu galaa vinjam var sakt likties nedabiski but kopa ar pretejo dzimumu, jo maajaas tachu vecaki ir viena dzimuma (kas notiek?) ... ta ka fano vien taalaak par savaam tiesiibaam un dzivo savaa paarlieciiba, ka viss buus ok. to tu redzesi, kad tavs berns izaugs starp divam mammaam un redzes, ka viena no vina mammaam jeb abas par vinju mazinjo nemaz nav padomajushas :-/
feliciana
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:02
jo vairâk bûs tâdas sievietes, jo mazâka konkurence pârçjâm :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: