sievieðu mîla....

Aizsāka gaiss 

Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:08
biete

dzimumaudzinâðanu veic jau bçrnîbâ....bçrniem tâpat viss ir skaidrs....un kad mans bçrns aprasîjâs...es viòam tâ arî pateicu,ka mçdz bût gan tâ,gan tâ....un viòð pateica,ka viòam tâpa kâ tçtim bûs sieva.Un man bûs tikai prieks!
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:15
,,,

tas ir divas dazhadas lietas - veicinat naidu vai veicinat cienju
man skjiet, ka tikai rets cilveks atziitu, ka naida veicinashana ir pienjemama, savukart, cienjas veicinashana tikai padaritu dzivi shaja pasaule labaku. ta man skjiet :)

biete

redzi, jautajums nav par fizisko baudu, bet gan par tiesibam, velreiz veletos to uzsvert. es, piemeram, neesmu kopa ar savu draudzeni tapec, ka man sagada baudu vinjas kjermenis, jo gan jau ka man baudu sagatu ari citi kjermenji. es esmu kopa ar vinju, jo miilu vinju.
hmm, ja berns ir kopa tikai ar maminju, tad vinsh noteikti bus vienpatis. vai, ja berns ir kopa ar teeti? man skjiet, ka gadigu un miiloshu homoseksualistu berniem traumejosha var but tikai un vienigi neiecietigu cilveku attieksme, nevis gjimenes modelis.
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:18
gaiss
... jo ja vinam nebus sieva, tad vinam nebus bernu (vai ari tie bus jaiegust kaut ka nedabiski). No tada viedoklja - sistema stradaa, tads modelis ir iespejams... lai jums veicas.

kategoriskais imperialisms,
varbut var versties pie gaisa, kas ir atradusi daudzmaz sakarigu un galvenais - reaalu veidu, kaa dziivot sapratnee ar paareejiem, jo skiet, ka tu dzivo parliecibaa, ka sapratne nav iespejama un vajag par katru cenu karot un aurot par lidztiesibu un pieradit taadai kaa man, ka man ir noraidosha attieksme. Bet mana attieksme nav noraidosha, bet absoluuti vienaldziga. Beernu gan man zheel joprojaam.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:19
Kurâ vietâ es veicinu naidu?
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:33
biete

ka jau mineju, skjiet, ka tu pilniba atbalstiji latvijas tautas "karoshanu un auroshanu" par savam tiesibam uz pashnoteikshanos.. ari tad, es pieljauju, lielai daljai padomju savienibas iedzivotaju bija noraidosha attieksme pret shadu iniciativu. bet merkjis tika panakts, pat bez ipashiem upuriem.
tad, skjiet, ja butu mazliet labas gribas, tad spetu saprast, kapec ari citas cilveku grupas dara to pashu - t.i., cinas par savam tiesibam. es absoluti skaidri redzu valstiskos modeljus, kur sapratne valstiska limeni butu iespejama. latvija pagaidam ta nav, bet noteikti bus. sapratne personigaja limeni man nav ne mirkli sagadajusi problemas, nesatraucies :) citi cilveki risina personigas problemas, citi cilveki risina valstiskas un sabiedriskas problemas, bet citi - risina abas vienlaicigi

,,,

es ne mirkli neesmu teikusi, ka jus veicinat naidu, bet es atsaucos uz jusu citatu - "es nekur netaisos homoseksuâli pârtaisît par homoseksuâlismu nîstoðu, kamçr kategoriskais imperatîvs dikti cenðâs panâkt pretçjo..."
es velejos noradit, ka nishanas veicinashana pati par sevi butu nosodama, kamer cienjas veicinashana ir atbalstama un nepiecieshama cilveku sabiedribas funkcioneshana.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:39
Joprojâm pa manam homoseksuâlisms ir novirze un tas diktç ðâdus tâdus ierobeþojumus tâ piekritçjiem- nekâdu laulîbu un adopciju. Kredîtus var òemt jau tagad, tâpat kâ heteroseksuâli neprecçti pâri, un mantu norakstît testamentâ...
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:42
Es nesaprotu, kapec tagad iet runa par latvju tautas karoshanu un auroshanu, es karoshanu un auroshanu neesu atbalstijusi NEKAD... Mani vecaki un vevcvecaaki nekad nav karojushi un aurojushi!!! Tas protams piestav visadiem politikas un publisko tiesibu fanaatiem, bet es pie tadiem nepiederu... Neredzu sakaribu starp kreiljiem, invalidiem, veciem cilvekiem, garigi atpalikushiem, neatkaribas atjaunotajiem, vienkarshiem homoskesualistiem un breecoshiem homoseksualistiem. Man ir savs viedoklis un parsvaraa pozitiva un atbalstosha attieksme pret visiem iznemot pedejo kategoriju, kuraa savaa acimredzot shaurajaa domashanaa iebazhu arii kategorisko imperativu.
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:45
Man arii besii pat doma par 2 sievieteem gultaa...
Bet taapeec jau man neriebj skatiities uz kaadu sievieti un padomaat,ka vinja ir skaista. Tas nav tomeer normaali. Tagad visi censhas popularizeet homo...
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:46
doctus, tulit tev tiks pasniegts ievads pretiguma neracionalismaa. acimredzot nepagrutinaji sevi ar visa sviesta lasishanu. :D
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:49
Jaa neapgruutinaaju.Man riebj viss taads:) Bet sist jau vinjus netaisos. Galvenais,ka man neienaas klaat
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:54
Doctus. Ne visi no homoseksualistiem spej pienemt, ka tev vinju dzivesveids liekas pretigs, dazhiem par katru cenu japanaak, ka tu vinjus atbalsti un atzisti, ka tas ir pienjemams utt + valstiskaa liimenii. Tapec jau shii diskusija, kaa teica komats - grib mus iemacit milet raini.
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:55
Sii diskusija ir domaata,lai tev saaktu patikt pedinji:)
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 15:58
biete..

ja pieaugushi cilveki nevelas zinat un saprast, tad vinji daris pilnigi visu, lai ari neuzzinatu un nesaprastu. varbut nav bijusi pareiza pieeja, lai izstastiitu, ko es domaju. ja tevi patiesham interesetu manas domas, tad tu vismaz pacenstos ieklausities un iesaistitos dialoga.
vismazakais, ko es velejos, atkal kurinat naidu. bet laikam ir kaut kas ipashs taja naida un riebuma pashkultiveshana, ka dazhiem tas sagada tadu baudu. varbut ta var noslapet savu nedroshibu.. nezinu..
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:03
Nevienam neko nedarot un iipashi neakcenteejot, nekaada naida nebuus. Pahi geji uztaisa,ka vinji ir kas IIPASHAAKS par parastajiem un tad briinaas,ka paareeji vinjus taa teikt nemiil
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:04
bet jebkura gadijuma ir skaidrs, ka ne jau jus parstavat visus heteroseksualjus, jo, ka jau mineju, shi ieksheja naida un pretiguma kultiveshana sevi pret savadakajiem drizak ir personiga iezime, nevis iezime, kas piemit veselai cilveku grupai. tapec nemaz nebrinitos, ja jus tapat ar putam uz lupam (jeb, teiksim, ka ir, ar tulznam uz pirkstiem) lidziga veida, absoluti bez jebkadas cienjas nozakatu citas diskusijas par citam temam savadak domajoshos.
skumji, ka cilveki ir aizmirsushi sarunaties bez apsaukashanas, noniecinashanas un savas emocionali-subjektivas caurejas izgashanas citiem uz galvas..
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:06
protams, nekad jau nevar but naids, ja kadam aizsien muti un iegruzh pagraba.. nav cilveka, nav naida..
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:09
Tâ, nu mçs iram nedroði...
Es ïoti labi sapratu kategoriskâ imperatîva viedokli, bet tomçr tas uzreiz nenozîmç, ka man tas jâpieòem. Kategoriskais imperatîvs ðíiet domâ savâdâk. Visi, kas neatbalsta, paðkultivç riebumu un naidu, no kâ gûst baudu... Jââââ...
Kâds tur pie velna dialogs, ja homo a priori ir OK, bet riebums (dabîga emocija) nav OK... Pie nosacîjuma, ka neviens no klâtesoðajiem aktîvi homo neapkaro un pat vispâr gana maz interesçjas ârpus ðîs diskusijas...
Bet nç, man ir jâsapûlâs, jâinteresçjâs, jâsaprot un jâatbalsta mistiskas cilvçkmîlestîbas vârdâ... Zaèem?
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:09
kat.imp., jaa, paraudi :-)
ja tu pati ieklausitos citos, tad varbut manaa tekstaa ari nebutu manijusi naidu pret homoseksualjiem, man tads nav, kaa jau teicu man ir vienalga, kas ko miil un ar ko seksojas. man ir zinamas iebildes pret tiem homoseksualistiem, kas uzbazhas ar savu parliecibu un pataisa visus parejos par neicietigajiem, kas izgazh savas caurejas uz citiem (it ka shads teksts no tevis nebutu bijusi noniecinosha emocionali subjektiva caureja).
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:20
Doctus, Doctus, ai ai ai, man kaa pedinjai ir ïoti vajadzîga tava patikðana...............................
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:20
,,,

bus jau labi, ok??

biete

hehe, redzi, cilvek, paverte biki, ka tu raksti.. ar shiem visparinajumiem, izaicinoshajiem izsaukumiem (paraudi :-)) utt. no tevis veljas ara nepatika, ja, protams, gan jau ka ne pret homoseksualjiem pret tadiem, bet dotaja momenta pret mani. un nu nepadaru visus par neiecietigajiem, teixim ta, dotaja momenta, ja es kadu uzskatu kaut ko pret neiecietigu, tad ta esi tu pret mani. un vari mani neidentificet ar visu homoseksualju grupu, jo, pirmkart, es neesmu homoseksuala, otrkart, manas domas var ljoti atskjirties no daudziem shis grupas parstavjiem. ko tu velies, lai es labak aizveros?? tavuprat, manos tekstos nav bijushi ne grama sakarigu argumentu, kurus varetu kaut nedaudz paanalizet? nav jauki, ja man ir savadaks viedoklis un ja vel es sho viedokli speju atspekot? bet kur ir tavi atspekojumi, biete? kur? oo, jaaa, visefektivak var izsist no lidzsvara to, kas doma savadak, ar personigiem uzbrukumiem.. tu esi to izdarijusi, priecajies :))
oga
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:22
Neizlasîju visu detaïâs, bet gribu piemetinât- uz homo ... skatos, ka slimiem, kropliem indivîdiem un , ðíiet, ar tiem tâ ir jârunâ.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:26
nu tad parunâ ar mani kâ ar kroplu indivîdu, varbût vallsts man varçtu pieðíirt invaliditâtes pensiju vai kâdu pabalstiòu atmest... es bûtu tikai pateicîga...
Oga, Tu gan esi lîdzjûtga, man ir grûti, jo man ir tik daudz orgasmu, ka nespçju vairs normâli elpot......
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:28
Eu, lezbietes, jums geju lapas nava? Ko juus te njematies ar sliktajiem un neizprotajiem hetero?
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:31
Kat.imp.,protams, ka tu ka cilveks man neliecies patikams, neatkarigi no seksualitates, pilnigi vienalga vai esi vai neesi. Pec tava texta sapratu, ka esi, tad esu kïudijusies. bet tas nav svarigi. man domat, ka esi agresivs diskutetajs un uztver diskusiju kaa "speekoshanos ar speecigiem argumentiem". Tieshi to es ari meginu pateikt, ka ja tu butu homoseksuale, tad neuztver manas iebildes kaa iebildes pret seksualitati, bet kaa iebildi pret auroshanu par tiesibam. jo ne jau es tev sniegshu shis tiesibas un nejau no manis tas atkarigs. Un atkartoshos - man tavas tiesibas vai homoseksualistu tiesibas ir vienaldzigas. Ja man realajaa dzivee butu darishana ar homoseksualistu un sanaktu kads konflikts, personigi es nekad neminetu vinja homoseksualismu par iemeslu, lai man tiktu dota kada privelegija attieciba pret vinju. Un vai tad tas nav galvenais - kapec vel jablaustaas par neiecietigu sabiedribu un uz katra stura jaredz tikai tas, kaa homoseksualistus ieniist un nemiil.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:32
vispâr ira arî mûsu bieðu lapas, bet pârâk bieþi nobrûk serveris, pârâk daudz dalîbnieku, un vienmçr taèu ir interesanti, kâ mazam ðpionam ieskriet faðistu ierakumos, iztaisît èupiòu, un þviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiks skriet ârâ......
Jûs nepârdzîvojat, jûsu meitas un sievas var dusçt mierîgi!!!!!!!!
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:34
zini, doctus, mana maminja ir heteroseksuala, mans tetinsh aridzan. 90% manu draugu ir heteroseksuali, un vinji visi ir fantastiski cilveki un personibas. un ari tie atlikushie 10% ir ok.

bet tadi trulikji ka tu, doctus, ir liels daudzums gan starp heteroseksualiem, gan starp homo cilvekiem. trulums un idiotisms nav atkarigs no seksualitates, ar ko shodien ari beigshu. jaa, starp citu, varbut tu varetu atklat savu trulo idiotu portaalu, tur es tev varetu sagadat ar daudzus lidzigi domajoshus citas seksualitates parstavjus.

paldies visiem, miljie, ka novilkat mani lidz savam limenim, ta ka laiku pa laikam es ari varetu but trulikju portala apmekletaja, hehe, piemeram, shobrid.
biete
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:37
gaiss sobrid perfekti demonstree aizu starp homo un hetero. :-( Man nav tik negativa attieksme pret tavu seksualitati, lai par sevi sanjemtu apzimejumu - fashists, jeb varbut tu to teici istajiem homoniideejiem. Es neesu homoniideja.
kategoriskais imperatiivs
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:38
biete

bet tadi cilveku ka tu, cienijama biete, man neatkarigi no seksualitates skjiet absoluta nulle. tuskhi, skjidri un bezjeedzigi, kuru vienigais funkcioneshanas iemesls shaja pasaule gan jau ka patiesham ir vairoshanas. uz priekshu. ja nav ar ko, tad zheel, savu funkciju shaja pasaule neesi piepildijusi, vienigaaa izeja - pakarties.
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:38
kat. imp.

Tu opredeïisj ar tiem saviem tekstiem

Autors: kategoriskais imperatiivs
Datums: 23-04-2006 15:15



biete

es, piemeram, neesmu kopa ar savu draudzeni tapec, ka man sagada baudu vinjas kjermenis, jo gan jau ka man baudu sagatu ari citi kjermenji. es esmu kopa ar vinju, jo miilu vinju.
doctus
Re: sievieðu mîla....
23.04.2006 16:39
Nu nu, nobijos:)
Vispaar sevi par baigi gudro uzskatu un tavi argumenti nepaarliecina pagaidaam par preteejo. Driizaak tavi nepamatotie uzbraucieni liecina,ka esi zemaa liimeni un sviestaa sagaajusi lezbiete, kas veel lepojaas ar to.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: