Noelai

Aizsāka ,,, 

Noelai
25.04.2006 14:00
Wow!

Reiki meistare tikko paziòoja, ka Dâvids ar ir indigo apziòas nesçjs ;-)
Re: Noelai
25.04.2006 14:03
ahahahahahaaaa :)
mellene.
Re: Noelai
25.04.2006 14:08
A kas tur smieklîgs?
Re: Noelai
25.04.2006 14:13
Viss :)
Kâ tiko man internets atgûsies, es pastîðos tvnetâ, kas tur îsti bija tajâ ðovâ :D

Skatos :)



Ziòojums rediìçts (25-04-2006 14:15)
Likki
Re: Noelai
25.04.2006 14:15
Pûðïotâji...meistari ar visiem saviem indigo. Skolâ bçrnam netîk mâcîties, a klases audzinâtâja salasîjusies par indigo bçrniem un sludina, ka nevajag uztraukties, ka sliktas atzîmes, jo tas bçrns ir indigo, viòð ir savâdâks.
Nç, man pie kâjas, kâds ir Dâvids, es besos par to indigo. Kaut kâda mode, tipa hipiji. Blin.
Re: Noelai
25.04.2006 15:02
Likki, welcome to the club :)

oi skatos - labais raidîjums - asins vçzis tiek ârstçts ar bebru dziedzeriem (asj? tie ir rie, kas bebrim zem astes?) un lâèa þulti... nu kruta :)
Re: Noelai
25.04.2006 15:12
Kaut kâda Dâvidam greiza informâcija- LV esot vienîgâ valsts EU, kur depresija neesot oficiâla slimîba, ij zâles nedodot, ij slimîba slapas ne, ij pabalstus (laikam jau domâta invaliditâte). Slimîba iraid jau no padomju laikiem, ij zâles depresijai mums patlaban iet uz urrâ, man pat liekas, ka brîþiem kur nevaig...

Un Reiki enerìijas meistare- liekâs pajauna sieviete, aber sçþ tukla un sagumusi, visus enerìijas kanâlus ap mugurkaulu pati sev nobloíçjusi...
Pie kam Urantijâ ðî pati Nakatani taisa...

Metode noteikti darbojas, jau tâpçc vien, ka cilvçkam labu dara dajebkâda darboðanâs ap viòu, bet nu...

Pie kam sevî nepârliecinâti tie cilvçki izskatîjâs, jo îpaði dâmas. Var jau bût, ka studija, Dâvids un gaismas pie vainas
Re: Noelai
25.04.2006 15:35
man laikam nets konkrçti ðodien iebremzç.. nevar normâli noskatîties.
Bet nu inèîgi, es vçljoprojâm ar to bebronkuli mokos...
Re: Noelai
25.04.2006 15:50
http://www.iama.edu/Electro/EMI_Ryodoraku.htm
re ko es atradu, ,,, , mçs varam salonu augðâ taisît :D
Likki
Re: Noelai
25.04.2006 15:57
Par Reiki stâstîja arî pa Discovery - tipa viena dâmîte uzliek rokas sacensîbu zirgam uz kâjas un tam vairs nesâp locîtavas. Nu ðis ir no operas, ka ar "dieviðíâs" piramîdas palîdzîbu var ârstçt neauglîbu, kancerogçnos u.c. saslimðanas. Vajag tikai no tievas caurules uztaisît regulâru piramîdu (tâ kâ râmi pa ðíautnçm), nogulties apakðâ un tipa kaites ârstçjas.
Domâjams ar tâdu paðu progresu var ârstçties arî mçnessgaismâ vai zem galda, vai pie radiatora.
Re: Noelai
25.04.2006 15:59
da nu, sviests tas viss ir. tagad tas raidîjums pavisam èau aizgâjis... Kaðpirovskis, Èumax.. galîgs pîîîî :D
Re: Noelai
25.04.2006 16:34
O vçl labais: par jebkuru darbiòu pretî ir enerìijas (naudas izteiksmç) :D
Re: Noelai
25.04.2006 16:36
Jâ, par to naudu man ar patika ;-)

Jâsameklç kâ kriminâllikums traktç to punktu pat neatïautuy ârstniecîbu, kas tur labs rakstîts. Bij vçl kaut kâdi normatîvie akti, tik no galvas izskrçjuði.
Re: Noelai
25.04.2006 16:37
man mâjâs stâv visi likumi, apstîðos :)
Re: Noelai
25.04.2006 16:55
Apsties gan:)
Re: Noelai
25.04.2006 17:00
âhahahaâ :)
Kad parâdîjâs tâ pçdçjâ beibe, pârçjie manâmi iespringa :D
Re: Noelai
25.04.2006 17:02
Likumpantu atradu

137.pants. Neatïauta ârstniecîba

(1) Par neatïautu ârstniecîbu, ja tâ izraisîjusi cietuðâ veselîbas traucçjumu, —

soda ar brîvîbas atòemðanu uz laiku lîdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar naudas sodu lîdz piecdesmit minimâlajâm mçneðalgâm, atòemot tiesîbas nodarboties ar ârstniecîbu uz laiku lîdz trim gadiem vai bez tâ.

(2) Par neatïautu ârstniecîbu, ja tâ izraisîjusi cietuðâ nâvi vai smagus miesas bojâjumus vainîgâ neuzmanîbas dçï, —

soda ar brîvîbas atòemðanu uz laiku lîdz desmit gadiem, atòemot tiesîbas nodarboties ar ârstniecîbu uz laiku lîdz pieciem gadiem vai bez tâ.

Tagad jâatrod, ko viòi definç par neatïautu ârstniecîbu.
I bij tak man kaut kâds þurnâls, kur par ðito drusku bija, ij neatceros, kurð ;-(
Re: Noelai
25.04.2006 17:03
Noela

Tâ Reiki un gaiðreìe visu laiku iespringuðas, lûpas sakniebtas, sejas cietas. Kaut kâ nav ticîbas viòâm. Gaiðreìei paðai depresîvs habitus.
Re: Noelai
25.04.2006 17:04
veselîbas traucçjumu jâ, to es ar atradu, bet par neatlautu diagnostiku vai prosta naudas kâðanu - neredzu neko.

Mja, vçþa gadîjumâ laikam tas viss nederçs, jo tâ nav ârstniecîba, kas to nâvi izraisa..
Re: Noelai
25.04.2006 17:09
Nu ja, kas tad tur pierâdîs, ka citâdi bûtu lîdzçts. Tik jau teorçtiska spriedelçðana atliek.
Jâmeklç likums, kas reglamentç netradicionâlo medicînu un dziednieèibu.

Bet no otras puses- kur íirurgu ietiesâja par to sadurto meiteni, ar ne jau viòð bet slimîba (sadurðana) to meiteni nogalçja, ja tâ pa tieðo...
ezitis
Re: Noelai
25.04.2006 17:10
vai, es ar vakar sito skatijos, reali smiekligs raidijums, bet nu no taas gaisreges man butu bail, tada sausmiga sieviete. a reihene atkal tada hiperaktiva. nu onka bija vislabakais un taa pedejaa tante ari.
Re: Noelai
25.04.2006 17:10
asj? kas par meiteni un sadurðanu?

a likumus jau vienmçr var pagriest tâ, kâ labâk vajag - tie mums tâdi.. atstâj vietiòu fantâzijâm
Re: Noelai
25.04.2006 17:18
Nu, bija kuat kur laukos, ka skuíçnu 16 gadîgu sadûra civilvîrs 18 vai cik reizes un slimnîcâ laikus nediagnosticçja iekðçju asiòoðanu un meituks beigc bija. Neko jau konkrçti nezinu, bet nu no tâm infas druskâm kaut kur jau ðie bija laþu nolaiduði. bet nu prese tâ òçmâs, it kâ tas íirurgs pats arî dûris bûtu un bez viòa rokas skuíis bûtu dzîvs.

Bet nu par likumiem- ðo lietu nosaka Administratîvo pârkâpumu kodeksa 45. pants. Vçl 95. gada redakcijâ ir punkts, ka ðitâdi ðarlatâni ir sodâmi, bet jaunajâ versijâ brîv rîkoties, ja ir reìistrçti likumiskajâ kârtîbâ (laikam tak savâs apvienîbâs).
Re: Noelai
25.04.2006 17:54
nu cik sapratu, piereìistrçties apvienîbâ laikam neko daudz nemaxâ..
Re: Noelai
25.04.2006 17:57
Nu, Urantijâ par praktizçt tiesîgu dziednieku var kïût pa 9 nodarbîbâm (ja tic viòu mâjaslapai).
Re: Noelai
25.04.2006 18:43
Noela un ,,,
Kaapeec juus abas taa karojat pret dziedniekiem?
Re: Noelai
25.04.2006 18:45
Laikam par daudz sliktu piemçru redzçts...
Re: Noelai
25.04.2006 19:12
strawberry - es nekaroju, man vnk nepatîk cilvçki, kas slauc naudu un mâna citus. Ja cilvim ir tikai galvas problçmas un vajag parunâties - kâ saka "veterka v popoèku" - ir aitas, bûs cirpçji, savukârt ja cilvim ir nopietnas problçmas, bet dziednieki viòam sastâsta ka var izârstçt, lai gan labi zin, ka nevar - nu tad èau.
A ðite es izsaku savu viedokli - un mans viedoklis ir - ðarlatânisms, nekas vairâk.
Re: Noelai
25.04.2006 19:14
Tas ir tas, kas mani interesç- vai dziednieki paði no tiesas tic, ka var vai tomçr skaidri apzinâs, ka fufelis tâ darboðanâs?
Re: Noelai
25.04.2006 19:16
man jau tomçr liekas, ka daïa labi zin, ka neko nevar. Bet neies tak cilvçkam teikt, ka nemâk. Tie, kas aizsûta atpakaï pie ârstiem, ja lieta ir nopietna - nu tie lai dzîvo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: