Kâ cînîties ar besi?

Aizsāka Edza 

Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 12:52
dakðiò, neviens jau Tev neko nepârmet - labi ka tâ izdarîji un labi ka Tev tas palîdzçja :)
Edza
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 17:04
preses apskats
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 17:24
Daugavâ iekrituði èetri izpletòlçcçji
«Apollo»
Pirmdiena, 15. maijs (2006) 17:15

Pirmdien, neveiksmîgi piezemçjoties, Daugavâ iekrituði èetri izpletòlçcçji, savukârt viens izpletòlçcçjs piezemçjies kokâ, informç Valsts ugunsdzçsîbas un glâbðanas dienesta (VUGD) pârstâve Inga Vetere.

Viòa pastâstîja, ka divi no Daugavâ iekrituðajiem izpletòlçcçjiem izglâbti, bet divi vçl tiek meklçti. Par izpletòlçcçju neveiksmîgo piezemçðanos VUGD informçja vairâki aculiecinieki. Izsaukums uz notikuma vietu saòemts pulksten 13.17.
strawberry.
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 17:55
Nekad nelekðu:(
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 17:58
eh.. es ar nelekshu... lai gan apskauzhu tos, kuri nolekushi un sveiki un veseli pacilaati staigaa pa pasauli
preses apskats
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 18:57
Komentârs TVNET

Bauminieks [15.05.2006, 17:36]
Aculiecinieki informeja - 2 esot noslikusi.
Esot pat bijusi glabsanas vestes, kuram bija automatiski janostrada pie saskares ar udeni, bet neesot nostradajusas, pie tam viens esot atrak nogrimis ka izpletnis. Vienkarsi parsteidz LR armijas neprofesionalitate glabsanas darbos. Tads notikums, kas velreiz apliecina armijas dun dun!!!
Tach varbuut aizej uz kaadu klubu un dari kaut ko taadu ko parasti nedari_priecajies...nostardas 100%
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 20:49
mja... arî nupat pa TV redzçju to gadîjumu par tiem karavîriem :( diezgan bçdîgi - bet man liekas, ka pie tâ drîzâk ir vainîgi virsnieki, kas savçjos ðitâdâ vçjâ palaida ar izpletòiem... tâdâ ziòâ Cçsîs ir droðâk - nav nekâdi ûdeòi blakâm...
protams, nav jau obligâti jâlec ar zipletni - ir taèu daudz citas lietas/pasâkumi - kâ sevi "atmodinât"...
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 20:52
ðodien??? Es ap to laiku darbâ balkonâ pipçju un redzçju kâ kukuruzòiks piecus gabalus izmeta. moð tie bûs tie, ar smukiem baltiem izpletòiem..
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 20:56
Gan jau bûs tie ;-( Tur ar 5 gabalus min- 4 ûdenî, viens kokâ ;-(
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 20:58
bet viòi tur regulârti lçkâ (es vismaz regulâri redzu), kâ tad tâ ðodien gadîjâs nez..
Baigais vçjð arî bija.

Mjâ, tas vçljovairâk nostiprina manu pârliecîbu, ka savu mûþa sapni nekad mûþâ nerealizçðu. Þçl veèus.
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:08
Mr. Play It Safe was afraid to fly
He packed his suitcase and kissed his kids goodbye
He waited his whole damn life to take that flight
And as the plane crashed down he thought
"Well isn't this nice..."
And isn't it ironic...dontcha think

ehh, laba dziesma..
karlis sonsons
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:08
katram jau savâdâk
bet padauzîties vajag, kad besis
lidojums - nav slikti

SLIKTAIS nav ïaunâkais, kas var mûs piemeklçt. NEKAS ir pats ïaunâkais, kas ar mums var atgadîties.
/R.Bahs/
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:09
Nu, es ar visu savu hiperlidfobiju jau reizes 20 esmu lidinâjusies. Piespiedu kârtâ, protams. Bet joprojâm man tas pasâkums nepatîk.
karlis sonsons
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:19
:))
laikam neuzmanîgi lasîju, bet bija radies iespaids, ka neesi mçìinâjusi un neparko, nekad to nedarîsi.
kâpçc tad piedalies tajos pasâkumos? :)
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:20
man ar no ïotençm bail (lai gan lidojusi ar esmu diezgan daudz, arî pa 9 - 10 stundâm), bet nu, kad iedomâjos, piemçram, prâmi, tad labâk tomçr ïotene - ja kas, tad âtrâk.
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:22
karlis sansons

Ja Tu to man, tad es lidoju ar lidmaðînu, ne ar izpletni lecu. Un ne aiz brîvas gribas.
karlis sonsons
Re: Kâ cînîties ar besi?
15.05.2006 21:28
jâ ,,,

es jau sapratu, ka domâjâm atðíirîgas lietas :(
dakðiòa
Re: Kâ cînîties ar besi?
16.05.2006 09:41
oi! ar pasaþieru lidmaðînu man ir lielâkas bailes braukt nekâ ar tâdu kukuruþòiku, kur mûs veda ar izpletòiem lekt...
Pçdçjo reizi kad lidoju ar pasaþieru lidmaðînu sâku raudât - biju diezgan daudz filmas saskatîjusies, kur viss tâ reâli parâdîts - kâ lidmaðîna dalâs uz pusçm un cilvçki ar gaisu raujas ârâ... tâ nu es raudâju un sçdçju 5 stundas un gaidiju, kad pçdçjâ stundiòa man pienâks - apkârtçjie droði vien domâja, ka es neesmu psihiski vesela - bet tad man toèna likâs, ka visi aiziesim bojâ...
Bet itkâ statistiski ar lidmaðînâm lidojot aiziet mazâk cilvçki bojâ, kâ ar automaðînâm...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 1?
Ziņa: