Pirmâ mîlestîba2

Aizsāka nu... 

nu...
Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 13:57
Vai jûs satiktos ar pirmo mîlestîbu pçc daudziem gadiem, kaut abiem bûtu jau otrâs pusîtes? Ja ar pirmo mîlestîbu nekas nesanâca tikai tâdçï, ka kautrçjâs(bija tikai simpâtijas, nekas vairâk, jo pazaudçja kontaktus).. Bet tagad ir iespçja.. Ko jûs darîtu?
nu...
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 13:59
Ja jûs vçl tagad justu, ka kaut kas pievelk vienu pie otra.. :)
plants no cita PC
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 15:15
Parasti pievelk paða iedomâti sapòu tçli nevis reâli cilvçki. Atceras jau savas jûtas un skaisto jaunîbu.
Es vienreiz satikos un vîlos. Nesapratu - i kas mani toreiz saistîja. Ðausmas parâva, ka tas cilvçks varçja bût man blakus.
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 15:56
man ar lîdzîgi... :)
Ðerila
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 16:32
Nevajag tik ïoti uztraukties un sagaidît to sliktâko. Re, jau otro tçmu raksti...
Saglabâ vçsâku prâtu (kaut tas ir grûti, ticu!) un parâdi savai otrai pusîtei, ka joprojâm jûsu abu attiecîbâs nekas nav mainîjies. Ka Tu viòu mîli un viòð Tev ir dârgs un svarîgs. Bet nekrîti panikâ un pârmetumos- tas viòam apliecinâs, ka tieðâm varbût... tu esi neîstâ...
Un pirmâ mîlestîba tak automâtiski nenozîmç, ka viòu attiecîbas bûtu bijuðas ideâlas? Kâ bûtu, ja bûtu--- ir neauglîga spriedelçðana.
Bez tam, ja abiem ir otrâs pusîtes, vai tad tâs radâs kâ augoòi? Bija taèu mîlestîba, simpâtijas, utml. Bieþi vien ir tâ, ka pçc gadiem, satiekot to 1. mîlestîbu, ir gauþi jâbrînâs- kâ man ðitâds varçja patikt... :)))
Tâ ka smaidi, dari labu un pasaki, galu galâ- ka Tev viòð ir svarîgs...
Lai veicas!
loraa
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 18:32
Satiecies....Noteikti...lai nav jânoþçlo atlikuðâ dzîvç....Labâk noþçlot to ko esi izdariijis-nevis ko neesi..Saku no pieredzes...
strawberry.
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 18:55
Es esmu laikam ïoti mainîjusies. 1. mîlestîba man nozîmç tikai skaistas atmiòas:)
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 20:46
satiecies,savâdâk visu mûþu domâsi kâ bûtu bijis...
etv
Re: Pirmâ mîlestîba2
17.05.2006 23:30
johaidi, lasot shos tekstus par skaistam atminjam, acis asaras sarieshas, jo man neka tada skaista nav bijis un bail, ka nebus, jo mana istena muzha milestiba mani ir atraudijusi un es nespeju izrauties no periodiskaas depresijas kurai iemesls ir tieshi tas, ka es nejutu piepildijumu vairs dzive un man ir ari no ta radusies kompleksi, jo uzskatu, ka iespejams tiesi izskats bija tas, kas lika vinai mani atraidit par spiti tam, ka dariju visu iespejamo, lai paraditu sevi no labakas puses. Es nevaru aizmirst, ne minuuti. tikai par vinu vien es sapnoju, par vienu cilveku un nevienu citu pat iedomaties nevaru sev blakam. visas citas ir kluvushas pelekas, man totali neinteresantas :(
nu...
Re: Pirmâ mîlestîba2
18.05.2006 08:01
ðerila
Neesmu es izmisusii beibe.. :))
Nu bet, ja peec gadiem juuti, ka shis cilveeks tomeer pievelk???.. Un abiem ir liidziigi.. Un viens par otru esat domaajushi visus shos gadus..
plants no cita PC
Re: Pirmâ mîlestîba2
18.05.2006 15:44
Ja jûti, ka pievelk pagâtnes cilvçks, tad kaut kas nav lîdz galam labi ar tagadnes cilvçku.

etv
Padomâ, vai Tu tieðâm domâ par savu pirmo mîlestîbu, jeb Tev "ir labi" cietçja lomâ. Nav jâbûvç attiecîbas, nav jânopûlas komunicçjot. Vienkârði iestrçgi savâ sâpç. Jebkura sâpe ir jâpârdzîvo un jâiet uz priekðu.
Re: Pirmâ mîlestîba2
18.05.2006 19:51
man piemçram liekas,ka ar pirmo mîlu viss ir aprâvies, nav pabeigtîbas sajûtas,tâpçc varbût gribas satikties atkal...
Bernadeta
Re: Pirmâ mîlestîba2
18.05.2006 20:17
Man atkal liekas, ka pirmâ mîla ir bçrnîbas jûtu mçìinâjums. Tas bija sen, pârdzîvojusi esmu daudz, un, satiekot to cilvçku, - vienkârði sveðs ïautiòð. Bet atmiòas man ir skaistas ne tikai ar pirmo mîlu, bet arî par otro un daudz ko citu dzîvç vispâr.
straw
Re: Pirmâ mîlestîba2
18.05.2006 20:20
Pagâtne nav vieta, kur dzîvot. Kâpçc atgriezties?
Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 11:51
ne par velti tâ pagâtne ienâk ðodienâ...
Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 11:52
Vienîgi, lai tiktu ar to skaidrîbâ.

Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 12:03
Kad es pirms gadiem salidojumâ satiku savu skolas gadu kluso simpâtiju, es nevarçju saprast, kas gan man viòâ vispâr ir paticis??
Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 12:49
un kad es pirms daþiem gadiem ieraudzîju vienu, kam mçs vesels bars skrçjâm pakaï 15 gados, es nodomâju, kâds ârprâts:-)))

etv
Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 21:18
Mjâ, Dievs dod, lai pçc gadiem ar mani arî tâ notiktu, pagaidâm simpâtijas nemazinâs, un ðîs jûtas ir tik skaistas, ka tâs pat negribâs zaudçt, par spîti tam, ka nav pretjûtu.
Re: Pirmâ mîlestîba2
19.05.2006 23:38
etv, padomâ, vai patieðâm nav tâ, ka tu patiesîbâ "baudi" savu situâciju?...
tâ vismaz izklausâs...sorry, ja man nav taisnîba.
etv
Re: Pirmâ mîlestîba2
20.05.2006 00:08
Es pats nezinu. Es baudu to, kâ ir bût iemîlçjuðam, jo tik spçcîgas jûtas nekad vçl neçsmu jutis. No vienas puses, dzîve pirms ðî notikuma bija bezrûpîgâka un patîkamâka, jo nemâcâs virsû drûmas domas, bet no otras puses, ðîs jûtas negribas pazaudçt. Un, lai gan tagad cenðos saglabât optimismu un râmu prâtu, domâjot un darot vairâk citas lietas, es nespçju viòu aizmirst. Es neko nesaprotu.
Moljers
Re: Pirmâ mîlestîba2
20.05.2006 00:09
Satiku savu skolas laika simpâtiju - ðausmîga, nodzçrusies tante.
Ârprâts !!!!!
Re: Pirmâ mîlestîba2
20.05.2006 08:21
Varbût labâk satikt un vilties, nekâ satikt un saprast ,ka nekas nav zudis
etv
asd
20.05.2006 15:57
Man arî tâ ðíiet, selma.
Moljers
Re: Pirmâ mîlestîba2
20.05.2006 16:11
Nekas, nekad, nekur nepazûd.
zâlîte
stâsts par mîlestîbu...
20.05.2006 17:27

Reiz sen senos laikos kâdâ zemes nostûrî kopâ sapulcçjâs visas cilvçka jûtas un îpaðîbas.
Kad GARLAICÎBA bija jau treðo reizi noþâvâjusies, NEPRÂTÎBA ierosinâja:
- Bet varbût uzspçlçjam paslçpes?
INTRIGA pacçla vienu uzaci:



- Paslçpes? Bet kas tâ ir par spçli?
NEPRÂTS paskaidroja, ka viens no viòiem, piemçram, viòð pats bûs spçles vadîtâjs. Viòð tad aizvçrs acis un skaitîs lîdz miljonam, bet pârçjiem ðajâ laiku ir jânoslçpjas. Tas, kuru atradîs pçdçjo, bûs nâkamâs spçles vadîtâjs.
ENTUZIASMS uzreiz paíçra aiz rokas EIFORIJU un sajûsminâti uzdejoja ar viòu. PRIEKS tâ lçkâja, ka pat pârliecinâja ÐAUBAS. Vienîgi APÂTIJAI gan nekas un nekad nelikâs pietiekami interesants, un viòa atteicâs piedalîties spçlç. PATIESÎBA nolçma labâk neslçpties, jo viòu tik un tâ galu galâ atrod. LEPNUMS paziòoja, ka ðî ir pilnîgi muïíîga spçle un ka viòu vispâr nekas cits kâ tikai viòð pats neuztrauc. GÏÇVULÎBA ne îpaði gribçja riskçt.
- Viens, divi, trîs....., - sâka skaitît NEPRÂTS. Pirmais noslçpâs SLINKUMS, viòð vienkârði apgûlâs aiz tuvâkâ akmens. TICÎBA pacçlâs mâkoòos, bet SKAUDÎBA noslçpâs TRIUMFA çnâ, kurð paða spçkiem uzrâpâs paða augstâkâ koka galotnç. CÇLUMS ïoti ilgi nevarçja noslçpties, katru vietu atdodams kâdam citam, jo vienmçr uzskatîja, ka katra no tâm ir vairâk piemçrota kâdam no viòa draugiem.
Kristâldzidrais strauts – SKAISTUMAM.
Koka dobums – BAILÇM.
Tauriòa spârns kâ patvçrums SALDKAISLEI.
Vçja pûsma – tieði piemçrota BRÎVÎBAI, un tâ viòa arî nomaskçjâs par vienu saules stariòu.
EGOISMS atrada tikai sev vienam siltu un çrtu vietiòu.
MELI paslçpâs okeâna dzelmç (lai gan patiesîbâ varavîksnç).
Bet KAISLE un VÇLME nolîda dziïi vulkâna krâterî.
AIZMÂRÐÎBA - pat neatceros, kur noslçpâs, bet tas arî nav tik svarîgi.
Kad NEPRÂTS jau aizskaitîja lîdz 999 999, MÎLESTÎBA vçl joprojâm meklçja, kur paslçpties, bet visas vietas jau bija aizòemtas.
Un te pçkðòi viòa pamanîja burvîgu rozâ ziedu krûmu un nolçma paslçpties tajâ.
- Miljons, - noskaitîja NEPRÂTS un devâs meklçt pârçjos.
Pirmo viòð, protams, atrada SLINKUMU. Pçc tam izdzirdçja, kâ TICÎBA strîdas ar Dievu, bet par KAISLI un VÇLMI uzzinâja tâpçc, ka vulkâns nodevîgi vibrçja. NEPRÂTS pamanîja SKAUDÎBU un saprata, kur slçpjas TRIUMFS. EGOISMU pat nevajadzçja meklçt, jo vieta, kuru viòð bija izvçlçjâs, izrâdîjâs biðu strops, un bites, loìiski, izdzina nelûgto viesi. Dodoties tâlâkos meklçjumos, neprâts pienâca pie strauta, nolçma veldzçt slâpes un pamanîja SKAISTUMU. Bet ÐAUBAS sçdçja pie þoga un nevarçja izlemt, kurâ pusç viòâm noslçpties.
Un tâ visi tika atrasti: TALANTS – svaigâ un kupli zaïojoðâ zâlç, SKUMJAS – tumðâ alâ, MELI – varavîksnç (bet, ja godîgi, tad viòi slçpâs okeâna dibenâ).
Tikai MÎLESTÎBU nevarçja atrast. NEPRÂTS to meklçja aiz katra koka, katrâ strautiòâ, katra kalna galâ, un tikai visbeidzot nolçma paskatîties rozâ ziedu krûmâ. Bet, lîdz ko NEPRÂTS paðíîra malâ zarus, tâ izdzirdçja kliedzienu, jo asie roþu dzeloòi savainoja MÎLESTÎBAI acis.
NEPRÂTS apjuka, nesaprata, ko darît, sâka raudâjt, lûdzâs piedoðanu un, savas vainas izpirkðanai, apsolîja, ka vienmçr bûs viòas pavadonis.
Un, lûk, no tâ brîþa, kad pirmo reizi pasaulç tika spçlçtas paslçpes...MÎLESTÎBA kïuva akla un NEPRÂTS vienmçr ved viòu pie rokas....
Re: Pirmâ mîlestîba2
20.05.2006 17:30
Es tomçr ticu,ka ir mîlestîba, kas nezûd arî tad, ja cilvçki nav tikuðies 20 gadus, un satiekoties ir vienalga cik katram krunciòu...
Re: Pirmâ mîlestîba2
21.05.2006 20:35
nu...
Re: Pirmâ mîlestîba2
22.05.2006 13:37
Bet cik daudzi ieklausâs sirdî? Lielâkâ daïa klausa veselajam saprâtam un reizçm nogalina visu to jauko un iestâjas ikdiena, kurai nav gala.. Un ir skumji, jo tumðâ naktî, nav kas ir blakus un izstaro gaismu..
Re: Pirmâ mîlestîba2
22.05.2006 14:19
Satiktos :)
skatoties, kura skaitâs pirmâ mîlestîba, kad Tu iemîlies padsmit gados, vai dârziòa vecumâ :)))



Dianîte
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 4?
Ziņa: