zems pashvertejums

Aizsāka vvv 

vvv
zems pashvertejums
20.06.2006 00:10
Kaa lai cel savu pashapzinju?
Esmu cilveks, kas ir pietiekami daudz sasniedzis dziivee..domajot ar galvu,..nejutos sliktaaka kaa citi..bet principaa esmu diezgan neparliecinata par sevi un tadel sev medzu uzlikt dazadas maskas, lai mani tik viegli neievainotu..kaa rezultaata medzu ievainot lidzcilvekus, kam ar manu problemu nav nekada sakara.
Vaina meklejama bernibaa- tukstoshiem reizhu man ir teikts, cik slikts man ir raksturs..
Draugs saka.."nu straada ar sevi!centies noticet, ka esi vertiga.." Bet ar ko lai saak? Kaa?
Varbut kadam pieredze..pie psihologa ejot..cik reizees var iemacities valdit par savam izjutam?Aptuvenas izmaksas..
paldies.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 08:23
Par psihologiem nezinu, bet psihoterapija nebuus aatrs un leets pasaakums.
lai gan ar sho probleemu vareetu iet grupu terapijaa, kas manupraat dereetu labaak un vareetu buut arii leetaaka. Samaksa vareetu buut No ls7 uz augshu oar reizi un ilgums- es teiktu, ka vismaz 1-2 gadi.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 10:32
ieraksti guuglee "paðapziòa" un "paðnovçrtçjums", nehui te punjkjoties :D
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 10:36
Jâsâk ar to, ka tu pieòem sevi tâdu kâ esi. Arî to, ka esi viegli ievainojama, arî to, ka vari aizvainot citus. Ceïð, kâ pilnveidot sevi, ir jâizvçlas paðam un tas nekad nebûs âtrs. Var, protams, meklçt psihologu palîdzîbu, bet tas nozîmç to, ka iztçrçsi daudz naudas un klausoties viòa vçrtçjumâ/viedoklî, tu vari nesajust pati savu iekðçjo balsi.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 11:07
Labs terapeits neveertee, bet tieshi oaliidz sadzirdeet savu ieksheejo balsi. Darbs vinjam taads.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 11:35
,,,Neticu. Jo nevar bût, ka dzîvç viòi runâ/raksta savâdâk, nekâ tad, kad strâdâ ar klientu. Tad viòiem darbâ ar klientu vajadzçtu ieslîgt tâdâ meditatîvâ stâvoklî, lai aizmirstu un nedzirdçtu visu to, ko saka viòu ego(vai viòu pieredze, pârliecîba, utt) Pie tam, lai cilvçks patieðâm (un nevis iluzori) varçtu sevî kaut ko mainît, ir jâsajût sava dziïâkâ bûtîba. To, ka tâda eksistç, var likt sajust tikai tas, kas to pats ir jutis.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.06.2006 11:36 by strawberry.
Re: offtopic to strawberry
20.06.2006 11:55
Tava paranoja attieciibaa uz sho zinaama.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 11:58
,,,tava parastâ atbilde:-))) Diskusijâs par bûtîbu tu neielaidies.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 12:34
strawberry

Tu ar ne. Tu filozofee rinjkjii un apkaart bez konkreeta ieteikuma cilveekam. Tava nostaaja ir skaidra un 100. reizi to apspriest nudien neredzu jeegu. Taa ir Tava veelme tur iedziljinaaties un Tu esi briiva savaa izveelee to dariit. Es shajaa spriedeleeshanaa jeegu neatrodu.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 12:40
,,,tad laikam vârdiòð "paranoja"attiecâs uz tevi paðu:)
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 13:41
...starp citu, strawberry ðajâ gadîjumâ nefilozofç riòíi un apkârt, bat saka lietas butibu......brîþam liekas, ka daudzi "konkrçtie" padomi tiek doti ðâdâ limeni, mçginâðu uzzîmçt...sçþ vecais ar pliku dirsu uz parkarsuðas plîts un brçc - vai, vai, palidziet, baigi sâp!!!...atnâk viedais psihologs un sâk izjautât - kâ sâp, kur sâp, kad sâka sâpçt, kur jûs bijât, kad saka sâpçt, vai apsçdâties kaut kur, ...utt,utt...katrs no mums zina savas çnas puses...tikai pats par kûtru, lai kaut ko mainîtu...un tad sâk meklçt attaisnojumus - grûta bçrnîba, koka zobentiòð, ratiòi uz trîs riteòiem...
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 14:16
madcynics

nez vai Tavs saliidzinaajums atainoja buutiibu...
besk
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 15:29
nu ja. un zemene tam vecim iesaka - nebïauj, iedomâjies, ka sçdi uz sniegavîra.
varb tad labâk bïaut un nevis turpinât sçdçt un mçìinât atdzesçt dibenu ar domas spçku :)
jo tas ir tas, ko te daþi iesaka - iedomâjies, ka esi baigi svarîgais, un gatavs! tad jau matus arî varçtu pârkrâsot ar domas spçku, nebûtu pie friziera jâiet.
kalendirs
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 15:32
Oponeejot Strawberry - nu ir jau arii taa, ka seansa laikaa psihoterapeiti no sevis "norobezhojas" un vinju veertiibu sisteemai vairs nav tik lielas noziimes. Noziime ir klientam un tam, ko klients domaa. Taapeec jau vinji maacaas, lai kljuutu par shaadiem aarstiem.
Tas taa - no savas pieredzes saku (esmu klients :))
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 16:35
besk, es tam vecim teiktu- nokâp no plîts:) Ar domas spçku laikam dibenu vçl neviens nav iemâcîjies atdzesçt, bet gan jau , ka tas ir iespçjams. Svarîguma apziòa ir tieði tâ, kas jâsamazina- tâ traucç pareizi uztvert lietas. Es teicu, ka jâpieòem sevi tâdu, kâ esi:)

Kalendir- ja psihoterapeits norobeþojas, tad iznâk, ka klients tik un tâ vârâs savâ sulâ, viòð var pârrullçt notikumus un tik un tâ nenokïût pie sevis paða. Tâpçc, ka tomçr kaut ko vajag, kas parâda ceïu. Sprieþot pçc tâ, ko esmu lasîjusi par psihoterapeitu metodçm, tiek meklçts vainîgais- kaut vai notikums bçrnîbâ, kam uzgâzt vainu. Strâdâjot tâdâ veidâ, tas bûs nebeidzamais stâsts, jo tiek mainîta tikai attieksme pret notikumu, bet ne pret lietu bûtîbu.
besk
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 17:24
tas bija apaïð kvadrâts, zemene :)
1. tu teici - jâpieòem sevi tâdu, kâds esi - resp sçdot uz karstas plîts apcerçt savu pârogïojoðos pakaïu.
2. tava sakâmâ otrâ puse - nokâpt no plîts - nozîmç pretçju darbîbu iepriekðçjai - situâcijas un savas uzvedîbas nepieòemðanu un mainîðanu, un palîdzîbu no malas, kas turklât nozîmç zinâmu kompetenci - lai cilvçks, kas nesaprot, kas noticis, patieðâm nokâptu no plîc un nevis kâptu tâs centra virzienâ :)

par tavu otro komentu - slikti esi lasîjusi :)
Santa
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 20:34
Jûtîgumâ, man ðíiet, var bût apvienoti divu veidu jûtîgumi. Viens no tiem izpauþas kâ ievainojamîba, kas rodas no zema paðvçrtçjuma. Bet otrs jûtîgums, manuprât, ir îsta dieva dâvana! To jauko (otro) jûtîgumu sevî novçrtç un izbaudi (emocionalitâte), savukârt pirmo-vieglo aizvainojamîbu pamazâm mazini. Tas varçtu notikt jebkâdâ veidâ-lutini sevi, atrodi patîkamas nodarboðanâs un hobijus, sporto, ja iespçjams (vai esi redzçjusi sportistus ar zemu paðapziòu??), jauki ìçrbies, lasi ko interesantu utt. utjpr.-lîdz pat pilnîgâkajiem sîkumiem, tikai tâ var izmainît lielas lietas. Tu kïûsi sev (pats galvenais!) un citiem interesanta. Jâ, un esi godîga pret sevi-ja sâpini citus, tad to atzîsti (vismaz sev noteikti!), iespçjams, arî tur var ko nedaudz mainît. Tu sevi mîlçsi, kad spçsi akceptçt arî savas ne tik labâs îpaðîbas! Galu galâ - uzdod sev jautâjumus, kas tieði ir tas, kas tevi var visvairâk sâpinât, un vai to vajag tik ârkârtîgi aizsargât?
Es ðo tev visu stâstu, jo esmu bijusi lîdzîgâ situâcijâ kâ tu.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 20:52
bla bla bla
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 21:21
Besk, kas tu cilvçkus uzskati par pilnîgiem idiotiem, kas nesaprot, kas jâdara, kad pakaïa deg? Man izskatâs, ka tu lietas iepriekð sareþìî, lai varçtu veikt garu risinâðanas virkni...nu bet katram savs:-))) Man tas atgâdina iepriekðçjâ "Patiesajâ dzîvç" lasîto, ka zîlniece atrod "porèu" un tad par zinâmu samaksu apsola to noòemt:)
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 21:22
ja cilveeks luudz, ko dariit, laikam jau netiek gan pats galaa.
Re: zems pashvertejums
20.06.2006 21:27
Besk jau bija paspçjusi pârveidot ðo lûgumu. Es komentçju to:)
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 00:16
...pavîdçja vârds - klients...tâ arî viòð tiek uztverts - kâ maizîtes devçjs...
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 08:43
nez vai ir tik tiesha saistiiba.
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 08:50
...un kâ vçl...pie tam - jo dienas, jo vairâk...pârbaudîts...
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 08:51
es teiktu, ka nav viss
besk
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 10:34
zemene - nu es saku, ka pakaïas degðana bija tâda kâ lîdzîba :)
bet mazâk pârogïojðâs situâcijâs cilvçki patieðâm nezina, uz kuru pusi râpties, lai sâpçtu mazâk :( kaut vai sievas, kuras tiek regulâri sistas, cilvçki, kurus moka bezmiegs un un cilvçki, kas izdara paðnâvîbas. un ja ðâdu cilvçku arî norauj no plîc vai cita kaitçkïa - kaut kâ nejauði viòi uzraujas uz nâkamo plîti.
(nu apmçram tâpat kâ mçs te nemitîgu uzraujamies uz melleni; es pat zinu, kâpçc)
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 10:53
besk, mellenes vairs nav , ir strawberry:-))), bet tu joprojâm uzraujies uz melleni???...kas notiek tajâs grupâs, ko tu apmeklç? :-))) Un tu vçl lielmanîgi saki, re kâ viòi, tie citi, atkal uzraujas uz to karsto plîti...:-)))
besk
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 12:58
grupas es vairs sen neapmekleeju :)
tas bija citaats no kaadas vecaas diskusijas - ka atkal visi uzraujas uz melleni :) sitaadi citaati nenoveco :)
un ja kads te ir uzravies uz melleni, tad es - bet diskuteeju tiiraa sporta un meeles izlociisanas peec :)
un latvisku ogas nosaukumu man vieglak uzrakstit, jo dzimta valoda tomeer
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 13:30
mellene kljuus par tautas folkloru
Re: zems pashvertejums
21.06.2006 14:09
besk un ,,,bet jûs mani valstât pa muti kâ skâbu çrkðíogu:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 11?
Ziņa: