Aizkritusi auss

Aizsāka Ausiite 

008
Re: Aizkritusi auss
24.06.2006 18:02
Man ar gadîjâs lîdzîgi pâris gadus atpakaï un, kad nocînîjos nedçïu, devos pie ârsta. Izrâdâs tiesâm pie vainas tas koríis. Viens divi to koríi viòa izskaloja ârâ un ieteica nekad vairs ausis paðai netîrît, bet 2x gadâ doties pie speciâlista (ausologa) :))))) un ar viegli spirtotu ðvunku dabût to ârâ. Viòa man teica, ka visiem tâ bûtu jâdara, ka paðam ausis nevajagt tîrît un, ka ausu pilieni (tie kas brîvi pieejami aptiekâs) ir îsâkais ceïð kâ mazu ausu problçmu padarît par milzîgu. Paskaidroja, ka pilieni tikai nedaudz paðíîdina ausu sçru kâ rezultâtâ auss saííep vçl vairâk. A paðiem nevajag tîrît jo visu sçru nevar izòemt tâ pat no tiem labirintiem, bet iestumt dziïâk gan var.
Starp citu par tiem aptiekâs pieejamajiem pilieniem galvu saíer gan acu ârsti (par Visine) gan arî Lori par deguna pilieniem.
Ausiite
Re: Aizkritusi auss
27.06.2006 13:57
Austinja atkrita!!! ;) Paldies visiem, kas kaut ko ieteicaat!!! :)
Owl
Re: Aizkritusi auss
10.10.2009 15:42
Man arī aizkritusi auss, tā ir bijis arī agrāk. Ar laiku atnāk vaļā, bet citreiz tas ir pat nedēļām ilgi.
Re: Aizkritusi auss
14.10.2009 15:22
Tas ir sēru korķis, kuru var izņemt LOR.Nekādā gadījumā nečakarēt pašam,jo tad iestumsiet vēl dziļāk un sāpīgāk būs izņemt ārā.
Margrietina
Re: Aizkritusi auss
22.10.2009 12:02
Dažkārt palīdz deguna aizspiešana, gaisa spiešana caur to, tad ausis atsprāgst vaļā.
es vienu ritu piecelos un nezinu no ka bet mana auss aizkrita un ta jau treso dienu ka aizkritusi loti divaina sajuta ko man darit ?
Pamēģini ausī iepilināt 3% ūdeņraža pārskābes šķīdumu.
Re: Aizkritusi auss
04.09.2010 10:15
paguli uz tās auss kamēr atnāk vaļā ! pAŠAM TĀ BIJIS
Re: Aizkritusi auss
04.09.2010 10:21
Vienīgais mazdakteris uzgāja uz pareizā ceļa. labi pietiek runāt muļķības un par tēmu: tas ir auss korķis, tev jāaiziet pie auss speciālista uz poliknīniku un tur tev liks paturēt nelielu bļodu pie aizkritušās auss un izskalos to ausi ar ūdens strūklu un tad redzēsi kā tas korķis peld tajā bļodiņā un sajutīsi ka auss vaļā kā vienmēr bijis un punkts.
everita
Re: Aizkritusi auss
09.12.2012 18:57
man jau 2 nedelas ir ciet auss es dzeru rinodeksu bet nenaca vala nesen saku dzert antibijotikas tapat nenak vala ko man iesakt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 15?
Ziņa: