pedofîlija

Aizsāka izzinoðâ 

Dzîve
Re: pedofîlija
29.10.2005 16:09
Es neesmu kristiete. Vienkârði man ir pretîgi vîrieði, kas izmanto vâjâkos.

Un Mateus es neesmu nemaz tik veca. Esmu tikai pâris gadus vecâka par tevi.
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
29.10.2005 16:43
Ir tâda grâmata kas man palîdzçja labâk saprast kas ar mani noticis (jo citâdi ârçji liekas ka viss kârtîbâ, dzîve rit tâlâk, tikai nez no kurienes tâs nepârtrauktâs dusmas; depresijas....) - Tims Genârds "Nobendçtâ bçrnîba; no naida lîdz piedoðanai" (var nopirkt katoïu baznîcu grâmatu galdos, bet tas nenozîmç ka tâ ir reliìiska grâmata). Tas ir dzîvesstâsts kurâ saskatîju daïçju lîdzîbu ar savçjo.
zâlîte
Re: pedofîlija
29.10.2005 16:58
Ne tikai katoïu baznîcu grâmatu galdos, bet arî Jâòa Rozes grâmatnîcâs.
...
Re: pedofîlija
30.10.2005 00:55
Nu, paskatieties draugi.lv portâlâ kâdas tur mazgadîgâs sakarina bildes, un tad sakiet ka jamâs paðas neuzprasâs. lai kâdi arî tam nebûtu iemesli. un blefs tas, ka cilvçks 16 (!!!!) gados, nevar pateikt nç. 10 varbût nevar, arî 12 ne, bet ne 16. cita lieta, ka grib i eglîtç uzkâpt i pakaïu nesaskrâpçt.
?
Re: pedofîlija
30.10.2005 08:07
Ar 10gadîgu arî sexosiet, ja viòð jums piedâvâsies ?
K
Re: pedofîlija
30.10.2005 12:00
16 gados varbût patîk kaitinât un izaicinât (kas nav kriminâli sodâmas darbîbas),bet siekalainajiem opîðiem jau patîk sev glaimot un domât, ka par viòiem un viòu dzimumpotenci radusies reâla interese.
...
Re: pedofîlija
30.10.2005 12:31
Nu, ir man daþas jaunuves pazîstamas, kuru darbîbas savâdâk kâ par "meklçðanos" nosaukt nevar. Un tikai nevajag ka savos 16 viòas nejçdz ko dara.
10 gadi- tas ir bçnrs un nav seksuâli uztverams.
pedofiilijas upuris
Re: pedofîlija
30.10.2005 16:12
... -

Katrs vesels cilveeks kad izaug no beerna un kljuust par pusaudzi, saak intereseeties par seksu, jo kaa jebkursh cilveeks, ir radiits shai pasaulee ar seksuaalajiem instinktiem.

Nu,un kad sajuut shos instinktus, tad arii saak "mekleeties".

Katram veseliigam cilveekam kas veelas seksu, ir tiesiibas mekleeties, arii tev, ... !

Bet savukaart NAV tiesiibas IZMANTOT savu seksuaalo instinktu apmierinaasanai kaadu,kas nespeej sevi aizstaaveet; nespeej atteikt pieaugusham bailju vai mazgadiibas deelj.

Taam jaunuveem ir pilnas tiesiibas izveeleeties - kuram cilveekam ljaut vinjaam intiimi pieskarties, kuram ne. Pieaugusha cilveeka un beerna/pusaudza attieciibas sajaa zinjaa NAV liidzveertiigas - beernam IR jaaklausa pieaugusais; bet pieaugusais NEKAD necieniis un neklausiis beernu/pusaudzi!
...
Re: pedofîlija
30.10.2005 17:13
"bet pieaugusais NEKAD necieniis un neklausiis beernu/pusaudzi"

savâdi Jûs cilvçki, ka necienât pusaudþus :-(

Un kur tad pieauguðâ vaina, ja pusaudzis meklçjas? jebðu 16 gadîga ar 16 gadîgu drîkst, bet ar 25 gadîgu ne? Kur atðíirîba?
Re: pedofîlija
30.10.2005 17:28
Tas viss ir muljkjiibas par to necieniishanu. Sexuaala attieciibas it iipashi starp pilngadiigiem un nepilngadiigiem ir uz savstarpeeju cienju balstiitas. Un nevajag normaalus cilveekus pieliidzinaat izvarotaajiem!
j
Re: pedofîlija
30.10.2005 17:52
Varbût tomçr ir kâda iepçja tâdus kukû mazliet paârstçt?
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 11:14
... :

Ja pusaudzis meklçjas, tâ ir pusaudþa atbildîba. Ja meklçjoties viòð kâdam dara pâri, tad viòam bûtu jâatbild par ðo pâri darîðanu.

Pieauguðais ir atbildîgs ja iesaista pusaudzi savu dzimumtieksmju apmierinâðanâ. Pieauguðais nav vainîgs ja pusaudzis meklçjas.

Ja pieauguðais nemeklç seksa partnerus vecuma ziòâ sev daudzmaz lîdzîgus, tas liecina par viòa emocionâlo atpalicîbu - viòð ir iestrçdzis savâ bçrnîbâ - tur ir kâds gadîjums kad viòð ticis stipri nobaidîts. Tad ðim pieauguðajam jârisina sava bçrnîbas trauma nevis jâmeklç seksa partneri starp pusaudþiem. Kad bûs ticis ðai traumai pâri, arî pats tad jutîsies pieaudzis un lîdzvçrtîgs citiem pieauguðajiem.

Un savukârt ðîs jaunuves-pusaudzes meklç par sevi vecâkus puiðus/vîrieðus, jo neapzinâti meklç viòos tçvu, kura mîlestîbas trûcis. Protams ka nevienam vîrietim sveði bçrni/pusaudþi neinteresç..... Tâpçc meitenes uztaisâs par seksbumbâm lai vismaz KAUT KÂ piesaistîtu iedomâto "tçvu" uzmanîbu...... Un tçva mîlestîbas vietâ dabû seksuâlu izmantoðanu.. traìiski tas ir.
Protams neviens vîrietis nav vainîgs ka ðo meiteòu tçvi viòâm nav devuði tçva rûpes. Vismaz var mçìinât saprast ka viòas ir nelaimîgi pamesti bçrni, kam par nelaimi jau aug pupi... Nevis kâdas tur seksbumbas...

Nu paprasiet taèu kâdam psihoterapeitam!!
...
Re: pedofîlijas upuri
31.10.2005 11:23
Nedomâju, ka Tev savi pârdzîvojumi apripori jâattiecina uz visâm mazgadîgajâm palaistuvçm.
Mums ðíiet vidçji seksuâlas attiecîbas uzsâk 16 gados un ne jau nu lielâkâ daïa vardarbîgâ kârtâ
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 11:23
a priori :-)
iks
Re: pedofîlija
31.10.2005 11:25
Pedofiliju ârstç ieslodzijumu vietâs,citi ieslodzîtie
audra
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:00
Diez vai vîrieðu patikai uz mazgadîgajâm pamatâ ir bçrnîbas traumas. Es tur saskatu tikai elementâru izvirtîbu un egoismu. Kuram gan nepatîk jauna, ideâla miesa, bet normâli domâjoðs cilvçks seksuâlo baudu tomçr uztver kompleksi un meklç ne tikai svaigu miesu, bet arî garîgu saskaòu, intereðu kopîbu, zinâmu ilgtermiòa motîvu.
Kas attiecas uz to, cik lielâ mçrâ ðîs 15-16 gadîgâs uzskatâmas par upuriem... Zinot, cik kvçli daþa laba ðai vecumâ alkst tikt vaïâ no savas nevainîbas un apgût augstâs mîlas mâkslu, daudzos gadîjumos tas ir abpusçji izdevîgs darîjums. Tajos gadîjumos, kad jaunas meitenes tieðâm kïûst par pavedçju upuriem, ir likuma pants, kura pateicoties, ðiem kretîniem tieðâm vajadzçtu nonâkt vietâ, kur var ilgi un kvalitatîvi pârdomât savu dzîvi. Tas, ka upuri bieþi negrieþas pçc palîdzîbas, ir cits jautâjums un ïoti smaga problçma, ko vajadzçtu risinât valsts mçrogâ.
Bet kas attiecas uz pedofîliju, tad tâ (mûsdienu izpratnç) pçc manâm domâm ietver vienu ïoti raksturîgu iezîmi - tâ ir seksuâla tieksme uz aseksuâlu objektu, t.i. bçrnu, un tapçc gluþi nebûtu bâþama vienâ maisâ ar mîlestîbu uz 15-16 gadîgâm èiksâm.
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:04
Iks, tas nav risinâjums. Pedofîli ir cilvçki kas bçrnîbâ cietuði no varmâcîgiem vecâkiem. Aiz savas nezinâðanas paði sâk varmâcîgi izturçties pret vâjâkajiem. Un cietumâ atkal dabûs ciest no varmâcîbas...


... , un es savukârt nedomâju ka tev dçï sava seksa trûkuma organismâ un savâm bailçm paðam/-ai meklçties, jâapsaukâ bçrni un pusaudþi par palaistuvçm.
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:12
Hm, visi kas aktîvi nemeklçjas ir ar seksa trûkumu organismâ?
Saprotu, kâdçï kïuvi par podefila upuri.

Sîkas ðmîzîtes knapos svârciòos, kas aktîvi meklçjas- palaistuves, a kas tad vçl?
Ko tad tâ viòas aizstâvi, ja jau jamâs drîkst brîvi meklçties? Lai taè meklçjas, tik tad nevajag veèus tajâ vainot.
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:35
... , ja tu aktîvi nemeklçjies un arî seksa trûkumu neizjûti, kâpçc tad esi tik dusmîgs/-a uz mûsu mazâkajâm mâsâm - pusaudzçm? Ka pat apsaukâ viòas par palaistuvçm un ðmîzîtçm?

Tu iedali bçrnus un pusaudþus 2 daïâs - tie kas ìçrbjas tev pa prâtam un tie kas nç? Es ìçrbos ïoti noslçgti, bet tas nebija bûtiskâkais tajâ kas ar mani notika!

Vai arî tu neciet bçrnus kâ tâdus? Kas ar tevi?
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:37
Cieðu bçrnus. bet dikti aizstâvçt viòus no tâ, ko paði grib? Man akurât liekas, ka Tu gribi viòus pasargât no tâ, no kâ pasargât viòi nav prasîjuði. Tev nepatika, kas ar Tevi notika, bet lielâkâ daïa ar to ir apmierinâti, jo tâ bija viòu izvçle. Ja grib, lai meklçjas, bet tâpçc nevajag viòas par cietçjâm padarît.
Re: pedofîlija
31.10.2005 12:52
pedofîlijas upuris

Ej ka labaak paaarsteejies. Ko tu iecikleejies uz to beerniibas traumu. Patiik vienkaarshi taas meitenes un viss. Un kaapeec vajag no taa atteikties ja to var dabuut un turklaat abas puses paliek apmierinaatas?
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:01
jau gadiem ârstçjos......
neko...
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:13
Idiotiskais, smirdîgais ku!
Labâk turi savu þokli ciet!
Arî es esmu bijusi sexuâli izmantota! Kâda bija vçlâkâ mana reakcija? - es biju gatava to cilvçku noðaut ar viòa paða revolveri, kurð atradâs viòa dzîvokïî, kâdâ atvilknç... Nezinu, vai es to bûtu izdarîjusi, vai nç, jo vçlâk viòð pats izdarîja paðnâvîbu!
Lai izmantotu secuâli - ir daudz, daþâdi paòçmieni...
Manâ gadîjumâ tas bija "audþutçvs", kurð vispirms mani pieradinâja pie tabletçm (aiz savas jaunîbas & co vienkârði man paðai pat sapòos nerâdîjâs, ka var izveidoties atkarîba)... Un, kad man bija izveidojusies ðî atkarîba, loìiski, gâju prasît tabletes, kuras man tika iedotas apmaiòâ pret sexu... Cik daudz gadus viòð man sabojâja!!! Joprojâm cieðu no sabojâtâs jaunîbas un manî ir tik daudz naida pret tamlîdzîgiem kretîniem, ka... Labâk nost no manâm acîm - negalvoju, ka spçðu savaldîties!!!!
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:15
Un ko Tu tâs ripas çdi? Arî ar varu lika çst?
neko...
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:24
...biju jauna un dumja, kas ticçju, ka tas nav kaitîgi!
Tas "audþutçvs" bija ïoti cienîjams, strâdâja skolâ par skolotâju! Viòa pienâkums bija RÛPÇTIE par mani, nevis sabojât man dzîvi!!!!!

Kas ir, paðai/am "..." neiebraukt...?

Nu tad ej ellç arî tu!!!!
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:27
Audra rakstîja:

Kas tad ir aseksuâls objekts? Ja meitenei pupi sâk augt 8 gadu vecumâ un no 11 gadiem menkas, tad 11 gadu vecumâ viòa skaitâs seksuâls objekts?

Emocionâli taèu viòas nav izauguðas tajos savos 15 gados!!
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:28
neko...

Es tevi saprotu un neshaubos ka tava dziive ir tikusi sabojaata. Man vienkaarshi nepatiik ka tiek novilkta vienliidziibas ziime starp pedofiiliju un sexuaalo izmantoshanu. Tas nav godiigi.
Un taa jau ir ka shaadaas teemaas parasti uzstaajas cilvji kas reaali cietushi no vardarbiibas jo taas kam bijusi pozitiiva pieredze nejuut nekaadu vajadziibu izteikties shajaa jautaajumaa.
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:30
Nus, jâbût gan prâtiòam çst visus sû.., ko dod.
bet vai es pie tâ vainîga?

11 gados ir bçrns, 15 gados vçl ne tik sen pie vîra izdeva.
pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:50
...


... ! Kad biji maza, un vecâki tev deva zâles, tu neçdi?
Parasti bçrns vecâkiem un pieauguðajiem uzticas; un òem par labu un pareizu to ko iesaka pieauguðais!
Un ir zemiski ka pieauguðie bçrna nezinâðanu izmanto!
__________

... <11 gados ir bçrns, 15 gados vçl ne tik sen pie vîra izdeva.>

Un arî tas bija zemiski ka ar pusaudzi varçja apieties kâ ar pârdodamu lietu. Bçrns arî ir cilvçks, kaut viòam 15 gadu vai cik!
...
Re: pedofîlija
31.10.2005 13:56
Nu tak jau Tev saka, ka 15 gado sir cilvçks, t.i., var izvçlçties gulçt ar vîreli vai nç.
Tevi ko 3 gadu vecumâ uz ripâm uzsçdinâja? 15 gados ar mani tâdas lietas cauri neietu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: