pedofîlija

Aizsāka izzinoðâ 

Re: pedofîlija
31.10.2005 13:58
Man rados,meitene bçrnîbâ izcçlâs ar to, ka mîlçja komunicçt tikai un vienîgi ar vîrieðiem, kad viòa paaugâs, tad mamma sâka viòu par to strostçt. Vienreiz viesîbâs, es sçdçju viòas istabâ un inventarizçju viòas leïïu kasti, kad mamma viòu ieveda istabâ un râva un grûstîja un teica, ka lai neejot taèu klausîties vîru runas, vai neredzot cik smuki uzvedos un spçlçjos es . Bet mâsîca visu noklausîjâs neko nesakot, drusku ar mani parunâja un pçc tam aizdauzîjâs atpakaï pie lielajiem, vîrieðiem protams. Tagad viòas seksuâlâ dzîve ir ïoti trauksmaina un ir ko radiem spriest un trît mçles, jo stâstîtas tiek visâdas lietas. Nav jau viss viennozîmîgi, bet nu jau pats vârds pedofîls liek spalvâm no ðausmâm gaisâ sacelties. Jâ un tikai nesen sapratu, ka tieðâm ir cilvçki, kam ir vajadzîgs bût upurim. Kaut kas galvâ tâds esot.

pedofîlijas upuris
Re: pedofîlija
31.10.2005 15:50
Maiga rakstîja:

Cilvçki, pret kuriem vecâki bçrnîbâ vardarbîgi izturçjuðies, atkal un atkal neapzinâti cenðas nokïût upura lomâ.

Tur nav vainojami ðie cilvçki bet viòu vecâki. Parasti ne vieniem ne otriem nepielec ka tas, ko vecâki saviem mazuïiem darîjuði (biedçjuði,apspieduði,atstâjuði bez palîdzîbas un pieskatîðanas utt.) - ka tâ ir vardarbîba.....

Vecâkiem licies ka tâ ir stingra audzinâðana; vai aizmârðîba (pabarot, pieskatît bçrnu) bet patiesîbâ tâ ir vardarbîba.
Re: pedofîlija
31.10.2005 16:50
pedofîlijas upuris

Manupraat tu saskati vardarbiibu arii tur kur taas nav. Tad jau sanaak ka pilniigi visi ir vardarbiibas upuri.
Bet es uzskatu ka stingriiba ir tas kas cilveeku padara izturiigu pret vardarbiigu ietekmi. Reaalaa pasaule ir skarba un ir gruuti tiem kas nav ruudiiti. Un paarmeeriigas ruupes un miilestiiba tikai veicina vientiesiigu un infantiilu individu skaita pieaugumu un tad buus kaa Amerikaa kad katraa nstandarta situaacijaa buus jaazvana 911 un regulaari jaaapmeklee psihoterapeits.
neko...
Re: pedofîlija
01.11.2005 00:40
to ...

tev pavecies, ka neesi piedzimusi/is manu vecâku ìimenç!

Mans tçvs, ar kuru pâris reþu bçrnîbâ tikos - mani nospârdîja, sita bez kontroles... Lîdz ar to es viòu zaudçju (ciemos nebraucu, jo baidîjos)...
Mana mâte sarunâties vispâr nav iemâcîjusies lîdz ðim - tikai kliegðana, apsaukâðanâs, visas þults izgâsðana pâr katru visniecîgâko bçrniem raksturîgo spontanitâti (un, arî siðsanas, kas radîja manî bailes...,'toreiz, bçrnîbâ, bet vçlâk neuzticçðanos un visiem laikiem)...

Tabletes pirmo reiz man tika iedevis "audþutçvs" - netîðâm biju sagriezusi roku pret stiklu (kad mâjâs notika remonts)... Es to stiklu (izòemtu loga rûti) puskrçslâ nepamanîju... Bija jâsauc âtrâ pal., jo straumçm tecçja asinis... Nâcâs uzlikt ðuves... Kad narkoze sâka iziet, radâs stipras sâpes un tad man tika iedots relaniums... Vot, jaut., kur skatîjâs mana mâte??? Jo, vçlâk, kad pârdzîvoju neveiksmîgu pirmo mîlsatîbu - tad mans "audþutçvs" (íîmijas skolotâjs) man kïuva par tâdu kâ uzticîbas personu un sâka dot man relaniuma tabletes... Jâ, jaunîbas naivumâ, nezinot neko par atkarîbâm, lietoju ðîs tabletes kâ ûdeni, kaut arî tâs bija recepðu medikaments... Bet, manam "audþutçvam" visur bija savi "kanâli"... Es atzîstu, ka niekojos ar ðîm tbl., bet tikai tâpçc, ka man bija iepotçts to nekaitîgums... Nu, rietumos ðâdus vecâkus vai "audþuvecâkus" tieðâm likums bargi tiesâ - bet te ir Latvija un vainîga, protams biju un paliku es...
(stâsts uzr. saîsinâtâ formâ... patiesîba bija daudz skarbâka/neþçlîgâka)...

Arî tad, kad apmeklçju psihoterapiju, mana mâte visu laiku runâja tikai vienu un to paðu, proti, esmu idiote, jo psihoterapeits tikai "izsûc" naudu...

Ai, te varçtu rakstît vçl un vçl ðausmu lietas... Bet, kâlab...??
Ne jau es izvçlçjos ðo upura lomu!!!
To man piespçlçja tâdi cilvçki, kâ "..." un lîdzîgi domâjoði (stipri aprobeþoti gan!)...
Pat es, riktîgs nelaimes putns, esmu daudz pârâka, bet tas jau cits stâsts...

Un, jâ, "...", labâk neaizmirsti to, ka jebkuð upuris var viegli pârvçrsties par bendi!! Un, vçl labâk bûtu, ka tu iemâcîtos dzirdçt un saprast un tad jau var kaut ko pat izprast... Tâ teikt, ja jau es varçju, kâpçc gan to nespç tu...?!!
...
Re: pedofîlija
01.11.2005 09:46
Es saprotu gandrîz visu, izòemto to, kâpçc visâs pusauga ðmîzîtçs Tu redzi akûnos upurus? meitenîte grib meklçties, tak lai to dara! Kâpçc Tu gribi viòâm to liegt? Nedomâju,ka viòu psihe kïûtu stailâka, ja, tâ vietâ lai ar viòâm pârulçtu, visi potenciâlie kandidâti viòas sûtîtu mâjâs.
Tâ kâ nevajag te par sapratni... Jo Tavçjâ ir stipri vienpusîga.
Re: pedofîlija
01.11.2005 10:33
16 gadiigs/a jau zin ko dara un tad jau nevar teikt ka ir kaut kas noticis vinjai vinjam nesprotot ja nu vieniigi alkohola via zaalju iedarbiibaa... Bet tik un taa ja vinja izvairritos no konkreetas personas neklas nenotiktu... Vot ja beerna vecumaa tad taa... Pedofils var kljuut vienkaarshi pietiek tik
izveidoties seksuaala intrese par beerniem kaut kaadaa meeraa...
bbc
Re: pedofîlija
01.11.2005 19:26

nu tas ku! jau tik un tâ nav riktîgs; palasiet, kâ viòð malu malâs stâsta, kâ jâârstç hemoroîdi, regulâri un maigi uríçjoties pa dibenu ar pirkstu.
(nekur citu ðâdu ârstçðanas metodi neesmu manîjusi; iespçjams, ka, ievçrojot diçtu, ðie ku! hemoroîdi pârietu vienlîdz âtri gan ar uríçðanu, gan bez tâs, bet katram jau savas izklaides.)

bet es gribçju padusmoties par daþu vîrieðu attieksmi pret meitençm, kas, kâ viòi saka, meklçjas.
ja kâds iet pa ceïa vidu, jûs sakât - â, negrib dzîvot - un no visas pçka brauciet virsû?
tas, kâ meitenes sevi demonstrç - saskatîjuðâs filmâs un þurnâlos, ka tâ jâdara. bçrni drîkst nesajçgt sekas, pieauguðie nedrîkst!

ar sievietçm notiek lietas it kâ bez pretoðanâs, bet pret viòu gribu pat diezgan pieauguðâ vecumâ, tas no daudz kâ cita vçl atkarîgs. bet bçrnus lûdzu pasargâjiet.
Re: pedofîlija
01.11.2005 21:08
Dafai, dafai, pamazgaajiet mani. Protams ka nav riktiigs. Protams. Bet man ir labi jo hemoroiidi mani neapgruutina. Un tos kas manus padomus izmanto arii neapruutina.
Nu cik var muldeet par taam zemapzinjas traumaam. Tas tachu viss ir meesls, psihoterapeitu pasakas vientiesiigajiem. Atsaucoties uz praata piseeju Freidu.
A pieaugushie kaa reiz sekas apzinaas (atshkjiriibaa no vienaudzhiem) un taapeec visu dara taa lai seku nebuutu. Kaut kaa nemanu ka kaada no jaunieteem traumeeta buutu kljuvusi. Es vinjas periodiski satieku, redzu kaa vinjas izaugushas, kaa dziivee iekaartojushaas bet juus tik muldat un muldat.
Ezitis
Re: pedofīlija
01.11.2005 21:48
Arprats kads sviests. Kapec vajag jaukt kopaa pedofiliju ar jauniesu sex revoluciju. Vienmer tacu bus gadijumi, kad izvaro, vai pasiivi izvaro. Aizejiet piektdienas naktii uz Vecrigu, kada izvarosana? Taa ir vienkarsi briviba, visatlautiba un velme atrak pieaugt un apliecinat sevi. Manai pazinai ir 15, maate Irijaa, tuks dzivoklis un vinas milakajam 43. Vina par to kolosalo sexu vien runaa. Nejauciet sito ar pedofiliju un izvarosanu. Tas tacu tagad musu Lettland zimols!:))
alko
Re: pedofîlija
01.11.2005 21:52
Man bija viens paziòa seksmaniaks, viòam kâreiz tagad varçtu bût 43! Slavens ar to ka nav kur dzîvot, maina savus sekspakalpojumus pret pajumti, çdienu un regulâru seksu!
Ezitis
Re: pedofīlija
01.11.2005 22:42
Tad jau zakis bus iekritis esanas maniaka nagos:) varbut atiecos nedaudz nenopietni pret tik nopietnu temu, bet man tiesam liekas, ka ir tik daudz dazadu situaciju, ka tikunta beigas bus kaskis.
alko
Re: pedofîlija
02.11.2005 09:49
Ezîti, viòð nav çðanas bet seksa maniaks.
Un protams ka meitenei gribas mîïumu un maigumu. Ja aptrûksies mâtes sûtîtâs naudiòas, gan jau arî kvçlais mîlnieks drîz pazudîs kâ pçrnais sniegs. Tam manam paziòam patika lepoties ar to ka pametis savu kârtçjo mîïâko asarâs. Un viòâ klausoties, vienmçr tâs sievietes izrâdîjâs vainîgas! Vienalga, vai 15 vai 45 -gadîgas.
eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 09:00
Jap varçtu pieiet tai pedofîlijas lietai drusku patçrçtâjfilozofiski.

Piemçram vecis, tâ ap 40 redz ka jauniete tâ ap padsmit meklçjas. Ðis izfunktierç, ka viòam ir iespçja ðo situâciju izmantot savâs interesçs.
Tad nu ðim izvçle ir vai nu izmantot ðo situâciju vai arî neizmantot.
Ja ðis izmanto, tad viòam atlec savs prieks, un kâ ku! gadîjumâ, viòð arî ir pârliecinâts, ka jaunietei ar atlec savs prieciòð.

Tagad ðis apsver gadîjumu, ja ir godîgs, t.i., neizmanto savâ labâ situâciju. Kas no tâ mainâs? Priekð jaunietes nekas nemainâs, viòa meklçjas, un apkârt ir pilns gan jaunâku gan vecâku dþeku, kas ðo apstâkli izmantos savâ labâ. Un ïoti pat iespçjams, priekð jaunietes tas var bût pat sliktâk, nekâ, ja ku! nebûtu sevi apgrûtinâjis ar domâm par to kas ir pareizi vai nepareizi, labi vai slikti.

Tâ, ka ku! îstenîbâ mçs nevaram nosodît. Jo jauniete to, ko apzinâti vai neapzinâti meklç, noteikti dabûtu, pat ja viòð bûtu labais.
Secinâjums, ja ku bûtu labais pasaule nekïûtu ne par mata tiesu labâka, ne arî ku! neizimantotâs jaunietes dzîve bûtu krâðòâka.

Atmetîsim tos gadîjumus, kad tieðâm cilvçciòð tiek piespiests darît to, ko nevçlas, un kopîgi to nosodîsim, kaut arî ðim gadîjumam var atrast daudzus "bet".

Vakar skatîjos Ainas ðovu. Man tâ liekas, ka kopçjâ cilvçku morâle iet dibenâ, jaunie cilvçki netiek audzinâti tikumâ, lîdz ar to tiem nav sava mugurkaula, lokâs kâ zuði, kad uzdod jautâjumus :), Mu un tad nu ku! un arî daudz sliktâki elementi to izmanto (kâ nu neizmantosi pats, ja zini ka tâdu izmantotâju pilns). Ku! gadîjmâ var pat cerçt, ka ðis vçl cilvçciòam kaut ko derîgu priekð galvas varçtu dot :)

Ja primitîvi spriest, vadoties pçc nabadzîgajâm zinâðanu skrandâm par Freida teoriju, tad Ku! ir iestrçdzi anâlajâ attîstîbas fâzç, kas ir vienu pakâpi zemâka par augstâko, jeb ìenitâlo personîbas attîstîbas lîmeni. Tad nu ðâdiem cilvçkiem ir tieksme krât, kolekcionçt (tajâ skaitâ sievietes), izmantot cilvçkus un situâciju savâ labâ.
Tâ ka neko citu mçs nevaram novçlçt, kâ anâlistiem dzîves laikâ kïût par ìenitâlistiem :D
Re: pedofîlija
03.11.2005 10:29
eredisfunks

Es esmu universaals. Anaali-ghenitaali-auraalais:)
eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 11:10
izpalika orâlais :)
Re: pedofîlija
03.11.2005 12:16
eredisfunks

Ak jaa, piedod aizmirsu. Protams ka anaali-ghenitaali-oraali-auraalais. Bet pats svariigaakais ir peedeejais - darbs ar ausiim:)
eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 15:15
Manas ausis ir mana vâjâ vieta :(, nemâku klausîties. Muldçt, dir$t un slapinât, to gan izdodas tîri labi :)
Re: pedofîlija
03.11.2005 15:22
Baigie rupekïi jûs tomçr esiet ! Vai jums pçc tam baigi viegli paliek ?
Man patîk íînieðu teiciens, ka cilvçkam jâbût pieklâjîgam arî vienatnç ar sevi. Kâ iedomâjos kâ 2 spalvaiòi rupekïojas tâ riebîgi paliek. Vai tieðâm ir tik grûti izlikties labâkiem kâ esiet !? Es tâ cenðos un tad pa îstam kïûstu labâka.

eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 16:11
Maiga, mîïâ, ko gan tu gribçji no prasta strâdnieku ìimenç auguða tçviòa :)
Lûkojies uz ðiem dzîves pabçrniem maigâk, tad arî tev sirsniòa taps gaiðâka un tavâs dzidrajâs actiòâs vairâk laistîsies saulîte. Tikai tava sirds var darît gaiðâku pasaulîti, tai skaitâ arî rupucîðus rupeklîðus.

Kur nu mums daþus gadsimtus no kokiem nokâpuðajiem cilvçciòiem lîdzinâties ar íînieðiem, kas to jau izdarîjuði vismaz 5000 gadus atpakaï :) No pçrtiíîða tu neprasîsi, lai ðis vienmçr çd ar karotîti un griezîgi nesauc u-u, kad ðis satraucies :) Kâ gâdîga saimniece, tu priecâsies par tiem brîþiem, kad pçrtiíîtis, çd ar karotîti, paçdis noslauka mutîti ar salveti un klusiòâm urkðí, kad liek manît, ka ðim kaut ko gribas.
Cilvçki daudz neatðíiras no pçrtiíîðiem :), tad nu izturies pret tiem attiecîgi :) Pret dzîvniekiem mçs pârsvarâ izturamies labâk nekâ pret cilvçkiem :)
Re: pedofîlija
03.11.2005 16:21
Zini, nevajag te visâdus attaisnojoðus pekstiòus izdomât. Tâ vienkârði ir izlaidîba mutç un to var savaldît, galvenais ir gribçt.
Un no íînieðiem mçs varam daudz mâcîties, bet tikpat daudz un skaisti viss ir pateikts mûsu t.dz., tâ kâ ðis arguments neder. Varam bût tikpat gudri un vçl gudraki par íînieðiem.
Pçrtiíi tieðâm ir nesimpâtiski un ðimpanzes man arî nepatîk, bet mçs neesam cçluðies ne no ðimpanzçm ne no citiem tâdiem, esam bijuði labâki, jo evolûcijâ esam kïuvuði par cilvçkiem. Par pçrtiíiem Darvins domâja, ka priekðteèi, bet viòð îsti precîzi laikam nebija izteicies, neesmu lasîjusi.

Re: pedofîlija
03.11.2005 17:00
to maiga
Nu mûsu nerâtnâs tautasdziesmas un anekdotes ir tâ pa îstam rupjas. Dainu 13. sçjumu ir neinteresanti lasît - viens un tas pats.
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:05
Nerâtnâs t.dz. ir ïoti erotiska un uzbudinoða literatûra, nevajag pârspîlçt mîïâ Alstere. Palasi un uzreiz gribçsi seksu. Man tâs mâjâs ir. Nezinu tieði par 13.sçjumu, bet vispâr man patîk t.dz.

eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:28
kâda jçga savaldît muti, ja nevar savaldît galvu. Galvenais kas tur notiek :) Nu un ja muti pievaldîs, galvâ vienalga bûs rupeklîbas :)
Kam vajadzîgs ârçjð skaistums, ja nav iekðçjâ? Ja nu vienîgi priekð tâdiem paðiem âriðíîgajiem :D

Es labâk sev blakus pacieðu rupekli nekâ melîgu pieklâjîgo. No tâ var vismaz vairâk kâ derîga iemâcîties.

Jap varbût tieði griba ir tas, kas atðíir latvieðus no íînieðiem vai citâm tautâm, nevis piemçram prâta spçjas. Un ja nu latvieðiem tâ griba ir pavâja, tad nu muti to nepievaldîs, kas galvâ, tas nâk arî ârâ :)

Man savukârt pçrtiíi patîk, jo dikti atgâdina cilvçkus. Tev laikam tieði tâda paða apstâkïa dçï ðie nepatîk :D Katram savs.
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:34
Pçrtiíi lasa un çd blusas un rubina degunus un vispâr ir pretîgi un normâli cilvçki tâ nedara, par bomþiem te nerunâsim.
Nu Tu jau tik un tâ neklausi labus padomus, eredisfunk. Tâpçc arî nekas ar Tevi nemainâs.

bomzene
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:43
Nu gan tu Maiga aizbrauci dillçs! Ak mçs neesam normâli cilvçki! Normâlâ Maiga!
eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:45
Maiga, cik tu normâlus cilvçkus esi redzçjusi savâ dzîvç? :)

Labs cik redzçji tos, kuri nerubina degunu vismaz :) Reti kuram veselîba ir tik laba, lai nebûtu nekâdu iesnu :) Bez tam kulturâli izðòaukt degunu nevienmçr ir iespçja, jo tie puòíi tâ piekalst pie deguna sieniòâm, ka nemaz neðòaucas ârâ vai iekðâ, taèu degunâ esoðos matiòus visu laiku kairina.

Tâ, ka gribot vai negribot pa retam, kaut vai vienatnç cilvçciòð sev degunu atïaujas parubinât.
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:46
Dilles ir ïoti veselîgas un labâk sçþu saulainâ diïïu laukâ pie mammas, nekâ turpinu iedomâties tos pretîgos pçrtiíus.

eredisfunks
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:47
Jap neesmu redzçjis, ka bomþi rubinâtu degunu, vai ka çstu blusas :)

Svaigâ gaisâ esmu pamanîjis, ka deguns attîrâs, un telpâs aizaug. Tamdçï manuprât bomþiem tas deguns nemaz tâ nerubinâs, nav vajadzîbas.
Re: pedofîlija
03.11.2005 17:56
Tu pat tîksminies par visâm ðitâm lietâm, îsti normâli tas nav. Ir taèu kabatlakatiòi. Bet nu - vai nav vienalga, ir jau tâdi, kas iedzer ðòabi un uzkoþ sîpolu un veikalâ pienâk klât un uzpûð virsû to elpu. Un vçl visâdu rujîbu runâtâji sabiedriskâs vietâs arî ir. Îstenîbâ jau îpaði nav par to, ko brînîties, jo cilvçki ri ïoti daþâdi.

Ezitis
Re: pedofīlija
03.11.2005 18:45
Maiga respect!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 9?
Ziņa: