pedofîlija

Aizsāka izzinoðâ 

Re: pedofîlija
30.12.2005 00:08
pedofilija kâ tâda? Cçloòi. Apraksti.

Pajolis
Re: pedofîlija
31.12.2005 12:33
Hmmmm...ja tâ padomâ...-ja kâds pidaras nebûtu izdomâjis laika uzskaiti un cilvçkiem bûtu nenoteikts vecums???ko tad,kad tad bûtu normâli???Mans uzskats ir tâds,ja ir mçneðreizes-organisms gatavs,ja pati dod mâjienus-psihiski arî gatava...
Man 22,guïu ar 16 gadîgam regulâri.Un ir 16nieces kurâm ar to par maz- vajag grupòiku(nu pa trîjiem,un tâ ir gadijies bieþi)-es protams nesaku,ka Tas ir normâli.
Bet nu tâ kopumâ,tas ir ïoti individuâli un katrs gadîjums ir jâizskata atseviðíi.Un jâspçj atðíirot,kur sâkas pedofîlija.
Nu teiksim,ja ir gadîjuma sakars tas vairâk velk uz normâlu(ðâ laika tîòu)izklaidi.-Un neko nosodâmu tur nesaskatu.
Bet nu ja vîrelis sâk locîties ap íolku un kaut kâdâ veidâ meiìina to pavedinât,vai pârliecinât....un ja vçl fiziski....-tâ jau tîra pedofîlija.
Un ja patieðâm ir spçcîgas jûtas pret"malaïetku",neko sliktu tur nesaskatu,(lai piedod visas tâs vecâs nesmukâs kuces,kuras savas skaudîbas nomâktas un pat iespçjams nedabûjûðas,te visus par pedofîliem uzskata),tikai, stâjoties ar tâdu polu kontaktâ,jâbût pârliecinâtam,vai viòa to patieðâm vçlas,vai arî vienkârði dara to lai nezaudçtu-nu teiksim savu potenciâlo dþeku.
LAI DIEVS SVÇTÎ VISUS IDIJOTUS!
=)

Re: pedofîlija
17.01.2006 12:15
tie cilveeki kas nodarbojas ar pedofiiliju tak ir ljoti slimi!!!!
taadu nav daudz bet beerni ciesh!!!
man tas ir ljoti svariigi tapeec es gribu paliidzeet shaaadiem cilveekiem!!!ja nebuuus pedofiilji tad nebuus ariii beerni kas no vinjiem ciesh!
Re: pedofîlija
17.01.2006 12:16
tie cilveeki kas nodarbojas ar pedofiiliju tak ir ljoti slimi!!!!
taadu nav daudz bet beerni ciesh!!!
man tas ir ljoti svariigi tapeec es gribu paliidzeet shaaadiem cilveekiem!!!ja nebuuus pedofiilji tad nebuus ariii beerni kas no vinjiem ciesh!

Re: pedofîlija
17.01.2006 12:41
Baka

Tu esi mazinja vai gariigi atpalikusi? Vai arii tevi pashu nupat izdraazushi?
Peetnieks
Re: pedofîlija
03.02.2006 16:49
Piekriitu daziem viedokliem sajaa diskusijaa.... Bet jebkuraa gadiijumaa pedofiilija NOTEIKTI nav normaala cilveeka psihiskaas attiistiibas paraadiiba!
Atziistu, ka meitenes savos 16-17 gados speej izskatiities pievilciiga, un nobriedusi, bet vina viennoziimiigi veel ir tikai beerns. Fiziskais briedums paarsniedz psihisko. Vai tas paargudrnieks kurs gul ar mazgadiigajaam vispaar kautko zina par vinaam, vai vienkaarsi izmanto so meitenu "iiso" praatinju savu perverso veelmju apmierinaasanaa?
Es iedomaajos, ja man buutu meitinja un es uzzinaatu ka vina ir saadi izmantota... Es buutu izmisumaa un savaa turpmaakajaa riiciibaa es buutu nezeeliigs...,loti nezeeliigs ....!!! Nedod Dievs!!!
Pameeginiet noskaidrot saada vecuma beernu psihologiskaas attiistiibas liimeni... Beerni sajaa vecumaa ir nedrosi, stereotipiski, viegli ietekmeejami censas kluut pieaugusi ietekmeejoties no parauga sociaalajaa videe....bet ja gadaas saads te paraugs....kas no taa cilveecina sanaaks? Taatad runa nav tikai par doto briidi, bet par so izmantoto beernu naakotni! Neizniiciniet to!!! Atcerieties sevi sajaa vecumaa!
Probleema, protams ir arii muusu beernu audzinaasanaa! Taa ir paaraak pavirsa! Vecaaki gremdeejas savaas probleemas un beerns aug pats, maacoties no dziives.
Nesen tika veikts neoficiaals peetiijums Latvijaa. Tika ievietots sludinaajums internetaa... taa teikt aakis beernu (14-16gv) suteneriem par pakalpojumiem un informaaciju solot naudu. Naudas summa gan netika mineeta, taapeec par saada pakalpojuma "standarta" cenaam nezinu (Krievijaa esot 1000- 3000$).
Uz doto sludinaajumu bija atsaukusaas 4 nepilngadiigaas meitenes kuras bija gatavas nodarboties ar seksu par 30Ls, no kuraam viena bija nevainiiga (16g.v) un par savu nevainiibu veeleejaas 50ls!!! Padomaajie KO DARA JUUSU BEERNI!!!
Interesi izraadiija arî 2 eskorta pakalpojumus piedaavaajosas e- pasta adreses (ar tekstu- piezvaniet, atnaaciet,... sarunaasim), kaa arii NESKAITAAMI ieintereseeti viiriesi, kuriem intreseeja peetiijuma rezultaati un veeleejaas apmainiities ar informaaciju par peerkamaam nepilngadiigajaam!Preceejusies viiri, kam pasiem ir beerni... pusmuuza veci..."anoniimie" utt.
Latvijas chata lapaas, bez liekaam runam piedaavaajot meitenei 30ls par seksu 40% vecumaa no (16-17gv) no aptaujaatajaam bija ar mieru!!!
Vai maz speejat iedomaaties cik taadu meitenju ir pavisam !?!? Kaada tur runa var buut par veseliigu naakotni?
Jau tagad peetiijumi raada ka aizvien lielaaku iipatsvaru ar AIDS slimo cilveeku ir sajaa vecuma grupaa, nemaz nerunaajot par paareejaam seksuaali transmisiivajaam slimiibaam!
Varu teikt tikai vienu- SARGAAJIET SAVUS BEERNUS un pieskatiet vai vini neesot maajaas ir tiesaam tur, kur sakaas esam! Paarrunaajiet siis lietas ar viniem, pastaastiet par izvirtiibas sekaam. Maaciet tikumiibu!
Ar cienu! Peetnieks
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: