akla zarna

Posted by veve 

mad uzjautrinās
Re: akla zarna
June 10, 2009 10:36PM
veve Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kad ir akla zarna ,esti gribas


...johaidī, kurš ir redzējis zarnām acis???..
Meičiņa
Re: akla zarna
June 13, 2009 12:25AM
Zinu vienu meiteni, kurai mēnesi sāpēja vēders. Tas bija bērnu slimnīcā. Ultrasonogrāfija uzrādīja iekaisušu liesu. Uztaisīja laparaskopiju, un atklājās, ka bija arī hronisks aklās zarnas iekaisums un izgrieza gan piedēkli, gan liesas gabalu. Nezinu, kas ar to meiteni būtu noticis, ja neparādītos tās liesas iekaisums. Viņu gribēja sūtīt mājās, ja laparaskopijā nekas neuzŗādītos!
Re: akla zarna
June 14, 2009 12:18PM
Pēdējās ziņas liecina, ka aklās zarnas piedēklis tomēr pilda zināmu funkciju. Ir atklāts,ka tas ražo zarnu nūjiņas,kuras ir nepieciešamas normālai zarnu florai.
Jebkurā gadījumā,kad sāp vēdera lejas daļā ir jāiet pie ķirurga.
aij kaa saap
Re: akla zarna
June 16, 2010 12:54PM
Sveiki visiem man ir loti lielas sapas vedera labaja lejas dala jau vairakas dienas man ir temperatura un loti lielas sapes bet slikta dusha vel nau lai gan pasha pirmaja diena tas bija ;( nezinu ko lai dara :( Nu pat izlasot jusu komentarus likas ka tieshaam ir aklaa zarna ko juss man ieteiktu? Meklejot google simptomus par aklo zarnu atradu ka ir kada sieviete laikam kvalificeta arste kas iesaka kaut kadu Iaso tēju vai jus kads par to esat dzirdejis?
Re: akla zarna
June 16, 2010 01:21PM
Ja ir pamatotas aizdomas uz aklo zarnu tad nevajadzētu eksperimentēt ar tējām. Bet ja ļoti gribas to tēju, tad pa ceļam uz aptieku ieejiet pie galdnieka lai noņem mēru koka mētelim...
aij kaa saap
Re: akla zarna
June 16, 2010 10:29PM
:D es nesapratu priekskam pie galdieka?
Re: akla zarna
June 22, 2010 03:16PM
Man ar sap veders visi saka ka man ir ar aklai zarnai kaut kas bet est man gribas, tikai galva sap un nenormali veders...bet ka var noteikt ka ta tiesam ir akla zarna kas izraisa sapes?
zinta
Re: akla zarna
June 23, 2010 01:17AM
Svecinati sky1 ,ludzu atraksti man uz e-pastu venca2@inbox.lv , pastasti kas isti ir ar to vederu?
flormar
Re: akla zarna
September 23, 2010 05:55PM
ko drīkst darī un ko nē pēc apendicīta?
ar ko varu nodarboties?
Izoperēja pirms 7 dienām.
kicha
Re: akla zarna
November 29, 2010 09:10PM
Man sapes pastav vairakus gadus labaja sana,ir bijis ta ka sapes stiprakas versos pie kirurga vins parbaudija saka ka ta nav akla zarna tas bijis jau tris reizes ka esmu bijusi pie vina,briziem ir ari temperatura,kad uznak sapes tad saku staigat un kusteties tad pariet,bet ir ari neliels uztraukums taja bridi un bespeks,esmu bijusi uz ultrasonografiju kreisa puse itka neliels akmentins bet arsts teica ka pagaidam neko nevajag darit,ir bijusas sliktas urina analizes ari,biju ari uz datortomografiju vedera dobumam tur viss kartiba,kas tas varetu but akla zarna vai kas cits kur man versties tagad butu labak? ja butu akla zarna vai datortomografija paraditu ka ir? Tagad ari no ta sana izdod karstuma sajutas.
Adžiks
Re: akla zarna
January 04, 2019 09:14PM
Ko liecina ja vēders sāp pa visu apakšējo vēdera pusi?
Re: akla zarna
January 04, 2019 10:26PM
Par daudz ko.
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.