Dziednieks Jçkabpilî

Aizsāka Lina 

Lina
Dziednieks Jçkabpilî
24.02.2007 13:21
Dzirdçju, ka Jçkabpilî ir kâds vîrietis, spçjîgs dziedznieks.
Varbût kâds zin kaut ko konkrçtâku, kur viòu var atrast???
Paldies par jebkâdu informâciju....
112
Re: Dziednieks Jçkabpilî
24.02.2007 17:18
rolands tiltiòð....ïoti labas atsauksmes par vinju
Lina
Re: Dziednieks Jçkabpilî
24.02.2007 20:04
Varbût kâds zin Rolanda Tiltiòa koordinâtas?
mazaa pele
Re: Dziednieks Jçkabpilî
24.02.2007 23:04
Rolands Tiltiòð tautas dziednieks Bebru 8 - 3, Jçkabpils, LV-5205. t.5235829.
Lina
Re: Dziednieks Jçkabpilî
24.02.2007 23:16
Paldies!!!
Lina
Re: Dziednieks Jçkabpilî
27.02.2007 10:01
Diemþçl pa norâdîto numuru piezvanît nevar, saka, ka tâds numurs nav pieejams...
Varbût kâds ir bijis pie Rolanda Tiltiòa uz pieòemðanu!??? Kâdâs dienâs/laikos viòð diez pieòem??? Cik vârçtu maksât vizîte...?
sa
Re: Dziednieks Jçkabpilî
27.02.2007 10:29
Biju pirms gada.Manas problçmas viòð nolasîja kâ no grâmatas.Pateica pat cik dzemdîbas bijuðas.Taèu tas viss notiek tikâtri,ka ðaubos vai kâds labums man tika.Laiku tas neaizòçma vairâk par 5 min.Vienkârði rindâ jânostâv gan ilgi.
elevele
Re: Dziednieks Jçkabpilî
14.05.2007 04:50
viòð pieòem otrdienâs lîdz 17.00.,nezinu adresi tieði,bet tas ir tur,kur naktsklubs kargo,tajâ paðâ çkâ
Re: Dziednieks Jçkabpilî
14.05.2007 06:21
Manas draudzenes vîram viòð palîdzçja tikt vaïâ no alkohola. Nu jau 5 gadi kâ nedzer! Ir, ir viòam spçjas. Kaut kur ir pierakstîts viòa telefons, bet ðobrîd nevaru atrast, lîdz vakaram jâpacieðas.
kkk
Re: Dziednieks Jçkabpilî
05.07.2007 17:37
mazaa pele Wrote:
-------------------------------------------------------
>Luudzu uzrakstiet Tiltiòa telefonu!!! Cik buutu pieklâjiigi viòam atstaat naudiòas?
Re: Dziednieks Jçkabpilî
05.07.2007 17:53
vçþ slimniekus viòð arî ârstç?
Mikucite
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 06:58
Visas slimibas arste kvalificeti arsti - nevis brinumdar, kapec jatere nauda visadm mulkibam.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 07:40
pats cilveeks sevi aarstee, cilveekaa ir ielikts viss iekshaa, lai vinjsh vareetu buut pats sev dziednieks, reizeem varbuut vajadziigs kjirurgs, zobaarsts, bet ne shie puushljotaaji.
Ja par katru cenu gribas tupeet rindaas un atbriivoties no naudas, mekleejiet Siguldaa Skadinju - vinjsh iemaaciis , kaa ar sevi energjeetiski straadaat.
Taadi Tiltinji un paareejie ir sunjam zem astes.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 08:53
Tâ ir taisnîba, cilvçkâ viss ir, bet ne vienmçr cilvçks spçj saprast, kas tieði jâdara. Enerìçtiskâs prakses ir jâveic katru dienu, ne katrs to spçj.
Tâpat, ja situâcija jau ir tâda, ka slimîba ir smaga, ir vajadzîga jaudîgâka palîdzîba. Vai ir Latvijâ kâds dziednieks, kas spçj patieðâm likvidçt smagas slimîbas- nezinu. Kâdreiz tâda bija Zilâkalna Marta. Tagad lielâkâ daïa ir tikai sertificçti ekstrasensi, kas bieþi nemaz nezina, kâ izdziedinât.Ja sanâk- sanâk, ja nesanâk- pats vainîgs.
Inka, interesanti, kâ strâdâ Tevis pieminçtâ Siguldas Skadiòa?
Man ir zinâma dziedniece Âdaþos, kas ârstç vçzi lîdz 2. stadijai ar muðmirçm. Vismaz konkrçta tehnoloìija.
Vai tad Rolands Tiltiòð ir jçkabpilietis? Es zinu bioenerìçtiíi Gaidi Jçkabpilî,pie kura ïoti daudzi brauc un viòam nav vajadzîga reklâma(par viòu uzzinâju no draudzenes).Esmu bijusi pie viòa 3 reizes.
Seanss arî nav ilgs,varbût 5 min. vai mazliet ilgâk.
Nu,mastopâtiju,kas man bijusi visu mûþu, viòð man izârstçja ar pirmo reizi.
Liekas,ka arî citâdi uzlaboja veselîbu,kaut nopietnu problçmu nebija.
Meitai stiprinâja imunitâti un viòa pârtrauca slimot vismaz uz pus gadu.
Parasti pie viòa jâbrauc 3 reizes.
Publiski viòa tel.Nr.nosaukt negribu.Uzraksti savu e-pasta adresi,lûdzu,
tad tel.Nr.uzrakstîðu.
Man vaadziigi tieshi Tiltinja kontakti, jo vinsh esot speejiigs pazudusho mekleetaajs. Ja kaads var paliidzeet, luudzu uzrakstiet kaut vai uz e-pastu
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 15:30
Str., Skadinjsh dziivo Turaidaa, vinjsh klientam velta vismaz stundu, maaca, kaa atjaunot auru utt.
papiirs un ziimulis ir vinja instrumenti.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 20:17
Ðausmîgi interesanti, Inka. Precîzas koordinâtes ir zinâmas?
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 21:00
pirms vairaakiem gadiem biju pie vinja, cerams, ka nav samaitaajies :)
atrast viegli, ieprieksh jaasazvana. Vai veelies telefonu?

interesanti bija, kaa nonaacu pie vinja - rakos pa veciem zhurnaaliem, kaut ko mekleeju, starp tiem Maajas Viesis, gribeeju mest aaraa, bet atshkjiras lapa par Skadinju, izlasu, zvanu vinjam - saku - varbuut sestdien var aizbraukt. Vinjsh saka - riit braucu uz juusu pusi, atnaciet tur un tur. Man nebija nekur jaabrauc:)
Re: Dziednieks Jçkabpilî
06.07.2007 21:17
Inka, es Tev nosûtîju PZ.
oke Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vai tad Rolands Tiltiòð ir jçkabpilietis? Es zinu
> bioenerìçtiíi Gaidi Jçkabpilî,pie kura ïoti daudzi
> brauc un viòam nav vajadzîga reklâma(par viòu
> uzzinâju no draudzenes).Esmu bijusi pie viòa 3
> reizes.
> Seanss arî nav ilgs,varbût 5 min. vai mazliet
> ilgâk.
> Nu,mastopâtiju,kas man bijusi visu mûþu, viòð man
> izârstçja ar pirmo reizi.
> Liekas,ka arî citâdi uzlaboja veselîbu,kaut
> nopietnu problçmu nebija.
> Meitai stiprinâja imunitâti un viòa pârtrauca
> slimot vismaz uz pus gadu.
> Parasti pie viòa jâbrauc 3 reizes.
> Publiski viòa tel.Nr.nosaukt negribu.Uzraksti savu
> e-pasta adresi,lûdzu,
> tad tel.Nr.uzrakstîðu.
Vivi
Re: Dziednieks Jçkabpilî
11.07.2007 21:42
Lina, kâda problçma?
Es zinu to, ka kuru katru viòð neòem..Un savu tel.nr. viòð nemîl izdâïât..
netic
Re: Dziednieks Jçkabpilî
11.07.2007 23:12
dziednieks izârstçs vçzi?? nu nestâstiet taèu muïíîbas..kam slimniekiem veltas cerîbas?
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 08:38
Cerîba mirst pçdçjâ. Nevajag jau sevi tâ ieprogrammçt, kâ vçzis, tâ viss.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 08:41
Nav viss.
Bet ja izvçlas dziednieku kâ specifisko terapiju - tad gan ir token viss.
Annavannâkâpçc
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 10:26
Mja
man audzçjs un pieredze ar dziedniekiem:
1. Man pazîstama kaimiòiene dziedniece, kas visâdâs citâdâs lietâs pierâdîjusi sevi kâ ïoti pat spçjîgu, pie manâm pirmajâm sûdzîbâm nepamanîja, ka man kaut kas aug. Un kad taisîjos uz operâciju, tâpat neredzçja to audzçju, lai gan bija asiòoðana un analîzes to neapðaubâmi uzrâdîja.
2. Pçc operâcijas mani ar varu aizvilka pie citas dziednieces, kas arî skaitâs slavena un daudzus jo daudzus izâdziedçjusi-pateica, ka man vçzis nav bijis un nav. Operâciju nevajadzçjis, kur nu vçl staroðanu un íîmiju.

neredz tie dziednieki vçzi kâ tâdu. redz varbût kautkâdus caurumus èakrâ, bet iztulkot nejçdz.
Lûk, tâ.
Bet vîru aizvilka vîramâte pie Tilþas Matildes;) tagad forumu lasot saprotu, ka viòa (Matilde) pilnîgi visiem izsniedz vienas un tâs paðas lietas pa afigenno naudu-plâceni un spirta ðíîdumu.Turklât pabija viòð pie viòas tieði 5 minûtes(pa 30+10 latiem) Muïíîbas tas viss.
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 10:46
tumsoniiba tik aatri nebeigsies....nav veerts pat rakstiit, viena dalja ljautinju skraidiis pa dziedniekiem.
Annavannākāpēc
Re: Dziednieks Jēkabpilī
12.07.2007 12:51
tai pat laikā tumsonības stāstus arī par ārstiem var sarakstīt. :DDDDDD
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 14:59
Ir tikai viena izeja- paðam apgût medicînu kâ arî sevi izpçtît iespçjami labi.

Bet vispâr, dziednieku pretinieki,( kaut lielâkâ daïa, kas sevi tâ sauc, ir viltvârþi), tomçr, ir taèu cilvçki, kas izdziedinâs no vçþa bez tradicionâlo ârstu palîdzîbas?
Re: Dziednieks Jçkabpilî
12.07.2007 16:34
kas ir viltvaarzhi- dziednieki vai pretinieki? un diagnozes kljuudas neviens veel nav atceelis...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: