Neesmu smule, bet..

Aizsāka Bubis555 

Bubis555
Neesmu smule, bet..
06.04.2007 20:44
Sviedri skaabi smird,ko tas vareeetu noziimeet? Vai kaada vaina? jau parastiem sviedriem aromaats nav tas labaakais, bet te skaabi....Ko dariit?
Re: Neesmu smule, bet..
06.04.2007 22:29
Tas var but saistits ar uztura lietojamo produktu mainu, ari kaut kadam parmainam dzives veida. Galu gala, ja esi "smule", varbut esi stavokli?
Re: Neesmu smule, bet..
07.04.2007 12:43
Sviedri jau paði par sevi ir ðíidrums bez smarþas(smakas) , tâ rodas saskarç un sadarbîbâ ar baktçrijâm,kas mît uz âdas.Tâpçc jau arî katram tas sviedru aromâts ir atðíirîgs. Gana bieþi jâmazgâjas( svîstoðâs vietas, jâmaina apìçrbs,kas sasvîdis, jo nekas nav briesmîgâks par "vecu"iestâvçjuðos sviedru smaku) un jâlieto antiperspiranti, ja svîðana liekas parâk izteikta.
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
08.04.2007 21:34
Agrâk mani sviedri oda pçc kaíu urîna, kad izþuva palika baltas strîpas.Kad atteicos no gaïas, alkohola, kafijas, saldumiem,zivîm, olâm, piena, miltu izstrâdâjumiem, ierobeþoju pârtiku ar konservantiem, tad tagad ir sviedri bez smarþas! Varbût pâriet ne uz tik drastisku diçtu, bet pamçìini iztikt vismaz bez gaïas :)
Moljers
Re: Neesmu smule, bet..
08.04.2007 23:32
Neziòa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Agrâk mani sviedri oda pçc kaíu urîna, kad izþuva
> palika baltas strîpas.Kad atteicos no gaïas,
> alkohola, kafijas, saldumiem,zivîm, olâm, piena,
> miltu izstrâdâjumiem, ierobeþoju pârtiku ar
> konservantiem, tad tagad ir sviedri bez smarþas!
> Varbût pâriet ne uz tik drastisku diçtu, bet
> pamçìini iztikt vismaz bez gaïas :)

Labâk smirdîgam staigât
Re: Neesmu smule, bet..
08.04.2007 23:40
Neziòa, ko tu çd, ja no tik daudz kâ atteicies?
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 10:37
Nu vismaz man izdevâs kâdu sasmîdinât :x
Ko es çdu? - paskatieties apkârt: pasaule nesastâv tikai no frî karturtupeïiem, karbonâdes, kaut kas garþîgs nav tikai kûciòa ar kafiju! Neaplaupiet sevi :D Interesanta piemçram ir Japâòu virtuve.
Jâ, es pat teikðu, ka çðana - tâ ir sava veida dzîves filozofija.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 10:49
Un Tu domâ, ka tas kas mums pieejams no japâòu virtuves ir bez konservantiem un citâm piedevâm? Jeb Tu atrodies Japânâ.
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 13:53
Nu tad jâjautâ vai âbols no superveikala ir "tîrâks" par Lietuvâ audzçtu ðampinjonu.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 15:00
Pakaï âbolam var aiziet arî uz tirgu, var izaudzçt savâ dârzâ. Respektîvi, pie lielas vçlmes, mûsu platuma grâdu produktus mçs varam iegût arî ekoloìiski tîrus. Bet Âzijas izcelsmes produkti ar lielu varbûtîbu bûs sagatavoti ilgstoðai glabâðanai - ar piedevâm. Un vçl. Lîdz ðim liels vairums produktu, ko pie mums atved, ir no tiem lçtâkajiem. Ko gan neteiksi pçc to cenas ðeit. Diez gan îpatnçja Tev tâ izvçle.
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 16:25
Nav jau visiem ir vecâsmâtes âboïu dârzi pieejami. Nevajag nekur braukt - Mârupç audzçtie tomâti vairs sen kâ nesmarþo pçc tomâta :(
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 16:34
Zini, ja cilvçkam ir tâdas iekðas, ka idejas vârdâ spçj sevi tâ ierobeþot un atteikties no tik daudziem produktiem, kâ Tu mums te minçji, tad atrast ekoloìiski tîrus produktus ir mazâkâ problçma.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 16:39
Hmm? Mani arii interesee jautaajums kaa var izaudzeet tomaatu kas nesmarzho un negarsho peec tomaata... Taa ir taada sraana shkjirne vai arii vinjsh tik truuciigos apstaakljos audzeets ka sanaak tikai sarkanaa bumba un vairaak nekas...
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 16:39
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 16:41
...ekoloìiskos produktus var dabût...un mierîgi taisît mums pierastâkus un, ar garantiju, mûsu vielmaiòai piemçrotâkus paçdienus...viens neslikts veikaliòð uz Barona un Ìertrûdes stûra...medu sûda saldinâtâju vietâ...speíi margarîna...brolio un citas sûda eïlas derîgas uzliet naidniekam uz galvas...vispâr viss lçtais gals...he, he, jaunâs nâtru lapiòas pavasara salâtiòiem...japâòu virtuve...nja..
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 18:11
Pârliecîbu, ka produkts ir ekoloìisks un nesaíîmiíots var iegût tikai tad, ja pats esi stâdîjis, audzçjis un klât stâvçjis. Nezinu kâdos mçslos audzçtu laucinieks man piedâjâ vietçjo redîsu.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 18:42
"atteicos no gaïas, alkohola, kafijas, saldumiem,zivîm, olâm, piena, miltu izstrâdâjumiem, ierobeþoju pârtiku ar konservantiem"

hmm, nav te mineeti frii kartupelji.

zivis
olas
piens
milti

mani interesee, ko tu eed, ja pilniibaa esi atteikusies no shiem produktiem?
vai japaanju virtuvee gadiijumaa nav daudz zivju?
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 19:04
Lai kaut kas izaugtu, tas IR jâmçslo. Un labi, ja tie ir kûtsmçsli. Vismaz dabîga lieta.
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 19:47
Arî Tavi izkârnîjumi ir dabiski un krietni efektîvâki: runâ, ka uz tirgu vedod tos redîsus, kas audzçti aiz sausâs toaletes - augot griezdamies :D
------------
Rîsi, griíi, ja kartupeïi, tad no jaunâs raþas ar mizu vârîti;
Augïi - visi pçc kârtas (izòemot tos spîdîgos un cietos, kas izlikti kâ izstâdç), arî þâvçtus augïus lietoju, riekstus;
Dârzeòi - visi pçc kârtas, sçnes;
Dzeramais - tikai zaïâs un zâïu tçjas, ar minerâlûdeòiem neaizraujos.

Pati sev gatavoju çst, pat salâtiòus nepçrku veikalos. Nu tad rîtu sâku ar rîsiem vai dârzeòu sautçjumu, vakarâ salâtiòi vai zupa, pa dienas vidu aguïi, rieksti.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:10
Draudziò, kurð zemnieks ap ateju kaut ko audzçs. Viòam tak paðam tas jâçd. Ja saimniecîba ir normâla, tad tur ir lopi, ja ir lopi, tad ir kûtsmçsli. Nç, nu es varu iedomâties, ka kaut kur ir arî nabagi, kam lopu nav un jâiztiek ar savu produkciju. Bet tâdâ gadîjumâ, diez vai viòi nodarbojas ar ekoloìisko produktu audzçðanu.
Jâdomâ, ka Tu çd paðas vâktus lazdu riekstus un paðas audzçtas un rûpîgi vâktas sçkliòas. Zâli vâc kaut kur dziïi meþâ, tâlu no ceïiem un apdzîvotâm vietâm. Kartupeïus audzç substrâtâ uz balkona. Atklâts jautâjums par rîsu izcelsmi.
Kaut gan arî çdot gaïu un zivis, maizi un makaronus, ja izdzer tâ pavairâk ûdens, bet vislabâk alus, èura bûs kâ rasa. Ja, protams, Tavs mçríis ir tâs dzidrinâðana.
Neziņa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:34
Tur jau tas suns apraksts - ka mēs nevaram būt ne par ko droši. Tāpēc es cenšos maksimāli nekaitēt savam organismam. Neviens dakteris man neiestāstīs, cik nevanīgi ir makaroni!
Un kā Tev šķiet kāds ir urīna pH pēc makaroniem ar alu? Domājams, ka tikai 5.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:41
man viens paziòa laukos sadomâja nodarboties ar ekoloìiski tîru produktu raþoðanu. Ui kâ viòð lamâjâs pats uz sevi pçc gada - tâ raþa izauga tâda - ne ðâda, ne tâda - t.i. viss baigi dabîgs, tik izskatâs ne pçc kâ - veikalâ tâdus neviens nepçrk (ieskaitot ekoloìiskos piekritçjus). Pârâk pieraduði cilvçciòi pie smukiem guríîðiem un tomâtiòiem.
zaudçjumi viòam bija diezgan, atmeta viòð tam visam ar roku.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:47
...tad rumpîtis slâbi draudzçjâs ar galviòu...es arî kâdus pâris gadiòus paeksperimentçju ðâdâ vîzç...zini, par izauguïu estçtisko izskatu nevarçju sûdzçties...un viss bija gana brangs...un gards...paðiverçt gan nâcâs...:)
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:48
ðiverçji piemâjas dârziòâ vai normâlâ plantâcijâ?
piemâjas siltumnîcâ ar 15 stâdiem man arî smuki sanâk.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:53
...maíenît vairâk bija gan, nekâ pâris dobes...un kur nu vçl laiks, kad sâka ienâkties papaver somniferum...
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 20:56
cannabis neaudzçji?
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 21:16
...nea...ðîs kultûras dotais lidojums mani nekad nav aizrâvis...
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 21:22
nu ja, magonîtes krutâk, un uz ilgâku laiku.
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 21:26
Neziòa, ja Tev nav veselîbas problçmu, tad kâda Tev starpîba cik skâbs vai sârmains ir urîns? Cilvçks ir gaïasçdâjs, tâ ir izveidojies. Un normâlai organisma darbîbai ir vajadzîgas vielas, ko grûti uzòemt çdot kâ koalas lâcis. Ja Tev tâds uzturs ir vienkârði tâpat, òçmi un izdomâji, tad padomâ vçl.
Neziòa
Re: Neesmu smule, bet..
09.04.2007 21:49
A, kurð tad mûsdienâs vispâr ir vesels?! Pat smakojoði sviedri un pâris pumpas uz sejas liecina par avâriju organismâ! Oi, Draudziò, urîna pH ir vistieðâkais organisma stâvokïa râdîtâjs.
Un runâjot par gaïu - nu kâdiem vârdiem, lai pasaka, ka gaïa nav cilvçkam vajadzîga? Ar to jau cilvçks no lopiòa atðíirâs, ka spçj sev un citiem darît pâri :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 10?
Ziņa: