Pirma reize

Aizsāka lacuks 

lacuks
Pirma reize
01.05.2007 10:28
Sveiki!
Esmu liela neizpratne...
situacija bija tada, esam kopa ar virieti pusotru menesi, neesam vel milejusies viens ar otru... kadu vakaru sakam skupstities...pat pargajam uz gultu, es paliku bez dzemperisa, saku skupsitit vinam vedertinu, nu un zemak gaju, atpogaju biskes...vinam tas viss patika, es redzeju, bet tiklidz mana melite pieskaras pie vina "draudzina" vins mani pavilka augsup, noskupstija un viss. tad teica,ka vinam japadarot kkadi tur darbi, pec britina piecelas un aizgaja darit to kas vinam it ka bija darams. es tiesam nesaprotu,kas notika. gribet vins mani grib, ta vismaz vins saka, iekardinat es vinu ari iekardinu, bet te, kad lieta nonaca lidz tam - vnk nekas nenotika. es neko nesaprotu. kad jautaju vai es kko izdariju ne ta, vins saka,ka ne, es domaju varbut vinam nepatik,kad tiek skupstits vina "draudzins", bet ne, saka,ka tas vinam loti patikot. es nezinu ka justies un rikoties sada situacija, bet pats galvenais,ka neizprotu kadel ta notika,ka nekas nenotika. jutos briesmigi.
Re: Pirma reize
01.05.2007 12:57
...nja...:)
Re: Pirma reize
01.05.2007 13:10
Skaidri gaiði viòam pajautâ ,kas par lietiòu! Tâ arî zinâsi atbildi!
lacuks
Re: Pirma reize
01.05.2007 13:32
Nu es jau vinam jautaju, bet vins man neko nesaka, saka,ka viss esot kartiba un viss.
es tiesam nesaprotu,kapec ta ir. pilnigi saku domat, vabut vinam kada slimibina, vai vins vnk kautrejas no sava "draudzina", jo es tiesam nezinu ko domat. varbut vins vnk baidas man pateikt, jo kopa esam tikai 1,5 menesus. nu nezinu. bet nu es jau ar vinu ta runajos,ka vins man visu var stastit utt, esmu diezgan saprotosa un nemetisos virsu uzreiz ar apvainojumiem. bet es nesaprotu, nu nesaprotu,kas tam par iemeslu,jo vins pats gribeja, dzemperis man tacu nenovilkas pats no sevis, ka ari es redzeju vina sejas izteiksme, ka vinam patika mani skupsti uz vedertina. nesaprotu :(
un es tagad nezinu ko talak, ja mes velreiz ieklusim sada situacija, es atkal busu uzbudinata un tad vins vnk piecelsies un aiziesies, nu nee..ar bucam vien tomer ir par maz, nu nezinu ko darit sada situacija.
Re: Pirma reize
01.05.2007 13:34
Varbût viòam nepatîk minets!
lacuks
Re: Pirma reize
01.05.2007 13:37
kad jautaju un kad pirmit runajam par to ta visparigi, vins teica,ka vinam loti patikot, tapec esmu vel jo lielaka neizpratne.
galu gala, vins nez kapec nepretojas,kad veru vinam bikses vala.
Re: Pirma reize
01.05.2007 13:48
...uhhh...
Re: Pirma reize
01.05.2007 16:45
varbuut vinjsh vienkaarshi ciena tevi°, bet varbuut vinjam veel shkiet par aatru.
Re: Pirma reize
01.05.2007 18:55
slimîbiòa :DDD
Re: Pirma reize
01.05.2007 18:56
...varbût pimpis baïlu nav manîjis ilgâku laiku..:)
Re: Pirma reize
01.05.2007 19:08
vecâki nav mâcîjuði visu pçc kârtas mutç nebâzt?
Re: Pirma reize
01.05.2007 19:18
#1:

neesi tik vecmodîga ;D
lacuks
Re: Pirma reize
01.05.2007 19:52
Nu it ka jau netirigs nav, mati vinam tiri vienmer izmazgati, pats nesmird pec sviedriem utt, domaju,ka vins dusu tomer apmekle regulari.
Es joprojam nesaprotu,kads tam visam iemesls.
Mekleju jau vainu sevi, bet nu nezinu, kas par lietam. es saprotu,ja vins pats negribetu sex, bet vins tacu izradija interesi, atbildeja uz skupstiem...bija tiri laimigs kad atveru vinam bikses utt,...bet kapec tik peksni viss apstajas?
Re: Pirma reize
01.05.2007 19:54
maybe viòam bçrnîbas trauma... galvenais, nevaino sevi :)
lai tak viòð satraucas, kas par lietu...
lacuks
Re: Pirma reize
01.05.2007 20:29
Nu ja, bet ka lai nevainoju sevi...sis cilvecins kluvis man loti tuvs si pusotra menesa laika, es labprat ar vinu veidotu nopietnas, ilgstosas attiecibas, bet te attiecibu sakuma tada liela nesaprasana ir. Es jau saku domat, varbut es tada dumja un neko nesparotu, jo es tiesam nesaporotu. vispaar pirmo reizi muza saskaros ar kko tadu,ka virietis atsakas no sex,kad abi jau ta pamatigi iekarsusi.
Re: Pirma reize
01.05.2007 20:48
Man domāt,ka puikiņsh pats sev likās ne pirmā svaiguma...un neērti bija pateikt,ka būtu gribējis vispirms nomazgāt savu( khe-khe )draudziņu.
Re: Pirma reize
02.05.2007 07:59
Es ar piekrîtu vijolîtei. Man tieði ðî pati doma ieðâvâs prâtâ, kad lasiju jautâjumu.
Re: Pirma reize
02.05.2007 08:12
a varbuut veel nav gatavs
Re: Pirma reize
02.05.2007 08:36
lacuks

Es domaaju ka puisis vienkaarshi mulst no tavaam darbiibaam... man personiigi arii nepatiktu ja pirmajaa seksa reizee sieviete gribeetu man sagaadaat oraalo. Es saprotu ka tautas runaas tas jau ir taa kaa standarts, kaa labais tonis ka sieviete vispirms pasuukaa pimpi un peec tam notiek viss paareejais bet mani tas besii laukaa vienkaarshi...
Nu un veel varbuut viirs taads apdomiigs gadijies un veel nav izleemis ko tad iisti ar tevi dariis... taapat iespeejamas kaadas fiziskas vai gariigas probleemas... varbuut kautreejas par to ka liiks vai ka shaura priekshaadinja u.t.t.
Kleita
Re: Pirma reize
02.05.2007 08:41
Izklausâs pçc kautrîbas, un tam iemesli var bûs daþâdi-
1. kauns bija, jo tieðâm nebija nomazgâts
2. varbût komplekso par to, kâds tas ir - par mazu, par lielu, par lîku vai sazin vçl kâds, un viòð negribçja, lai vispirms tu to ieraugi tuvplânâ
3. varbût viòam ðíita savâdi, ka tieði pirmais jûsu kontakts bûs ðâds, un viòð no tâ atteièâs..
4. bet tik pat labi, viòam tobrîd varbût pûtâs vçders un nâca gâzes, un viòð izvairîjâs no nepatîkamâm sekâm :)
es nesuukaaju!
Re: Pirma reize
02.05.2007 09:22
es domaaju, ka vinsh pirmo reizi gribeeja taadu mieriigaaku, a tu uzreiz kjeeries pie 'lietas' - suukaashanas kaa taada mauka! tik tieshaam mauka, peec 1, 5 meen jau gatava suukaat, citaadaak kaa par mauku nosaukt tevi nevar!
tipe
Re: Pirma reize
02.05.2007 09:28
Tu tikai neuztraucies.
Ja Tu viòam nepatiktu ïoti, tad Jûs tik tâlu nebûtu tikuði.
Ja viòð gribçtu tikai seksu ar Tevi, viòð noteikti neapstâtos, viòam bûtu nospïauties, mazgâts vai ne, lîks vai ne, gâzes vai ne.
Drîzâk viòð ir mazliet konservatîvs. Vai arî ir iemîlçjis Tevi un kâ jau ku! saka, vçl nezina, kâ ïaut veidoties Jûsu attiecîbâm. Vai arî Kleitas 3.variants.
Re: Pirma reize
02.05.2007 09:31
var buut, ka puisis bija sadomaajies njemt to pirmaas reizes iniciatiivu savaas rokaas, bet nepaguva, jo Tu biku pasteidzies, kameer jams veel nebij nobriedis...
Kleita
Re: Pirma reize
02.05.2007 09:56
Jâ, tipei taisnîba, visdrîzâk, ja bûtu jâklis - nedomâtu ne brîdi, zreiz tevi izmantotu visos caurumos un nospljautos par smaku vai izskatu. Acîmredzami tu viòam daudz nozîmç un viòam ir svarîgi, kâ jums viss veidojas. Nesteidzini, varbût viòð ir pçc dabas kautrîgâks par tevi
NUJAA
Re: Pirma reize
02.05.2007 10:03
Sprieþot pçc tekstiem, jûs abi vienkârði savos xpadsmit vçl nezinat, kas ir sekss... Bet ja jums nav xpadsmit bet xdesmit, tad varbût piemetusies kâda uroloìiskas dabas problçma???
Re: Pirma reize
02.05.2007 11:03
...labais...:)...kas tik nenâk ïauþiem prâtâ...:)
X
Re: Pirma reize
03.05.2007 11:12
Tikai nesatraucies un nemeklç vainu sevî. Vîrieði ir daþâdi - citam sex pirmajâ randiòâ ir parasta lieta, citam arî pçc mçneða liekâs par strauju..

No savas pieredzes varu teikt tâ: jo man stiprâk sieviete interesç "nopietnos nolûkos", jo mazâk gribâs sasteigt ar sex..
Eny
Re: Pirma reize
04.05.2007 20:06
Varbût tâ ir nepilngadîba... Gan jau ka mûsdienâs tâdi cilvçki arî mçdz bût...
lacuks
Re: Pirma reize
04.05.2007 20:57
Neesam nekadi tini vairs. ja ta butu, tad but saprotamaks,kadel ta notika. bet ta nav.
Re: Pirma reize
05.05.2007 17:53
KAtra zinja man naca smiekli visu so lasot...piedodot :p
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: