Sûdzîba par slimnîcu!!!

Aizsāka Sviests 

Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:14
nav dzirdeets, ka paraleeli pieciitim veel sodu maksaatu...
P.S. a shiem takse nav pacelta liidz ar inflaaciju? Uz 5,50 piemeeram?
mad uzjautrinoties
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:23
...sen tiem ukriem íepâ neko nedodu...tas par ceïiniekiem...principiâli...he, ja nevaru iebirstçt...amiznti vçrot, kâ mazâk rûdîtie mîdâs pie ratiem, kâ mîzt gribçdami, kamçr skaidro, cik man bûs jâmaksâ liels sods, ja izrakstîðot protokolu...pçdçjos dirsinâju Saldus policistus...uzjautrinâjos bez mçra, kad attaisîju vaïâ noteikumus, kuros skaidri un gaiði vesela buntîte sodu sâkas ar - izteikt brîdinâjumu...
...paði dodat, paði brînaties - eku, brangu feisu noçdis...:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:23
,,, - nazinu gan, mçs ìimenç kautkâ tomçr spieþam uz protokolu, ja tieðâm vainîgi esam, vai arî vîrs ar jamiem tiesâjas, ja uzskata ka viòiem nav bijusi taisnîba (vot tâdi èudjiki esam, bet daþâs tiesâs esam vinnçjuði)

mad - cik nu es atceros, pirmie, kas sâka brçkât, bija pacienti. vispâr tie pat îsti nebija pacienti. Tika atrasta problçma, atrasts konkrçts objekts, kuru vainot ðâdas problçmas esamîbâ, objekts norakts un reakcija tika palaista. Atskaòas ir vçl ðobrîd, bet jau aizgâjuðas pilnîgos vispârinâjumos - t.i. nevis konkrçtas personas vainîgas par savu darbîbu/bezdarbîbu, bet visi mediíi kopumâ (kâ tas masveidîgi tiek deklarçts arî ðajâ forumâ). Te nâk prâtâ teiciens par tâm melnajâm avîm katrâ ìimenç.
Protams ka tie, kuri nekâdâ mçrâ nav vainîgi savu pacientu priekðâ un strâdâ ar pilnu atdevi jûtas slikti un neaizsargâti, ja katru dienu viòiem pâri gâþâs dubïi. Dakteru un medmâsu vairâkums nav sistçma. sistçmu rada citi. ierindas ârsti ir tikai skrûvîtes mehânismâ.
____
Pirms tam ðâda pati akcija tika izvçrsta pret ceïu polièiem.
skatîsimies kas bûs nâkamais?
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:24
sen nedod... taatad devi...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:27
plant, nekas nemainisies, nav jau kas opone pozicijai - visi radniecibas vai biznesa saitem saistiti, vai gara vaji. un sitais tracis ar zatlera pateicibam - vins aprunasies ar VID, pamazam viss noklusis un nekas nemainisies...
man uzjautrinâs
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:33
...devu gan...gan par âtrumu, gan pielietu bieti, gan braukðanu brîvajâ stilâ...he, he, kamçr nesasitu visas maðînas...:)
...vienâ mirklî pârstâju dot...piegriezâs...:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:38
kapec Tu ar to lepojies, madcynics?
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:45
hmm..
noklusîs ðajâ robeþas pusç. bet pasaulç tik un tâ skatîsies kâ uz balto vârnu.
Par parçjo gandrîz Tev piekrîtu - paðlaik laikam nav kas izkonkurç.
mad uzjautrinâs
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:46
...nea, vienkârði izklâstu...jo...lîdz ar savâm darbîbâm esmu labi iepazinis ceïu policista izstieptâs rokas sindromu...un negausîbu...:)
...varçtu pastâstît daudz interesanta...:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:48
taisniibas labad jaaatziist, ka nav naacies redzeet polichus, kas ustaatu uz pieciisha... taadi kas piekriit par pieciiti nerakstiit protokolu gan redzeeti... ja ne, ne... she Tev protokols... taadi mani blakusseedeetaaja noveerojumi... un veel darba dariishanaas ir naacies sastraadaaties ar kolosaaliem polichiem ;-)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:52
protams, ka skatisies, jau tagad neizpratne galvas groza... kka neerti skaidrot, ka kakorupcija ir plasi akcepteta Latvijas medicina :(.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:54
tikpat neerti aarstiem aarzemees ir skaidrot, ka taa alga ir par meenesi, nevis par dienu...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
01.06.2007 23:57
ja, ,,, , neerti.
Nupat satiku vienu puisi, kas medicinas izglitibu ieguvis Latvija, bet specializejas UK. Uz manu naivo jautajumu - kapec, atbildeja, ka algas del. Nu ko vinam parmest? A Latvijas valsts ieguldijusi naudu vina skolosana, tagad vins arstes UK pacientus un nemaksas nodoklus Latvija. Jauki, ne?
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:03
Latvijâ trûkstot 8000 IT speciâlistu. Es pazîstu 8, kas paðlaik sçþ ðtatos uz projektiem. I nemaz tik laimîgi nejûtâs.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:09
no manas pilseetas VISI sakariigie reanimatologi Sprancijaa jau kur tie gadi... un nesuudzaas...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:19
ja var dzivot cilveka cienigu dzivi (nav runa tikai par naudu, bet ari citiem faktoriem), nostalgijai var tikt pari.
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:24
ja aizbrauc viens un nekas te nepaliek, ir viena lieta. Ja viens tur, ìimene te, tad ir skumjâk. ja ðeit ir mâjas draugi un ìimene, bet tur îrçts, lai arî ïoti labs, dzîvoklis...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:25
ir sentimentaali cilveeki un mazaak sentimentaali... mazaak sentimentaalie ir ieguveeji...
n f A
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:25
prezidentam alga taèu lielâka nekâ ârstam? vot i ârstu kïûst arvien mazâk...

p.s. bet ceïu policistiem arî jâmaksâ nodokïi no piecîðiem!
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:27
nez vai prezidentam ir lielaaka, kaa slimniicas vadiitaajam ar visiem pavadoshiem amatiem...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 00:28
plant, musdienu modernie sakaru lidzekli lauj sazinaties pat biezak, neka esot Latvija. Un letas aviokompanijas...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 09:32
nez ar ko tad te lepojas ciniskais? Ar braukðanu dzçrumâ un maðînu dauzîðanu? Lîdz ar to gan jau bûs apskâdçjis arî citus satiksmes dalîbniekus, kas nemaz tik laimîgi par to nebûs jutuðies, ka viens pielçjis bieti nesajçdz neko.Tas jau ir noziegums. Te nu prasâs forumistu cienîgs secinâjums: ârstus pakârt, piedzçruðos braucçjus - ziepçs!:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 10:10
hmm...
Zinu, zinu par tiem sakaru lîdzekïiem ;)))
Vienalga nav forði, kad otra pusîte jau vairâk kâ pusgadu ir tâlu, tâlu prom. Un gala ar tam neredz, jo labi speèuki visur vajadzîgi.
mad uzjautrinâs
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 10:12
...kâ man patîk kârtçjâs deformçtâ kolektîvâ saprâta izpausmes formas...:)...it seviðíi brçtliòas...klau, Tevi bçrnîbâ bieþi sodîja, ka visur saskati vainu un vainîgos???...un noteikti sita arî...:)...
...visinteresantâkais, ka ðeit maz sastopami rumpîði, kuri grib bîdît, vairâk tâdu, kuri grib bût pelçkâ masa ar lielu kâpostu...labâkâ tautas daïa...:)
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:13
... aarstam nav jaabiida, vinjam ir jaaaarstee...
mad nopietns
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:17
...pirms laiþos pasaulç..:)
...vakar kârtçjo reizi aizvedu kustoni pie veta...samaksâju kâpostu...apskatîja, izrakstîja zâles...vispâr vetu attieksme pret pacientiem - man patîk...kaimiòð savu kazu arî bija atstiepis...:)...viss notiek, neviens neklaigâ - jobtvairâzît, dârgi un sûdîgi...
...ðeit akmens ne jau ârstu dârziòâ, bet labticîgo...:)...mobilais jânopçrk krutâkais, lai bûtu stilîgs...bïaì, kâ uzjautrina ðis formulçjums...panckiòas jâsapçrkas daudz, sûdîgas un neadekvâti dârgas...esot sexîgi un moderni...murgs...nâburgs nopirka kkâdu mçslu, kurð simts gadus man nav vajadzîgs, bet reklâmâ saka, ka baigi kruts, darot PING...tâtad man arî vajag...:)...un kur nu vçl âdas dîvânu, lai var tamâ sçdçt ar portatîvo un loþòât pa dr...no somijas...tâtad - labticîgais kretîns gatavs izgâzt kâpostu nejçgâ par mçsliem...bet par ârsta vizîti gatavs maksât tikai santîmus...èudno...:)
...starp citu, sociâlâ reklâma, ja to pareizi izmantos, varçtu pagrozît pelçkâs masas kleino domâðanu uz pareizâka viïòa...tâ teikt - sagatavot un pieradinât rumpîti pie domas, ka medicînas pakalpojumi ir tâds pats bizness, kâ mobilo andele, un par to ir jâmaksâ adekvâti...next step - med pakalpojumu izmaksu pievilkðana pie reâlijâm...un lai lumpenis klaigâ - dârgi...lai nopçrk par pâris bairîða kausiem vakarâ mazâk...lai neiegâdâjâs aparâtu, kurð taisa PING...lai nepasûta îsziòu ar sexa pozâm uz ðovakaru...lai nopçrk vienu kurpju pâri mazâk...
...lai ejot pie cilvçku daktera ir gatavs maksât tik pat daudz, kâ ejot pie veta...:)

...tikai...:)...kurð to darîs???...lauciòð daþiem uzòçmîgajiem jaunajiem un niknajiem...no Eiropas fondiem kâpostu var noslaukt...jeb galviòas mediíiem jau ir tiktâl sajâtas, ka raduðâs paniskas bailes no atbildîbas???...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:21
es gan pasuudzeetos par peedeejo viziiti pie veta, bet nu lab... vish ar tikai cilveeks un mirstama vaina nebija...
mad uzjautrinâs
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:22
...komat, atvaino, bet ar prâtiòu Tev ir paðvaki...tâpçc jau bardaks medicînas sitçmâ ir tâds, ka ar ðîm te lietâm un vadît jûs atïaujiet kkâdam gruzèikam, kam nav nojçgas par ðîm te lietâm...
...kâdi mçs kruti, mums padodiet visu gatavu...tizleòi baltajos paltrakos...
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:23
... kuraa vietaa es kaut ko prasu?...
mad nospïaujoties
Re: Sûdzîba par slimnîcu!!!
02.06.2007 11:43
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ... aarstam nav jaabiida, vinjam ir jaaaarstee...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 7?
Ziņa: