Alus vçrtîgâks par pienu

Aizsāka Im 

Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 16:33
cik daudz ir daudz?
piens ir viens no riska faktoriem loti-loti-loti daudzam slimibam, tiesi tapat, ka citi produkti (maize, medus, sals, cukurs, dazadi augli utt). Tapec nevar teikt, ka piens ir kaitigs. Ja lieto mereni un nav jau kadu esosu saslimsanu, tad pienu nevar saukt par kaitigu.
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 16:36
Zidainiem piens (jebkurss) ir praktiski vienigais uztura produkts, tapec ar enzimu ir vairak, pieaudzis cilveks tik daudz pienu nelieto, logiski, ka enzimu limenis samazinas. Jo mazak lieto, jo mazak enzimu... Organisma ekonomika.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.08.2007 16:36 by hmm....
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 17:58
...ja neçd nemaz, enzîmi pazûd...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 18:04
varbut ari pazud, bet vai pazud ari speja atsakt enzimu razosanu, ja atsak piena lietosanu uztura?
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 18:20
gribeeju ar ko te piebilst bet hmm... iznjeema vaardus no mutes :)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 18:26
es savukârt domâju, ka vairums cilvçku paði sevi nepazîst- nezin nemaz, ka ir tâda nepanesîba;tagad tiek raþoti daudzi produkti ar visâdâm piedevâm- kurð to tautu ir pârbaudîjis- kâda kuram nepanesîba...
brînâs- kâpçc piena sçne...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
01.08.2007 23:12
a man vienalga... ja kaads tic ka alus ir veseliigs lai dzer. UN ja kaadam piens ir veseligs ok lai arii lieto :D Ja kaadam shkjiet ka arii baltmaizi eest ir labi - uz priekshu arii drigjenes varat eest :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 10:08
Hmmm
Diemzeel man tevi jaasaruugtina.
Ir oficiaali pieraadiits un tiek plashi pielietots.
Gonoreja (triperi).
Peec aarsteshanas kursa paarbauda vai kaitiigaas bakteerijas nav palikushas.
Tad aarsts liek pirms analiizeem izdzert pudeli alus. Ja strutu bacilis ir pasleepies organismaa,tas alus iespaidaa aktivizeejas,savairojas un taa sevi uzraada.
Paraksts.
Ziimogs.
Un notaara apstiprinaajums.!!!!!
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 11:30
Mazdakteri,
Man drausmigi negribas ar Tevi strideties, bet...

Par to gonorejas diagnostikas metodi:
1. Kur tas ir aprakstits (precizu avotu ar referencem!), notara apstiprinajumu vari paturet sev...
2. Kadu alu jadzer? Cik daudz? Pudeles jau ir dazadas...
3. Cik ilgi pec alus izdzersanas tas analizes janem?
4. Kadas analizes janem?
5. Paskaidro, ludzu, kads ir tas mehanisms, ka alus izvilina mikroorganismus ara? Ja tas tiesam darbojas, tad autoram vajadzetu pieskirt Nobela premiju par izciliem sasniegumiem medicina! Sai metodei butu loooooti plass pielietojums.
6. Gonoreju izraisa Neisseria gonorrhoeae(coccus), kas nekadi nebutu pieskaitams baciliem (nujinam), ja alus izvilina "strutu bacilus", tad izvilinat neiseriju tas nekadi nevar...
7. Kuras medicinas istades tad sitadas metodes lieto?

Es patiesi labprat redzetu vairak info par so interesanto diagnostikas metodi. Citadi man arvien vairak sak likties, ka Mazdaktera padomus ir jasak uztvert ka Mazvertigus :)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 12:36
hmm... buutu vieniigais kas meegjina apgaast sho teoriju? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 13:10
...es piekriitu hmm... ...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 14:56
Es Mazdakterim...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 15:13
Mateus, ta pat nav teorija, tas ir tikai pienemums, lidz Mazdakteris uzradis pieradijumus teorijai :)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 19:55
...hmm, mazakteris pareizi pauþ...un aliòu paði dakteri ieteica pïumpçt pçc ârstçðanâs kursa beigâm...un ja atkal sâka tecçt, tad dakterçja pa jaunu...tâ lûk...:)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 20:35
:)
Nu ðis laikam ir mîts un Tupiòð pauþ dinozaura cienîgus uzskatus:

Diçtas ârsta Ata Tupiòa viedoklis
Daþâdu specialitâðu ârsti praktiskajâ pieredzç jau sen ir novçrojuði, ka alus nelabvçlîgi ietekmç veselîbu ne tikai kâ alkoholisks dzçriens. Ðîs veselîbai nevçlamâs îpaðîbas piemît gan alkoholiskajam, gan tâ dçvçtajam bezalkoholiskajam alum, kas patiesîbâ satur 0,5% etilspirta.
Alus veicina iekaisuma procesa attîstîbu. Ne velti pacientiem, kam ir kâda brûce, pçcoperâcijas rçta, strutaini procesi âdâ vai organisma dziïâkajos audos, ârsts aizliedz lietot alu. Alu var pat izmantot medicînâ kâ iekaisuma provokatoru venerisko un citu slimîbu diagnostikai. No studiju laikiem atceros uroloìijas pasniedzçja docenta Solomjaka teikto: ja iekaisums uroìenitâlajâ sistçmâ ir nepârliecinoðs, iesakiet pacientam divas trîs dienas dzert alu un pçc tam analîzi atkârtojiet. Ja iekaisums bûs, atkârtotâ analîze to noteikti uzrâdîs. Pasterizçts alus iekaisumu veicina mazâk nekâ nepasterizçts.
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 20:43
savukârt alus raþotâji lapâ beer.lv aizrautîgi manipulç ar ðâdân atziòâm:

Jau sen zinâms, ka mçrenâs devâs lietotiem alkoholiskiem dzçrieniem var bût veselîbu stiprinoða iedarbîba

Insbrukas universitâtes zinâtnieki laboratoriski pierâdîjuði, ka alus ekstraktiem piemît iekaisumu mazinoða iedarbîba. Substances no putojoðâ dzçriena bloíç bioíîmiskos procesus, ko izraisa neiromediators interferons-gamma. Ðim neiromediatoram ir svarîga loma iekaisumu reakcijâs.
Pateicoties ðai savai îpaðîbai, alus vai tâ ekstrakti varçtu palîdzçt hronisku saslimðanu profilaksç

kas maksâ, tas pasûta mûziku! :)
kam ticçt?
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 22:39
...dinozaura vecuma dakteri shito iesaka...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 22:41
...kâds ir mçìinâjis pieliet bieti ar aliòu lîdz sivçna stâvoklim???...
...un tad sakiet - labs vai slikts...:)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 22:43
Alus - tas nav labi...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
02.08.2007 22:44
Kaut gan var izmantot lai atklaatu snaudoshus iekaisuma procesus organismaa...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 06:40
paakaajoties interneetaa var atrast peetiijumus ka jo varak alus tiek lietots jo vairak gonorejas redzam bet tasgan nav saistiits ar iekaisuma saasinaashanos, bet gan reinficeeshanos. piem;
http://www.iawareables.com/information/beer.htm

es veel esmu hm..... pusee...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 09:13
Man apniik jau par to alu lasit, labak parunajat par olam ( es domaju vistas) :DD
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 09:48
zb uzrakstiija to, ko es padomaaju ;-)
Ontûns
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 11:14
Vai tieðâm cilvçki nav sapratuði, ka uzturâ ir jâlieto viss, bet saprâtîgos apmçros.
Tad arî i alus, i tçja, i kafija i piens, i ðnabis ir veselîg
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 12:42
Ontûns
nu vienkârði un prâtîgi vârdi!Prieks par Tevi! :)
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 17:12
hmm.
Tad luudzu,pieraadiet zinaatniski un tuuliit,ka alus ir labaaks par pienu.
Ka tas, kaa spirtotais dzeeriens ,nevar izsaukt pieradumu un atkariibu.
Ka no vina ar laiku nav "alus veeders".
Paldies.
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 17:18
...runa "gaaja" par iekaisuma veicinaashanu/neveicinaashanu, nevis par paareejaam alus iipashiibaam...
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
03.08.2007 18:21
alus veeders nerodas no alus, bet gan no apetites remdeeshanas kuru alus ir izraisijis. un pat tam nav paarliecinoshu zinaatnisku pamatojumu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Central_obesity

kursh teica (esmu palaidis garaam) ka alus labaaks par pienu. kaadaa zinjaa labaaks?

un tieshaam - kur ir kaut viens pieraadiijums par iekaisumu?

ontuunam zhetons.
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
05.08.2007 17:46
Diemzeel,Ontuns nav godiigs.
Narko diilera teksts- tu tikai pameegini.Tas jau nav kaitiigs.Galvenais piespiest cilveeku saakt.
Mulkiibas kalngals ir saliidzinaat alu,shnabi ar pienu. Un teikt vajag mazos apmeeros un tad vis buus labi. No kurienes ir radusies nacionaalaa nelaime- alkoholisms?
Alus dzershanas propoganda bez briidinoshaa uzraksta.
Alkoholisms ir kaitiigs Juusu veseliibai.
Ir oficiaala prakse. Peec gonorejas aarsteeshanas kursa veikt taa saucamo provakaaciju. Tas ir iedot(,ieteikt )izdzert alus pudeli alus.Protams pilngadiigajam un ja vinam tas ir pienemami.
Ja slimiiba ir pasleepusies un liekas, ka ir pilniigi vesels, peec alus pudeles saakas visi slimiibas simptomi. Un atkal ir strutaini izdaliijumi no uretraas.
Ir taads jeedziens-aksioma.
Tas ir paraadiiba,vispaar zinaama un pieraadiita lieta, kas neprasa pieraadiijumu.
Alus veicina hronisku slimiibu paasinaashanos.Taa ir aksioma.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2007 17:48 by Mazdakteris1.
Re: Alus vçrtîgâks par pienu
05.08.2007 22:36
Ðodien uzdevu ðo jautajumu ïoti vecam dakterim, savai mâmiòai. Viòas viedoklis - alus kaitîgs. Kâ piemçru minçja, vecu alus brûzi, kura darbiniekus ârstçja senâ pagâtnç. Vairums degradçja. Tas gan nebija Latvijâ. Ziemeïos un Tâlajos Austrumos cilvçkiem ir savâdâkas attiecîbas ar alkoholu. Par pienu teica, ka pieauguðajiem tas nav tik vçrtîgs, kâ cilvçki iedomâjas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 15?
Ziņa: