diska trûce un vingroðana

Aizsāka mairita 

diska trûce un vingroðana
18.09.2007 16:07
Ja pie diska trûces nelîdz ne zâles, ne blokâdes (pat sliktâk kïuva pçc tâm, nevaru izkaidrot bet fakts...:((vai kâdam tâ ir gadîjies?)vai tieðâm ir kâda cerîba ka vingroðana var lîdzçt???? ja kâdam tâds brînums noticies, tad sakiet - pçc cik ilga laika samazinâjâs sâpes?
nervu jau it kâ tas izârstçt ðâ kâ ta nevar...pretiekaisuma zâles gadu no vietas dzert, gaidot kad vingroðana dos rezultâtu ar it kâ nav prâta darbs...
Pikse
Re: diska trûce un vingroðana
18.09.2007 18:15
Var palidzet, tikai vingroðana un citiga. Vingroju 2-3 nedelas reize, jau pat pa pusgadu aimirsu, ko tas nozime. Eju uz sporta klubu. Pastastiju treneriti, kas par vainu, lai sastada man vingrinajumus, kâ varu lidzet un nekaitet savam kermenim.
Vispar esmu aimirsusi, ko nozime sis sapes, kadreiz pat nacas slimnica gulet vairakas reizes, jo nevareju pakusteties.

Tagad slepoju.
Svarigi ir no rita ar piecelties un izkusteties,pastaipities. Velak pec darba dodos uz sporta zali, ieeju velak pirtina:)

Galvenaois ir jasanemas, gruti ir iesakt.
Re: Pikse
19.09.2007 12:36
Bet vai tev bija tâ ka zâles nelîdz un sâpes ir pastâvîgas vai tomçr tie bija tikai atseviðíi saasinâjumi kuri pçc slimnîcas vai zâïu kursiem pârgâja un tad vingroji lai tie neatkârtotos???
tâ manuprât ir ïoti bûtiska nianse,lai arî varbût kïudos, lai Diev dod;
Pikse
Re: diska trûce un vingroðana
19.09.2007 13:22
Sakuma janonem sapes ar zalem. Ieteiktu masazas (es izeju gada reizi kursu). Iesakuma vingroju majas, gaju uz arstniecisko vingroðanu slimnica mus iemacija vingrojumus. Kad piecelos izpildu daþus, un vakara. Kad sajutu ka jutos labi, devos uz sporta zali, viss jadara pratigi un uzmanigi, kamer pierod. Sporta klubos ir pratigi trenerisi vismaz es euj uz "Reaktoru".

Tiesam jau nezinu ko nozime sis sapes. Pec tris menesu citigas nodarbes sporta kluba sajutu rezultatu:)

Nekas nelidzeja, taisija blokodes dzeru zales, pat biju lidz tam novesta, ka paðai nacas sev ðpricet kad sakas sapes.

Nolemu citigi sportot, visas zales kas bija sapirktas ja sakas sapes, atrodas miskaste, neatceros kad mugura ir sapejusi.
Re: Pikse
19.09.2007 14:51
STOP - izdzirdçju vienu teikumu kas man ÏOTI aktuâls - kad tu taisîji BLOKÂDES, tev sâpes uz kâdu laiku, kaut pusmçnesi pârgâja vai kâ tas ir -blokâdes nelîdzçja???
man piemçram blokâdes nu nepalîdzçja vairâk kâ maximums uz dienu, un kas pats neizskaidrojamâkais - pçc blokâdçm kopumâ pçc tam kïuva vçl sliktâk kâ pirms:( nezinu, moð tâs zâles vçl lielâku iekaisumu radîja, it kâ komplikâcijas arî tak pastâv;
piedod bet arî kopumâ nekâdi nevaru saprast no tevis- vai tev sâpes pâargâja no zâlçm un tad sâki vingrot vai arî sâki vingrot jau tad kad vçl mocîja sâpes, kaut kâdas pretrunas tev tekstâ sanâk uz manu aci? ÏOti lûdzu precizç;
Re: diska trûce un vingroðana
19.09.2007 18:45
Ir speciâls vingroðanas komplekss,bet tas jâveic profesionâla fizioterapeita kontrolç,citâdi var iedzîvoties vçl lielâkâs problçmâs.
Es,personîgi,ar blokâdes neatzîstu,bet nezin kâpçc,mûsu neirologiem ,tas dikti patîk?
Re: denii
20.09.2007 09:24
Bet ne ba jau no vingroðanas rimsies sâpes..., laimîgie tie 90% cilvçku kurus blokâdes vismaz uz pâris mçneðiem uzstutç uz kâjâm, kad var atpûsties no nebeidzamajâm sâpçm un doties vingrot nevaidot; a citâdi tâ vingroðana jau ar tâda nekâda sanâk ja vis laik sâp, pat aizvilkties lîdz tai problçmas:( nâkamâ diena kad vçl pievienojas muskuïu sûrstçðana un spazmas kamçr tie nav pieraduði stâvokli nebût neatvieglo
mairita Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ja pie diska trûces nelîdz ne zâles, ne blokâdes
> (pat sliktâk kïuva pçc tâm, nevaru izkaidrot bet
> fakts...:((vai kâdam tâ ir gadîjies?)vai tieðâm ir
> kâda cerîba ka vingroðana var lîdzçt???? ja kâdam
> tâds brînums noticies, tad sakiet - pçc cik ilga
> laika samazinâjâs sâpes?
> nervu jau it kâ tas izârstçt ðâ kâ ta
> nevar...pretiekaisuma zâles gadu no vietas dzert,
> gaidot kad vingroðana dos rezultâtu ar it kâ nav
> prâta darbs...

neveiksmiga epidurâlâ blokâde
PIEREDZE
Re: diska trûce un vingroðana
22.05.2008 15:36
Pirms pusotra gada arî man atklaja ðo kaiti. Ðobrîd varu teikt - vingrosana dara brînumus. Tikai jâapbruòojas ar pacietîbu un uzcîtîgi javingro. 3x nedçïâ vingroju fizioterapeita uzraudzîbâ (individuâli), pârçjâs dienas nedçïâ pati mâjâs - neizlaidu nevienu (!!!) dienu - arî svçtkus. Un tâ apaïu gadu no vietas. Un ðobrîd baudu sava darba augïus - sâpju tikpat kâ vairs nav. Dazreiz jûtu muguru, ja esmu dikti locîjusie un kaut ko cçlusi vai pec mâjas tîrîðanas. Jasaka gan, ka pa vidu bija arî izmisuma periodi, kad uz brîdi bija kïuvis labâk un tad pçkðòi atkal sliktâk, bet es turpinaju vingrot un ðobrîd stâvoklis ir nostabilizçjies. Jasaka, ka vingroju arî ðobrîd - gan ne katru dienu, bet nedçïâ 3-4 reizes cenðos. Uzskatu, ka ir jâvingro fizioterapeita uzraudzîbâ, jo pats no malas nevar redzçt, cik pareizi izpildi vingrojumus un tas ir ïoooti svarîgi. Tâpat sevi vienmçr gribas paþçlot un slodze nesanâk tik liela, kâ tad ja vingro pie fizioterapeita.
Re: diska trûce un vingroðana
25.05.2008 15:11
Trençti muguras muskuïi ir mugurkaula dabîgâ korsete. Ja muskuïi ir trençti, viòi paði notur mugurkaulu pareizajâ pozâ.
Nezinu, vai pie visâm muguras kaitçm der vingroðana, bet palîdz gan. Tikai sâkumâ vajag fizioterapeitu vai rehabilitologu, kas parâda vingrojumus. Savâdâk var sanâkt vçl lielâkas ziepes. Man pietika ar 2-3 nedçïâm, vingrojot katru rîtu pa pusstundai- tagad mugura vairs netraucç dzîvot. Lai uzaudzçtu kaut kâdu nebût muskulîti un justu îstos rezultâtus, vajag regulâri vingrot divus trîs mçneðus.
vi.
Re: diska trûce un vingroðana
27.05.2008 11:59
Man paðai ir L5-S1 diska trûce - sâpes izstaroja pat uz labo kâju - nevarçju normâli gulçt, sçdçt,stâvçt, nomocîjos ar akûtâm sâpçm 7 mçneðus, ejot uz daþâdâm procedûrâm, dzerot patstâvîgi pretsâpju lîdzekïus,un tad ârsts nosûtîja uz ârstniecisko vingroðanu, sâkumâ bija traki piespiest sevi iet patstâvîgi uz vingroðanu, un no vingroðanas nebija efekts uzreiz pirmajâs reizçs, es to sajutu tikai labi, ja pçc mçneða un tâ ir taisnîba, ka vingroðana palîdz, jo tagad nu jau 1 gadu kâ patstâvîgi eju uz sporta klubu - neesmu jutusi sâpes mugurâ. Tikai sâkumâ tomçr cilvçkam bûtu jâatrod piemçrota vieta ârstnieciskai vingroðanai, jo fizeoterapeiti ir daþâdi un to vingroðanas stils, nevienmçr Jums ir piemçroti, piemçram man galîgi nederçja ARS - slinga terapija, kâ arî pirmajâ gadâ negâju uz muguras masâþu, jo ârstu viedoklies ïoti bija atðíirîgs.
esu trençjusi muguru jau kopð 13 g.v, tags man ir 30 lîdz ðim tikai ar sportu un veselîgu dzîvesveidu nodarbojos, bet diemþçl no tâ neizbçgu, izoperçju disku, tur vairs nekas nevarçja lîdzçt, bûtu laimîga , ja vingrojumi bûtu palîdzçjuði.
mairita Wrote:

-------------------------------------------------------
> Ja pie diska trûces nelîdz ne zâles, ne blokâdes
> (pat sliktâk kïuva pçc tâm, nevaru izkaidrot bet
> fakts...:((vai kâdam tâ ir gadîjies?)vai tieðâm ir
> kâda cerîba ka vingroðana var lîdzçt???? ja kâdam
> tâds brînums noticies, tad sakiet - pçc cik ilga
> laika samazinâjâs sâpes?
> nervu jau it kâ tas izârstçt ðâ kâ ta
> nevar...pretiekaisuma zâles gadu no vietas dzert,
> gaidot kad vingroðana dos rezultâtu ar it kâ nav
> prâta darbs...
Ellaa
Re: diska trûce un vingroðana
14.01.2010 11:53
Es gaju uz programmu "Vesela Mugura" Baltic Beach Hotel Sport un Spa kompleksaa 67771442 pie Dr.un fizioterapeites Tamaras, un jau pec 9 nodarbibas sapes mugura pargaja..ta ka visiem velu neslimot un saudzet savu mugurinu..:)
mairita Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja pie diska trûces nelîdz ne zâles, ne
> blokâdes (pat sliktâk kïuva pçc tâm, nevaru
> izkaidrot bet fakts...:((vai kâdam tâ ir
> gadîjies?)vai tieðâm ir kâda cerîba ka
> vingroðana var lîdzçt???? ja kâdam tâds
> brînums noticies, tad sakiet - pçc cik ilga
> laika samazinâjâs sâpes?
> nervu jau it kâ tas izârstçt ðâ kâ ta
> nevar...pretiekaisuma zâles gadu no vietas dzert,
> gaidot kad vingroðana dos rezultâtu ar it kâ
> nav prâta darbs...
Tante
Re: diska trûce un vingroðana
22.06.2010 10:14
Vai pie diska trūces var būt krampji apakšstilbā?
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
27.06.2010 20:23
Ja sāp un blokades nelīdz, vai maz drikst vingrot?
Re: diska trûce un vingroðana
28.06.2010 10:23
Liekas ka no vingrošanas labāk nepaliek, vai tik tas nav tāds laika vilkšanas garumā variants un tad ej tiec gudrs vai vingrošana vai vienkārši laiks dziedē! Variants varētu būt tāds ka vienkārši jākustas, jāstaigā utt.
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
28.06.2010 14:59
Nu ar sāpēm ilgāk par 10 min pakustēt (arī vienkārši nostāvēt) nav iespējams.
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
11.07.2010 16:34
Beidzot dabuuju tos vingrojumus...
Nu nez... labi ja 30 % varu izpildiit... saapiigi...
Re: diska trûce un vingroðana
11.07.2010 17:07
Vingrojot sāpēja kakls un galva, nevingrojot nekas tāds nav, ir vienkārši jākustas!
Ir viens homeopātisks preperāts kurš nedaudz bettomēr palīdz bet papriekšu jāpārbauda vai tas tiešām tā ir, jo zāles izmēģinātas kaudzēm!
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
11.07.2010 18:21
kakls, galva?
Nu... man taa shtelle ir daudz zemaak - L5 - S1
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 12:11
Man tāštelle bija kakla dal''a tā takā pārgajusi, bet jostas daļā arī vislaik, pēdējā laikā mitējas pamazām kad pagājuši 6 mēneši.
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 13:58
Nu man pagaajis pusotrs meenesis.
No maajaas aaraa neesmu bijusi, tikai tik cik aizved pie aarstiem
Pa maaju paarvietojos saliekusies 45 graadu lenjkjii...
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 15:18
Man arī ir L5 S1 + L2,3,4,5 nelielas problēmas, kuras normalizējušās. Dzirdēju ka vienam pārgāja pēc 9 mēnešiem., tā tas varētu būt ja nav galīgi kritiskais operācijas variants. Šī kaite cik noprotams nav tāda kā iesnas kas pāriet pēc 2 nedēļām, bet prasa ilgāku laiku. Man viss daudzmaz normālizējas, vienīgais nevar sēdēt atpakaļ atliecies tad tas nepatīk mugurkaulam, līdz ar to auto vadīšana pagaidām atkrīt!
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 15:39
Ja aiziet pie vertebrologa, tad tikai viens aarsteeshanas variants - operaacija.
Nu ja "pazudiis" peeda, tad jau ...
Pabraukt ar mashiinu varu... paiet nevaru
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 18:30
Shodien veel taads tirponis (skudrinju uzbrukums) tai kaajai...
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 18:49
Ja ietekmē kājas tad tas nav labs variants!
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
12.07.2010 18:54
Nekas cits jau man nesaap.
Nu veel krustos... seezhas nervs... i taalaak pa kaaju uz leju
ishiasa klasika
Re: diska trûce un vingroðana
14.07.2010 19:02
Reiši sēnes ekstrakts tabletēs, 1 mēn. palietoju un stāvoklis uzlabojās, lietoju otro mēnesi! Pēc instrukcijas jālieto 2 mēnešus. Svarīgs moments - nav blakusparādību!
Estere
Re: diska trûce un vingroðana
27.07.2010 18:47
Tomėr operės :(
Re: diska trûce un vingroðana
30.07.2010 19:08
...uzraksti vēlāk kā gāja!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 4?
Ziņa: