par gastrîta ârstçðanu

Aizsāka ZaneS 

Vai peec asinanaliizeem no veenas var pateikt, ka ir gastriits, koliits (hronisks zarnu iekaisums) un/vai zarnu disbakterioze?

Kaa var noskaidrit, vai man ir gastriits ar paaugstinaatu skaabes saturu vai ar pazeminaatu?

Un kaa var paarbaudiit, vai heliobakteerijas ir par iemeslu manam gastriitam? Kaa to nosaaka?
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 10:49
Patricija313

Gastriitu vai koliitu tikai tad ja ljoti smagaa formaa un veel dazhus specifiskus variantus bet es par to siikaak nepateikshu... Gastriitu un skaabes liimenjus tikai ar fibrogastroskopiju un veel laikam PH metriju... Helikobakteeriju var ar asinsanaliizeem, fibrogastroskopiju un elptestu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 11:51
Patricij, kad tiek veiktas visvisâdas pârbaudes - kobras, rentgeni, analîzes - kâda vaina tiek atrasta (piem., man - barîbas vada trûce, noslîdçjis kunìis uc.), bet slikto paðsajûtu rada pavisam citas nebûðanas, ârsts var pateikt - iespçjams, ka tas ir cçlonis, bet neko konkrçtu.
ogle
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 11:54
es, piemeram, pati skaidri juutu, ka man ir paaugstinaats skaabes liimenis.
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 12:00
protams, to es arî zinu bez analîzçm, ka man paaugstinâts skâbes lîmenis:)
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 12:52
Vispaar to taa vienkaarshi nemaz nevar pateikt, ir vai nav tas skaabes liimenis paaugstinaats...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 16:22
Sodu aizvieto ar Almagelu un citiem preperâtiem, kas satur dedzinâto magnçziju. Magnçzijs nerada ogïskâbo gâzi.
Ir :
èûlu dziedinoðie preperâti;
pret Helio baktçrijas preperâti;
antacîdi-pretskâbes preperâti;
pârklâjoðie preperâti;
diçta.
Visi jâlieto kopîgi pçc ârsta ieskatiem vai noteiktâ secîbâ.
Veiksmi.
Re: par gastrîta ârstçðanu
10.01.2008 16:48
Mazdakteri, kuri ir pârklâjoðie preparâti?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: