Extrasenss

Aizsāka Otpravitjelj 

jans
Re: *******
10.08.2004 22:15
kada zinja nav verts???mani interese tikai tas vai vinja redz kaites,tb.,diagnostika ne jau arsteshana???
******
Re: Extrasenss
10.08.2004 22:23
Pat, ja "gadîjumâ" viòa redz kaites viòa tâs izârstçt nevar!!!!!!!!!!
Palasiet kau vai augusta med. þurnâlu 36,6 !

Es ar Elejas Veroniku sapazinos nejauði , bruacâm ceïojumâ uz Izraçlu........
jans
Re: ****
10.08.2004 22:35
lasiju 36,6 þurnaalu,man jau likas simpatiska sieviete
Vai vinja arii tev kadu kaiti diagnosticeeja??
ku!
Re: Extrasenss
10.08.2004 22:38
Mees neticam ekstrasensiem.
zâlîte
Re: Extrasenss
10.08.2004 22:41
Pçc ârçjâ neko nevar spriest par cilvçku.....
jans
Re: Extrasenss
10.08.2004 22:42
ku!cik zinu tu ari arstiem netici
njus
Re: Extrasenss
11.08.2004 20:38
beidziet taksh muljkjoties,pie arstiem jaiet un nevis pie shamanjiem un zilniekiem
abc
Re: Extrasenss
11.08.2004 23:49
Neticu ekstrasensiem. Bet ja vajadziiba spiediis, var gadiities ka saakshu ticeet ekstrasensiem, Dievam, Allaham utt.
ekstrasenss
27.06.2005 14:15
Labdien!
sakiet luudzu - Kaa var atrast Elejas Veroniku?
deina
Re: Extrasenss
27.06.2005 14:34
Es veelos tikt valjaa no baileem! Divaam ... Taas jau ir fobijas ... :(((((
Es gribeetu aiziet pie ekstrasensa, kas man paliidzetu tikt no taam valjaa ...
Vai juus domaajat, ka extr var paliidzeet taadaas lietaas?
dakðiòa
Re: Extrasenss
27.06.2005 14:54
tev jâiet pie psihologa vai pie psihoterapeita... neesmu dzirdçjusi, ka ekstrasenss tâdâs reizçs palîdzçtu - tad jau depresiju arî ekstrasenss var izdziedçt... kaut kad svarîgâkais jau ir paðiedvesma - ja tu ticçsi tam, ka palîdz, tad tev palîdzçs kaut vai pîlâdþa zaru zupa...
Loreta
Re: Extrasenss
27.06.2005 14:56
Mira 14 gadîga meitenîte no audzçja, Veronika tikai piekodinâja: "kad mirsi , apkârt bûs visi tuvinieki, tikai acîs nevienam neskaties, parausi lîdzi. "Bçrns mirstot tikai to atcerçjâs un pat ar mâsiòu neatvadîjâs. Vçlâk tikai to uzzinâjâm.
Re: Extrasenss
27.06.2005 15:28
Tikt vaïâ no bailçm var tikai bailes pârvarot -
bail braukt ar liftu - òem draugu aiz rokas un ej vizinâties ar liftu
bail no pelçm - paòem kâdu rokâs un spçlçjies tik ilgi, kamçr bailes pâriet
bail no tumsas - sçdi tumsâ kopâ ar kâdu, kam uzticies un stâstiet viens otram aòukus...
utt.
deina
Re: Extrasenss
27.06.2005 15:38
Man ir bailes no vardeem .... nu, ne taa kaa bailes, bet riebums, pretiigums, gribas kliegt, tikko ieraugu. Zoodarzaa nee - tur varu skatiities un priecaaties ...
Bet dziivaa veidaa es nespeeju taam pieskarties! Esmu meegjinaajusi, bet tas ir beidzies ar spiegsanu un sirdsklapeem ... Un, ir pat taa, ja man kads to uzmestu vai taa nonaaktu saskaree ar mani, es vareetu arii "atdot galus" ... taa es jutos ....m Esmu meeginaajusi visaadi ...

Otra fobija ir - stomatologs! Jau vaards un iedomas vien ... arii par to ir sajuuta, ka varu pagjiibt vai pat nopietnaak .....
Tam ir it kaa iemesls - beernibas trauma, saapiigs kritiens, sasisti zobi un mokas pie taa laika (pad) zobdakteriem ... Es to nespeju paarvareet, pashiedvesma neliidz ...

Par taam vardeem nu taa - lai jau! Bet no baileem no zobaarsta es veelos tikt valjaa!!!!!!!!!!!
Es gribeetu...
Re: Extrasenss
27.06.2005 16:54
Es ticu - bet ne visiem - ir viena sieviete, pie kuras biju un tieshaam jutu savubioenergiju /auru - sauc kaa gribi - arii daudzas pareizas lietas.... un loti paliidzeeja.... taga taisos akal braukt... :)
Bet ir visaadi viltvaarzi - pusaudzes gados biju pie 1 riiga... shis bija speejiigs tikai man rokas aiz bluuziites aizbaazt... :)
Bet ir taa... es pati arii loti juutu biostraavas, nedaudz speeju nonemt saapes, just iekaisumu un nedaudz gaisrega speejas, bet neizmantotas un netreneetas.... taapeec mani taa vienkaarshi neapmaaniisi...
Re: Extrasenss
27.06.2005 23:44
Mçìini sarunât ar kâdu zobârstu, lai ïauj Tev kâdas pâris dienas vienkârði pasçdçt pie viòa kabinetâ.
Nu piemçram iet Tava mamma labot zobus, bet Tu sçdi un turi mammai rociòu.
Parunâjaties, lai zobârsts pastâsta, ko viòð dara.

Es eju pie savas zobârstes kâ uz psihoterapijas seansu - aizeju ar garîgo nu tâ, bet eju laukâ lçkâdama uz vienas kâjas!
Man arî bija bçrnîbas trauma - man 4 g vecumâ viens zobârsts (burkâns viòam dirsâ) tâ râva zobu, ka bija jâuzliek 8 ðuves smaganai, gala rezultâts nav jâmin....

Nevajag nekâdus ekstrasensus, jo uzvara pâr paða bailçm ir viskolosâlâkâ.

Kas attiecas uz vardçm - vardes neko nedara - nekoþ, neskrâpç, nav indîgas, bîstamas, glumas vai citâdi pretîgas vai riebîgas. Viòas ir ïoti skaistas un daþas ir pat skaistâkas par vienu otru cilvçku!;)
Juris
Re: Extrasenss
28.06.2005 08:34
Ðeit vajadzçtu ienest nedaudz skaidrîbas. Protams, viss tâlâk sekojoðais ir mans subjektîvais viedoklis, kas lielâ mçrâ balstîts uz personisko pieredzi. Mûsu ìimenei jau ilgus gadus ir, ja tâ varçtu izteikties, "ìimenes" dziedniece (un nebût viòa nav no Elejas), kas savulaik palîdzçja manai mâtei sekmîgi tikt vaïâ no rozes. Ðâdu cilvçku un liela daïa no viòiem sevi nebût neafiðç un neizmanto savu talantu naudas pelnîðanai. Viòu galvenâ funkcija - ïaut cilvçkam palîdzçt sev paðam, dot psiholoìisku stimulu un noskaòot pareizi domâðanu. Katrâ no mums ir milzîgs potenciâls, kuru bieþi vien paði neapzinâmies un neprotam izmantot. To var saukt par paðsuìestiju, vai kâ nu vçlaties. Es sev it bieþi iegalvoju: "Esmu vesels, nevaru atïauties tâdu greznîbu, kâ vârtîties pa slimîbas gultu!" Rezultâts - slimoju pâris dienas gadâ, ja gadâs noíert kâdu seviðíi draòíîgu vîrusu. Un tam nav vajadzîgi nekâdi îpaði norûdîðanâs pasâkumi un vârtîðanâs rasotâ zâlç agros vasaras rîtos. Vienkârði iespçju robeþâs uzturieties svaigâ gaisâ un dariet kâdu ne îpaði smagu fizisku darbu (uzrakt mazdârziòu rudenî, grâbt sienu vasarâ, laistît puíes - tâ taèu ir brîniðíîga nodarbe, gandrîz vai atpûta). Vakarâ bûs patîkama noguruma sajûta un naktî - cieðs miegs.
Un visam stâstam morâle - kïûstiet pats par savu ekstrasensu un nevajadzçs braukt ne uz kâdu Eleju!
piipene
Re: Extrasenss
28.06.2005 15:17
Izstâstîðu manu konkrçto gadîjumu ar ârstiem un ekstrasensiem. Gan atïauðos neminçt ne ârstu, ne ekstrasensa vârdu.
Pirms 4 gadiem ïoti sâka sâpçt spranda, ìimenes ârsts kopâ ar neirologu konstatçja, ka varçtu bût apsaldçts nervs. Izrakstîja antibiotikas, pretsâpju lîdzekïus... Taèu sâpes ne tikai nerimâs, bet kïuva arvien stiprâkas. Pçc nedçïas man likâs, ka sajukðu prâtâ-gulçjusi nebiju, sâpes nenormâlas, jau visa mugura sâpçja. Abi augstâkminçtie ârsti rakstîja arvien stiprâkus pretsâpju lîdzekïus un par manâm sâpju asarâm dusmîgi teica, lai es beidzot tçlot - nu ðîm zâlçm taèu bija jâpalîdz! Pçdçjâs pretsâpju zâles bija tik stirpras, ka nedrîkstçja diennaktî izdzert vairâk par 4 tabl. Es izmisumâ izdzçru visas 4 uzreiz - taèu nepalîdzçja...
Mana mâsa, kura dzîvo citâ pilsçtâ (nenosaukðu kurâ, jo cilvçks, kurð man palîdzçja, sevi nereklamç), ar manu fotogrâfiju devâs pie kaimiòienes, par kuru bija dzirdçjusi, ka viòai esot spçjas. Mâsa stâstîja, ka pçc ilgas pierunâðanas viòa paskatîjusies uz manu foto, saíçrusi galvu un iesaukusies, lai tak es steidzîgi ejot pie ârsta - sprandâ esot skriemelis no vietas izlecis, mazâkâ neuzmanîgâ kustîba, un es palikðot paralizçta...
Kad ar ðo informâciju aizgâju pie augstâkminçtajiem ârstiem, reakcija bija - kâdas muïíîbas, atradusi, ko klausîties. Es uz savu galvu devos pie diezgan slavena ârsta un, kas to bûtu domâjis!!!, viòð apstiprinâja ekstrasences diagnozi.Pçc tam pâris strauju kustîbu, nepatîkams krakðíis un skriemelis tika ielikts vietâ - jau nâkamajâ brîdî sâpju tikpat kâ vairs nebija.
Lûk jums viela pârdomâm par ârstiem un ekstrasensiem.
ai, ai, ai,
Re: Extrasenss
28.06.2005 15:28
Elejas Veronika un xanax? Nu, arprâc, man ðíiet galîgi nepieòemami.Tur kaut kas galîgi neiet kopâ, -n e teorçtiski, ne praktiski.
Mellene
Re: Extrasenss
29.06.2005 11:07
Es arî biju pie ekstrasensa, kas diagnosticç labi. Bet palîdzçt gan viòð nespçja, tikai to nepateica.
Diana
Re: Extrasenss
29.06.2005 11:18
jâ, Elejas Veronika un Xanax - kaut kâ dîvaini.
Bet pret trauksmi ðis medikaments iespçj labi...
Re: Extrasenss
30.06.2005 00:42
Ar extrasensiem man nekaadas nopietnas saskarsmes nav bijushas, ja nu vien... esmu padomaajusi par Nostradamusa paardabiskajaam speejaam... Tad, veel Sfinks un noteikti daudzi citi, nezinaami...(piem. Tibetas muuku aarsteeshanas nosleepumi u.c.) Kaut kas tak tajaa visaa tomeer ir... ?
valda
Re: Extrasenss
30.06.2005 19:28
Esmu cita valda, nevis tâ, kas ðeit forumâ ar lielo "V".

Manam tçvam bija plîsusi aklâ zarna, jau stiprs peritonîts + insults. Bija operâcija, vçderu iztîrîja, saðuva. Pçc tam 11 dienas reanimâcijâ. Bija pie samaòas, bet zarnu trakts nestrâdâja. Ârsti teica, lai sagatvojamies nenovçrðamajam - nav nekâdu cerîbu.

Tad kopâ ar mâti aizgâju pie vienas dziednieces ar tçva fotogrâfiju. Viòa paskatîjâs fotogrâfijâ, taustîja tçva seju, kaut ko klusi pie sevis runâja un tad mums teica: "Neuztraucieties! Viòa laiks vçl nav pienâcis. Viòam vçl 10 gadi."

Ticiet vai neticiet - tçvs tieðâm izveseïojâs un nodzîvoja tieði 10 gadus, kaut gan neko nezinâja par mûsu gâjienu pie dziednieces.

Arî viena mana radiniece tika vaïâ no bumbuïa krûtî ar ðîs dziednieces palîdzîbu.
Sems
Re: Extrasenss
29.10.2005 13:34
valda: tu vari iedot telefona numuru vai jebko kaa kontakteeties ar sho ekstrasensi?

atsuuti luudzu uz better.pc@gmail.com
_Andris_
Re: Extrasenss
31.10.2005 11:50
nu es jau ar it kaa neticeeju bet 2 reizes mani izaarsteeja (piem. 1 dienas laikaa no deguna dobuma iekaisuma - slimniicaa visi aarsti bija shokaa) un taadeelj dazhiem no vinjiem tomeer var ticeet ...
Re: Extrasenss
13.11.2005 14:44
sveiki! luudzu varat man atsuutiit kaadu adresiiti vai telefona numurinju, lai varu sazinaaties ar Elejas Veroniku?? miiljsh paldies jau ieprieksh! :)
Re: Extrasenss
13.11.2005 18:18
Pie Elejas Veronikas nedrîkst braukt,ja iepriekð divu nedçïu laikâ ir dzerts alkohols.Pirms tâ elektºiibas vai zibens spçriena esot diezgan liela dzçrâja bijusi.Tagad nevarot ciest.Pati neesmu bijusi.Bet iesakot gan viòa,ja vajag griezties pie noteikta ârsta.(zinu gadîjumu,kad ieteica griezties un tas attaisnojâs).Bet ja pati varot palîdzçt,tad palîdzot.Nezinu cik daudziem.Citi saka ,ka esot sevi izsmçlusi,tâdçï varot tikai diagnozi noteikt.
Rozi nevar izârstçt ârsti,bet dziednieki.ðeit nav runa par ekstrasensiem.Ir daudzi saraduðies viltvârþi ar melnâs maìijas spçjâm.Tâdçï labâk neeju nekur.tâpat jau nav labi.
Bija kâdreiz Marta un vçl daþas,tagad saraduðies simtiem.Neticu,ka tik daudziem ir spçjas.Bet,ka kâdam retajam ir,tam gan ticu.
Mellene
Re: Extrasenss
13.11.2005 19:22
Vinjai bija kaadi 5 gadi, kad zibens iespeera:)
zane
Re: Extrasenss
13.11.2005 19:28
Es neticu cilvçka spçjâm, kurð pats ar savu krustdçlu galâ netiek. Nodzçrâs ar visu ðerpo tanti.
Re: Extrasenss
13.11.2005 20:15
vinja 5os gadinjos bija dzeeraaja,ja? :)
a juus neviens numurinju nezinat? vienkaarshi man maasinjai ir ljoti lielas probleemas ar aadu un vinja ir izmeegjinaajusi gandriiz visu, taapeec ir maza ceriibinja palikusi uz sho tantuku... manupraat, galvenais ir lai pats cilveeks tic, ka vinsh kljuus vesels... arii ziilnieces, manupraat, pasaka tikai to, ko vajag dzirdeet, lai pats cilveecinjsh kko saprastu un pats veerstu visu par labu... :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 16?
Ziņa: