Pirsings melee...

Aizsāka Linda 

vnk cilveki [ musu vecaki] nav pieradusi pie tadam lietam ka pirsingiem jo vuinu laika tadi nebija. ;DDD
Vai k-kā tā. :)
Re: Pirsings melee...
12.09.2009 12:48
Nakas nav skaistāks par normālu meiteni.
Nekad neesmu sapratis meitenes ar pīrsingiem.
Sevišķi ja ir ādas problēmas.
Jūs esiet skaistas,kad saglabājiet dabiskumu.
Dzelzs pumpas uz dažādām vietām ir un paliek pumpas.
Pumpas uz ādas nekad nav bijušas skaistuma etalons.
Re: Pirsings melee...
08.12.2009 19:10
ja neljauj tad vnk. izdur.
es taa dariiju. lai cik meeginaaju pierunaat nu nekaadiigi nesanaaca. beigaas nospljaavos un izduuru. jau tresho meenesi neviens neko nezin. :)
Re: Pirsings melee...
08.12.2009 19:13
Jebkurš svešķermenis kaitē organismam.
Visi spēki jaunajam cilvēciņam.
Lai veicas.
bubucis
Re: Pirsings melee...
17.01.2010 21:41
ne nu jus dodat valja man lekas ka tas ir galigakkajs sviests ja gribi dur kats cilvecinjs dur pirsingus pasi prieks sevis un nejau lai cilveki skatas kam nepatiik man pattiik un es duru kam nepatiik lai neisakas savus stulbos komentarus manis pec lai vispar sez ar mutem ciet man ir mele naba un lupa un neko zobi ideali nekadu problemu
Re: Pirsings melee...
19.01.2010 22:26
Pirsings ir svešķermenis,kas tracina organisma aizsargsistēmu.
Bīstamu infekciju var dabūt jau ievadot pīrsingu ādā.("C" un "B" hepatīti,AIDS.

Pīrsings pie novājinātas imūnsistēmas var dot smagas komplikācijas.
Lokālus iekaisumus. Ari aseptiskus.
Traumu gadījumos pīrsingi rada papildus traumējošo efektu.
Gūstot traumu,infekciju pīrsigs steidzīgi ir jānoņem,jo pietūkuma dēļ radīsies papildus problēmas.
Pīrsings var kavēt karjeras izzaugsmi jo nopietniem un zinošiem menedžeriem stāsta,ka persona varētu būt ar zemu intelekta līmeni,viegli pakļaujas massu psihozei.Liecina par mazvērtības kompleksu,noslieci uz mazohismu.Iespējams,ka viņš (pīrsingists) ir kāda nestabila grupējuma loceklis. (ss,sātanists,rasists uc.)
Var apgrūtināt virzību uz amatu, jo kropļo ārējo viedolu.(efekts,kā mākslīgām pinnem,mežonēns u.c.)
Pasliktina tavas izredzes izmeklētāja un tiesneša acīs.
Pīrsings paaugstina varbūtību bīstamu infekcijas iekļūsanai organismā.Āda un vesela gļotāda ir kā dabīgais prezervatīvs.
Tularēmija,Bruceloze, Stinguma krampji, a/b rezistenti stafilakoki un streptokoki u.c.Nemaz nerunājot par STS.
Durtaja vietā nekad vairs nebūs normāli audi.Tie tiek aizvietoti ar saistaudiem.
Pazeminoties imunitātei (ar gadiem) un saules radiācijas iespaidā šajās vietās ir iespējami ļaundabīgie audzēji. Diemžēl.
Ar cieņu.



Edited 3 time(s). Last edit at 14.07.2010 20:14 by Mazdakteris1.
amm, 4avuc. a kaa ir ja izdur pirsingu meele? vai tas saap? un vai var rasties kaadi iekaisumi vai kautkas taac? un kaadi ir aizliegumi pec pirsinga izdursanas? (mele)
Re: Pirsings melee...
18.05.2010 23:04
var sākt šļupstēt.
Re: Pirsings melee...
19.05.2010 15:54
Pucei taisniba.
Vel, tagad ir visai labi metala detektori.
Piemeram, dazas iestades ieejot dabusi atradit pirsingu.Bez jokiem.
EMR veiksana ari var but jautajums.
Taisot CT metals ari smuki eeno.Ti, galva vienam posmam prieksaa , zokliem ,t.i uz filmas.
Nezinu, kam liekas, lai turu muti vai kaa.
Piemeram, es labak pienemu darba chali ar kadu daudzmaz jedzigu tetovejumu, normala vietaa, nevis ar pirsingu.
Luk, uzrakstiju.
Jus domajat, ka cool utt.
Man , piemerma vieglak pienemt, ka kolegim ir kkas uztetovets, neka pirsings lupas, deguna...
Protams, meli, nabu, locekli es atradit nevienam neliktu.
Par tadiem pirsingiem utml jautajumus neuzdodu.
Tomer, iedomajos,kaa klients lielam darijumam pienemtu pakalpojuma sniedzeju ar pirsingu.
Ja cilvekam ir pari 70 un vina jauniba tadu nebija.
Piedodiet, bet taa uzrakstiju,ko domaju.
Mazdakterim ari taisniba.
Re: Pirsings melee...
19.05.2010 22:57
Bet izskatās sexy :)))
Re: Pirsings melee...
20.05.2010 18:34
To nenoliedzu.
nja lielaka dalja doma ka tas ir sapigi tas nebut nau man ir lupa 4 auksa 2 un apaksa deguna mele uzaci vaiga starp nasim ka bulim naba un zem meles man nau netikaj pirsingi ari tatto ira kopa man vini ir 19 :Pnekas ipas:P nekadas problemas ko visi saka tas irr pufels duru pirsingus pati auksari man ir 20 katra ausi nedomajat neesmu metaliste un emo esmu parasta meitene:Ppirsingus duru pati auskarus aari tatto draugs taisija:Pticat man tas nau sapigi:);):P
Re: Pirsings melee...
15.07.2010 14:26
sāpīgi nē, stulbi gan (IMHO)
Re: Pirsings melee...
15.07.2010 19:49
19 pirsingi, 40 auskari, 1 tatto - parasta meitene :D
Re: Pirsings melee...
18.07.2010 21:50
Vajag izlasīt visu par sekām. Harmonālās vetras pāriet, caurumi un rētaudi paliek uz visu mūžu. Lielāka jaunākās paaudzes un arī tautas nelaime ir tas, ka jaunie nemāk ieklausīties vecajos! Tā ģimene,cilts,tauta ir lemta iznīcībai.
Gudrība nav tikaI PLIKAS ZINĀŠANAS. Gudrība ir māka ieklausīties sirmgalvjos.Āda ir pirmā aizsardzības līnija! Ja šī aizsarglīnija tiek bojata, pārējais ir tikai laika jautājums. Daba nosaka diezgan nežēlīgu dabiskās izlases likumu. Vājiem un muļķiem ir jāpazūd!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.07.2010 18:58 by Mazdakteris1.
Re: Pirsings melee...
20.07.2010 02:06
Re: Pirsings melee...
30.07.2010 16:18
nu jā bet tas jau nesāp.. D
Re: Pirsings melee...
30.07.2010 19:27
Cilvekus var iedalīt divās lielās grupās Tos, kas klausa skolotajus,vecākus,garīgos līderus un tos, kas pakļaujas tikai dabas instinktiem un masveida psihozei. Acīm redzot tas ir ģenētiski nepieciešams bara instinkts.Bara, cilts, tautas izdzīvošanas vārdā.Abas grupas ir nepieciešamas cilvēces izdzīvošanai. Mainīt tur neko nevar. Tos, kas neklausa vecos varētu apzīmēt, kā aizstāvjus,karavīrus.No viņiem veidojas kaskadieri, cīnītaji.Viņiem ir izteikts altruisms- pašziedošanās. Raksturīgi, ka viņiem baudu sagadā ātrums, pārdzīvojums.Sāpes arī ir pārdzīvojums,kas izsauc adrenalīna un endomorfīna pieplūdumu organismā. Šie signāli parasti nostiprinās 13-16 gadu vecumā.Izmainīt tur neko nevar.Šī grupa aizstāv tautu,cilti nelaimju,kara gadījumos.Viņi ziedojas. Ja cilts,tauta sastāvētu tikai no altruistiem, tad viņa būtu lemta bojā ejai. Piemērs bija prūši.Kareivīgi un nepiekāpīgi līdz iznīcībai.Otrā grupa kalpo tautas genofonda saglabāšanai. Viņi saglabā ne tikai dzimtu,tautu,nāciju, bet arī uzkrātās zināšanas.Viņi nav varoņi. Nedur ausīs,uzacīs,genitālijās un... caurumus.Neslīkst, jo klausa padomus.Nenositas auto avārijās,jo ievēro satiksmes noteikumsu.Viņi rada pēcnācējus, no kuriem vajadzīgās proporcijās dzimst gan piesardzīgie, gan altruisti.Bet ir vēl saprāts, kas var bremzēt aklos un nepielūdzamos instinktus.Ir audzināšana. Nosacīta vide,kur tiek veidots indivīds.Viens no bagātākajiem izziņu avotiem ir grāmatas. Zināšanu un pieredzes ekstrakti ir tautu zināšanu avoti- pasakas,teiksmas, dainas.Sarežģītakie no tiem ir tautu zināšanu,morālo un garīgo likumu uzkrājēji- Bībele, Tora, Talmuts,Budas svētie raksti, Korāns ,Bhagavat-Gīta. Protams , kopā viss ir daudz, daudz sarežģītāk.Ģenētika,instinkti,hormoni, audzināšana ,vide, psihe.......



Edited 1 time(s). Last edit at 04.08.2010 17:58 by Mazdakteris1.
Re: Pirsings melee...
19.07.2011 12:47
jaa bet zinaaaji ka degunaa tu izdursii un pietam veel saloona tev jau nepaliks reetas ja beet arii ja tu pati dursii tev ariii nepaliks jo es sev duru patii un man naav reatss...O_o takaa....viss tas ir mulkiibaas..:)
Re: Pirsings melee...
19.07.2011 12:52
pirms tu dur notiri ar udenradii vai kaut ko tadu kas pataisa pirsingu tiruu..:):)

- un arii tad kad tu dur tev vajaga saspiest melii ar knaibliitem nu kaut ko tadu kas notur tavu meeeli un tu nejutii sapees..:)

- un pec tam kad tu esi izdurusi tas nedzer neko karstuu un need nekoo..:):) ko savadaakk vis noies skiibii...aaa ja veel un pareizi nomerkee kur durt..O_o jo savadaakkk izdursi netur un melei buus pizdec...:)
Re: Pirsings melee...
19.07.2011 15:01
Izlasi visu šo epopeju.Tur tie piemēri ir minēti vairākkārtīgi.
Bet muļķiem jau nevar kaisīt pērles zem kājām. Viss svešais bioloģiskam organismam ir nepieņemams!!! Tas jau nu jābūt skaidrs pat idiotam.
Piedodiet par asumiem bet jau noriebies skaidrot.:):)
Re: Pirsings melee...
19.07.2011 16:01
jaunatnei gan laba leksika
Re: Pirsings melee...
25.07.2011 00:38
Bu, a tu jauns/a vairak neesi? ha-ha xD
Re: Pirsings melee...
25.07.2011 02:46
nu un kas tas pa ķeburu? " xD" pokemonu valodā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: