bailes no pirmâs kopîgâs nakts

Aizsāka bailiigaa 

bailiigaa
bailes no pirmâs kopîgâs nakts
09.07.2008 22:24
Nezinu,vai rakstu pareizajâ foruma sadaïâ,bet loti gribetu uzzinât citu pieredzi un viedokli,seviðíi viiriesu! Esmu simpatiska meitene,ikdienaa it kaa komunicet problemu nav ar viriesiem,negribu lielities,bet lai saprastu situaciju,teiksu,ka patiku pat loti daudziem,arii flirteju utt.....bet kad man sakas kadas jaunas attiecibas ,vislielakas bailes man ir no pirmas kopigas nakts. Sobrid esmu iepazinusies ar fanatstisku virieti,jutos kaa 16 gados,lai gan man ir 27. Bet nespeju beigt domat,kaa bus,kad pirmo reizi paliksim kopaa. Ko vins domas,vai es vinam patiksu,varbut liksos kaila negliita,negliita no riita un vispar nezinu kaa uzvesties pirmo reizi dodoties kopaa gulet un ko iewsakt no riita. Varbut tas viss izklausas smiekligi,bet esmu tik samulsusi,kad tas notiek,nespeju nedomat,man tas reali apgrutina attiecibas,jo visu laiku ir bail,ka driz jau kauat kad kopaa bus japaliek,bet es nespeju atbrivoties un but kaa normals cilveks,nedomajot par tadam mulkibam.
Kâ îsti Jûs vîriesi juutaties,kad pavadat pirmo nakti kopaa ar meiteni,kas Jums patik,par ko domajat,ko ieverojat un ko nee?
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
09.07.2008 22:32
Tas viss taèu ir abpusçji un pilnîgi dabiski... dari to un baudi to... un pârâk daudz nefilosofe...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
09.07.2008 22:38
ar pratu to saprotu,bet nespeju no sim uzmacigajam domam atbrivoties,kas savukart loti traucee un trauces,tad,kad tads vakars pienaks....dibiski tas viss ir,bet mani neatstaj domas,ka varbut virietis iedomajies mani savadaku,gan izskataa,gan kaa savadak,un bailes no taa,ka vins kaut kadigi varetu but viilies...vai Jus vispar par to aizdomajaties,kaada sieviete izskatas utt,vai tas ir tika imanas iedomas?
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
09.07.2008 22:45
hm.
un kaa bija ar citiem, ne tik fantastiksiem viirieshiem? vai arii nervozeeji?
nez, gulu ar þûpâm, tapec man tadu problemu nav.
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
09.07.2008 23:05
Protams,kad ir rozaa brilles,tad skiet,ka neviena fantastiskaka nav bijis,bet nu sakumaa jau ta liekas vienmer,jaa un vienmer ir bailigi,bet tik loti kaa tagad nee....liekas,ka vins ir perfekts,pasai ir savi kompleksi,tapec skiet,ka vinam arii vajag perfektu sievieti,vel pie tam vins ir 10 gadus vecaks un skiet,ka ir redzejis visu gan labu,gan sliktu savaa dzivee,tapec tik bail nebut tai,ko vins velas redzet....
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
10.07.2008 08:49
bailiigaa

Tu vienkârði slimo ar perfekcionismu...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
11.07.2008 20:53
Lai arii saki ka aareeji esi meitene uz ok,tomeer iekseeji tevi nomoka smagi kompleksi, tev ir kaads sev vien zinaams nosleepums,varbuut kaads neliels defektinjs un man, taa vien liekas, ka kaadreiz tev kaads kaut ko ir paarmetis, taadeelj tev tas taa attiistiijies.Iesaku baudiit, nedomaat.,ljauties.
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
11.07.2008 22:22
Ja viirietis sievieti iekaaro ne tikai kaa pashgaajeeju caurumu, vinjam primaarais ir fakts, ka Vinjsh miileejas ar To, Iekaarojamo sievieti.
Vienas nakts attieciibaas primaarais ir "kopta sieviete".

Tb., pamatdoma - ja sieviete speej viirietii radiit taadu iekaari, ka kaut gar stenderi jaadauza, tad pofig, vai vinjai tur taa vai shitaa. Tiesa - ja zem porolona D izmeera kruushtura knapi atradiisies cuukupupas, tad var arii sanaakt aplauziens jo nostraadaa "ups! mani chakaree?".

Kaa Tu domaa, kas tad gulj ar resnajaam, klibajaam, shkjieleetaajaam, muusainajaam un visaadi citaadi ne modeles tipa sievieteem? Neba nu pilniigie luuzeri, kaa vareetu domaat...

Viss ir galvaa.
Ja viirishkjis ar Tevi grib guleet, taatad vinjsh atziist Tevi par pietiekami labu esam. Un pie taa arii paliksim. [Paarspiileeto perfekcionismu gan atmet, tas labumu nenes...]
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
11.07.2008 23:43
jaa,piekriitu,ka varbut taa teikt "slimoju" ar perfekcionismu,bet fakts gan ir tads,ka nekad neviens neko nav parmetis,tapec aizdomajos par so temu,kapec man ir bail.....viriesi vienmer ir bijusi sajusmaa,vai vismaz likusi man justies visseksigkajai un iekaarojamakai....un arii savi kompleksi man protams ir,par ko citiem varbut neienaktu pat prataa...tas arii radas taas bailes,man tikai gribejas zinat,vai tviriesi tiesam nepievers uzmanibu kaut kadam neperektam augumam,vai konkreti varu arii atklat,man ir komplekss par manam mazajam krutim,tapec loti kautrejos no taa un ir bail,ka virietim tas varetu nepatikt
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 01:25
Ar mazajâm krûtîm ir baigi vienkârði. Ja vîrietim patîk mazas krûtis tad viòð tâs arî attiecîgi novçrtçs, ja nepatîk tad visticamâkais attiecîbas nesâks... ja tomçr sâks bet nepatiks tad tas vienkârði ir piedzîvojumu meklçtâjs par ko nav jâuztraucas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 09:08
paldies ku!, baigi forsi uzrakstiiji:) bet vienmer jau liekas,ka tomer,kad esam apgerbtas,nemaz jau isti nevar redzeet,kaa tad tur iisti ir:)
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 10:55
Es visu muuzu kompleksoju par lielaam kruutiim, atseviskji viiriesi giiba, bet es besiijoos, toreiz apskaudu visas, kuraam vinju praktiski nebija.Rezultaataa, lai atguutu sirds mieru, aizbraucu un samazinaaju, un..........nenozeeloju ne mirkli.Es nezinu kaa tur viiriesiem liekas, bet ar lielaam kruutiim ir ljoti gruuti dziivot tiiri praktiski.
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 13:17
Tu samazinaji,bet ne jau tik loti,ka to praktiski nav....tas jau pats trakakais,nekad neesmu sapnojusi par lielam krutim,man personigi vispievicigakas liekas B izmera,tadas videjas. Bet man ir A,dazreiz pat A izmera krusturi ir par lielu:(
drosmiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 14:34
Ja tik vien tâs bçdas, kâ mazs pupu izmçrs, tad ieliec silikonus. Piem. smadzenes, lai kâ gribçtu, transplantçt nevar...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 14:51
Nafigs, nafigs silikonus... man maziòi patîk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 16:28
Aha, vienam vecim patiks lieli pupi-es skrieðu uztaisîðu-paðíirðos, nâkoðajam patiktu liels dibens-es atkal skrieðu un dabûðu dibenu, nâks nâkoðais, kurð teiks:kâ man patîk deguns ar lielâm nâsîm-es, hop pie plastiskâ...ja patiks, patiks tâda kâda ir, ja ne nemaz necentîsies veidot attiecîbas, meklçs tâdu kam viss ir tâds kâ viòð grib. Un otradâdâk.

Ðeit nerunâju par lielâm krûtîm kuras, kâ zinu, daudzâm, tieðâm traucç.Vai par ïoti, ïoti mazâm, ko, savai paðsajûtai(bet tikai savai) var palielinât.

Un vispâr, ja ko uzlabot savâ izskata, tad tikai dçï SAVAS paðsajûtas, nevis dçï kâda!
Man druðka uztaisîja sev lielâkus pupus, jo vîram tâ patika- nu un...viòð aizgâja pie citas, pie tam tai pupu vispâr gandrîz nav:(
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 18:54
...nez kaa mazas kruutis traucee pashsajuutai...

...blekjis...
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 20:19
nu,ja ka traucee pasai savai pashsajutai,jo komplekss par to nelauj atbrivoties un liek domat visas sis domas....bet nu es jau sapratu,ka istenibaa,ja patiksu loti es pati,tad tas nebus izskirosais,bet komplekss no taa nemazinaas...
ding-dong
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 20:46
nu,ja ka traucee pasai savai pashsajutai,jo komplekss par to nelauj atbrivoties un liek domat visas sis domas
-------------------------------------------------------------


Ja tas tev traucç, tad palîdzçt var 2 speciâlisti:
1) psihoterapeits, kas palîdzçtu sevi pieòemt tâdu, kâda esi;
2) plastiskais íirurgs, kas palîdzçtu palielinât tavas krûtis lîdz tev vçlamajam izmçram.
Rîkojies, zem guloða akmens ûdens netek :)
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 20:51
Atljaujiet iezviegt par mazo kruushu kompleksu.

Nupat aiz neko dariit apluureeju meitukus sabtransa pieturaa.

a) Simpaatiska seja, slaidas, formiigas kaajas, interesants, bet ne paarspiileets apgjeerbs, auguma tips - smalkais, plaanais rumpiitis ar nelielaam kruutiim (apskauzhu tipaazhu...) Bet. Pleci uzkumpushi, veeders izgaazts, kruushukurvis iekritis, kreklinjsh nokaraajas, un izskataas, ka tur tieshaam nekaa nav. Buutu normaala staaja, buutu skaista sieviete. Bet shitaa - pati kruutis ievilkusi, ij par to komplekso.
b) Analogs ieprieksheejam.
c) Analogs ieprieksheejam...

Bljin, jaunietes, kur juusu muguras? Kur staaja? Taa kaa suudmaajas krampiishi!!! Logjiski, ka iekritis kruushukurvis un izgaazies veeders nerada iespaidu, ka ar jums viss kaartiibaa! Aiz iedomaataa kauna par nelielaam kruutiim ieraujat to, kas buutu izslienams, un izskataaties peec kropliiteem...

Zheels paskats...
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 20:54
Staaja man ir,esmu dejotaaja:) bet nu kruutis tas nepalielina,ja nu vieniigi uz ieksu neko neievelku:):):)
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 21:25
redzi, kaa ir... Tu saraksti nez kaadus garus tekstus par to, ko domaa viirieshi, bet izraadaas tas, kas jau man shkjita no pasha saakuma -- ir kaut kaads reaals iemesls...

nu, sorre... mazas kruutis... es saku -- fufelis...

katra sieviete, ja nu negribees sevi pienjemt, tad vienmeer atradiis teemu, par ko kompleksot...

Tu varbuut teiksi kaa citas shaados gadiijumos -- "te jau runaa visas D izmeera iipashnieces, bet mazas kruutis ir nu taaads!!! pazemojums..."

vissliktaakais leemums...

aiziesi pie plastikas kjirurga... ieliks Tev to silikonu... peec tam Tu stabili atradiisi naakamo iemeslu stresoshanai. varbuut kaut kas buus jaadara ar kaunuma luupaam, piemeeram... un taa bez gala. tagad Tu droshi vien domaa, ka nee, galvenais, ka tik pupi buutu, bet, ja Tu saaksi nezheeliigu tehnisko apkopi, tad tas nemuuzham nebeigsies. apskaties uz Maiklu Dzheksonu... tagad visa pasaule saka, ka kjerts, bet saakaas tas ar niekiem... un nevienam vinju nu jau tieshaam vairs nevajag...

shaadi kompleksi parasti meiteneeem no mammaam mantojas... kaut kas ar bikshaino kastu taa ne visai vinjaam vai tamliidziigi. varbuut Tev kaads ko ir teicis...

galva biku jaaparevidee.

tas paliidzees izvairiities no rumpja uzshkjeershanas un it jauki sevi iemiileet.

atceries, miiljaa -- resnaas arii vaid un saka, ka jaaiet taukus nosuukt un pupus apcirpt... katram savs trakums, ja grib uz dumuma pusi slieties.
nevaram ievçrtçt
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 21:58
Sâka ar bailçm no kopîgas nakts, beidza ar maziem pupiem... bet mazo pupu bildes ta nav!
Varbût tur stabils C, bet meitenei tarakâni galvâ?
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 22:03
Ja var ko tadu uzrakstiit,tad pasam teksta autoram ir tarakaani galvaa....es ja nu zinu,kads man ir krusu izmers un tas ir mazais A....bet paldies Runcene,taisniiba jau Tev ir,es jau ar pratu saprotu. Par implantiem gan nedomaju pagaidam,vairak gan nomac doma,aks notiks ar manam jau taa mazajam krutim pec berna barosanas,tad gan pielauju domu,ka nepatiksu sev vel vairak un gribesies ko labot,pagaidam psihologiski gribas ar to tikt galaa
katram savi kompleksi
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
12.07.2008 22:37
tarakâni galvâ- laikam tâdçï, ka jau 3-o dienu pçc kârtas publiski apzelç mazo krûðu problçmu, kas lielâkas no tâ nepaliks.
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 00:50
Zini, mîkstpçdiò, rodas iepaids ka Tev bijusi maza saskare ar cilvçkiem, jeb Tu ne tikai neproti uztvert rakstîto, bet arî klausîties un ieklausîties citos, saklausît un saprast viòu problçmas. Vai arî Tev ir maz draugu, bet visi perferkti...vai arî viòi vnk Tev neko nestâsta.:(
...tas sprieþot pçc Tava teksta:

...nez kaa mazas kruutis traucee pashsajuutai...

...blekjis...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 13:57
Bailiigaa (niks arii labs)...

ar praatu ir jaasaprot, tas ir saakums, bet tajaa pashaa vieniigajaa smadzenju krokaa, kas sievieteem it kaa tomeer esot, Tev spiitiigi seezh doma, ka neesi gana forsha...

nu, pameegjini ar to domu pakomuniceet, aprunaaties, no kurienes shaa taada atnaakusi...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:19
...nu bet tu vijole tomeer izstaasti, kaa tas traucee tai pashsajuutai, kura tikai PASHA sajuuta un nav saistiita ar reaalu vai iedomaatu citu veerteejumu... nu taa, lai no tiesas SEVIS deelj, nevis deelj kaada tos pupus taisiitu... kam PASHAI vajag?...
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:26
Es arii varetu atbildet uz so jautajumu....sevis del - tas nozimeee,ka gribas izskatitties taa,lai pasai spogulii uz sevi skatoties liktos,ka esmu skaista,un ja tas kruutis nepatik,tad nepatik,nevis tadel ka citiem nepatik,bet tadel,ka pasai nepatik...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 21?
Ziņa: