bailes no pirmâs kopîgâs nakts

Aizsāka bailiigaa 

Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:30
...joprojaam saku, ka blekjis... tikai citu deelj to dara... pat, ja neatziist...

...jo- kaadeelj ta pashai nepatiik?...

"man ir komplekss par manam mazajam krutim,tapec loti kautrejos no taa un ir bail,ka virietim tas varetu nepatikt" (c) bailiigaa

Taatad sevis deelj? Jeb bail, ka nepatiks? Un tas vairs nav sevis deelj...

P.S. Atvaino, ka diskusions ar vijoli uz Tava personiigaa piemeera pamata...



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2008 14:32 by ,,,.
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:35
Nu re, mîkstpçdiò, Tev jau atbildçja:)
...es, par laimi, par daudziem tematiem varu spriest tikai pçc citu stâstîtâ...un, kas "izkrata" sirdi, man ir daudz, gan vidçjâ statistiskâ sieviete, gan glamurîgâ, gan bagatâ, gan ne tik bagatâ...kontingents bijis visos lîmeòos...un daþâdas problçmas ir visâm, bet parunât tâ gribas...:)un ja ir laiks, un dzirdîgas ausis...bet man interesanti...:)
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:38
...taatad atbildes nebuus... eto u vas semejnoe...
bailîgajai
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 14:46
Ðito vajadzçja sadaïâ "Psihiskâ veselîba".
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 15:09
"ai, to es tikai sevis deelj" ir trakaakaa meloshana sev...

bet taapeec jau nez vai cits citam pie riikles jaametas...

nav tieshaam redzeets?

ja ir mazi pupi -- komplekss
lieli -- arii
daudz dzimumziimju -- komplekss
maz -- arii, jo nav nekaadas roziiniites
tas pats par kruushu galiem
matiem
ausiim
luupaam
zobiem
zodu
skuutaam/neskuutaam vietaam
dupshiem
gurniem
veederu
augshstilbiem
potiiteem...
etc

ir sievietes, kuras nestreso par sho te nemaz vai ljoti maz

ir...

fakts, ka peec 3 beerninjiem, piemeeram, kruutis un puncis var buut ne visai.

stingri njemot, nu pilniigi neforshi it kaa...

bet

kaa sevi pienjems, taa vecis pienjems un miilees
sevi nemiilees, i vecis nemiilees...
jo sevis nemiileeshana arii visaadi citaadi ljoti nejauki ir redzama... nevajag aizmirst, ka kompleksainiem cilveekiem ir ljoti izteikta neverbaalaa komunikaacija, kas visu laiku saka -- esmu nesmuka, esmu nesmuka...
vajag vien to viirietim taa pavairaak dzirdeet...

da labi, es par sho nestriideeshos, jo to nevar pieraadiit laboratorijaa, var tikai piedziivot...



Edited 2 time(s). Last edit at 13.07.2008 15:19 by Runcene.
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 15:47
;-) To pilniigi noteikti VAR pieraadiit laboratorijaa ;-))))
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 15:54
;)

tajaa var, jaa...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 17:32
No kkâ nepatikas pie sevis, rodas kompleksi(vb daþkârt muïíîgi), no kompleksiem rodas ðaubas un zema paðvçrtîba, kas, savukârt, traucç dzîvot...tatad, ja tiek vaïâ no tâ, kas traucç, uzlabojas indivîda dzîves kvalitâte...un tas ir vajadzîgs paðam, nevis kâdam citam.
...mîkstpçdiò, u nas mnogo semeinogo:)...bet tev jâtiek vaïâ no saviem kompleksiem, kas iespieduði tevi visparpieòemtajos râmjos, jo citç tu kâ no grâmatas, tev nav citu krâsu kâ tikai melns vai balts...un rodas iespaids, ka viss cilvçcîgais tev ir sveðs, un gala vârdam vienmçr jâpieder tev(kas jau pats par sevi ir pster. apsprieðanas vçrts temats:))...laikam esi klasiskais "sausiòð", bet kâpçc tâ, tâ jau ir cita "opera":)
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 17:37
;-) nepatika pret sevi nerodas ne no kaa... dziivojot uz vientuljas salas nez vai kaadam ienaaks praataa sevis pashaa deelj mekleet kur kruutis palielinaat... taa kaa citu deelj vien tas tiek dariits... pie kam neapshaubu atsevishkju pasaakumu lietderiibu... bet apgalvot, ka to dara SEVIS deelj... var jau arii shajaa jautaajumaa sevi maaniit...
...un ceelonjseku kjeediite tev ar spokaina, bet lai nu paliek...
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 19:10
No manis iesaktaas temas tada diskusija aizsakusies,ka karsti paliek:) ir tacu viss ok,bet tikai nesaprotu vienu,kapec te ir forums,ja cilvekiem ir jaklausas parmetumi par to,par ko vini nolemusi padalities,to gan nesaprotu,tapec piekritu vijoliitei, tiem ,kas te tikai kritizee,pasiem ir savi kompleksi. Labak ir atzit to,kaa daru es,nevis telot baigos varonus,kas nemaz ta nejuutas,es vismaz esmu es pati un godiiga. Protams,ka krutis palielinat negribas tikai del SEVIS bet arii del viriesiem,lai viniem patiktu,jo esmu pilnigi normala sieviete. Un par so var daudz diskutet,bet jautajums sakumaa jau gan bija par to,ka parvaret bailes,kas rodas no tiem kompleksiem.Tas,ka ar to jacinas savadak ,ir skaidrs,bet galvenaa temaa tomer ir mineta manaa pasaa pirmajaa jautajumaa....bet paldies visiem,bija loti daudz un interesanti,ko paalsiit un pardomat!
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
13.07.2008 19:12
... neuztver personiigi, shim kashkjim maz sakara ar Tavu teemu...
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
14.07.2008 11:29
Hm, ir jâbût ar spçcîgu raksturu, apveltîtam ar veselîgu egoismu, pofigistiskai attieksmei, lai sevi mainîtu paðam savas paðsajûtas dçï. Ja ir kompleksi, tad viss iepriekðteiktais nav. Un tad par paðu runas nav. Tas, protams nav par tiem gadîjumiem, kad kâds efekts/defekts pazemina dzîves kvalitâti.
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
14.07.2008 13:10
...nja...
...mûslaikos kompleksi dereti rods, jo tiek birstçts galvâs:

...jabût slaidam...
...ar lieliem pupiem...
...þilbinoði baltu smaidu...
...modernam...
...nosauïotam...
...vieksmîgam...

...un rumpji mçrkaíojas:

...iet pa ielu mazliet apaïîgas konstitûcijas kaulu kambaris...
...ar tiiiiieviòâm kajiòâm un nesamçrîgâm krûtîm, kuras gâþ rumpi uz priekðu...
...porcelâna zilganbaltas plâksnîtes mutç - mute ciet neveras...
...alumînija zelta krâsas íçdes, plastmasas dârgakmeòi...
...sejs nosmçrçts brûns, kakls un aiz ausîm balts...
...kâjâs caurumainas zeíes, bet krutais mersis ar vecâm riepâm...

...labâkais piemçrs ar daþiem izòçmumiem - Sonèika...:)

...mîliet sevi, visaugstais katru mûs izveidojis tâdu,kâds esam...:)

...pupi, pupi...:)...40 kilogramîga jumprava ar kâpostgalvâm krûðu vietâ...:)
bailiigaa
Re: bailes no pirmâs kopîgâs nakts
14.07.2008 20:03
Nu,nevajag jau visu taa parspilet un salidzinat ar psihiski slimu cilveku,kurs neredz robezas nekam....esmu normala svara un garuna, 1,70m un 60kg....esmu skaista,to arii apzinos,tik vien kaa nepatik savas maazaskruutis,kas man kailai liek justies neerti....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 22?
Ziņa: